• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
iluško,tak rychlou ztrátu kil teda zááávidím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a samozřejmě ti ji i přeju :slight_smile:

to je super...

takže lucinka byla "škytavec" i v bříšku...hm,tak až se narodí tenhle prcek,který v břiše zatím moc neškytá,tak pak dám vědět,zda to opravdu může souviset :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Tak já zase letím, přeju krásný víkend a držím palečky Andulce..... :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
luci,takže máš tušení na kluka? :slight_smile: a co byste si víc přáli? určitě jsem se tady už ptala,ale ted si nevzpomenu :sweat_smile:
stejně dobrý,že jste to vydrželi si to nenechat říct :slight_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
tak luci papá a pěkný víkend :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
bledul: díky za nabídku :wink: zatím vyzkouším tyhle polohy a kdyby to nepomohlo, tak písnu :wink:

lůco paaa
5. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
iluš-klidně kdykoliv :slight_smile: jsou tam polohy pro správnou manipulaci s prckem-od narození až po větší děti-jak je správně třeba vyndat z hluboké postýlky atd-aby se jim moc nezakláněla hlava atd...
člověk si z toho může nějakou fajn polohu odnést,my konkrétně toho tygříka milovali a používali s manželem opravdu hodně-nejen na odříhnutí-Tomík ji miloval :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
andulko,kdepak jsi? doufám,že jsi na procházce neporodila- někde na mezi :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
holky,sice tu trpím samomluvou,ale musím se podělit o další věc :wink: :wink: :wink:

jak měl ráno Tom teplotu-reakci po očkování- tak jsem mu ji večer chtěla změřit.....Tomík měl na sobě jen tričko (bez kalhot..)
říkám mu "tome,jdeme změřit teplotu,jo? " a ukazuju mu teploměr...a on vyrazil do pokoje,lehl si na naši postel,podal mi z nočního stolku krém abych ho dala na teploměr a zdvihl nohy a čekal,až mu teploměr zavedu do prdelky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a pak,že dětem vadí měření teploty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Hezký podvečer,

všechno jsem poctivě dočetla :slight_smile: .
Andulína pořád ještě v kuse :grinning:

Nám se dneska vrátil Jenda ze školy v přírodě. Je naprosto nadšený, strašně se mu líbilo. Tak jsem moc ráda.
Jenom chraptí a trošku chrmlá, ale není to tak hrozný jak jsem čekala. Moc se mi ulevilo.
A se svou rodnou sestrou jsou "zatím" jako dvě hrdličky, až jsem z toho mírně v šoku.

Zítra jedeme ke švagryni na oslavu neteřiných narozenin. Moc se mi teda nechce, dětem taky ne a manželovi už vůbec ne. Už mě to nějak unavuje na těch offico návštěvách. Alespoň to budeme mít za sebou :grinning: :grinning: .
V koutku duše jsem doufala, že by nás mohla pozvat tchýňka na O (bydlí v jednom domku), abych nemusela pořád vařit :cry: :cry: . No nic nějak to nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Uděláme si nějakou rychlovku a bude.
Večer mám třídní sraz, ale ten budu muset asi vynechat a raději si dám gaučing.

A v neděli se musím pochlubit dorazí moje milovaná sestra s rodinkou. Takže bude velká sranda, to se naopak těšíme všichni :grinning: :grinning: .
5. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jé, Bledulko, Tomík má reakci na očkování? To je mrzutý. Už je to lepší? O víkendu má pršet, tak snad se z toho dostanete brzy.
5. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
ludvi ahoj :slight_smile:

tak oficiální návštěvy přežijte :wink: taky je nemám moc ráda .. takže jenda s terkou jsou po odluce jako hrdličky,jo? no,čekám,že během víkendu napíše,že je to přešlo :grinning: :grinning: :grinning:

tomík už ted večer teplotu neměl-ráno měl 38.1 před odečtem a byl unavený takový a v místě vpichu se mu udělal flek v průměru 5 cm a má to nateklé,horké a zduřelé a očividně ho to bolí (když se ho dotknu v těch místech,tak začne brečet) ale ted je ta teplota lepší a to je fajn,že nejde spát s horečkou....tak zítra už to snad bude ok....prý jeden až dva dny můžou být horečky a takovéto zduření a otok ve vpichu,tak by to mohlo brzo pominout-očkování bylo včera...
5. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
my máme sraz ze základky dva dny před mým termínem- 150 km od prahy atak tam teda rozhodně nejedu no a další sraz-od střední školy bude v září a to taky nevím,jak to bude s prckem,takže budu asi mít smůlu,ale to neva...nedá se nic dělat....
5. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Bledulko, loučím se, Jenda šnorchluje ve vaně a jdu věšet prádlo.
Obsah kufru by obzvlášť peprný :grinning: . Holiny, kartáček na zuby, všechno prádlo špinavé a nepoužité mýdlo :grinning: .
Chci to pověsit a ráno vyžehlit, kdyby něco (jako že nebude :grinning: ), tak aby měl co na sebe.

