• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ahoj kočky,dnes jsme měli pracovní den :slight_smile: a zítra bude repete :slight_smile: tak jdu jen pozdravit a popřát dobrou noc :slight_smile:

ludvi- janča je doma od pátku,ale na internet nemůže-nemají modem,tak až bude..denča se mi neozvala na sms,tak ji nechci ale nahánět... o klárce jsem psala v pátek- je v nem. a vypadá to zatím,že do 36 týdne bude :confounded: což jsou ještě 4 týdny- léky se zatím nepodařilo snižovat...jinak se cítí dobře a jsou v pořádku...

tak papá a zítra či v pondělí ahojky :slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Taky jdu do hajan. Zjistila jsem, že když si zalezu do jedenácti, tak se milíp spí. :slight_smile: Tak snad se to podaří i dneska. :slight_smile:

Dobrou!
6. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Tak jsem konečně uspala dítě. Předtím následovalo koupání, kdy chtěl, abych šla k němu, tak jsem tam vlezla, což jsem ovšem neměla dělat, protože kdyby tady nebyl Jarda, musela bych v té vaně bydlet. No, prostě z ní už nevylezu :angry: :angry: Taky se mě u toho koupání Daneček ptal, kde přesně jsou v bříšku miminka (chudáček ještě nepochopil rozdíl mezi bříškem a megapanděrem) - tak jsem mu to orientačně ukázala, on mi tam vlepil dvě pusiny a povídá: Doufám, že to bude doručený :grinning: :grinning:
Jinak jsem si na sebe doma navlíkla kacláče - další zážitek. Kromě toho, že to je teda ale FAKT brutus, tak jsem zjistila, že je skoro nezapnu. Asi se stavím v nějakých potřebách pro sportovce koupit si padák....

Iluško, kéž bych měla taky tak klidné děti jako je Lucinka.....

Andulko, Ludvi, jste tady ještě?
6. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Dobré dopoledne!

Arwi, už jsem zase tady. :slight_smile: :wink: Ale kdybych tu byla večer, udělám možná líp - usnula jsem zase před půl druhou. :frowning2: Po půlnoci jsem v zoufalství šla složit prádlo ze sušáku a dostala při tom slabší kontrakcepodvou minutách, ale než jsem se vrátila dopostele, bylo to pryč. Skřítě je srandista. :grinning: V noci jsembylapak bylaještěasi 3x vzhůru a teď jsem bolavá a ještě bolavější - na zádech už opravdu nevydržím a boky mám okopané a otlačené od mimouše. Ale jsem velká holky a takto vydržím. :wink:
7. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Andulko, ahojky. Teda, to malinké si tropí šoufky, ale prostě klídek, maminko, ještě pořád nemáš po termínu - já Dandu přenášela 14 dní :slight_smile: A večer jsi tady mělá být teda, to ano, bylo mi smutno :cry:
K té noci - taky jsem ji měla lítací - já totiž opět kolem desáté večer sežrala kilo třešní....
Kdybys mě viděla v těch lacláčích, to je fakt síla - ale já už nic jinýho neoblíknůůůůůůů
Dělám segedínek :slight_smile:
7. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
andulko,nakukuju nakukuju a koho tu nevidím :slight_smile:

hele,víš co jsme říkali před dvěma roky my před porodem? Že miminko čeká,až budou všichni už úúúúplně ale úplně nedočkaví,kde je a on pak s velkou slávou vyleze a řekne "tak mě tady máte" :grinning: :grinning: :grinning:

neboli správný gentleman a správná dáma se chovají dle etikety a vědí,že je vhodnější přijít o pět minut později než o pět minut dříve :grinning: :grinning: :grinning:

my s manžílkem zakončili den "trošku vášnivě" :wink: :sweat_smile: ,ale nikoliv za účelem vyhánění...ale pak jsem měla pocit,zda ho oravdu manžel nechtěl vyhnat :grinning: :grinning: :grinning:

