• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Arwen, to si děláš legraci!?! :angry: To snad není možný! Achjo!!!
A jaký bylo divadlo jinak? Jak se cítil Daneček na prknech, co znamenají svět? :slight_smile:

Mně to břicho asi praskne. :sweat_smile:
4. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Andulko, jo, je to mozny naprosto normalne....
Boli Te brisko? Co presne se deje?
Jeste bych dala k dobru a k pousmani Daneckovy dotazy: povida mi: Maminko, a jak jsem se ti ja narodil? Kudy jsem vylezl? Briskem nebo muslickou? A co vic boli? A jak jsi u toho rvala? Takhle? Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To je zvire......
4. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
teda Arwen, to je síla :angry: :angry: bych někdy ty lidi bezohledný nakopala do pr..le!!!! Vidí těhotnou ženskou a nechají ji stát nebo sedět na nějakých studených schodech....fakt děs!! :angry: :angry:
No alespoň, že Daník má tak zajímavé otázky, to tě hned rozesmál, co? :grinning: :grinning:

andul - vydrž děvče vydrž :wink:

bledul - nezaběhla jsi se nám někam na těch závodech? :grinning:

tak jdu po delší době koukat na Růžovku...
4. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Arwi, a kudy se Ti teda narodil? :grinning: Je to zlatíčko. :slight_smile: :wink:

No mám ho celý napjatý a když ztvrdne, tak mám fakt pocit, že mi praskne. A nejhorší to je,když se Skřítě hýbe - to bolí jak prase (pardon). :confounded: Mám bolavý už i žebra a bránici jak po celodenní škytavce. :frowning2: A odešel mi další kusanec zátky - ptala jsem se Lenky a ta, stejně jako Bledul, říkala, že mi zátka může odcházet postupně. Že se to občas stává. :sweat_smile: Jsem zvědavá na tu zítřejší kontrolu v porodce.
Ale batoh jsme koupili, takže o nic nejde. :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
ahoj těhulinky :slight_smile:

tak jsme zpátky, odešli jsme později tak jsme se i později vrátili ...málem jsem nikam nešli-lehce jsme se pohádali s manžílkem- bylo toho na nás ted asi trochu dost,tak jsem oba našponovaní a já vylítla dneska při asi docela nevinné poznámce. :confounded: no,ale už je to dobrý, společná prochajda nám vyčistila hlavy (hlavně teda jsem to potřebovala já -jsem prostě nějaká labilní. :confused: ) no a pak jsme soutěžili všichni tři a nade mnou i nad Honzou vyhrál samozřejmě Tomík... :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: ale náhodou teda docela utíkal z plných sil,měla jsem strach,že uprostřed dráhy (100 metrů) ho to přestane bavit,ale doběhl do cíle a chtěl ještě běžet zátky od cíle ke startu :grinning: :grinning: :grinning:

arwi-bezohledný lidi ani nekomentuju :angry: :angry: už jsem jich taky pár potkala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

daník je dobrej s těma hláškama :slight_smile: doufám,že ještě něco takového pronese,at se zasmějeme :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
andulko-ten kompakt je taky moc hezký-hlavně má v prvním patře moc pěkně udělanou ložnici-s pracovničkou a koupelnou...to se mi líbí -ten prostor :slight_smile:
myslím,že přesně tenhleten mi uakzovala jako svůj vysněný moje setřenka :slight_smile:
mě se jich tam líbí docela dost,ale pokud by člověk chtěl 5 pokojový a uvažovali bychom o stavbě v Jilemnici na pozemku rodičů,tak tam by šel umístit jen některý typ (kvůli orientaci na svět strany a směr střechy a smožností mít garáž rovnou u domu přilehlou-tam mají takovéto regulativy ) a z těch vede právě ten styl...:slight_smile:

vybrali jste batůžek? :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Zdravím,

koukám, že je Andulka stále ještě v kuse ....

Bledul, důležité je zúčastnit se.... :grinning: , to je fajn, že jste si to užili.
A z tý hádky si nic nedělej. To jsou normoš těhu hormony smíchaný se starostma. Někudy to prostě musí ven. Stejně tě obdivuju, jak to všechno zvládáš. Manžílka, malého Tomíka (ještě skoromimino) a pokročilý těhu stav. Klobouk dolů.
4. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Claudi, poradna dobrý? Dostala jsi železo? Tak bacha na zácpu. Mážná si kup ještě třešně :grinning: :grinning: :grinning: .

