• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ilusko, ted me napadlo neco velmi k veci - Danda jako miminko ublinkaval a nekrkal vubec - ted to dela naschval a jeste do toho mluvi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
ludvo: jeee,díky za tip, to bude možná tím, ona se totiž na mě vždycky zkroutí do klubíčka.
4. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Rituš, kup si Vincentku do nosu. Buď je ve spreji, nebo jestli máš nějaký kapátko tak si kup v potravinách Vincentku v lahvi a máš to.
4. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
arwi: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Ludvi asi se blbe ptam, ale co to je Vincentka? To vubec neznam.. :sweat_smile: :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Arwi, tohle období už máme naštěstí za sebou :grinning: :grinning: . Bohužel, teď Jenda vypráví vtipy.
Děsně dlouhý : letel Rus, Američan a ....., hrozně se do toho zamotává. Vysloveně talent.. :grinning:
4. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Il, zkus si jí dát až jako by ti měla přepadnout... Nevím jak to vysvětlit. Zkus to.
Neříkala ti dr., že jí máš budit na kojení? Jenda spal jako zabitý, ale vůbec nepřibíral.... Musela jsem ho nutit už jako kojence. Ňa starý kolena jsem si koupila váhu, abych měla pod kontrolou kolik malý vypije.
4. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Tak holky já se loučím. Půjdu se osprchnout, přebalím malou a půjdem do hajan :wink: dobrou.
4. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Rituš, nebo mořskou vodu v lékárně, ale Vincentka je mnohem levnější.
Rýma léčená i neléčená tvrá stejně nejmíň týden.
4. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Taky jsem na to album koukala už dřív. Jo, musí to být cvrkot - ale holky vypadaj spokojeně,co. :slight_smile:

Arwen, tak si pod sebe dejtě ještě matraci, ať padáte do měkoučka. :slight_smile: :wink:

Ludvi,batůžek do porodky už mám od minulého víkendu sbalený. Ale kupovala jsem jeden manželínkoj k zítřejším narozeninám. :slight_smile:

Iluš, tak olejík někomu nabídni. :slight_smile: :wink: A myslím, že děti budem chodit kontrolovat všechny. Naše babi např. nás chodí kontrolovat do teď. A dokud jsme u ní spávaly se segrou sami,tak třeba 3x za noc. :grinning: Když tam spíme s Tomem, tak kontroluje jen večer a ráno naštěstí tuká. :grinning:
4. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ludvi ja kdyz chytnu rymu tak ji mam na dyl jak na tyden, ale jde mi oto ze potrebuji neco co mi ten nos uvolni.. Mam ho uplne ucpanej a musim dychat pusou.. Pusu mam celou volezlo a este k tomu rozpraskane koutky.. No hruza.. Celou zimu odolavam a ted to odnesu.. :angry: :angry:
4. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Rit, Vincentka je miněrálka. Může se inhalovat nebo pít. Ale je slaná. Doporučujou jí pít v těhu, ale nění to nic moc.
V lékárně jí prodávají jako sprey, ale je předražený.
4. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Il, nebo ji polož a pak rychle zvedni k rameni - to dělávají sestry na šestinedělí, když nestíhají. :wink:
4. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Rit, tím nic nezkazíš.
4. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Andulko, alespoň, že ťuká.....
4. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ludvi dekuji za radu!!

Ja se loucim, jdu dam vanu a hura do postele, jsem uplne znicena a zitra zas hromada prace. Tak zatim pa pa a krasne sny :wink:
4. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Holky, mějte se, jdu se přesunout do pelechu.
Dobrou.
4. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Nu, když jsem tu tak zbyla sama, tak já taky zalezu do postýlky. Snad se vyspím jako dneska. :slight_smile:

Dobrou noc a krásné sny všem!
4. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ránko!

Jdu vyřídit vzkaz od Lendi - včera jí nešel Net, tak se tu snad objeví dneska. :slight_smile: Psala mi navečer smsku a já trubka s ijí všimla až v jednáct vnoci. :sweat_smile: Pozdravovala vás! :slight_smile: :wink:

Jinak hlásím, že dneska min.do 23h nerodím! Ty moje narozky, jsme nějak zazdili - jakmi byo blbě, tak si uděláme hezký narozeninový odpoledne aspoň dneska. :slight_smile: Jdu upéct "dortík" pro to moje zlatíčko nejzlatější :dizzy_face: .

