• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
já to pro dnešek taky balím, dám si sprchu a jdu chrupkat do ložnice za manžou a lucinkou :wink:

dobrou noc!!!
3. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
Holky,dobrou noc! :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ludvi - klidne mi posli fotky, co bys chtela zmensit, udelam to.....
3. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Tý jo. A všechny jsou od Jardy?

Il, dobře to dopadlo. Ona je totiž zavřená Bulovka a už od minulého čtvrtka měli stopstav. Tak si myslím, že to všechno vozí mimo Prahu. Hlavně že je maličká v pořádku. Kamarádka měla taky v proupouštěcí zprávě Normálně donošený jedinec ve 34tt!!!
To je fajn, že už jste doma.
Nakonec je to docela dobrý, když je chlap u toho. Alespoň vidí, že to není žádná legrace a že je to zázrak, když všechno dobře dopadne.
Taky bych taťku tentokrát brala, ale ještě není rozhodnutý. Tak uvidíme.
Rozhodně když jsem mu v ne řekla, že asi pojedem byl nějaký nervózní a pobledlý :grinning: :grinning: :grinning: .

Myslíte, že může být autor u porodu v sanitce? haha asi těžko...

Holky jdu do hajan.
3. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Arwen, díky někdy si s těma fotečka pohraju.
Spíš mě to neba.
Dobrou.
3. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
Dobre ranko..

Vsechny vas zdraviiim, hlavne tebe Ilus... Tak koukam jak jste to bezvadne zvladli.. Jinak este jednou moc moc gratuluji a at se vam s Lucinkou dari :wink:
4. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Holky ja mela zase vcera den.. Jela jsem vcera do Obi, potrebovala jsem koupit nejake barvy na malovani do pokojicku a taky na radiatory a tak.. Po deseti minutovem obchazeni okolo barev a bez uspechu najiti nejakeho zamestnance co by mi poradil, jsem se sla optat na info.. Tam mi bylo receno, ze pan je tam dneska sam a ze ma momentalne svacu, a bude k mani za 15 minut. Tak jsem si rekla zadny problem pockam.. No jo jenze kdyz jsem prisla za tech patnact minut, tak jsem tam este dalsi hodinu stepovala nez se na me dostala rada, protoze me kazdy predbehl.. Uz jsem byla tak nastvana, ale vim ze ten pan za to nemohl, protoze tam byl na to vse sam... Ale ty lidi me tak stvou, jsou strasne bezohledni!! :angry: :angry:
4. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
dobré ráno

Iluš s Lucinkou už jsou doma, holky naše :slight_smile: . Moc vás vítám.... Hltala jsem to vyprávění o prorodu a krásně jste to zvládli :dizzy_face: Tak až bude trochu času, tak Iluško šup nějaké fotečky do alba, ať se pokocháme... :slight_smile:

Rit - tak to máš asi hodně pevné nervy, já bych tam udělala trochu kravál... :angry:

Kočky, dnes jdu poprvé na monitor,tak jsem zvědavá.... Taky mi asi mudra předepíše to železo na nižší krevní obraz, jak mi volali... A taky se dozvím výsledky na streptokoka... Takže večer se ohlásím co a jak...

Andulí - jsi ještě 2v1?

Tak zatím se opatrujte a odpočívejte v rámci možností :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré dopoledne, kočičky moje :slight_smile:
Hlásím se opět z práce a jdu dodělat tabulku.
Claudinko, kdy jdeš?

Ludvi, jak jsi to myslela, že jsou všechny od Jardy? Kdo všechny? Já si normálně sedím na vedení :angry:
4. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
arwi - za chvíli vyrážím.... :wink:
4. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Claudi, tak dej vědět :slight_smile:
Tabulka aktualizována. Kdyby nás bylo víc, nevejdeme se tam!!!!

Jo a třešně zapůsobily jednou v pět, podruhé v osm :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré ránko,

Arwen pokus o vtip nevyšel :grinning: .
Myslela jsem těch 6 vňoučátek. :grinning:

Lepší třešně než lněný semínko, ne ?

Claudi, tak ti držím palce do poradny.

A co naše Andulína, je ještě v celku?
4. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Dobré ránko!

