• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Bledul, kolik nás mělo být na sraze? Nemůžu se zbavit pocitu, že nás před srazem bylo 16 a že nám tedy v tabulce jedno břicho chybí. Ale vůůůbec netuším kdo. :sweat_smile:
3. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
3. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Leni, my měli celkový rozpočet na 60lidí max. 70tisíc. To bycom se s tím fotografem ani nenajedli. :grinning:
3. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
no lidi musej byt prasteny, dat za to tolik penez....nechapu :confused:
3. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
no jo, fotky má pěkný, ale ta cena je taky moooc pěkná !!!
3. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Jsem měla výčitky, když jsme dali za svatební fotky 6tis. :grinning:
3. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Leni, ja se teda nesmala a malem jsem ho roztrhla :grinning: :grinning: Ted tady chodi a liba me a objima, potvora jedna. Manazerka mi privezla zalohu a kdyz odesla, Dan na to: Tak, ted mame takovou spoustu penez, ze mi muzes koupit ten pavucinomet.......ach joooooo

Andulinko, ja neco vyhodila??? :astonished: :astonished: Ja jsem tam dala za ne dve jine, jedna je na poslednim miste a druha tam fakt neni? :astonished: :astonished:
3. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Arwi, jedna má jiný pořadí - ta nahá ve vestě, ale chybí tam ta jedna hnědá ležací a nejsem si jistá, ale možná i ta šedá vleže, kde se usmíváš. A i podle popisek tam na 1. a 2. místě nejsou. :wink:
Dan je holt chlap no, něco blbě řekne a pak se to snaží vyžehlit něžnostma! :grinning:
3. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
no arwi, to musíš pochopit, že pavučinomet je pro Dana životně důležitá věc :grinning:
3. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
andulko- sterilní Tom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no jo,vyznělo to i takhle :wink: :confused:

no já co jsem tenkrát počítala tak nás bylo víc,ale asi jsem započítala i maminky,které se tu v tu dobu objevily,ale už k nám nechodí...např.mě napadla kayka (nevím zda je nick Ok) a pak tu ještě bylo pár maminek na skok a už nepřišlo...

arwi-to tvoje dítko je teda taky číslo :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
holky, tak jsem se napucla jak prasatko :slight_smile: to byla dobrota :slight_smile:
jj, pavucinomety mame s Petrem kazdej tri....bez nich se proste zit neda.... :grinning: :grinning: :grinning:

bledul, to my stalice........co? :wink:

holky, dneska se mi Dante venku porval s vymarakem....vypadal jak pes baskervilskej.....prokousnul si pysk, tak mu z huby kapala krev az domu....ale nastesti jsme jinak nemeli ani skrabnuti....zato chudak vymarak...mel prokousnutou nohu, krk a cely zada od krve :confounded: ale pani to nastesti vzala sportovne :wink:
3. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Teda Léňo, ten váš hafík je ale rváč. :confused: Doufám, že půjčíš dva svý pavučinomety Petrovi na misi,aby měl čím likvidovat nepřátelský útočníky. :slight_smile: :wink:

Já jsem teď dodělala vajíčkovou pomazánku s barevnýma paprikama, ale nějak mi zesílili poslíci, tak ani nevím, zda to budu jíst nebo ne. :confused:
A dudlík už je vypářený i s pouzdrem (od chráničů na zuby :slight_smile:) a jdu ho dát do tašky. :slight_smile: Bledul, doufám, žeužje to teď fakt všechno. :grinning: :wink:
Jéé, manželínek nám pouští Vinettoua - Rudýho gentelmana - ten díl miluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
jj, pere se hodne....rikam mu obcas Peyracku, protoze je sama jizva :grinning: :grinning:
mnaam, vajickovku muzu, ale po tech flekach se do me uz nic nevejde :grinning:
a rudyho gentlemana jsem si taky koupila, ale jeste jsem na nej nekoukala.....a dneska jsem koupila krale skorpiona, tak toho dneska asi skouknu :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
andul, dej si....maximalne ji vyzvracis...... :confused:
3. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Leni, snědla jsem čtvrtku a víc riskovat radši nebudu. :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
jee, ja jsem zvedava, jestli rano budes jeste cela..... :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Leninko, já taky- to mi věř. :grinning:
3. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ale spíš bych řekla,že asi jo...
3. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
to je hrozny to cekani, co? verim, ze uz se tesis a cekas to kazdej den.... :slight_smile: ja doufam, ze prcek zustane co nejdyl, aby dorostl....zitra jdu do poradny, tak se zeptam....
3. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak to moooc držím pěsti, ať jste v pořádku! :slight_smile: :wink:

Jj, čekání je děsný...
3. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
no to taky doufam :wink: hodne mi tvrdne bricon, tak jsem zvedava..
3. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
bricho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevim, jakse mi povedl bricon :grinning:
3. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Na Magnesko je už asi pozdě v 33tt. Tak Ti snad poradí něco jiného, ale upřímně mě nenapadá co. :sweat_smile: :confused:
3. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
pozde? :confused: ja myslela, ze se muze porad.....
3. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Nazdárek,
jdu se vlastně jen rozloučit. Navečer jsem žehlila o 106 a tělíčko bólí....

Před chvilkou mi volala zdravotnice ze školy v přírodě. Jenda má rýmu jako trám a kašle :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chjooo.
Doufám, že zůstane jen u toho, v pátek už se vrací. Není se čemu divit, co? Taková kosa a ještě k tomu na horách..
Naštěstí se mu vůbec nestýská, ale má strach, jestli jsem mu už neporodila :wink: . Musíme holt s Matějíčkem počkat až se vratí a až se uzdraví.
3. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Len a jak často ti tvrdne ?
3. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Já myslím, že se magnézko může do 36tt. Ale nejsem si jistá, ani jestli vůbec pomáhá.
Zkus víc odpočívat, pokud to jde. Tvrdnutí je známka toho, že pracuje děloha, tak to je v pořádku, ale nesmí to být moc často.
Bereš nějaký vitamíny?
3. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
ludvi, i nekolikrat denne....tak nevim
jeee, chudak Jenda....ale snad bude dobre :slight_smile: a to je zlaty, jakou ma starost, abys neporodila bez nej :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ludvi, já se už lekla,že chce Matýsek nasvět. Uff. :slight_smile:
Tak snad se Jéňa brzo vyfrká. :slight_smile: :wink:

Leni, od 34tt by se už nemělo - právě proto že zastavuje tvrdnutí - tedy "trénování" dělohy k porodu.
3. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.