taky jsem se včera dostala na rekord se svým balonkem-porodila jsem 27.5 cm balonek v obvodu ...tak jsem byla nadšená a říkala si jak to krásně jde a jak se pružnost zlepšuje a že do porodu bych těch 30 cm v obvodu mohla dát :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale nadšení a humor mě přešel ve chvíli,než jsem si přečetla,že to naše malé zvíře Tomík měl po porodu obvod hlavičky 36 cm :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: a to teda pochybuju,že to dám bez nástřihu :wink: :wink: :wink: a vzhledem k tomu,že tohle mimčo mělo dle Uz ještě o kousínek větší hlavičku než TOm v tom samém období,tak se děsím :grinning: :grinning: :grinning: ,jak hodně mě hlavičkou-beranidlem hodlá prorážet :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

ted jdu sepsat seznam ne velíký nákup,v týdnu začnu pracovat na dortíku pro toma a tak potřebuji spoustu netypických surovin...

a pak budeme pokračovat v akci úklid a přestavba,takže sem budu nakukovat chvílemi,ale nevím jak často :wink:

kočky zatím papá a pěknou neděli,andulko na tebe moc moc myslím :slight_smile:

arwi a s kombinézkou se nějak domluvíme,mám ji tu pro tebe schovanou :slight_smile:

ludvi,užijte si to se sestrou :slight_smile: určitě se vám to vydaří víc než včerejšek :wink:
7. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Arwi, Ty jsi zvíře - třešně na noc! :grinning: Já bych si taky dala třešinky - mňaminky!

Jé - téhle souvislosti mě napadá - musí být každé mímo alergické na jahody a třešně a pod? Říkala jsem si, že asi budu trochu krkavčí matka a prubnu to. :sweat_smile: Ne hned po narození, ale asi to zkusím a pak budu baštit, dle Skřítěcí reakce. :slight_smile: Přece se nepřipravím o jahody, jen protože po nich některá dítka mají vyrážku. :sweat_smile: :confused:

BLedul, doufám, že pak dortík nafotíš a dáš do albíčka, ať se můžem pokochat. :slight_smile: S tou vášní opatrně! :wink: Teď už by to mohlo mít následky. Sice opačné něž před třičtvrtě rokem, kdy Ti po vášni začalo růst bříško, ale také markantní. :grinning: Jůů - 27,5cm si neumím ani představit! :confused: :sweat_smile: A 36cm už vůůůbec ne! :grinning: My jsme masírovali asi 4x a protože to bolí jak pes a nějak nám to nebylo ani jednomu příliš příjemný, nechali jsme toho.

Ludvi, jak jsem včera nemohla usnout, tak mě napadlo, zda by se o háďata nemohla postarat segra. Nebo bydlí moc daleko? Terka by jí s Adamírou určo ráda pomohla a Jéňa by si zase vyhrál se stařšíma bráchancema,ne? Jinaksi to užijte a že ji odsud zdravíme. :slight_smile: :wink:
7. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
andulko, nemusí mít reakce ,ale jde i o to,že miminka mají hodně nevyzrálou střevní sliznici a ta může některé věci špatně zpracovávat..ta sliznice se věkem zlepšuje-vyzrává...takže miminko i krom vyrážky může mít zažívací problémy...pokud si vzpomeneš,jak jsem tu psala o tom,jaké měl Tomík problémy ,protože jsem pila hoodně mlíka -a jak ta bílkovina přešla do mateřského mlíka,tak mu to na sliznici vadilo a začal kadit tu krev...pak jsem právě musela vyloučit na čas nejen mlíko a mléčné výrobky a vápník brát v tabletách,tak jsem i asi měsíc držela hodně přísnou dietu,kdy jsem jedla jídla ,která jsou málokdy alergenem...takže jsem jedla brambory,rýži a hlavně vařené hovězí maso...banány,občas jablíčko a sem tam trochu pečiva...a až když to nejhorší přešlo,tak jsem postupně přidávala další jídla...takže bych s jahodami asi opatrně i z tohoto důvodu-dát si,ale v malém rozumném množství..to je můj názor (ale nemusí být správný :wink: )

