• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
claudie: jen to pobíhání nepřežeň :slight_smile: Ale jak je vidět, prcek si umí říct, kdy chce pauzičku, viď? :slight_smile: Fakt? No někde jsem četla desítku nejoblíbenějších jmen co se teď dávají a nebyl tam :slight_smile: A jak že se bude jmenovat váš synáček? :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
taky zdravím Mechovku :slight_smile:

kvet - jo jo, ozval se a řekl ať se uklidním a dám polední odpočinek... :grinning:
u nás to vypadá, že prcek bude po taťkovi - Pepino - měla jsem vybraná trochu jiná jména /Matyáš, daniel, Michael/ no ale Pepíno je taky fajn... :wink:
2. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
květ - 33tt, jo??? :confused: holka to to letí...... to už budete pomalu prát výbavičku, ne?
2. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
claudie: tak mu pak ještě pořídit Mařenku :grinning: Koukám, že tu máme snad už každá jasno, jak se budou dětičky jmenovat :slight_smile: A jinak jakej byl srázek? Já jsem spolužáky už neviděla celou věčnost
2. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
claudi, výbavičku už máme vypranou :slight_smile: teď už jen doladit pár maličkostí, zabalit tašku a můžu jít rodit :grinning: ikdyž z porodu začínám mít den ode dne víc nahnáno :confounded:
2. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
závidím holkám co porod berou v pohodě a nestresujou se... já se hrozně bojím bolesti :sweat_smile: :grinning:
2. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
uff, tak aukro vyreseno.....provedla jsem jednu platbu na spatnej ucet a to je neco....ale uz je to snad vyreseny :slight_smile:
ahoj claudi :slight_smile: jee, ja ti tu zahradku zavidim :sweat_smile:
kvet: neboj, to bude v pohode :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
srázek byl fajn, sešlo se nás asi osm....zahráli jsme si /já tedy vlastně jen fandila/ bowling a pak se posedělo u večeře, pokecalo....jo to mám ráda, vše v klídku a pohoda.... scházíme se takhle dvakrát, třikrát do roka a jednou za pět let míváme sraz jako takový /ve velkém/....

tak ty jsi už naprosto připravená na příchod mimíska :wink:

květilko - neboj se porodu, určitě to vše dopbře dopadne a ty jakožto holka statečná to zvládneš na jedničku s hvězdičkou.... :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
jee holky, mam otevreny okno a dvere na zahradu dokoran a je to uuuuuzasnyyyy :grinning: :grinning: :grinning: tohle pocasi miluju....
2. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoj leni - pošli když tak nějaký prachy taky mě, jestli jako už nevíš komu by jsi je posílala... :grinning: :grinning: a zahrádku nezáviď, budeš mít brzy svou :wink:

holky, taky vás to slunce blunce jakoby dobíjí??? já to na sobě docela pociťuju jako že jsem taková akčnější a mám lepší náladu a tak.... :grinning:
kvet: ja se taky bojim...to asi kazda... :wink:
claudi :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
claudi: ta zahradka jeste nejakou dobu potrva..... :confounded: ale snad se dockam :wink:
2. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
no jasan, každý má trochu obavy, jdeme do něčeho co neznáme, ale copak jsme nějaký padavky???? :wink:
holky, doufám, že to všechny zvládneme na jedničku s hvězdičkou :wink: :dizzy_face:

claudie: tak to máte fajn, že se vždycky takhle pobavíte :slight_smile:
claudie: já se přiznávám k padavce :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
len: taky mám otevřený okno a je tu teplejc než když jsem byla zabedněná :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
kvet: ja asi taky :wink: :grinning:
2. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Mě sluníčko hrozně dobíjí aláká ven :wink:
2. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
len: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
na předporodním kurzu nám PA říkala, ať se poptáme na porody žen v naší rodinné ženské linii /máma, ségra, babička.../ a že je dost velká pravděpodobnost genetiky /i když taky né vždy to platí/, no tak jsem se včera mamky ptala jaké měla porody /jsme tři děti/ a máma říkala /no nevím jestli trochu nekecala, aby mě uklidnila/, že prý by raději rodila než šla k zubaři.... :grinning: a moje ségra má dvě holky a oba porody celkem v poho... takže se tímto uklidňuji :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
claudie: no nevím jak rodila moje babička, ale když se mamky zeptám jak na tom byla ona, tak se jen uculuje a říká, že rodila dlouho a víc mi nechce říct, takže tohle mě fakt moc neuklidní :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
už jsme to tady snad rozebíraly, ale pořád si nejsem jistá, jak koupit kojící podprsenku... jak na to půjdete vy holky?
2. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
hm, tak to je super...moje mamka mela oba porody hrozny :frowning2: :frowning2:
2. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
kvet: tak kojici podprda jde zatim mimo me...jeste vubec nevim :confounded:
2. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
jé jé....tak všechno odvolávám...a slibuji co jsem slíbil... :grinning: žádná genetika a ženská linie, všechno zpět :grinning: :grinning:

kojící podprda - no taky vůbec nevím, zda si ji kupovat... některé holky co nedávno rodily, tak říkaly že si ji vůbec nekoupily a nosily normální.... já fakt nevím... :sweat_smile: :confused:
2. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
kvetulda: jestli můžu něco říct,určitě bych teď kojící podprsenku neřešila
2. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
kvet: to asi uvidis podle toho, jak se ti nalejou prsa :slight_smile: moje kamaradka 2 dny po porodu vypadala jak Dolly Buster :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
teda holky, jen si člověk na chvilku odskočí na oběd, vy tu toho zase popíšete!!! :grinning:

anduli: mě to nevadí, že bych je musela tahat celý den v batůžku :wink: jdu mrknout na ty míry :wink:
ale nemám tu krejčovský metr, abych se poměřila, popřípadě si tu někde ukradnu provázek a zkusím to naměřit posdle pravítka :grinning:
2. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
mech - a ty už máš nějaké dětičky? a odkud jsi? pověz něco o sobě.... :wink:
2. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.