• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Arwen, ty ležatý jsou krásný všechny. :slight_smile: Tak tam dej, která je nejbližší Tobě. :wink:
4. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
http://www.aktyx.reflex.cz/

Tak já MOC PROSÍM o hlasy - ale až od 15.6.2009.....
4. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
http://www.aktyx.reflex.cz/fotografie/458-akt1

Možná spíš přímo odkaz na ni....děkuju :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Aha - tak mi trochu trvalo, než mi došlo, že se hlasuje až od toho 16.6. :grinning: JsemseTi tam už pokoušela procpat hlas a ono nic. :frowning2: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Ty bláho, do domečku už po nás chtějí zásuvky, ale co pak já vím, kde budou potřeba zásuvky?? :sweat_smile: Koukám tu do projektu a připadám si jak blbka. :confused:
4. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Andulko, já bych taky chtěla domeček.....malinkej....ale můj....ach joooooo :cry:
Děkuji, kočičko, ještě bude na hlasování čas...stejně nic nevyhraju :frowning2:
4. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Arwi, důležitý teď je, že máte byteček a nadomeček třeba taky jednou dojde - moc bych TI to i dědičkám přála. :slight_smile: :wink:
Je to prima, dívat se, jak ten domeček roste, ale té práce a nervů... :frowning2: :frowning2:
4. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Andulí, víš, o co jde? To, co dáme tady zaa nájem, by pokrylo hypotéku a cpali bychom do svého....bolí mě, když dáváme tolik peněz jinému člověku :cry: :cry:
4. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Arwen,na to mě jako útěcha nic nenapadá. :confused: :frowning2:
4. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Holky tak jsem ráda, že neřídím jen já, tady jsem za exota

Andul vy se máte, že už řešíte zásuvky, mi teprve máme schválenou žádost na převod pozemku u obce a teď nám to musí oštěmplovat magistrát a pak papíry a zase papíry.

Arwen, co na to říct myslíš, že byste nezvládli si postavit nebo koupit něco vlatního, než dávat peníze za nájem???
4. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Já nechci útěchu, Andulinko.....jaký si to uděláš.....
Un - ano, to by určo někdo zvládl, ale nědostaneme hypotéku, takže bychom museli leda vyhrát nebo dědit, to první se nedaří a tetička z USA se nehlásí :angry: :angry:
4. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky, my jsme s Pupí dvojka - ona by hrooozně chtěla koťátkla a já porodit. :grinning: Je mi jí chudinky líto, jak se tu furt válí po koberci a toká (naštěstí při mrouskání neřve ale vrká jak holub :grinning: ). Snad brzo usne a odpočne si. Ani nic nejí. :frowning2:

Un, u nás je to- na rozdíl od Arwen a většiny dalších - jednoduchý v tom, že bydlíme v domě tchánovců, takže v podstatě neplatíme nájem, takže si můžem dovolit podílet se na hypotéce. Ale kdybychom měli platit někde klasický nájem a ještě k tomu platit hypošku, tak asi taky jen tak nestavíme. :sweat_smile: A po dvou letech stavby už na ty zásuvky máme skoro nárok. :grinning:
4. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Arwi , ne vždycky a ne všechno můžeš ovlivnit...
4. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
arwen - s hypotékama je to teď těžší, ale celkem se dá i schválit těžší případy, než jste vy, jen se to musí umět, kdyby si chtěla nějak pomoct, tak písni a zkusíme něco vymyslet
4. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Andul mi máme teprve rok za sebou, takže vlastně mám být v klidu :slight_smile: , ale za ten krásnej pozemek to stojí :dizzy_face:

To máš pravdu, máte obrovskou výhodu a bohužel moc lidí jí nemá
4. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Od koho jste kupovali projekt???
4. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
MMCh - Un, jak dopadla včera poradna -všechno v pořádku?

Jsem zvědavá, jak dopane Lenďa s těma vitamínama, co jí doporučovala Ludva.
A koukala jsem,že má poradnu ještě i Sis.

Arwen, v té zvětšené tabulcesetak hezky čte. :slight_smile: :wink:
4. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Máme G-servisovej, ale ne přímo od nich. Měla nám stavět jedna místní firma, ale zalili základovou spáru (blbě), vzali si další prachy a tím to zkončilo. A "projekt" byl tak mizernej, že nám ho pak pan inženýr, co nám dělá stavební dozor, ještě dodělával, aby se podle něj dalo stavět. V červenci budem dávat na tu původní firmu žalobu.
4. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Andul normálně jsem si připadala, jak blbec. Mu říkám, o těch bolestech a že to pak ustane a on mi v klidu řekne vždyť to máte jen tři dny, buď se to rozjede a nebo to taky může být, až do termínu porodu. By mě kleplo a CS mám 4
4. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Aha a myslíš, že když by to byl přímo od nich, tak že je v pořádku??? Já mám teda vybranej od jiné firmy teda zatím vede tak by mě švihlo vyhodit 30 000,- jen tak z okna
4. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Un, k projektu: já nevím - ale lidi si naG-Servis nestěžují.
A k poslíkům - přesně takle to mám od minulého pátka. Teď užsi spíš všimnu, že mám břicho měkký než že mi ztvrdlo. :grinning: :frowning2:
4. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
A máš taky kontrakce???
4. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Občas to bolí hodně, hlavně při námaze - třebana procházce nebo tak. Ale není to nijak pravidelný. Měla jsem pocit,že mi už odešla zátka, ale teď si tím nejsem tak jistá, protože jsem ten hlen v mnohem menší množství ale našlaod té doby ještěasi 3-4x. :sweat_smile: A mám mokrý porodní cesty, ale gaťky suchý. :confused:
4. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak ti může odcházet průběžně, každá to máme jinak
4. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Zítra jdu na kontrolu k primáři, tak mu to řeknu. Napadlo mě, že bych šla odpoledne na těhucvíčo, zda by to třeba nepomohlo. Zítra má manžel narozeniny,tak bych už nemusela kupovat dárek. :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jako, že by si to vzala jedním vrzem jo :grinning: No, ale aby si to stihla, já to u Vanessky nestihla o 2h a 26min :sweat_smile: , byl to trošku opožděný dárek, ale i to se počítá. Jdu se natáhnout Vanilka spinká
4. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Já se taaak nudím, že snad i dopletu ten rukávek ke svetříku, co mám rozpetený už takovou dobu. :confused:
4. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Un - teda o dvě hodiny? :grinning: Hezky se vyležte.
Já se podívám na svůj oblíbený a momentálně jediný sledovaný seriál - na Čarodějky - a taky se pak natáhnu. :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Dobré odpolko,
tý jo, tady se spinká.

Holkýýý, Iluška dala Lucinku do albíčka, ta je taaaaak krásná.
Holčičky mají stejně něco do sebe :wink:. A jaký má vlásky.
Honem se podívejte.
Iluško, fakt se Vám povedla, je nádherná.
4. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdu se taky natáhnout, ale pod postel :grinning: . Chci vygruntovat mladýmu pokojíček. Dočista dočista.
4. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.