Jsem ještě doma a celá. :grinning:
Ale já jsem senadnešek po hoooodněěěěě dlooouhééé době tak kráááásně vyspala! :dizzy_face: :dizzy_face: Žádný blbý sny, častý běhání na záchod (Spát jsme šli těsně po 23h a já vstávala až 2:28h a 6:09h :slight_smile: ), žádný pocení... No lahoda, berušky,fakt! :slight_smile: :dizzy_face:
Takže jsem se vyspinkala do růžova a zavolala si do porodky, domluvit poradnu napříští týden a přité příležitosti se setřičce zmínila o tom, že ze mě pořád odchází ten hlen a že jsem pořád jakoby mokrá, ale kalhotky mám suchý. Říkala, že kdybychměla pocit, žejetovoda, že mám hned přijet. Ten pocit ale nemám - max. totrošilinku prosakuje, ale rozhodně není prasklá. Uvidíme. Už jsem se smířila s tím, že to asi okolí neodhadlo a rodit budem přes všechny prognozy v termínu. Ale jestli mi bude ještě týden a kus takle poslíkatě bolet břicho, tak nevím. :angry:
4. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Leni, Claudi- držím pěsti do poradny! :slight_smile: :wink:
4. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Koukala jsem na skóre kluci : holky - 12:3 :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Arwísku, šlo by dát,prosím, do tabulky větší písmo?
4. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj Andul,
prvorodičky většinou přenáší.
Moje mamka mi včera taky dělala numerologickou mřížku. Prý by bylo nejlepší chlapečka porodit 13.6. a to je tvůj termín, ne? Neupínej se raději k žádnýmu datumu. Stejně to neovlivníš. Musí chtít mimiško.
4. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Normalne, Ludvi, ja si TAK brutalne sedim na vedeni, ze mi nedochazeji souvislosti :frowning2:

Andulko, ahoj, porad cela? Ja bych desne rada dala vetsi pismo, ale vzhledem k tomu, ze je to textovy dokument, ktery se pak v jinem programu musi upravit na jpeg obrazek, tak to nejde - musela jsem to zmensit tak, aby se tabulka vesla na jednu stranku. Kdyz pridam pismu na velikosti, roztahne se a nevejde :frowning2:
Ja vim, ze se to musi trosku vic zblizka lustit, ale snad to malicko videt je...
4. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Ludvi, já vím. Ale jak už to trvá bez dne týden v kuse, tak jsem z toho už dost unavená a bolavá. A k tomu se každou chvíli někdo ptá, kdy že už teda budem rodit a jak to že ještě není Skřítě na světě, babička nechtíc stresuje... Je to náročný - vždyď to znáš.

Arwi, tak to se pak nedá nic dělat. :sweat_smile: stejně jsi hodná, žes ji udělala a staráš se o ni. :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Nenene :slight_smile: Ja se nedam. Trosku vetsi se mi ji podarilo udelat....

Andulko, o tom mi chvilku povidej......ja byla predevcirem u mamky a stacilo mi tech par hodin....
4. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Tééééééééda :slight_smile: Ludvi, nedalo mi to a tu korespondenci jsem přečetla zpět :grinning: :grinning: :grinning: Samo mi to došlo. Nééééé - Jarda má tři ségry :slight_smile: I když - ptala jsem se, jestli nemá další děti po světě a on mi řekl, že nemá žádný, o kterých by věděl :angry: :angry:
4. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Arwi, šikulka! :slight_smile: :wink:
Jak to vlastně mamka snáší, že jste s Dandou pryč?
4. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Andulko, ne moc dobře, ja ji jsem asi viceméně v této oblasti ukradená, ale s Danulkou je to horší. Jenomže já nemám za celý den chvíli klidu a abych se pak ještě stresovala doma kvůli pitomostem, to bych už fakt nedala :frowning2:
4. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Arwi, to se TI nedivím. Já jsem radši zavřená v našem pokoji a ven mocnevylízám, abychom se s babičkou nepotkaly. Vím, že to myslí dobře, ael ta její přehnaná všechno, je nesnesitelná. :frowning2: :confused:

Jéé, teďjsemsi vzpomněla,že jsemvúterý v poradněvyfasovalalístek napeníze, tak s ním asi budu musetzajetna sociálku. Nu,aspoň mi ten den, než přijde drahoušek z práce líp uteče.
Jdu se oblíknout.
4. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak zatím!
4. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Andulko, jasne, jdi se projit, ale davej na sebe pozor, jasny? Vis, ze mas Skritatko za posledni zatackou :grinning: :grinning:

Holky, myslite, ze mam jednu z tech fotek soupnout do souteze aktu? Sice se stydim, ale na druhou stranu, kdyz je uz mam.....
4. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj Těhulíny,

teda vy jste drbny Vás dočíst je umění a já to hltala, jak román na pokračování a myslela jsem, že na konci bude zpráva od andulinky a ono nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Haha, kdybych to neřekla, že bynikdo nepoznal, že jsme byla na druhé straně města. :grinning: Ku podivu jsou silnice skoro úplně prázdné. :slight_smile: Ale Skřítěti se to řízení moc nelíbilo. :frowning2:
4. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Arwenko, mně se nejvíc líbí ta v leže na šedým pozadí,co se na ni tak jemňounce usmíváš. Ale krásný jsou všechny, tak směle do soutěže!!! My Ti pošlem hlasy! :slight_smile: :wink:

Unko, omlouvám se za zkalmání. :sweat_smile: :grinning:
4. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Andulíčku, těm dvěma se to moje ježdění taky nelíbí - ale jen, když nadávám, když jenom jedu a jsem v klidu, tak spinkaj :slight_smile:

Andulí, myslela jsem tu vleže na červeným pozadí, ale to je jendo, já se tam pokusím nějakou šoupnout a kdyby ji náhodou uveřejnili a Vy byste mi daly hlasy, budu ráda :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.