• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
na to už se těšíme :slight_smile: a hlavně až s ní budu moct jít s kočárkem ven.
6. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
tady už to zase všechno chrní. Spinká Lucinka, manža i kocour :grinning: :grinning: :grinning:
a to jsem myslela, že nárok dospávat přes den budu mít JÁ!!! :grinning:
6. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Holky, bouřka! Držte pěsti!!! :grinning: :wink: :grinning:
6. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Byli jsme na zahradě a na procházce a na té jsem měla kontrakce po 4 - 8min, ale jak jsem sedlado auta, že pojedeme domů, tak je po kontrakcích. :angry: Hopsám sice na míči, ale nempomáhá to. :frowning2: Před chvilkou tu někde v těsném okolí uhodil blesk, že jsme s manžou oba nadskočili a vylekalo to jinak zcela apatickou Pupí, ale se Skřítětem to ani nehlo. :confused:
6. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Il, zksu malou během té přebalovací přestávky, co radí Lenka, přikrýt plínkou. :wink: Mohlo by to moct. Jinak je, zdá se, úplný zlatíčko. :slight_smile:
6. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
ahoj andulko :slight_smile:

jeeee, tak že by už konečně dnes v noci??? :wink: tak držím palečky!!! malá se taky narodila za bouřky. Holt na té pověře opravdu něco bude. Když jsem tam teď byla a rodila a byla ta bouřka, tak porodnice praskala ve švech.
6. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
jooo, opravdu si nemůžu stěžovat. mám báječný dítě :wink: jen doufám, že jí to takhle vydrží a není to jen únavou z té žloutenky!
6. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
Iluš, tady už je jak po bouřce, tak po konrakcích... :frowning2:

A moc Ti přeju,aby byla Lucinka dál takle vzorná. :slight_smile: :wink:
6. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
tak jsem teď koukala na netu na kojenecké váhy, asi si nějakou pořídím, abych věděla, jak malá přibírá. Jak je takhle malinkatá, tak se bojím, aby měla dost, aby nějak nestrádala, aby dostatečně papala.
6. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
taky jsem nad tou vahou přemýšlela, ale možná nám ji půjčí jedni známí. Myslím, že je to docela užitečná věc.
6. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Zvaujeme další procházku...
6. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahojky.....tak jsem rano uvarila a jeli jsme do Lomnice na Den kone, prehlidky jezdectvi, akce pro deti, kapela...no - a kluci z kapely mi oznamili, ze by chteli, abych s nima hrala. Nemaji zas tak strasne akci, abych se na par sobot v roce neurvala, ale nevim, to se snad ani slibit neda....
Bledulko, jasna vec, ja budu rada za cokoli, vis? Jsi hodna, ze na me myslis.....

Andulicku, ze by uz? Jsi tady jeste????
6. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Arwenoušku, jsem. Teď jsem chvíli spala,ale vzbudilo mě škytající mládě a "tahání" za čípek. Jenco jsem změnila polohu škytání ustalo - si ze mě to dítě dělá normalně srandu.

TA nabídka je lákavá, viď? Ale s dvojčátkama? :confused:
A co jinka - muselo to býtmoc hezký. Koníci. To semuselo Danulíčkoj líbit. Hned bych jela s váma! :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Andulko, ja sem chodim porad koukat, co se s Tebou pohnulo - a ona je porad 2v1....Tobe se snad to brisko stalo modnim doplnkem, ne? Abys pak neporodila skritka rovnou do skolky :slight_smile:

Kone byli super, ale byla docela zima, foukal studeny vitr a Danecek se asi dvakrat nebo trikrat kvuli necemu nafoukl - naposled kvuli tomu, ze nebyl pusten k pocitaci - naspulil se, bouchnul dverma a odesel do sveho pokoje, nacez mi ruply nervy a dostal na prdelku.....

K te kapele - znam je dlouho, hraji spolu more let a ani nezkouseji, maji to zacvakane.....jejich pisnicky znam a snad by se dalo vazne prijit na hrani, odehrat a odejit...trosku mi to chybi...

Jinak Jarda tady rozebira starou tv, ktera se nam podelala a mysli si, ze bude mit z te medi, co je vevnitr, majlant :grinning: :grinning: Slysim odvedle jen rany a cekam, kdy se posype sklo :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
ahoj arwi :slight_smile:
a na co bys v té kapele hrála? nebo zpívala?
6. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Iluš, předpokládám žeby Arwen obasadila místo houslisty, že? :slight_smile: :wink:

Arwi, já už bych byla radši s miminkem než s bříškem, ale ono se mu nechce. Vtipný je, že jsem už min, na 3-4 prsty otevřená, ale voda pořád drží a kontrakce jsou na prd, takže nemůžu ani do porodky. Ale lepší, když se co nejvíc otevřu doma, než abych rodila 20h od nuly.
6. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
andulko, tak abys to pak stihla :wink:
ale máš pravdu, že je lepší to strávit doma než pak být třeba dva dny na hekárně.
6. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj Iluško a Lucinko, holky :slight_smile:

Hlavní náplní by byl zpěv, housle by uvítali :slight_smile:

Andulko, svatá pravda, zůstaň pěkně v klidu doma a až to vypukne - kdyby Ti praskla voda nebo se stupňovaly bolesti, teprve jeď :slight_smile: Máš ještě do termínu chvilku času :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
andulka nepojede, říkala přece, že tam doťapká pěšky :wink:
6. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Iluš, řeknu Ti, že když jsme se vraceli z té zahrady a stěrače nestíhaly stírat, musela jsem uznat, že v té bouřce bych se nechala i dovést. :grinning:
6. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Dobrý večer,
tak jak se všechny máte?