A všem vám, těhulinky a maminky přeji krásný den! :slight_smile: :wink:
5. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Andulajz, Ty jsi ještě celá? :angry: :angry: Letím sem přesto, že mi šéf pomalu kouká přes rameno a ono se rodit nebude :slight_smile:

Jinak hlásím jednu dobrou a jednu špatnou:
Jarda udělal zkoušky v autoškole
A parchant v prodejně mi nevzal zpátky univerzální ovladač, přestože mi to slíbil. Prý jsem přišla pozdě a měla jsem na to je jeden den :frowning2:
5. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Cože? Arwen, vždyď by na to měla být záruka a rozhodně to není jeden den! 12měsíců minimálně??
5. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Andulíčku, bylo to z bazaru, ale stejně mám dojem, že je nějaká lhůta na vrácení zboží. Tady je ale problém, že zboží funguje, jen ne na mou telku...

Další pěkný telefon jsem měla - z exekučního servisu - že zas není zaplacená splátka u GE a že jsem tím pádem v registru neplatičů. Super, ne? Já už se ani nevztekám, stejně s tím nic neudělám. Ale mám chuť se vožrat.....
5. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
caute kocicky :slight_smile: taaaak, dneska to nastesti beha....vcera jsem se vubec nemohla pripojit :angry:
jeeee, Lucinka je zlatoucka :sweat_smile: bobik malej :slight_smile: pockejte, az budeme mit miminka vsechny :sweat_smile:
andulko, ty jeste nerodis? :grinning: no, teoreticny mez jeste tyden cas :wink:
arwi, teda ty lidi jsou hrozny!! :astonished: hajzli jedny :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja musim rict, ze me lidi postej sednout vsude.....kdo by to do prazaku rekl, ze? :grinning:
jinak holky, mam totalni demenci a uuuplne vykourenou hlavu! myslite, ze jsem si vcera na gynde vzpomnela na to tvrdnuti bricha???? NE! :confounded: ja fakt nevim, co v ty hlave mam....jak by rekl muj tatka, mam v ni nas...o! :grinning: no snad to nebude takovej problem.....za 14 dni tam jdu znova.....tak snad nezapomenu......
5. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
krásné ráno :slight_smile:

Ludvi - ty trojčátka jsou krááásný holky, ale musí to být nářez...obdiv jejich mamince :slight_smile:

Andul - tak sť se narozeninové odpo vydaří a dort ať se ti povede :wink:

arwi - když se daří tak se daří, co? :sweat_smile:
5. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
arwi......koci, to je v tahu, vid? a cos tam mela zaplatit? ti verim, ze by sis dala panaka.....ono se to pak lip snasi.....a to te hned soupli do registru??? :astonished: to jsou hajzlove.... :angry:
5. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Len - budeš si muset asi dělat uzle na kapesníku a pak ho na gyndě vždycky vytáhneš a budeš přemýšlet na co že jsi se to vlastně chtěla zeptat :grinning: :grinning: Z toho si nic nedělej, já mám taky v hlavě nějak vzduchoprázdno :wink:
5. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj claudi :slight_smile: tak ti nevim, jestli je to tim tehotenstvim nebo se nato jenom vymlouvam a jsem normalne tupa :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky holky moje....ne, Lenicko, ja jsem nezaplatila pozde....to je pujcka na moje jmeno a plati ji jiny clovek, ketremu jsem ty penize dala, chtela jsem mu pomoct.....
5. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
No ostatním musíme říkat, že je to těma těhu hormonama, přece nebudeme přiznávat, že začínáme mít těžkou demenci... :grinning:
musím letě, někdo to zvoní a já jsem ještě v pyžamu :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
jeee arwi, ty jsi vyhazela ty fotky nebo ti je zrusili admini? :confused: a jinak ten aktik do reflexu je hezouckej, urcite ti osleme hls a zaukoluju najaky kamaradky :grinning:
5. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.