• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
už jsme doma z procházky a zatím u nás pršet nezačalo, ale vítr tam fouká jako blázen...nemít to obr závaží na bříšku, tak mě to snad odneslo :grinning:

arwi - no já žasnu, tobě skládal poklony sám Nedvěd medvěd, jo? Ty naše "Pavlínko" :grinning: :grinning:

andul - hezky si schrupni....
3. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Claudisku, jdi Ty. To snad radsi do smrti kamarada na baterky :grinning: :grinning:
Tady taky jeste neprsi a sviti slunicko. No, v ty kancelari mi to muze byt jedno, ze :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Nazdárek,
Arwen, mohla si být Pavlínka a ještě k tomu mít kamaráda na baterky :grinning: :grinning: :grinning: .
3. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Andulko, nechci tě zklamat, ale mě odešla zátka týden před porodem a mezi tím mi nic nebylo.
A ségře dokonce 3 týdny před. Třeba budeš mít štěstí a dneska porodíš. Přeju ti to.
3. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Arwen, ty údaje do té tabulky, mám napsat do tvé IP?
3. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ludvi, díky. :slight_smile:

Arwen, už mi odepsala ta paní na povlečení. :slight_smile: Představ si, že ta cena je za obě dvě! :slight_smile: :slight_smile:

Claudi, tak ještě, že to bříško máš. :slight_smile:

Moc jsem toho nenaspala - pořád "běhám" na záchod s pocitem, že se co vteřinu počůrám. :sweat_smile: Jako by to nestačilo v noci. :confused:
3. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ludvinko, kam chces , dyk to neni tajny :slight_smile:

Andulko, tak to je ale bomba, jen pozor na rozmery, aby to nebylo o hodne vetsi, ja umelec jsme si taky takhle objednala a pak jsme to museli presivat :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
andul - tak to je supr cena a vypadá dost pěkně... :wink:

holky, kolik povlečení máte do postýlky? já mám dvoje, stačí to nebo si mám ještě jedno raději pořídit?
3. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Claudisku, ja mam jeste stale velky kulovy a ne povleceni.

Tak - a je tady neco blbe. Bud se neco deje nebo tresne.....mam krece jak blazen a ti dva mi poradaji v brise zavody
3. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
arwi - tak to tipuju na ty třešně....já se jich nabaštila v pondělí nebo kdy a pak to byl taky nářez!!!
3. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Claudi, malem jsem nedobehla na wc :slight_smile: Zavody sice pokracuji, ale taky to tipuju na tresne....uffffffff
3. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
ajejej, chudinko malá.... tak to aby jsi si na dnešek pořídila nějaké rychlé nohy, třeba od pštrosa :wink:
3. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
jdu ztrestat toho melouna ze včera, doufám, že nedopadnu jako ty Arwoušku...
:wink:
3. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Arwi, bohužel žádný neutralizátor na třešně neznám, jinak bych Ti ho hrozně ráda prozradila. Takže se obávám, že budeš muset někde splašit toho pštrosa. :wink: :grinning: A už krom suchýho rohlíku nic nejes. :wink:

Vlastěn hořká čokoláda staví. :wink:
3. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Claudi,držím pěsti! :wink: A nech si chutnat. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky tehotny :slight_smile: :slight_smile:

Jsem vyrizena, byla jsem nakupovat neco pro prdolku a poslusne hlasiim ze v Tescu maji akci na plenky Huggies pro novorozenata, balik s 90 kusy za 299,- Tak jsem si jedny hned koupila :slight_smile: :slight_smile:
Fuj jsem to vytahala z kufru do bytu a jsem ufunena jak blbec :slight_smile:

