• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
arwi, jenze on me chtel....bylo to, kdyz byl Petr v Iraku...meli jsme tenkrat problemy a chtela jsem se s nim rozejit....s timhle panem mi bylo moc dobre, jenze je to zpevak......porad koncerty a hromady holek....ve finale jsem litovala jeho mazelku vic nez sebe.....ale jeeeje, to bylo slzicek....
5. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Leni - ja se malem utopila v chlastu. Vysledkem byly jen a jen moje problemy. Jeho se to nedotklo ani v nejmensim....nema to vubec zadnou cenu. Clovek by se mel naucit vazit si tech, co za to opravdu stojej.....
5. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
he he, koukam, ze jsme si to prosly podobne...ja pak taky zacala moc pit....az se potom se mnou chtel Petr kvuli tomu rozejit....nejak to neslo stopnout :confounded: ale uz je to pryc.....a vim, ze jsem udelala dobre....ted cekame mimi a Petr se trochu zmenil, nejak ty problemy vysumely...uvidime ale, az bude malej na svete, jak se k tomu postavi...snad dobre :wink: zatim to tak vypada.....vcera jsme spolu volali a nejak jsme zase rozebirali budoucnost, co se hlavne bydleni tyce a tak a zminil se o tom, ze se nam treba brzo podari druhy miminko a bla bla bla......no koukej, malej jeste neni na svete a on uz planuje druhy :grinning: :grinning: :grinning: jj, ta vyroba je zabava :grinning:
5. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Leni, hihi, Ty my bavis :slight_smile: A ze jsme na tom stejne, to jsme, nebot Jarda uz ted planuje dalsi dvojcata :grinning: :grinning: :grinning:
Mu ukazu, copak jsem velrybi lihen? :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Dortík je v ledničce a já jdu do sprchy a na monitor k panu prímaři. :grinning: Držte pěsti. :slight_smile: :wink:

Adoboru chuť kobědu! :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Holky, ja jdu do pr...e a ne na obed. Mam zakaznici misto obeda, mujsim ji dovezt penize, ona jindy nemuze :angry:
5. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Tak koukám, že jste ještě všechny celé :wink:

Já měa dnes akční ráno a dopoledne :wink: vstaly jsme s Lucinkou v devět, rovnou jsem nakojila, protože měla hlad. pak jsme šly přebalovat, jakmile jsem jí přebalila a převlékla z pyžamka do dupaček, tak jsem ještě ani nestačila dopnout dupačky a už jsem slyšela, jak se tam znovu pokadila, tak jsem je zas hezky svlíkla, znovu jsem přebalila, navlíkla dupačky a malá dostala znovu hlad. Tak jsem zase nakojila a než jsem jí vrátila do postýlky, tak jsem jen nakoukla do plínky, co kdyby náhodou, no a samozřejmě byla počůraná. Tak jsem celé dopoledne nedělala nic jiného, než kojila a přebalovala :grinning:
tak jsem se až kolem jedenácté šla oblíknou, umýt a nasnídat.
5. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
andul, tak drzime pesticky, a skriteti domluv, treba se necha presvedcit :wink:
hmmm, k obedu si davam presnidavku s piskotama :grinning: :grinning:
arwi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: velrybi lihen :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jo a jakmile jsem jí uložila ke spánku, tak zazvonila dole pošťačka, že mi nese doporučený dopis. Tak jsem jí musela vzít s sebou, protože jsem ji nemohla nechat samotnou v bytě, i když spinkala. No a ve výtahu se mi samozřejmě probudila a začla být nervózní a brečet.
Tak pak zas chvilku trvalo, než se uklidnila a znovu usnula.
5. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahoj ilussko :slight_smile: jeee, tak to mas doma prebalovaci veselo, koukam :slight_smile: taky jsem zvedava, jak to budu delat, kdyz bude malej spat a pes bude chtit ven.....chjo.....ale koukala jsem na fotecky, je naaaadherna :sweat_smile: povedla se vam :wink:
5. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
arwi, ja budu dneska asi taky bez obeda...nechce se mi nic delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Len: děkuju, takay jsme si při výrobě dali záležet :grinning:
5. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
no jeste aby ne :slight_smile: ja uz se na toho naseho prcka taky tesim....jsem zvedava, jak bude vypadat, az odfialovi a nebude scvrklej :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
a jak ti mala spinka v noci? kolikrat se ti budi? a co pouzivas za plinky? ja se zvencnu, vubec nevim, co mam koupit....
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj devcata :slight_smile:

Tak jsem se sem konecne dostala. Opet nestiham :unamused: Docitat nestiham :frowning2: Jste moc ukecany :grinning:
Divam se ze Andulka je stale jeste cela :slight_smile: Tak snad uz se prcek za chvili narodi a bude tu dalsi miminko.

Ahoj Ilussko, jak zvladate? Cetla sem ze zijete kojenim a prebalovanim :slight_smile: Ale to budem po porodu kazda. Hlavne ze vam to spolu jde :slight_smile:

Ja sem byla vcera v poradne a mala je stale otocena KP. Nejak se ji nechce hlavickou dolu :frowning2: CS mame stale 0 Na monitoru se pekne vrtela. Doktorka me vzala stery a za tyden jdu na kontrolu jestli se ta nase prdola otoci a za 14 dni jsem objednana na ambulanci do porodnice.
Konecne jsem si nakoupila vsechno co budu potrebovat sebou do porodnice tak si konecne muzu zbalit tasku. Uz mam nacase :grinning:

Jdu si dat obidek, delala jsem amoletky :slight_smile:
Zitra mame rodiny sraz z manzelovy strany takze bud celit otazkam typu Jee ty mas ale velky bricho. A kdy to bude? A nemate tam dvojcata? apodobne.

Uzijte si vikend snad bude aspon trochu slunecny. Papa
5. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
během noci se probudí tak 3x (kolem půlnoci, pak kolem třetí a kolem šesté)

plínky používám pampersky ty nejmenší.

ahoj sis, všechno zvládáme v pohodě :slight_smile: malá je strašně hodná. Skoro vůbec nebrečí, když má hlad, tak si jen zakňourá a nebo začne mlaskat :grinning:
no a když potřebuje přebalit, tak se ani neozve, tak jí musím kontrolovat sama, aby v tom nebyla.

A zkoušela jsi cvičit kočičku? andulce to zabralo.
5. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj sis :slight_smile: no taky uz mas na case mit zabalenou tasku :wink: a neboj, rodinej sjezd zvladnes :wink: a anezka se urcite otoci, neboj....zkus tu kocicku...
iluss, tak to mas doma uuuplny zlaticko :sweat_smile: to by se mi taky libilo.....uvidime
5. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
no snad jí to vydrží a nestane se z ní noční ďáblík :wink:
5. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
ahoj těhulínky a maminky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jen se sem jdu ohlásit a kouknout,zda se tu nerozjelo několik porodů ( andulko, jsem zvědavá na víkendovou vyháněncí akci-budeš na to sama ,nebo Ti se skřítětem pomůže Tomáš? :wink: :grinning: )

iluško-to je tak krááásný,jak už mluvíš o miminku :slight_smile: zatímco my tu ještě řešíme bolavá záda a tvrdnutí dělohy,tak ty už se jsi se přesunula k matkám :slight_smile: je to pěkný,jak ta naše diskuze graduje...na začátku nevolnosti,pak se probíral tripl test,první pohyby..a ted už jsou tu první mimísci a koltoč začal,že? :wink:

no ke mě a mé kontrole-byla jsem naposle dusvého gyndr,vzal mi stěr na streptokoka,ale čekám,že tam zase bude,když byl i minule...prohlídl mě a jsem prý jak nedobytná pevnost,děložní hrdlo je zavřené a prý ještě dlouho vydrží :grinning: :grinning: :grinning: takže si nedělám iluze o brzkém porodu a opravdu počítám s přenášením :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

rozloučil se se mnou po krátké přednášce o kojení,pak se ale zeptal jak dlouho byl Tomík kojený a když jsem řekla,že skoro rok a půl,tak byl veeelmi spokojený a debatu ukončil slovy "tak co vám mám povídat.."

