• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Jinka kontrola byla dost na prd - pan primář musel akutně do Prahy, takže jsem byla u paní doktorky, která by mohla rukama porážet telata a ta mě ani nevyšetřila, jen mi natočili monitor, kterej už se hezky klikatí, tak uvidíme. :slight_smile: I když doktorka říkala, že k porodu to není. Uvidíme. :grinning:
5. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Andulko, to jsko jste fakt oba dva blíženci? Ježkovy očička :slight_smile: Do Tebe bych to ale zrovna neřekla...Danulíček je ale typickej příklad a vypadá to, že dvojčátka budou lvíčci - to taky potěš - to jsem já :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Holcicky, nafasovala jsem druhe trictvrtekilo tresni....uz je z nej pulka ve mne. JA tomu normalne nemuzu odolat....
5. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Arwen, děkuji. :slight_smile: Jsem blíženec v 1. dekádě (v býku) s ascendentem lva :slight_smile: Tom je blíženec v 2.dekádě- tedy v blížencích - a jeho ascendent nevím, ale hádám váhy nebo něco podobného. :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Arwi, mňaminky, mňaminky!!! Já bych si taky dala třešínky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Bledul určitě taky - nejlíp s mlíkem, viď Bledul? :grinning:
5. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Andulko, ja jsem to rekla ne uplne spravne, ale podle horoskopu jsem panna s ascendentem ve lvu a astrolog mi povidal, ze nemam s pannou nic soplecneho (to je ostatne videt na mem obrbrise, ze :grinning: )
a teda Jarda je normalne rak, ale ten musi mit stopro ascendent v poradnym bejkovi :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
holky,psala jsem si s Klárkou, cítí se dobře,ale snížení léků se zatím nekonalo a Klárka to vidí tak,že si ji tam nechají do 36 týdne,což je ještě měsíc... :unamused: má tam spoustu knih,časpisy,ted i televizi.... a prý si možná zkusí holka naše i aktivovat internet na mobilu...
docela síla ležet tam tak dlouho... už ted je tam myslím přes 14 dní... naštěstí má prý doma základní věci nachystané pro Ondráška... :slight_smile: a kamarádka se se strou a maminkou taky pomůžou ...

jo a Janču s Ondráškem pustili domů,ted právě jsou prý na cestě domů :slight_smile: prý ale na internet nepůjde,čekají na modem k počítači,tak až bude moci,tak k nám přijde :slight_smile:

obě holky jsem za celou naši skupinu moc pozdravovala :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
třšešněěěě já chci takýýýýý kde je arwi pořád fasuješ prosímtě .-) že bych šla taky nafasovat .-) asi pošlu manžela se po nějakých kouknout,ale ještě jsem je neviděla nikde v prodeji...
5. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
Teda, chudak Klarka. To je narez teda. Fuj, mesic v nemocnici :frowning2:
Bledulko, kdybys s ni mluvila, pozdravuj ji. To by me mrsklo...

Jsi hodna :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
holky,jdu se vzdálit,tuším,že se možná půjdu vyprázdnit a pokud to klapne,tak snad bouchnu šampáňo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Normalne Bledulko, tady v prodeji jsou,ale dost drahy. Kolega z prace ma obrovskej sad, tak uz podruhe prinesl cely kosik. Nekecam, ze jsem mu snedlka uz minimalne 4 kila.....pak mi nema byt blbe.....
5. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
přemýšlím o tom,že pokud mi manžílek pomůže,tak bych ji vytiskla tu naší diskuzi co jsem tu povídaly a poslala bych jí to poštou do nemocnice ,at je s námi aspon takhle ..jméno i příjmení znám,tak by se to nějak dalo....
5. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
olaláá ,po asi 6 dnech se dobrá věc podařila,jdu bouchnout šampáááňo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink:
5. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Bledulkoooooooooooooooo, huraaaaaaaaaaa, kolik kilo jsi na tom zachode nechala???? :slight_smile:
Ty vogo, zlaticko, to jsi mela rict driv, ja bych to tady vytiskla v praci, ale ted musim letet pro Danulicka a doma tiskarnu memam :frowning2:
5. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
arwi-s manžílkem to nějak zvládnema-mažel si s tím poradí ,aby se to dalo číst-v nějakým formátu..

no zhubla jsem asi 2 kila snad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem měla udělat ráno před kontrolou u gyndaře :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
tak a ted jsem si doma přišla jako v obecné škole a hláška z filmu "neolizujte namrzlé zábradlí " :wink: :wink: :wink:

Honza šel něco opravovat a nachystal si tu kleště na drátky (takové zvláštní-nejsou ostré a stahuje se snima ta umělá hmota...Tomíno mu je vzal a honza mu říká "hlavně si s tím necvakni nos" no a co myslíte? :wink: :wink: Vzápětí dal Tomík kleště k nosu a CVAK a řev :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted tam má trochu otisklé kleště a protože jsme se tomu smáli my,tak ted se směje taky i když oči má ještě plný slz.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no jak jinak mu to vysvětlit,že tohle se nedělá,že? jedině že si to sám zkusí :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

ale fakt mě to pobavilo,kocourek malej můj -takový trdýlko to je :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Bledul, brouček malej! :dizzy_face:
Gratuluju k úspěšné "misi". A s tím šáněm to moc nepřeháněj! :wink:

Jak jsi se ptala, zda budu "vyhánět" Skřítě sama nebo ne, tak jsem do "vyhánění" zapojila i manželínka a přiznávám, že jsem se u toho už dlouho takle nezasmála - než vůbec moho dojít na prostaglandiny, tak se nám do pokoje dobývala a dobyla babička, pak tchán a těsně po "dokončení" i druhá babička, která Tomovi v nadšení z mého blížícího se porodu zapomněla i popřát. :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Už jsem si pohopkala na míči, tak jdem na procházku. :grinning: :wink:
5. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
tááákže kočky,arwen mě tak inspirovala třešněma,že jsem udělala smutný oči na manžílka (po telefonu :grinning: :grinning: ) a přinesl mi jich plný pytlík :slight_smile: zbyly z nich jen pecky a stopky :grinning: :grinning: :grinning: a to se nemusím moc dělit,nebot tom jich sní málo a manžel je nesmí kvůli dietě... a už je znát,že jsem je snědla...toaleta se snad i stané mou kamarádkou :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a v rámci psychologické přípravy jsem pustila Tomíkovi na počítači video,když byl malé miminko...no a chtěla jsem pak jít něco dělat a jen tak zdálky komentovat co je na videu...a ztvrdla jsem u videa a dojímala jsem se,ajk byl maličký a jaké to bylo...přijde mi to strašně dááávno a jsou to jen dva roky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: fakt krásné vzpoomínky :slight_smile:

andulko- to vyhánění super-dala bych příbuzným zákaz návštěv pro nejbližší období :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže babička byla neodbytná a do pokoje se dostala jo? tedy,šmíračka jedna... :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
tak jsem zase tady :wink:

arwi: malá se budí během noci tak třikrát. jj, dneska jsme vstaly až v devět, probudila se kolem půlnoci, kolem třetí, kolem šesté a pak to vycházelo na devátou :wink: tak nějak se po třech hodinách budí sama od sebe :wink:

já chci taky třešně!!!
dnes mi manža přinesl plný košík jahod, protože ví, jak je miluju a hlavně ke konci těhu jsem se jima furt ládovala. Ale jaksi mu nedošlo, že teď jahody nesmím, aby se malá neosypala. Tak jsem z nich aspoň upekla bublaninu, teď je akorát v troubě. Holky můžu vůbec jahody v bublanině?
5. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
ahoj iluško..hele tak to ti neřeknu,zda se alergen zničí tepelnou úpravou ,to fakt netuším :confused:
ale myslím,že když si dáš jen kousek,tak snad to bude Ok,ale nepřeháněla bych to s ní....nevím no...

a co malá? četla jsem že ti škytá, je to po doporučení Ludvy s tou polohou lepší? myslím to odříhávání?
5. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
jinak já krom toho co radila ludvy používala docela s úspěcham na odříhnutí polohu na tygříka

foto např. zde
http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?id=295274
http://www.horolezci.cz/maruska/article/13/poloha-tygrik
a pak náhledy fotek na googlu
http://images.google.cz/images?q=poloha%20na%20tyg%C5%99%C3%ADka&hl=cs&lr=lang_cs&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
5. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
jooo, docela to pomohlo, už aspoň odříhává. neee tedy pokaždé, ale je to odost lepší a škytá už tak jednou denně a ne po každém kojení.
5. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nestíhám, tak jen nakukuju, jestli už není další mimi, ale Andulka je ještě 2v1, tak držím palce at se skřítě brzy narodí... :wink:
Iluss uplně jsem se dojala, jaké už máš krásné starosti s přebalováním a ojením, taky bych je už brala, ale u mě to na porod taky nevypadá. A Lucinka je nádherná a má moc krásný jméno :grinning:, a kolik kilo jsi nechala v porodnici?
Bledul jsem zvědavá, která z nás porodí dřív, máme skoro stejné termíny. :wink:
5. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
díky za ukázky, až se malá probudí, tak to hned vyzkouším :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
iluš-tak at vám to jde takhle pěkně dál :slight_smile: hele a škytala ti i v bříšku? mě tomík v břiše škytal často a zůstalo mu to i po narození a tohle mimčo škytalo jen jednou,tak jsem zvědavá,jak bude škytat až bude na světe...zda to má souvislost s tím co bylo v břiše nebo ne..

ahoj luci, já bych se skoro snad i vsadila že ty budeš první :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hele,to se ti to chválí jméno zatím jediné holčičky z letních maminek,že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
ahoj lůco :slight_smile:

nechala jsem tam deset kilo, tak mi ještě tak sedm zbývá, ale vůbec nevím, kde je mám, protože vypadám skoro stejně jak před těhu (sice mám trošku větší zadek a stehna, ale není to zas tak hrozný) :wink: za tři týdny to bude určitě v normálu :wink:
5. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
malá škytala v bříšku skoro pořád, tak jí to asi zůstalo :wink:
5. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
To je vlastně pravd, že tu zatím máme jen jednu holčičku, jsem zvědavá jak to nakonec dopadne u nás, ale já pořád tipuju že to bude kluk... :wink:
Illus-Ty jo, tak to je supr s těma kilama, tak ten zbytek máš určitě brzo dole
5. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
iluško,mám i dvd s mnoha polohami z knížky něžná náruč rodičů (pokud bys měla zájem,písni mi do IP adresu a já ti ho pošlu - "půjčím :wink: :wink:" ) :slight_smile: nabídka platí i pro ostatní -máte -li někdo zájem,tak písněte a nějak se domluvíme... :wink: :wink: :wink:
5. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.