• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky, ja to chci mit taky za sebou.......
snedla jsem druhy kilo tresni
3. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
arwi, no vidis a ted budes mit dve :grinning:
Andul, nojo, už je mi to skoro jedno kde, hlavně ne v sanitce!!
Bulovka je fakt zavřená do neděle.
Ale co, nejdříve musím vykurýrovat mladýho.
Jinak Lucinka se má k světu, hezky papá mlíčko, i když u toho hodně usíná, tak kojím jen chvilku, pak usne a není k probuzení a za chvilku se probudí znovu a má zase hlad.

ale jak je malinká, tak jí chci dopřát mlíčko jak to vyhovuje jí, aby hezky přibývala.
3. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
arwi, to bude noc :grinning: :grinning:
ludvi, to zvladnete, Matejicek urcite pocka, az bude braska v poradku :wink:
Arwi, Ty sesnažíš o sebevraždu? :confused: :grinning:
Arwen, včera jsem se potkala u gyndaře s matkou jen o trochu větším pupínem než já.
Bylo mi vedle ní docela dobře. Ovšem jen do chvíle, než řekla sestře, že čeká dvojčata. A šla na monitor, tak nemohla být těhu málo..
Iluš,to víš, že malá brzo všechno dožene. :wink: A co manžel?
3. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
iluss, a kdy budou fotecky? fotil tatka na sale?
3. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Iluš, miminkka se žloutenkou jsou hodně spavá.
ludvi, no jo, matejicek bude velkej chlap :grinning:
Hele Arwen, rozděl se s Andulkou.....
Taky jsem jich měla dost :grinning: a lečo na to. :grinning: :grinning:
To bude nos.
A co, musíme se dopřávat, dokud nekojíme :grinning: :grinning: :grinning: . Pak si třešně ani jahody dlouho nedám.
3. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ludvi, nech toho, jo? Jak to, ze jeste nemas pupi v albicku? Na me kazdej cuci jak na zjeveni - a to mam jeste 3 mesice oficialne cas.....

Neeeeee, uz jsem ty tresne schovala, Jarda povidal neco o predcasnych porodech.....
proc si nedas jahody a tresne? :confused:
Len, hlavně aby byl žravej a měl co!!!
A bude to se mnou noc ne nos..
3. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem se divila, co budes mit s nosem :confused: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Delim se se vsemi, tak si dejte :slight_smile: Kdybych mohla, procpu je skrz draty :grinning: :grinning:
Mmch....jahody jsem uz mela :grinning:
3. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
mnaaam, tresne jsem jeste letos nemela.... :frowning2:
3. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Len, aby se neosypal a neměl prdíky.

Arwi, fotky nemám, protože jsem normální střevo a nejdou mi zmenšit.
Nehledě na to, že pupendo u třetího už se ani nefotí. Není se čím chlubit.

Přiznám se, že když jdu jen s jedním potomkem a s pupkem, připadám si "normálně".
S těma dvouma trošku jako exot.
3. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
A když dojde na dotaz na pohlaví, tak tázající udělá : zase kluk? Jako kdybych měla lepru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
aha, to jsem nevedela :confused:
3. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
hmmm, takze kdybys cekala holcicku, tak bude dotaz Zase holka? ty lidi jsou divny :confounded:
3. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Arwen, už ví Jarodovi rodiče, že budou mít vňoučátka?
3. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
kocky, nejak mi to pada, tak na to dbeska prdim, ohlasim se zitra po poradne....hezky se vyspinkejte, maminky i miminka :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ludvo: jj, rodila jsem v brandýse. S péčí u porodu jsem byla maximálně spokojená, doktoři a sestry fakt úžasní!!!
horší je to s tou poporodní péči, skoro vůbec se ti nevěnují. Vůbec nikdo mi neukázal, jak kojit, jak přebalovat a tak podobně. Ale bylo to tím, že tam byla strááášně moc rodiček a sestry nestíhaly. Pokoje pro rodičky po porodu byly plné, tak to šoupaly všude možně, dokonce i na normální gynekologii mezi rizikově těhotné a tak podobně. Jak byla ta bouřka, tak se narodilo hodně dětí.