My dneska vyrazili na ofico návštěvu ke švagruši a když jsem se konečně vyhrabali z domu (a všichni sámo pohádali - kdo to zdržuje), přeskákali přes celou Prahu, volala tchýňka, že malá má horečku. Takže jsme jí na prahu domu popřáli, vyfásli kus dortu a jeli k mojí mamce. No bylo mi jí holčičky fakt líto. Chudinka strašně plakala, že nejdeme dál. Je tam sama s tolika dospělákama, takže moje děti miluje. Ale nedá se nic dělat. Jsem ráda, že jsou moje děcka zatím v pohodě (ťukám, ťukám), nerada bych je tady nechávala nemocný a šla rodit.
6. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Arwen, tak jste si to s Dandulou užili, co?

Ilušško, s tou váhou je to rozumný. Jenda byl strašně hodný miminko, pořád spinkal a já jak jsem ho denně viděla, tak jsem nepoznala, že má po měsíci porodní váhu a byl průšvih. On měl teda vrozený jícnový reflux (máme ho dědičný v rodině), takže pořád blinkal, ale i tak. Prostě první co bylo co jsem si na Matějdu koupila byla váha. Už to nechci zažít. Koupila jsem jí od kamarádky, stejně jí potřebuješ jen na těch prvních pár měsíců.
6. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Andulko, přestaň to nebohé Skřítě pořád vyhánět. Musíš z toho být celá unavená. Buď v klidu a přijde to samo a v pohodě, uvidíš. Přestaň se stresovat, vždyť stresuješ i to maličké.
6. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Andulko, doufám, že jsem se tě nedotkla. Myslím to dobře, ale stejně má Skřítě poslední slovo. :slight_smile: .
Taky už bych miminko chtěla mít v náručí a muchlat ho. Už proto, co jsme si zažili v rodině. Ale ještě se mu bohužel nechce.

Pokud jsem tě naštvala, tak se moc omlouvám, ale zdá si mi, že to lámeš přes koleno.
6. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Arwen a to jsi hrála ve folkové skupině? Já jen, že ses tuhle zmiňovala o Honzovi Nedvědovi.

Koukám, že tady trpím samomluvou, tak jdu pověsit další prádlo a poklidit. Zítra k nám dorazí ségra s rodinkou, tak ať mám hotovo. Upekla jsem jahodový dortík a je o něj velký zájem ze strany chlapců, tak ho jdu raději uschovat, než mi ho sežerou...
6. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ludvi, v poho - krom toho dnešního rána, který jsem opravdu probulela kv. té svatbě, si z toho dělám spíš legraci. :slight_smile: Ale je pravda, že na té dnešní procházce jsme si už dělala naděje na porod. :slight_smile: Ale bříško lehce pobolívá dál, tak uvidíme. :slight_smile:

Pokud někoho nudím, holky, tak to řekněte a já přestanu vyhrožovat a už opravdu porodím . :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Neteřinky mi jelíto, bobíska - těšila se na oslavu narozenin a místo toho musí do postele a ještě k tomu s horečkama. :frowning2: Snad to nestihla naprskat na Jéňu a Terku. :confused:
6. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahoj Ludvo, taky si právě říkám, že ji radši pořídím. Malás sice papá, ale jak je malinká, tak nemá sílu sát delší dobu, tak ji to vždycky unaví a usíná u toho, tak ji u toho musím budit, nebo ji dám odříhnout a pak pokračujem, nebo jdu mezitím přebalit a pak ji dokrmím. prostě kojíme s přestávkama. Tak ani nevím, kolik toho vypije. Tak se bojím, aby nepila třeba málo.

Holky moje malá je tak kráááásnááá!!! já jsem z ní úplně hotová, pořád se na ní chodím koukat a pořád se jí nemůžu vynadívat. to je neskutečný, za jak krátkou dobu mi přirostla k srdci :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Iluško, jak "krátkou dobu"? Vždyď si ji prdelku Tvoji nosila přes 8 měsíců pod srdcem! :dizzy_face: A krásná opravdu je! :slight_smile: :wink: A pro Tebe to bude to nejnádhernější miminko na světě - jako pro každou maminku to její miminko. :slight_smile: :wink: :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Andulko, to jsem ráda, že jsi v pohodě.
Před prvním porodem jsem byla 3 douhé týdny v nemocnici a čekala na porod.
U druhého jsem se toho bála, tak jsem taky děala všechno proto abych porodila. Dokonce jsem měla vypraný i sporťák a bylo mi to na prd. Jen jsem byla vystresovaná a unavená.

Bledul, taky nemám žádný hlídání. Sice už mám děti velké, ale zase taky je nemůžu nechat samotné doma. Chtěla bych taťku u porodu, ale taky nevím jestli se nám to podaří. Spíš počítám s tím, že pojedu sama, ale třeba budu příjemě překvapená.

Iluš, máš krásnou holčičku, tak si jí užívej...

A co Denisa, ještě se neozvala? Janča už by taky mohla být doma z porodnice.
6. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Bledul, nevíš něco nového o Klárce?

Loučím se, jdu do hajan.
Dobrou.
6. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.