• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
he he, taky mam tu pohadku pustenou :grinning:
7. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Len,tak to je blbý s tím cvičením. :frowning2: Tak koukejte s Filípkem vydržet! :wink:
7. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
no jo, no..... :unamused: snad vydrzime......
ja mazu s Dantem, tak zatim..... :wink:
7. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
andulko: teeeeda, jak jsi to strefila? tady je to jak v zakletým zámku :wink:

Kubovi už je líp, dnes s ním jde manža zase na injekci kvůli té vysoké horečce, kapeme mu do očiček a už se mu ty očička lepší (ale ještě prý minimálně týden mu to máme kapat. Ale evidentně je mu líp, protože tu dneska řádil jak černá ruka! :grinning:
7. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
asi si půjdu taky na chvilku lehnout, za chvilku maj přijet na návštěvu moji rodiče :wink:
7. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
holky to je hrozný, jak je malá malinkatá, tak nemáme co na sebe, všechno je jí moooc velké. Dneska ráno jsem jí 4x převlíkala! :grinning:
7. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
tyyy jo, tak jsme zmokli jak uz dlouho ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a dorazili jsme dom a prestalo prset :grinning: ale byli jsme schovany pod velkou tresni, tak jsem se nadlabla :grinning: :grinning: sice jeste nebyly uplne zraly, ale byly to chrupky a ty se daj i ruzovy, mnam mnam mnam :slight_smile:
koukam, ze tady se spinka :slight_smile:
iluss, to musela byt mala nadsena, takovej prevlikaci maraton :grinning: ale kdovi, treba z ni bude modelka a ty na to musej byt zvykly :grinning:
7. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Ty bláho, já jsme vytuhla, jak kotě. :sweat_smile:
7. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
no to mas dobry....ja jeste schnu :grinning:
7. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Leni, Ty se teda umíš schovat! :slight_smile: :wink:

Il, jsem ráda že je Kubovi líp - to je hned líp a radostnějc i Tobě, viď. :slight_smile: Nic méně bych ho k Lucince zatím fat nepouštěla, aby to od něj nechytla. :wink: Jak se vůbec berou? Teda hlavně Kuba Lucinku? A neboj, ona do toho do všeho doroste. :slight_smile: :wink:
7. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
jj, chytlo nas to na spravnym miste :grinning:
asi bych si mela jit udelat neco k jidlu, ale jsem liiiina jak...... :wink:
7. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
andul, cos dneska varila?
7. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Leninko, nic. :sweat_smile: M2la jsem v plánu špagety s červeno-zeleninouvou omáčkou, ale pak přišla babička s polívkou od včera a krůtíma prsama, že by nám je udělala, tak jsem neodmítla. :slight_smile: Babi řízky obalila a Tom je teď u motorek nebo u čeho smaží. Friťák u nás obsluhuje téměř výhradně Tom. :sweat_smile: :slight_smile:
7. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
ja asi budu muset udelat knedlik na vajicku, nic jinyho tu nemam :grinning: a jsem zvedava, co budu jit pristich 14 dni, protoze jsem zase bez penez :confused:
7. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
jist
7. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Pečený a vařený (ještě ktomu nový) brambory s tvarohem jsou dobrůtka. :slight_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jéé - já bych si je dala! A plnotučný studený mlíko k tomu! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Lenďo, jak jsi se posledně ptala, jestli taky brečíme kv. každý pitomosti, tak já tu teď bulím,protožejsem Tomovi sundávala ze zad nějakej bordel a on že semusí podívat na ty řízky - hnedka jsem ho pustila a on se na tyřízky podíval a zabručel, že jsou moc. Tak jsem se uklidila k nám do pokoje a když sem přišel a přinesl mi kus řízku na ochutnání, rozbrečela jsem jak malá, že za to, že jsou ty řízky hnědčí přece nemůžu . Koukal na mě jak z jara a ještěse mi, miláček, omlouval, že to nebylo na mě a že to ví, že to byla 1.várka a nevěděl,jak je tambude nechávat dlouho.
7. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeeeje, takze taky veselo :grinning: ty jsi zviratko, tak kvuli hnedejm rizkum bych asi nebulela :grinning: ale treba to jeste prijde :wink:
7. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
a nic si z tech rizku nedelej, urcite budou dobroucky i tak :wink:
7. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
JJ, ten kousek, co jsem koštovala, byl mňam! :slight_smile: Ale víc se těším na tu kaši a broskve (kompotovaný),co budou k tomu. :grinning: Jéé, a už je to nastole. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
7. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Andulko, nech si chutnat.....ja si davam knedle na vejci :unamused: radsi bych rizek s kasi a broskvickama :slight_smile:
7. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
Kočičky, jsem zpátky. Danda je vyblbnutej, vycákanej a doufám, že brzy usne. Jardu jsem musela dovézt na odlehlé místo (nééééé, žádná erotika - tu nefunkční televizi tam rozbíjel pro to půlkilo mědi :grinning: :grinning: ) no a že nevíte, co mě napadlo? Jasně, zajet si pro třešně.....no, půl sáčku zmizelo po cestě a půl to odnese za chvíli.