Jinak doktor mi říkal, že mi to moje gyndařka asi špatně spočítala, že miminko nevypadá, jako narozené v týdnu 35 plus 5. Sice je určitě narozené dřív, ale prý asi ne o tolik, že je normálně vyvinutá. Tak proto mě pustil dřív, jinak bych si tam prý pobyla ještě hooodně dllouho.

a žloutenku jsme taky postupně zvládli, hodně udělala ta fototerapie v inkubátoru. Sice jsem tam byla celý pobyt bez ní, ale aspoń že už je zdravá, te´d už jí jen doma musím nechávat hodně u okna u sluníčka.

Len: nekříčela jsem :grinning: měla jsem to od doktorů zakázaný, říkali mi, že když budu kříčet, tak dám veškerou sílu do křiku a žádnou sílu do tlačení a bude to trvat dýl, tak jsem se snažila :wink: párkrát mi to teda ujelo a zakřičela si,ale bylo to asi jen třikrát, když se to fakt nedalo. Manža říkal, že se tam z toho trošku rozbrečel, když mě tam viděl trpět.

jinak to manža zvládl úplně super, na tom předporodním pokoji jsem mu ještě říkala, že jestli nechce, tak tam semnou nemusí, protože byl trošku bledý a mimo, docela ho to vzalo jak tam koukal, jak trpím při kontrakcích, ale říkal,ž e tam se mnou půjde a nakonec to zvládl bezvadně :wink:

fotečky sem dám zítra :wink:

no je fakt, že jsem taky čekala horší a delší porod. Musím říct, že to byla opravdu pohodička když to srovnám s popisováním ostatních porodů. Bolelo to, ale opravdu se to dalo a večer po porodu jsem na tu bolest skoro zapomněla. Už na porodním sále sjem si říkala, že bych do toho šla klidně druhý den znova :wink: je to fakt skvělý pocit.

Nastřihávali mě, ale jen trošičku. Jinak to šití vůbec nebolelo, jen to tahalo. Postříkali mi to nějakým znecitlivujícím sprejem. Spíš bolelo to nastřihnutí. To jsem cítila celkem dost.

Andul: no já si to ani neuvědomovala, že rodím tak brzy. Já si pořád myslela, že když jedu do té porodnice, že mi to ještě třeba nějak zastaví a pošlou domů :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ludvi, ano, vedi, jenze oni maji uz 6 vnoucat, tak to vzali tak nejak jako informaci.....nemela bych cekat nejake nadseni....
3. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Len, držím palce. dobrou.

Andulkce přeju taky "dobrou noc".
Arwen, aby jí přežila ve zdraví. :grinning: :grinning:

A Ilušce, aby se trochu prospala a malá dobře papala.

Zatím čauky.
3. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Ludvi, to je jenom závist! :angry: :wink:
Ani třešně se nesmí? :frowning2: :confused:

Arwi, teda potěš koště - to si dej před záchod nafukovací matraci,abys mohla spát před ním. :grinning:

Já si napouštím teplou vanu. Ale pomalu se smiřuju stím, že budu ráda,když porodím v soboru za pomoci úplňku. Ikdyž segra mi vyvěštila,že budu rodit zítra, tak se třeba trefí. Jisté je téměřto, že už nebudemít klučík RČ jako telefon na erotickou linku a to je taky pozitivní,že. :grinning:
3. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Zitra, kocicky moje. Vsechny, male i velke, narozene drive i v tomto a minulem mesici i ty jeste nenarozene :slight_smile: DOBROU NOC
3. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Na sále jsem nefotila, neměli jsme foťák, v tom fofru jsme ho nesbalila :wink: tak mi ho manža přivezl druhý den. Já bych ale ani na sále fotit nechtěla, bylo to tak rychlý, že ho jen rychle omyli a utíkali do inkubátoru. Já si radši počkala, až bude mímo hezky čistý a oblečený :wink:
malá když se narodila, tak byla modrofialová. Prý ji museli trošku oživovat. Ale prý to nebylo nic vážného, jednou plácli a bylo to :wink:
3. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.