Dneska jsem byla děsně akční. Asi z toho zítřejšího návratu synátora.
Byla jsem na velkým žrádelním nákupu, pak jsem se rozhodla, že konečně uklidím vyžehlený prádlo, pak mi ruplo v makovici a rozahala jsem všechny mimivěcičky a snažila se v nich udělalat jakžtakž systém. Nakonec jsem vyluxovala a vytřela celý byt a vygruntovala Jendův pokoj. Výsledek : 1 uklizený dětský pokoj a bordel jako v tanku v celém bytě.
Ale řeknu vám, že když jsou byla pod tou zvýšenou postelí a vytírala, tak jsem si říkala, že kdyby mi prdla voda, byla by to docela pr...l. To by ten byt můj muž nedal do kupy ani za rok. :grinning: :grinning: :grinning: .
Ještě mi zbývá uklidit kuchyň po večeři a doklidit to vyžehlený prádlo!!!!!!
4. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Bledul a to si představ, že mi tu koupelničku založnicí zrušili a budem tam mít další komoru a já uklizený šicí stroj a pod. :slight_smile: :wink:
Hádky čistí vzduch a pokud jste si to s Honzou vyříkali, je to v pořádku. :slight_smile:
JJ, batůžek jsme koupili - Axon 16l :slight_smile: Já mám 8l a je fakt super. :slight_smile: Úplně mě překvapil můj nerozhodný manžel, který si vybral 1. batoh, který mu pan prodavač (shodou okolností Tomův kamarád) podal. :confused: :slight_smile: Ale je to právětím,že já už Axona mám a tak ho známe a můžemjen doporučit. :slight_smile: :wink:

Ludvi, Ty jsi drak! :grinning:
4. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Bledul - tak gratulace Tomíkovi ke zdárnému zvládnutí běhacího závodu...a asi to na něj bylo moc krátké, když chtěl běžet ještě směr cíl - start :grinning: :grinning:

Ludvi - jo poradna Ok a na železo jsem zvědavá, zda po něm nebudou "kakací" nebo spíš "nekakací" problémy.... :grinning: :grinning:
To jsi lítala jako motorová myš, když jsi nadělala tolik práce... Výsledek je uspokojivý, to neva, že jeden pokoj je uklizený a všude jinde je bugr, ale hlavně že je ten jeden uklizenej :grinning: :grinning:

tak dámy odpojuji se a přeji všem dobrou a hlavně klidnou noc.... :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Nevíte, kde se dneska toulá Len ?
Bledulka si asi masíruje nožky Alpou, po tom běhu....
Andulka zřejmě balí batůžek - žeby do porodky?
Arwen má sexuální výchovu mládeže
a Claudinka usnula u Růžovky
a já jdu teda na tu kuchyň, ale tááák se mi nechce.
4. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
ludvi ahoj :slight_smile:

díky za pěkná slova-no s manžílkem dobrý,spíš mě to ted mrzí že jsem tak vyjela,ale manžel je v pohodě a nic nekomentuje a nevyčítá .... no spíš jsme na sebe zvědavá,jak budu pak zvládat mimčo a Tomíka a to ostatní ...ale nějak bude :slight_smile:

tak systém vy pidivěcičkách na mimi jsem se taky snažila udělat,ale ono to snad nejde ....:slight_smile: myslím v těch velikostech-když kolikrát jsou v nich tak velký rozdíly,že člověk neví jak to srovnat :slight_smile:

no taky si říkám,že musím vše doma dokončit,nebot by manžel nezvládl s Tomíkem nic udělat a jak bych odešla do porodky,tak bych zase přišla :slight_smile:

kdy se ti Jenda vrací z výletu?
4. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
andulko-já to četla o té koupelničce..taky je to dobrý řešení-ale hlavně je pěkný to členění-že je prostě možnost udělat někdě nějakou skrýš na sposustu potřebných věcí atd...že to naní jedna velká místnost s nemožností s tím cokoliv udělat :slight_smile: určitě to tam budete mít moc moc krááásný :slight_smile:

claudi papá a dobrou noc :slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jenda se vrací zítra v poledne. Zdravotnice už hlásila rýmu jako trám a chrchel, tak uvidíme, co si z výletu přiveze za suvenýry :grinning: :grinning: . Doufám, že to nebude tak hrozný a dostane se z toho brzy.