Odvážně jsem si zakoupila vstupenku na Terčino vystoupení (17.6.). Snad nebudu jako Liboše Šafránková ve filmu Báječná léta pod psa......
5. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Zítra na ten sraz jsem se původně chystala - je to na Smíchově a na jídelním lístku mají pečený koleno. :sweat_smile:
Kdyby něco, třeba by mě odvezli do Motola. Ale chci něco upéct na neděli a myslím, že toho sezení a konverzování budu mít plný zuby. Tak někdy příště.
5. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Manžel je na nějaké firemní akci v osvěžovně, tak to tady musím odkočírovat do pelechů. Pak ještě možná nakouknu.
5. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Dobry vecer :slight_smile:

Ahoj Bledulko a Ludvi :slight_smile:

Kdyz se tady tak bavite o srazech manzel ted na jednom je vezla jsem ho tam :grinning:
5. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jsu zvedava kdy se vrati a to pro nej mozna pojedu, slibil ze se mi ozve. Nejradsi bych sla do postele, rano sem musela vstavat v sest jela jsem na odbery na endokrinologii.

Bledulko cetla sem ze Tomik ma reakci na ockovani tak at je brzo v poradku.
5. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak vas zase opustim, jsem u segry na pc a ona chce jit spat takze mam utrum a manza me nevybalil notebook a heslo bohuzel neznam :unamused:

Dobrou noc a pekny vikend :slight_smile:
5. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
ahojky,koukám,že už jste se vzdálily :wink: tak přeji dobrou noc a krásný víkend :slight_smile:

ludvi,jsi odvaha s tím vystoupením,ale možná ne zas taková-vždyt my dvě tušíme přenášení,ne? :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
sis-doufám,že jsi na endokr. dopadla dobře :wink:
tak papá..
5. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
TAk jsme doma. Nakonec jsme místo nevydařené procházky vytáhli kamarády na zahrádku do hospůdky na véču a taky to bylo fajn. A vlastnějsmese i docela hezky prošli. Jen jsme teď hrozně unavená a břicho mám jak kámen. :frowning2: Tom mi napustil vanu, tak se jdu ráchat.

Bledul, to je dobře, že jsi v kontaktu s Klárkou. Říkala jsem si, že se Tě budu muset zeptat,jak se má a Ty jsi mi odpověděla předem. :slight_smile: Nevíš,něco o Denče? Ti už by taky měli jít během víkendu domů,ne?
5. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
anduko ahojky :slight_smile: už jsem se bála,že někde v houští rodíš a Tom ti dělá gynekologa a otce u porodu v jednom :grinning: :wink: :grinning:
běž ted hezky odpočívat a hezky se vyspinkej at jsi na skřítě nebo na jeho vyhánění zítra čilá a fit :wink: :slight_smile:

Denča mi na sms neodpověděla,takže o ní nic nevím :confused: ale nechci ji nijak uhánět,takže snad se ozve až bude sama chtít :slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Bledulko, my budeme přeci rodit spolu - toho 28.6.!!

Jdu věšet další várku, přeju ti klidnou noc s Tomíkem a víkend bez teplot.
Měj se krásně. Ahoj. L.
5. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
ludvi,ale pokud mám přenášet,tak toho 28 června asi neklapne :grinning: :grinning: a navíc při mém štěstí porodím tak,abych musela s mimčem k jiné dětské doktorce na kontrolu,nebot ta naše má fikaně od 7.7 do 31.7 dovolenou...takže tam v podtatě bude naposledy 4.7. takže by byl zázrak abych ji stihla-spíš čekám opak :wink: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
tak papá a dobrou noc :slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahojky, dobré ráno :slight_smile:
Kdepak máme Andulku? To by mě zajímalo, jestli je ještě celá....
Je tady někdo?
6. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
kuk :slight_smile: hezkou sobotu :wink:
6. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
jeee, chuderka klarka :unamused: takovou dobu v nemocnici, to nejni co zavidet..... :confounded: tak snad budou oba v poradku :wink:
6. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojda!

Jsem tady a celá. :sweat_smile: To naše Skřítě snad opravdu čeká na ten termín nebo co. :confused:

Ludvi, zvládněte návštěvu a dyž tak se vymluv, že TI není dobře. :wink: Co Jenda s Térou-jesště je drží cukrování? :slight_smile:

Bledul, co Tomík? Už je bez teplot a vpich nebolí? Doufám že jo.

Arwen, co třešně? VYspala ses? :grinning:
Ahoj Leniku!
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.