vyhánění-no,mě by to ani nevadilo porodit třeba už ted,ale iluze si teda fakt nedělám a at si tam prcek dělá co chce,hlavně at je zdravej a zdravej se narodí... :sweat_smile: :sweat_smile:

masáž hráze fakt není moc příjemná-docela to bolí a musí se dělat asi dost pořádně,aby to k něčemu bylo...těch 27 cm je cca 8 cm v průměru :sweat_smile: :grinning: potřebovala bych se dostat na cca aspon 10-což je okolo 30-31 cm :slight_smile: tohle mi tak nevadí jako masáž a zvládnu to hlavně sama :wink: ale těch 36 cm určitě nedám,to asi fakt nepůjde- ale nám u Tomíka už od začátku říkali,že má větší hlavu (po manželovi :grinning: ) takže čemu se divím :slight_smile:

holky,jedeme na ten nákup,nesnáším obchodáky s tou spoustou lidí,tak snad to přežiju :wink: :sweat_smile:

zatím papá :slight_smile:
7. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
ahojte zensky :slight_smile:
kokam, ze se tu porad vyhani a navic roztahuje :slight_smile: bledul, bacha, abys ji nemela jak klokani kapsu :grinning:
andul, hele, malej si z tebe proste dela legraci, asi s tim nic nenadelas a budes proste muset pockat, az se mu bude chtit :wink:
teda arwi, tresne na noc? :confused: jak rikala andulka, jsi proste zvire :grinning:
mne dneska odjel Petr na 14 dni, tak doufam, ze mezitim neporodim....porad mam takovej divnej pocit, ze to bude trochu driv, nez by melo :confused:
7. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
jeee, ja se asi zblaznim, kdyz nebudu moct jahody :frowning2: a co meloun, ten se muze?
teda reknu vam, ja si pripadam jak velryba na suchu, hlavne kdyz se chci pretocit z jednoho boku na druhej, funim u toho jak sentinel :grinning:
7. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
a malej me vubec nesetri...kope do me jak do mice...uz me boli celej levej bok, tam se mu kope nejlip...a obcas, kdyz se trefi do kycle, tak az nadskocim :astonished: ha ha, Petr z nej chce mit automobilovyho zavodnika, ale ja bych spis rekla, ze to bude fotbalista :grinning:
jo a Filiprk neprosel :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
leni-klokaní kapsu :grinning: :grinning: :grinning: hele,to snad doufám ne,ono se to zaposiluje a vrátí do pův. stavu...spíš bych ráda zabránila nástřihu-po něm byl pár měsíců sex nic moc zážitek a tak to chci ted zkusit udělat pro to něco víc :sweat_smile: :sweat_smile:

a stejně nás víc než balonej roztahnou ti prckové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

meloun asi spíš než jahody :wink: ale osobně bych doporučovala to nepřehánět s ničím ve větším množství-protože nikdy nevíte,co mu může vadit (nejen prdíkama) ...já myslela,jak dělám dobře,že piju mlíko ve velkým-kvůli zubům,kostem atd...a prdlajs-zavařila jsem nám oběma a Tomík byl pak 4 měsíce dokrmovaný specielním mlíkem a já do půl roku nevědla co to je jogurt ,sýr atd..naštěstí ted už tomík může mléčné výrobky a je to tedy v pohodě....ted už budu opatrnější :wink: takže asi jako ve všem platí-všeho s mírou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
a ted fakt čau,už se jdeme obouvat a ven do "společnosti" :wink: :slight_smile: :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
bledul, tak si uzijte vychazku :wink: mozna si ten balonek taky koupim, asi je to lepsi nez ta masaz, co? :confused:
7. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahojky těhulky :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahoj mamino :slight_smile: jakpak se mame a jak to jde doma? :wink:
7. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Bledul, třeba teď nebude v obchodˇáku tolik lidí, když neděle těsně po poledni. :slight_smile: :wink:

Leni, a co se Petrovi nelíbilo na Filiprkovi? :confused: A s rozením dřív si nedlej starosti - mně předpovídali konec května. :grinning: :wink: Chůdě naše, Ty budeš takle dlouho doma sama? Ještě že tam máš Dantíka, ten se o Tebe postará. :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj Il, zase u vás všechno spinká a Ty nic? Tak aspoň máš čas na pokec s náma. :slight_smile: :wink: Co Kuba? Je mu líp?
7. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsme zase tady, udelala jsem segedin, nacpali jsme se a nedej Boze, jestli potkam nekde tresne.....

