• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
arwi..jj, pro dobrotu na zebrotu... a ten clovek to neplati? bych mu dala peknou facku!
5. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
claudi, ja jsem taky v pyzamu....a jeste se valim v posteli :slight_smile: a jak je tam hnusne, tak z ni jen tak nevylezu :wink:
5. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak piškot je v troubě. :slight_smile: Snad ho nespálím. :sweat_smile:

Leni, a nechceš si natu gyndu zavolat? Hele, já tam svýho času chodila s lístečkem založeným v průkajdě, abych se na nic nezapomněla zeptat. :slight_smile: :wink: Ono jak jsmenervozni z toho vyšetření, tak se zapomenem zeptat před a když nám pak ukážou Uz nebo řeknou, že je vše ok, jsme tak nadšený, že zapomenem málemi pozdravit, když odcházíme, co. :grinning: :wink:

Claudi,já jsem taky v pyžamku. :wink:

Arwi, to je naprd s tou půjčkou. :angry:
5. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Leni, to asi teda admini, ja na to vubec nemam kdy :frowning2:
Plati, ale vetsinou se zpozdenim. Nejvic me na tom mrzi, ze je mu jedno, co mi tim zpusobuje....a u GE to staci, hned davaji do registru :frowning2:
Jsi hodna, ze mi chcete dat hlasky :slight_smile: Dekuju :slight_smile: Stejne nevyhraju, jsou tam daleko krasnejsi akty, ale za pokus to stoji....
5. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Leni, co měli Arwence smzatza fotky?
A jak jinak ta poradna? Fíla je v pořádku? A Tvůj tlak v normě?
5. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj andulko :slight_smile: no uvidim, stejne bych tam asi musela zajet...jo a papirky si asi zacnu taky psat :grinning: mam pocit, ze kolikrat nemam ani hlavu na krku, ale nekde uplne jinde...jen nevim kde :confused:
arwi> tak mu to zkus vysvetlit, jestli neni uplne blbej, tak by to mel pochopit....budes mit tri deti a kdyz pak budes potrebovat nekde neco pujcit, tak se na tebe kazdej vybodne, kdyz se koukne do toho registru :angry:
5. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
andul, no jak tam mela ty fotky, co fotil Jarda..... :confused:
jj, Filiprk je v poradku, doktorka mu nahmatala hlavicku, takze se uz otocil, sikulka :sweat_smile: prej bude asi mensi, ale roste soumerne....hlavne bude mit drobnejsi hlavicku, podle toho to prej pocitaj...mamka rikala, ze ja jsem mela taky hlavu jak z prdu kulicku :grinning: a ted ji mam docela velkou :grinning: :grinning: tlak celkem v pohode 125/90.....jeste tam jdu na kontrolu 18tyho a mezitim se musim objednat do Motola.....
5. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Dobré ránko nebo spíš poledne,

dnes mám hlídání, tak jsem si hezky pospinkala a musim uklidit, když se to nechce samo uklidit
5. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
ahoj unko :slight_smile: to je naprd, vid? kdyby radsi pani vedatori misto prasku na ztoporeni penisu vynalezli samouklizeci byt :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
juuu, koukam, ze to nebude Filipek, ale Filiprk :grinning: :grinning: ha ha, to musim dat vedet Petrovi, aby mel cas se s tim smirit :grinning:
5. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Leni, tak to mám radost, že jste s Filípkem oba v pořádku! :slight_smile: A vidíš, jakej je to kluk šikovnej, když už se i otočil. :slight_smile: :wink: A aspoň se Ti bude dobře rodit - u kluků je to prý horší právě proto, že mívají velikou hlavu. :confused:

Jéé,mně teď něco napadlo: Na porodce dneska slouží kamarádka, který jsem brečívala, že mě Tom nechce, na svatební lampion nám napsala "Uvidíme se v porodnici" a jako 1. mi ukázala Skříťátkovo srdíčko. :slight_smile: Tak to by bylo, abychom přes noc neporodili, když Šárka slouží. :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
lenoura viď vymejšlej takové prkotiny a nám nepomůžou :grinning:
5. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Leniku - Filiprk je taky dobrý! :grinning: :wink:

Un, tak ať jdi to uklízení odruky. :slight_smile: :wink: Alemoc to nepřeháněj, ať nejsi další, kdo mě předběhne! :wink: :grinning:
5. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
andulinka - no vidíš to a já si říkala, že by se mi tím mohl ten porod rozjet, že už bych to měla za sebou, ale když vidím, co ještě není hotové, tak Samík ještě musí chvilku počkat :grinning:
5. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Tak jsem to pochopitelně spálila. :angry: :grinning: Než jsem se převlíkla z pyžamka, tak je to z vrchu černý. Ještě že na ten piškot přijde ovoce, že to můžu odkrojit. :slight_smile: A přivedla jsem chudáka babi do rozpaků, páč jsem se do kuchyně vydala jen v gaťkách (pro prsenku jsem to nestíhala, abych zachránila, co se dalo :sweat_smile: ). :grinning:
5. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Lenicko - neni blbej, ale vysvetlovala jsme mu to 100x a je to, jako bys hucela do dubu. Je mu to totiz jedno....

Andulko, já bych Ti to táááááááák přála :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdu pro šlehačku. Zachvilku jsme zpátky. :wink:
5. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
andul, jj, je sikulka :sweat_smile: to by bylo, aby se neotocil, pri tech akrobatickejch prvcich, ktery si v brise nacvicuje :grinning:
hi hi, ty jsi brecivala, ze te Tom nechce? :sweat_smile: to je zlaty.....no vidis, a chtel te :grinning:
unka: jj, samy kokotiny vymejslej......no dyk jsou to vetsinou chlapi..... :wink:
5. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
andul, mamka mi vzdycky rikala, ze spaleny je na krasu :grinning: to vetsinou, kdyz pripalila nejakou buchtu.... :grinning:
arwi a kolik toho zbyva jeste doplatit?
5. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Lenicko, ja nevim presne, jeste hodne :frowning2: Kolem 60-ti tisic.....
5. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
jezkovy voci!!!!! :astonished: aby u tebe jednoho krasnyho dne nezatukal exekutor!!! :astonished: :astonished: :confounded:
5. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Taky e to muze stat, Neudelam s tim ale absoultne nic. Je to bez sance.
5. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
:confounded: muzu ti pujcit jednoho kamarada, kterej tomu tvymu kamaradovi vysvetli, ze platit se to musi..a vcas..... :angry:
5. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Grrrrrr - teď jsem měla taaakový dlouhý povídání o tom, jak jsem kv. Tomáškovi brečívala a ono se mi to smazalo. :frowning2: :angry: Tak ve zkratce:

Leni, brečela jsem pro něj od srpna do konce dubna a tehdy mi to připadalo jako absolutní věčnost. Ale, jak mi můj miláček přiznal, nebyla jsem sama. :slight_smile: Ikdyž pochybuju, že brečel tolik jako já. :grinning:
5. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
jeee, tak vy jste vtipny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Petr me taky balil dva roky, ale asi nebrecel :grinning: ja teda taky ne, nejak jsem nemela zajem :grinning:
5. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
jeee, ja rada posloucham, jak se lidi dali dohromady, nekdy je to sranda :wink:
5. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Ja ne :frowning2: Ja totiz brecela sama kvuli nekomu, kdo o to ani za to nestal.....
5. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
arwi, ja taky kvuli jednomu brecela....namotal me a pak mi sdelil, ze je zenatej.... :angry: zmetek americkej :angry: :angry:
5. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
ale ve finale jsem rada, ze jsem zustala s Petrem.... :wink:
5. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
To je taky ale debil, Leni.....je pravidlem, ze nejvic milujeme ty, co nas nechtej a obracene - nas zase ti, co je nechceme my :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.