no pak jsem chtěla jít za holkama do práce(je to od gyndaře kousek) ,ale nějak mi bylo na zvracení,tak jsem nakonec jela s Tomíkem rovnou domů..ještě že tak,protože doma jsem tak nějak koukala že je tom unavený a změřila mu teplotu a měl 38.1 v prdelce a vpich po včerejším očkování docela veliký a zarudlý a nateklý-takže má asi nějakou reakci na to očkovando včerejší a doma mi vytuhl chvíli po návratu....kdybych s ním byla ve městě,tak mi usne v náruči a zase bych ho táhla domů na rukách...

jo a málem jsem se rozbrečela,na křižovatce v Ječný (tam je fakt hnusný provoz ) auto porazilo malého pejska a ten se tam zmítal bud v posledním tažení a nebo byl ochrnutý :frowning2: :frowning2: :frowning2: nic hezkého na pohled tedy a honem jsem šla jinudy,aby to aspon tomík neviděl....nějaký ppán ho chnapl a hledal veterináře (nevím zda byl cizí a nebo jeho majitel..)

a taky se stal zázrak-volal mi můj táta (nikdy jinak nevolá,nepíše a nic) a přestože už dvakrát řekl,že na oslavu Tomíkových narozek příští víkend s mamkou nepřijedou,tak že nakonec přijedou... tak jsem ráda-minimálně kvůli Tomíkovi...ale když to řekl,tak jsem málem upadla z židle..... :wink: už jsem nečekala ,že by si to rozmyslel ....no jo,někdy se i zázrak stane.....
5. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jsem tady, hlasim prichod. Predstavte si, ze ti mizerni kolegove nenazrany meli svickovou. Mnam. MNAM. A ja nic. To uz mi dneska nekdo dela schvalne, tohleto :angry: :angry: :angry: Jdu si zalejt cinskou polivku :unamused:

Ilusko, to bylo vazne akcni, ale ze vstavala v devet, to je zlaticko! Kolikrat se Ti budi v noci?

Jeste mam dotaz, pocitovala jste nektera takovy divny tlak uplne dole, proste pohyby skoro az v "muslicce", jak by rekl Danecek? Je to podobne tomu, kdyz se nekdo preji cocky a pak to v nem bubla, ale boli to. Neumim to dobre púopsat, ale jsou to takove zvlastni pocity.....
5. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
iluš - Lucinka je moc hodná, ty se máš... pobavilo mě tvé přebalovací a kojící dopoledne :grinning: Už alespoň tuším co nás taky čeká...snídaně a ranní hygiena skoro v poledne.. No ale co se dá dělat, miminko je přece přednější než nějaký čáryfuk na hlavě, že? :grinning: :grinning:

bledul - snad to Tomíka brzy pustí, ta teplota... Zážitek s pejskem bych taky asi oplakala, to není nic příjemného tohle zažít na vlastní oči :frowning2:
no vidíš, zázraky se dějí a vaši překvapili, to je dobře :slight_smile:

leni - Filiprk je moc hezké jméno!!! :grinning: :grinning: :grinning:

arwi - toho kámoše ti byl čert dlužen! jak se říká, pro dobrotu na žebrotu a ono to v životě fakt platí. Chceš někomu pomoci a pak na to doplatíš sama :frowning2: :frowning2:
5. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
dnes přišel výpis z účtu za květen, jsem docela mile překvapená... od 7.5 už mám PPM a myslela jsem že to bude stejná výše nebo méně než nemocenská a ono je to docela dost...tak nevím jak se přesně PPM počítá... Tak těch 28 týdnů PPM bude celkem dobře placených /a tím že mám dva prac. poměry tak mám vlastně i dvě PPM/ a pak až nastene rodičovský příspěvek tak budu plakat :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Fuj, Bledulinko, to taky nemuzu videt, mne stacila ta ryba pitoma - a rvali jsme oba dva. JMarda pronesl, ze za to mujzou hormony. Prdlajs, orvala bych ji i bez nich :slight_smile:
Kdy ma Tomik presne narozeniny???
5. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
arwi - že není kolegům hanba takhle se nacpat svíčkovou...no ale čínská polévka je lepší než nic :wink: Já dnes měla špágy s boloňskou omáčkou a bylo to mňam...