Neboj s dětičkama to nějak zvládneš, nebo spíš ti nic jiného nezbyde :grinning: . Budete mít takovou tu stupačku ke kočárku? Přijde mi to dost šikovný, kdyby Tomík nechtěl ťapat.
4. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak jsem zase tady, Danulicek usnul.Ja jsem taaaaaaaaaaaaaaakhle bolava cela a nevim, z ceho to mam :frowning2:
4. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jukněte holky na tohle, upozornila mě na to moje sestra.
Téda to musí být ctvrkot :

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=339816&vReferer=

Ale jsou tak krásný....
4. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
ludvo- suvenýry :grinning: :grinning: :grinning: ale snad těch suvenýrů nepřiveze více :wink: :wink: hlavně že to tam neodstonal nějak víc...

stupátko ke kočárku už máme :wink: tak uvidíme jak se osvědčí...ale na začátku asi potřeba chvílemi bude...

arwi-tak si běž taky lehnout :slight_smile: já mám dneska nějak bolavý záda-snad poprvý v tomhle těhu takhle -a nevím jak si sednout a lehnout...

a za chvíli si půjdu trénovat hráz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,tak se tu mějte a a já jdu "roztahovat " :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

andulko, holka, vydrž :wink: už to budeš mít taky za chvilku za sebou. Jak jsi psala, že ti odešel další kus zátky, tak já si toho u sebe skoro ani nevšimla. nějak jsem to vůbec nezaregistrovala.

holky ten můj malej drobeček pořád škytá, je mi jí vždycky strašně líto, škytá skoro po každém krmení, chudinka tím vždycky nadskakuje. jí z toho musí bolet celý bříško.

jinak co jsem doma, tak jsem úplně jak poblázněná. Strašně se o ní bojím, pořád chodím kontrolovat, jestli dýchá a tak podobně. jsem nečekala, že mě to tak veme.
4. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
bledul: tak koukám, že poctivě trénuješ a připravuješ se :wink:

já jsem si akorát pořídila olejíček na masáž hráze, koupila si lněné semínko a začínala pít maliníkový čaj a moc jsem si toho neužila, nebyl to ani týden, co jsem takhle trénovala a už mi to bylo k ničemu :grinning: to ani nestačilo zabrat!
4. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ludví, ja ji znam :slight_smile: By me uz mrsklo, mit trojcata :slight_smile: Dosla Ti moje IP?
Ilusko, to je normalni, ja jsem to delala u Danecka taky a co je horsi, delam to dodneska - treba v noci mu cpu ruku k nosu, abych vedela, jestli dycha. Snad mu to nebudu delat jeste v 18-ti :slight_smile:

Jo a jak ma roztazenej gauc porad a neni tady Jarda a ja se bojim zabrat a slozit ho a zase rozlozit, tak vyjel z tech drzaku a v noci s nama tutove spadne....
4. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Iluss, a krkáte pořádně?
4. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Arwen, nic mi nepřišlo.
4. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Taky se chodím na děcka dívat v noci. Možná se jim po narození Matýska trošku uleví až na ně nebudu mít tolik čas.
4. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Představ si Arwen, jen ty prcky oblíknout a nandat do těch autosedaček...
Hrůůůza.
4. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ludvi, ja jsem blba a uz mi to nemysli, my se bavily o hypotece a byla to Unka :grinning:
Promin.....
4. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
krká strašně málo, vůbec jí to nejde. s ní vždycky pochoduju třeba půl hodiny a krkne si jen malinko nebo vůbec.
4. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jó, tak s hypotékou jsi opravdu na špatný adrese. :slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Dobry vecer tehulky..

Hlasim se uplne cela zdrchlana.. Uz dva dny jen litam, zarizuji a makam.. Jsem znicena, do toho zacinam nachcipana a mam uplne plnej nos.. Nevite prosim, jestli jsou ted mozne uzivat nejake kapky na rymu.. Do toho mam strasne moc prace, a Dada mi nemuze pomoct protoze je kazdy den v praci a vraci se vecer po desate hodine.. Takze to musim zvladnout vse sama..

Arwi co se tyka bezohlednych lidi, je to hruza.. Ale bohuzel stim nic neudelame.. Pamatuji na ucnaku kdyz byla moje spoluzacka tehotna, tak po ranu obcas omdlivala a kdyz jezdila rano do skoly busem tak ji nikdo nikdy nepustil sednout a to uz to na ni bylo videt :angry: :angry:
4. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
Iluss, zkus si jí posunout ještě výš na rameno, aby se jí nekrčil žaludek.
Pak jí ten vzduch nevyjde a má škytku. Mohla by z toho i blinkat nebo mít prdíky.
4. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
jeeee a já myslela, až bude mímo trošku starší, že se to zlepší :sweat_smile: no jestli takhle budu bláznit až do 18, tak to mě teda potěš!!! :grinning:
4. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.