Andulko, broskve jsem koupila v Tescu, košík kolem 40-ti Kč. Nebyly nejměkčí, ale za dva dny krásně došly. Nikdy jsem nejedla ovoce, ale teď je to teda strašný :slight_smile:

Leni, Ty umíš Tiramisu? Jak se to dělá? Mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
7. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
ahojda arwi :slight_smile: no ja ti na nej poslu recept do IP, ale musim napsat kamaradce...ona ho dela podle receptu z prace...dela ve Four Seasons :confused: takze dobrutka nejdobrutkovatejsi, ale ne moc levna..... :confused: je luxusni....lepsi jsem nejedla....
hi hi, ja si dneska davala tresne primo ze stromu :grinning:
7. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
tyyyyjo andul, ted jsem si vzpomnela, ze jsem ti nenapsala vcera ten recept..... :astonished: tak jdu na to, ale je to megajednoduchy....
7. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Mnaaaaaaaaaaaaaam ! Leni, nech toho, ja mam takovou velikou chut na nej.....no co, udelam ho z polovicni davky :slight_smile:
Dekuju :slight_smile: Ty mas na zahradce tresne??? Ty se maaaaas :slight_smile:
7. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
nemam :slight_smile: ale byli jsme se psema na vychazce a zacalo neskutecne prset, tak jsme se schovali pod tresen a zobala jsem primo ze stromu :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Holky, já jsem před chvílí vymyslela, kde by mohli mít u nás třešně, tak to spojímes procházkou a třeba budu mít taky třešinky do pusinky. A kdyby ne, tak vím o jedné třešni, co má větve nad cestou. :grinning: :wink:

Ahoj Arwenoušku.
7. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Leni a díky za receptík. :slight_smile:
7. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Andul: taky jsem ráda, že je Kubovi už líp. Zatím si Lucinky moc nevšímá, jak mu nebylo dobře, tak hodně spal, tak jsem to přiśuzovala tomu. Ale už je mu líp a zatím je v pohodě :wink:
Nejhorší bude, až ho chytne řádivá a začne tu zas lítat jak střelenej, to potom lítá po celým bytě, skáče na stůl, na gauč, z gauče na skříň....tak se bojím, aby pak neskočila i do postýlky.
Ale zatím je fakt hodnej a nevšímá si jí :wink:

jeeee, vy si tu takhle baštíte a děláte mi chutě!!! :grinning: já bych si dala taky třešně. Ale jak jsem se vrátila z porodnice, tak mám všechno tak rozhozený, že bych nejspíš na záchod ani nestačila doběhnout. Prý to je všechno tím porodem, že ten to všechno uvnitř rozhodí a pak to chvilku trvá, než se to vrátí do normálu.

mňam a řízek už jsem taky dlouho neměla.
7. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
tady je teď nádherně. Po obědě se venku zatáhlo a začlo strašně pršet a byla tam tma jak večer, ale teď se tam hezky vyjasnilo a je tam sluníčko a nádherně modrá obloha :slight_smile:

odpoledne se tu za náma byli podívat moji rodiče a přivezli mi konečně ten kočárek, tak se těším, až s malou zítra vyrazíme ven na naši první procházku :slight_smile:
7. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Berušky,jdem prubnput ty třešínky. :grinning:

TAk zatím pa!
7. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.