• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Hezké poledne!

Leni, když budu mět jítdruhý den do práce,tak budem muset chodit spát dřív. :grinning: Já jsem do půl2 ráno nemohla usnout a ráno pak vstát. :frowning2: :sweat_smile: A pak jsem ještě ráno pozdržela odchod neplánovanou zastávkou nad záchodem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže nám den hezky začal. :grinning:

Ale u nás celý den svítí sluníčko a jekrásně teploučko, takže se půjdem za chvilku s tchýňkou projít...

Il, ješt TI jdu honem rychle napsat do IP ty míry. Ale gatě určo přivezu s sebou na vyzkoušení. Jen nevím,jakto udělat,abychom je nemusely celý den jedna nebo druhá vláčet v batohu. :confused: Asi to jinak nepůjde. :confused: :confused:
2. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj Andulko :wink: To ty ještě pořád zvracíš? To je divný
2. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahoj andul :slight_smile: tak jo, ja te vzdycky vyzenu spat :grinning: :grinning: a uz je ti lip? ja uz se taky moooc tesim ven, vezmu oba pejsany a pujdem courat :slight_smile:
kvet: bereme si kousek z pozemku Petrovyho taty, ,ktery ma bez poli a lesu asi tak 15 000m2 :grinning:
2. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
len: tééda, to je síla :slight_smile: tak to by tam chtělo ještě nějakýho koníka :wink: Toho bych brala hned :slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
hmm, Petr slibil, ze mi ho koupi :slight_smile: tak uvidime, protoze na koni uz jsem hooodne dlouho nesedela :wink:
2. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
len.. to já taky, takovejch 9 let :grinning:
2. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
nějak mě honí mlsná.. teď jsem snědla jogurtík a dala bych si čokoládku, ale žádná v dohledu :unamused:
2. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
hmmm, a mit konika a jenom na nej koukat...to asi ne :wink: tak budto se to budu muset naucit nebo konik nebude...
2. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
do toho se snad zase hned přijde, ne? když nebudeš mít nějakýho divocha :slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
ja bych taky porad jedla :grinning: premyslim, ze si pujdu rozmrazit hovezi srdce a udelam si ho na houbach nebo na kmine nebo na cesneku..... :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
kvet: no asi se to uplne nezapomina, ale cim jsem starsi, tim vic se nejak bojim...nevim, jak je to mozny, ale deje se to :confused: :confused: driv jsem se treba nebala vysek a dneska mam problem vylezt na zebrik :grinning:
2. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
přijmeš hosta na ochutnávku?? :grinning:

My budeme mít k obědu od včera plněný papriky s knedlíkem :slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
taky bych asi měla už větší strach, člověk jak stárne, tak se z něj stává pěkná padavka :sweat_smile: :grinning:
2. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
a s tím žebříkem nejsi sama... když myju okna, tak používám štafle, protože máme obrovský školní okna, no a když slejzám, tak se mi klepou nohy :grinning:
2. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
hmmm, papriky s knedlikem a rajskou jsem delala minuly tyden :wink: a na ochutnavku se klidne stav nebo ti poslu porcicku kuryrem :grinning:
hm, s tim strachem je to husty...kdyz jsem byla decko, tak jsem lezla treba na neskutecne vysoky stromy a nechapala jsem, ze z toho mamka sili....a ja dneska videt svoje dite na takovym strome, tak dostanu INFARKT!!!! :grinning: a to vsechno prijde :slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
hehe, ale ja mam strach i na staflich :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
len: beru tě za slovo :grinning: :wink: Z toho mám taky obavy jak to budu všechno zvládat až kluk začne dělat blbosti, manžel ten je v pohodě a všemu se zasměje, ale já budu trnout hrůzou při každý maličkosti
2. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
hmm, to ja taky...hlavne kdyz si vzpomenu, jaky voloviny jsme delali my :slight_smile: asi budu sediva, nez mi bude 40 :grinning: :grinning: no i kdyz na moji blondaty hlave to nebude tolik videt...aspon ze zacatku :grinning:
2. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
brachovi jsem asi trikrat rozsekla hlavu, on m i skladacim metrem malem vypichnul oko...atd atd... :grinning:
2. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
kdyz mi byly dva roky, tak jsem si sedla do hrnce, ve kterym se zrovna vyvarovaly pliny, snedla jsem plato prasku na spani....no divim se, ze to nasi prezili :slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
normálně mi pomalu vstávaj vlasy hrůzou na hlavě jak to popisuješ :grinning:
jestli bude ten váš klučík stejný kvítko, tak si teda pěkně užiješ, to já byla ve srovnání s tebou andílek :slight_smile:
co jsem udělala nejhoršího bylo to, že jsem babičce podpálila kůlnu se dřívím :sweat_smile: :grinning:
2. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahojky maminky,moc Vás zdravím a musím říct,že je dnes opravdu krásně :slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
kvet: ha haaa, tak ja nastesti nic nepodpalila :grinning: :grinning: :grinning: takovyho andilka jako ty mit...no nevim, nevim :grinning: :grinning:
ahoj mechovka :slight_smile: jakpak se mame dnesni krasny, slunecny den? :wink:
2. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
krásný sluníčkový den :slight_smile:
teda vy jste těhulky žvanilky, to já už byla tuhoš a vy jste tu ještě po půlnoci drndily.... :grinning: :grinning:

dneska je tak krásně, že pobíhám pořád venku...až teď jsem pocítila jak prcek kope, a že si asi chce chvíli odpočinout, tak jsem to zalomila na kanapíčko s noťáskem a jdu se sem mrknout.... :wink:
2. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
přišel mi katalog Bonprixu, tak jsem se zakoukala :slight_smile:

len: naštěstí to dopadlo docela dobře, že shořela jen část :sweat_smile: :grinning: doufám, že Radimek bude pokládek :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
květ - včera jsme měli minisrazík "zdravého jádra" ze základky a jedna spolužačka v lednu porodila klučíka a taky je to Radimek, jako bude tvůj.... asi je to teď oblíbené jméno... :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
a zdravím maminku mechovku :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Máme se fajn,za chvíli půjdeme ven,užít si sluníčko a do cvička.
2. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.