s tou bolestí jak popisuješ, tak to se mi nestalo...to nevím..Mě občas jako píchne až dolů nebo tak, ale bublání jako po čočce to nevím...
5. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
arwi- no mě někdy mimino jakoby asi rukou šmátrá až bůhví kde,že to cítím hodně ve spodku... a někdy mi tam "projede nůž" tím myslím,že mám křeč tímhle směrem a nebo křeč do slabin... bublání jako po čočce nevím...

toho pejska by mi taky bylo líto i bez hormonu-kdyby tam jen už ležel přejetý,tak je to snad lepší pohled,než jak se tam svíjel a knučel tak jako hrozně zvláštně a bolestně...

tomík bude mít narozky 10. června :slight_smile: už to bude velký dvouletý kluk :slight_smile:))) a o víkendu oslavu v jilemnici s babičkama a dědečkama a sousedovic dětma-ty má rád :slight_smile: snad vyjde počas,chceme dětem udělat opičí dráhu :slight_smile:

claudi- tak PPM ti závidím-ani ne tak její výši,ale že ji vůbec už máš.. já jsem na PPM od 18. 5. ale v praaze se to nějak divně s..e s PPM a mám prýn počítat až s třímesíčním zpožděním přívhodu dávky,takže budeme do té doby bez mého příjmu...kdybych byla sama,tak jsem v pr..li sprominutím....
5. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jeeee, Bledul, my mame narozeninky 15.6. :slight_smile: Taky mas doma blizence :slight_smile:

Teda, jestli dopadnu s PPm tak, ze bude 2 mesice zpozdena, jsme na ulici....
5. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Mě právě překvapilo, že ji převedli tak rychle... Už 29.5. byla připsaná na účet...Jsem myslela, že to bude tak někde po půlce června, jako chodila nemocenská.. No teda 3 měsíce zpoždění, to je síla...Co má pak dělat mamina která je na ty peníze odkázaná?? To už asi nikoho nezajímá, že?

jů, opičí dráhu...to se dětičky vyřádí :slight_smile:

holky, jdete k volbám do EP? já asi ne...
5. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
chce se mi nějak spát....tak si půjdu udělat svoje mlékokafe,, ať se trochu proberu...a dala bych si k tomu něco dobrého, nějaký zákusek nebo něco...ale nic tu nemám, jen sušenky...Andul, pošli kus dortu :grinning:
5. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
arwi- no však všichni se mi smáli,že budu mít blížence a že si s ním užiju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no a s ppm snad dopadneš líp než kdybys bydlela v praze-tady jsou asi největší problémy.... všechny větší podniky (nemocnice,banky,supermarkety atd) zpracovává jedna pobočka ČSSZ a ta dělá nejem PPm ale i neschopenky atd,takže toho mají strašně moc...13.5. jim z mojí mzdovky zaslali žádost a 28.5 mi řekli,že to tam ještě nemají,natož aby to měli zpracované...takže se uvidí... ale nikoho to nezajímá,že lidi jsou na tom závislí,mají hypotéky tad...

už to bylo i v černých ovcích http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209452801080421-cerne-ovce/obsah/76445-materska/

jéé,já chci taky dortíík-andulko-běž rodit a dort nám dej do placu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Berušky, tak jsem vás během Čarodějek dočetla. :slight_smile:

Bledul, my jsme sTomem blíženci oba dva a Skřítě snad bude taky. :grinning: :grinning: :grinning:
Musím říct,že mi Tvůj taťka udělal radost! :slight_smile: :wink: Tak držím pěsti, ať vyjde počasí a oslavu NIC nenaruší!!! :slight_smile: :wink:

Iluš, jáchci s mimčem taky vstávat v9h. :slight_smile: Jen ať vám to, holky, vydrží! :wink:

Claudi, volit půjdem, ale zatím nějak nevíme koho. :sweat_smile: :confused:
5. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.