Leninko, ja kdyz se chci prevalit na druhy bok nebo vstat, tak si prijdu, jakoo by me vyvrhlo more a umim si slusne predstavit, ze by me tahal zpatky jerab. Vcera v te vane jsme si teda pripadala jak pacient z LDN :confounded:

Andulko, s jahodama - v porodnici mi taky rikali, ze bych nemela jahody - tak jsem to ihned prubla. Vsecko proslo a Danda se neosypal :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
hmmm, zase sama samotinka.... :cry: Dante porad spi, tak ho budu muset vytahnout ven :wink: zase me prozene po kopcich :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahoooj arwi :slight_smile: jeee, segedinek bych si teda taky dala...ten uz jsem nemela pekne dlouho :slight_smile: no na jerab to jeste nevidim, ale taky uz zacinam mit problemy :wink:
7. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Leni, ja bych Ti s radosti dala ochutnat, povedl se, ja ho zas tak strasne moc nemusim, ale je fakt dobrej....

Ted me teda ceka cesta do bazenu, vubec se mi nechce, budu tam sedet jak pako nahore na terase a cucet na toho vodniho zivla malinkyho. Jeste, ze Jardovi nevadi tam jit...doufam, ze tady nekdo bude, az se vratim...
Bylo by, Leni, hodne blby, aby byl Petr pryc a Filipek se rozhodl jit na svet....ach jo, ten chlap u porodu je vazne opora....snad vydrzis cela, kocicko
7. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Arwi, co by Lenďa nebyla celá - vždyď má ještě čas! :slight_smile: :wink:

Holky, já právě sežrala (nejde to říct jinak) celý balíček věnečků. :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
arwi, to doufam....pitomy je, ze jsou na cviceni, takze ani by nemohl prijet, kdybych mu zavolala...snad bobik vydrzi :wink: hele, a proc nejdes plavat taky? nemusela bys tam sedet jako pako nahore :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Arwi, tak si bazén užij! A opravdu se nepřemůžeš, abys šla s klukama do vody?
7. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Andulko, myslela jsem to tak, ze ma Petra pryc na 14 dni, takze by se to mohlo stat....
ja sezrala dve broskve, pak na to nejakej dorticek, co donesl Jarda, pak na to ten segedin s knedlikama a uz mam zas na neco chut, nejvetsi na tresne :slight_smile: A taaaaaaakhle se mi nechce do toho bazenu :frowning2:
7. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
jeee, venecky :grinning: :grinning: holky, ja bych zrala, to je neskutecny.....nejakej vybornej dort bych si dala......az mi prijdou penize, tak si udelam celej kotel tiramisu a celej ho zblajznu :grinning:
andulko, cas mam, ale ja se taky narodila skoro o dva mesice driv :confused:
7. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Leni, oni by Petra fakt neuvolnili ani kv. Tvému porodu??? Kde jsou? Ve Vyškově?
7. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Arwen,broskve!!! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

HOlky, Tomula kouká na ČT 1 na pohádku a mně se teda ani trochu nelíbí a to to jenom poslouchám. :frowning2: Vyháněj tam lidi z jejich chaloupek a berou jim všechny peníze. :angry: Ale už se tam objevil čert, tak to snad bude lepší.

Leni, my byli všichni taky dřív na světě a koukni, jak to naše mládě drží. :grinning:
7. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
andul, na Sumave v lese, hrajou si na vojaky :grinning: to je nejaka priprava na to Kosovo, takze smolik....
7. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.