• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Leniku, ahoj! No dámy, se trochu pustily do mého výroku o zákazu Koníka. :grinning:

Po návratu se ohlásím. :wink:
3. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
jj, hlaska Zakazte konika.. byla fakt vtipna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by asi personal valil oci :grinning:
3. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
andul,přejipěknou procházku :slight_smile: a nešidit :slight_smile: pěkně dlouhou a po příchodu ještě zkusit párkrát dodat přirozené Tomášovy prostaglandiny :wink: :wink: :wink: a pak bud padneš únavou a nebo budeš rodit :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
leni,no když andulka si o tu diskuzi vyloženě řekla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to se nedalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
no jo, zname andulku :grinning:
3. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
mela bych jit delat sunkofleky, ale nejak se mi do toho nechce....kdyby je tak chtel nekdo udelat za me :grinning:
3. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
kde jste kdo?? :confused:
3. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj Len,
jak je?

Bledul, já obchoďáky nesnáším. Dneska jsem byla objednaná do poradny na Bulovku, ale poradnu mi neudělali, protože jsem byla na monitoru včera u svého gyndaře. Takže jsem byla v 8 hotová, nastrojená, umytý vlasy. Tak jsem jela do Tesca, že koupím dětem něco za výzo, sestře k dvojitým dvacetinám, neteři k narozkám a klukům k svátku, protože jakmile porodím, do obchodu nevkročím ani pro rohlíky. No vidíš, koupila jsem pouze ty housky, jar a plenky. Tááák to bylo zábavný.
3. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Možná si Andulka měla dát před tou prochajdou pár třešní :grinning: :grinning: . Třeba by to pomohlo.
3. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
ahoj ludvi :slight_smile: takze Bulovka se nekonala? a uz jsi tam byla nebo jsi doted chodila na gyndu?
3. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
hi hi, to zalezi na tom, k cemu by ji to pomohlo vic, jestli k porodu nebo rychlymu zachodu :grinning:
3. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
hmmm, nikde nikdo, tak ja jdu na ty sunkofleky....mnam :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Jsem teda doma, ale nevim, nevim. Mame tady daleko zachod a tresne porad jeste pusobi :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: arwi, ty jsi zlaticko....kez bych taky mohla rict, ze mi to slusi....ale s tema skvrnama po ksichte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jakpak se mas,koci?
3. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
a s tim zachodem....ja ho mam nahore v patre :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Lenicko, videla jsem Te na vlastni oci, a tak vim :slight_smile: Kdybys jen videla moje fleky, vypadam jak zdatnej alkoholik :slight_smile:
Nahore v patre - no potes koste teda - mne staci tady, nez se v noci vyvalim z postele a doplazim se na wc, je mnohdy skoro pozde :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Hlásím příchod. :slight_smile:

Ještě mě napadlo, že bych mohla do porodky vzít Skřítěti dudlík. Mám ho vyvářet? 10min ve vroucí vodě? Nebo jak? :confused: Prosím radu! :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
andulko s dudíkem- já ho sice vyvařila do porodky,ale pak už stejně nebyl úplně sterilní..takže bud ti ho pak může přinést sterilní Tomáš a nebo ti ho můžou vysterilizovat sestřičky .-) nám ho teda v proodnici sestřičky sterilizovaly :slight_smile:

a sterilizovat ho můžeš klidně i v tom mikrovlnkovém sterilizátoru spolu např. s odsávačkou :slight_smile:
nevím jaký máš druh-pokud avent,tak lepší je pára,prootže ve vodě se do dudlíku-do toho silikonu dostane voda a pak ji musíš dolovat ven ...jiné druhy dudlíků neznám,takže nevím,zda se voda dostanne i dovnitř u nich...
3. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
ale jinak stačí ta vyvářka v hrnci s vodou jak píšeš :slight_smile: a pak do nějakého hodně čistého pouzdra...pokud máš avent s tou krytkou,tak chvíli sterilní bude,ale ne věčně... :wink:
3. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
tak hlasim prichod z kuchyne....sunkofleky jsou v lednici....
3. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
ja jsem strevo!!!!!!!! samozrejme v troube :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
arwi, tak to jsme dve :grinning: :grinning:
andul, ja do porodky nebudu brat vubec nic.....pro mimi mi tam daj uplne vsechno, dokonce i lih na pupik a tak a pro sebe jenom toaletni potreby, zupan, botky, kalhotky, podprdy a vlozky do podprdy....vsechno ostatni tam prej dostaneme :wink: takze ti s dudlikem neporadim :confused:
3. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
JA to svy dite snad roztrhnu.....nejdriv mi povida: Maminko, az se ti narodej miminka, tak ti porad zustane takhle tlusty bricho?
A pak tady seredi s jidlem, nacpe si pul rohliku najednou do pusy, dusi se a maskuje to tim, ze jde curat, aby to mohl vyplivnout.....
3. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ha ha, tak ted si me fakt rozesmala :grinning: :grinning: :grinning: to je cislo, to tvoje dite :grinning:
3. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Arwi, oni to jsou zlatíčka, viď. :grinning:

Bledul, sterilního Toma nechci!!! Já bych ještě chtěla aspoň jedno mimi. :slight_smile: :grinning:
a mám tu aventovou parní potvoru, ale nějak se mi to nechce roztahovat. :confused: :sweat_smile:

Břicho tvrdne, hleník se pořád objevuje, tak nevím, zda to byla ta zátka nebo ne. A asi si rozdělám plínky-jednorázovky a jednu si vezmu, protože mě už to běhání po 10ti minutách na malou neba. :angry:
3. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Arwi, proč jsi dala z alba pryč ty 1. dvě fotky??
3. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
andul - já si dudlík do porodnice chci vzít, ale ještě jsem taky nevyvářela...Mám od Aventu, tak použiju radu Bledulky a dám ho do páry /třeba až budu ohřívat knedlíky na páře, tak ho tam přihodím :grinning: :grinning: /

Ludvi - ponožky nosím jen v krajní nouzi, taky mi dělá problém je obléci, je to vždycky souboj Titánů :grinning: Moc se mi líbí seznam tvého dnešního nákupu: pleny, housky a jar :grinning: :grinning: Co z toho uděláš k večeři? :grinning: :grinning:

Arwi - Danulíček pěkně zahlásil... :grinning: :grinning: :grinning:

Leni - pošli šunkofleky, dala bych si taky....
3. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
hi hi, andulka bude curat do plinky :grinning: :grinning:
andul, mas pravdu, sterilni Tom by byl k niceemu...maximalne tak na ozdobu :grinning:
3. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
ahoj claudi :slight_smile: u Ludvi bude dneska fajn vecere :grinning: :grinning: sunkace bych ti klidne poslala, mam celej pekacek :grinning: a hadej co? myslim, ze je zvladnu sezrat sama :grinning:
3. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
hele holky, kouknete....tenhle fotograf si bere za vyfoceni svatby 30 000! :astonished: fotky naaaadherny, ale to bych v zivote nezaplatila :astonished:
3. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.