A jak se jinak vede a neco noveho neni nahodou, nejake mimi nebo tak?? :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
arwi-doufám,že ty křeče z třešní nemáš kvůli mě-protože jsem ti je docela záviděla :wink:

andulko-to polečení-hned jsem tě v něm poznala-vzorky tohoto typu máš ráda,že? :slight_smile:
cena je fakt krásná :slight_smile:

claudi-já mám pro Toma dvoje povlečení a stačilo to,pro druhého taky dvoje...maximálně by mohlo být potřeba prostěradlo navíc,ale to kdyžtak dočasně nahradíš např, ručníkem...a budeš-li mít více blinkavé dítko,tak dokoupit můžeš vždycky :wink:
3. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Arwen nestraš, taky mám třešně v lednici... Hmmm, už se na ně těším.
3. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Rituš ahoj, taky tě to Tesco tak zmohlo, jako mě?
Taky mám plenky :grinning: :grinning: :grinning:
Pak ještě 4 housky a jar :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Claudi, koukám, že focení jsi přežila? To to jsem zvědavá na výsledek.
Já bych se asi nesvlíkla, bála bych se, že už se neoblíknu :grinning: :grinning: . Taky Vám dělá problémy nandat si pravou ponožku?
Levá ujde, ale ta mrchá pravá, pořád dělá problémy.
3. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Ludvi, ja jsem projezdila pulku prahy dneska.. Byla jsem koupit vanicku, nejake este latkove pleny a este nejake veci.. Posledne jsem si rikala jak uz tak nejak vse mam a kdyz jsem si sepsala co mi este chybi, tak se mi udelalo spatne :sweat_smile: :sweat_smile:
Jsou to prkotiny, ale ono se to este na par tisicovek vysplha..
Jo holky chtela jsem se optat jak jste se tu bavili o tech vlozkach do podprdy, od ktere jsou to znacky jak myslim doporucovala Bledulka.. Ja jsem to zas zapomela, at si nekoupim nejake na prd
3. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
ahoj holky...arwi,já ti asi budu závidět nejen ty třešně,ale i ten důsledek jejich požití... :wink: ta zácpa je tak strašná věc,trpěla jsem ted na záchodě a k ničemu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ludvi,rituš-vy takhle pěkně nakupujete,jo? já obchodáky fakt nerada :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ludvi-zrovna pravá ponožka? to je zajímavé :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:

rituš-ty fajn vložky jsou od chicca
3. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Bledu jelikoz ja jsem porad sama doma tak nejake to zpestreni v obchodaku mi udela radost :slight_smile: A hlavne potrebuji uz ty veci pro maleho dat nejak dohromady, protoze se mi to jen preci uz taky krati a vlastne pro maleho mam zatim jen obleceni a tak nejak neco malo co jsem koupila dneska..
3. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
andulka odpočívá? andulko? :confused: :wink: :wink:
3. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
ritu-však jo,já bych se asi taky nudila...v prvním těhu jsem taky takhle chodila nakupovat ...ted jednak hodně věcí mám a jednak s tomem za ruku to je docela adrenalinový zážitek :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
ahojte zensky :slight_smile:
koukam, jak jste se tu rozkecaly :grinning:
jinak oooooobrovska gratulace Dence a Vasikovi :sweat_smile: sikulky.....tak hlavne at jsou oba zdravi, i kdyz to maminka mela asi tezky.....ale Vasik je tady, to je fajn :sweat_smile:
koukam, ze tabulka hotova, tak jdu napsat arwence...
a jakpak se vsechny mate? koukam, ze andulka je porad 2v1 :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
ahoj leni :slight_smile:

jak je těhulínko?
3. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
ahoj bledul :slight_smile:
vsechno v pohode, akorat prcek posledni dny asi hraje fotbel....je neskutecny, co mi to bricho dela....nekdy se vazne musim smat :grinning: prijde mi, ze snad ani nespi :confused:
a co vy tady, kocky?
3. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
koukam, ze se tu zase lehce dotykate temat vhodnych po 22.hod :grinning:
3. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Ludvi, mně dělají problém obě! :sweat_smile: Ránoa dopoledneto ještě jde,to si zalepím i sucháče usandálů, ale odpoledne mě musí ponožky a botky nazouvat manželínek. :grinning:

Hihi - dokud jsme tu byly s Pupí samy, tak si na mrouskání ani nevzpomněla, ale jen co přišel domů Tom, tak se tu před ním válí a špulí prcku. Ona má snad na ty pindíky radar nebo co. :grinning: :grinning:

Bledul, jdem zkusit Tvou a Kvetulčinu metodu vyvolání porodu - tedy procházku. :slight_smile: :wink:
Ať se příště zadaří, broučku natom záchodě. :wink:

Zatím pa.
3. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.