• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Iluško, z Tebe úplně sálá ta láska. To je krásný......

Andulíčkůůůůůůůůůůůů - ahojky :slight_smile:
7. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
iluss ani mi o tom desti nerikej, zrovna jsme byli venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
len: tak ti aspoň miminko hezky vyroste, když si ho takhle zalejváš :wink: :grinning:
7. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
nazdar kočky...

jdu mrknout jestli tu nepřibylo nějaké mimi a ono ne...
jsem dneska nějaká kožená, unavená, ztuhlá a neohrabaná jako buldozer :grinning: Tak doufám, že vy jste holky čiperky a že nejste na odstřel jako já... :grinning:
7. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás zdravíme s Vašíkem :slight_smile: . Domů nás pustili v pátek, sice máme žloutenku, ale je to v normě, dneska jsme byli na přeměření, je to pořád stejné, ale Vašík pije tak to je v pohodě a máme dávat na sluníčko, ikdyž to nám bohužel nepřeje :frowning2: . Já bohužel nekojím, v porodnici mi nic neteklo, Vašík vůbec nechtěl sát, bradavku neumí chytit, kloubouček taky nepomohl, nepomohlo ani pomáhání sestřiček. Takže jsme v porodnici byli na glukoze a nutrilonu, snažila jsem se přikládat, ale prostě nic :frowning2: . Takže jsem do boje vytáhla odsávačku, půjčenou mám od kamarádky elektrickou, s těma ručníma to nešlo. Včera se mi podařilo konečně odsát trošku mleziva, takže Venca dostal dneska mimo nutrilonu i 50 ml mleziva a chutnalo mu :grinning:. Za chvíli mě čeká další odsávání, tak snad zase něco bude. Jinak je malý šikovný, jen papá, pláče, čůra a konečně dneska i kakal po 2 dnech a to byl už pěkný smrad :grinning:. Strašně musím pochválit přítele, Jirka byl boží jak u porodu tak i teď mi hodně pomáhá, jsme správná dvojka :wink:, volno bude mít týden, takže to bude super. Jinak já občas mívám zvýšenou teplotu, rodila jsem s horečkou, ale to přešlo, asi to bylo vyčerpáním, tím, jak dlouho to všechno trvalo. K porodu se vrátím později, až zase bude trochu více času a my se sehrajeme.
Klarko, super, že jste v pořádku a jsi doma.
Iluss, gratuluju k Lucince, je krásná.
Andul, snad už to brzy budeš mít taky za sebou, moc držím palce, aby ses dlouho netrápila jak s čekáním tak ať porod probíhá taky rychle a bez komplikací. Jak už jsem psala Bledulce, promiň, že jsem neodepsala :pensive: , tak my taky málem měli císaře, ale nakonec se Vašík umoudřil, PA se ho podařilo "chytit", oxytocinem mi šíleně vyhnali kontrakce, že jsem myslela, že prasknu a nakonec to šlo. Když už jsem malého cítila, tak jsem tlačila jako o život, ikdyž na poslední tlačení špatně, takže mám bělmo krvavé, ale už se to pomalinku tratí a Vašík za to stojí :sunglasses: .
7. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
AHojky Claudinko, ne, SKUTECNE nejsi sama, kdo je neohrabanej a nemoznej. JA si fakt vzala laclace a to je teda pohled. Nevim, jestli jsi to cetla, ale Jarda me musel vcera tahat z vany, kdyby tu nebyl, tak tam jsem doted :frowning2:

Denisko, vitam Te doma s Vasickem :slight_smile: Moc se tesim na fotecky, jsem rada, ze Ti byl pritel oporou, snaz se co nejvic odpocivat, treba kdyz bude Vasik spinkat, lehni si taky, domacnost se nepotento :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Jeee, ahoj Deni .-)

gratuluju k narození Vašíka :slight_smile:
my měli taky žloutenku, celou dobu pobytu v porodnici musela být malá v inkubátoru na fototerapii, ale už se nám to taky zlepšilo, tak už jí doma dávám jen taky k oknu na sluníčko.
Zkoušela jsi pít kojící čaje? Já se jima prolejvala v porodnici a mlíka se mi spustilo až moc :wink: tak jsem s tím pak musela na chvilku přestat. Malá ani nemusí moc sát, teče jí tam samo
:grinning:
7. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Arwen a Iluss, ahoj a děkujeme.
Iluss, kojící čaj mám doma, ale v porodnici jsem si ho nevařila, asi chyba a doma ho piju teď 2x denně, já doufám, že se to rozjede a nakoec to Vašíkovi u prsu snad půjde, my máme problém chytnout i savičku na lahvičce, uvidíme no :wink: .
Fotečky se budu teď snažit vložit.
7. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Vašíka mi do inkubátoru nedávali, jen 1x na sluníčko u nich. a tu hodnotu žloutenky má 18,5, takže prý hraniční.
7. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
HOlky, máme kilo třešní černejch jak kominík! :grinning: CHtěli jsme jít ještě ven,ale je tam tak dusno, že se mi z toho nedělalo nejlíp, tak jsme doma. :confused:
7. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj Deni!! Ještě jednou véééliká gratulace a přání všeho dobrýho Tobě, příteli a hlavně Vašíkovi!!! :dizzy_face: :wink:
7. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Andulko, opatrně s těma třešněma, my tady máme daleko wc od místnosti, kde spíme a já to dycky v noci málem nedoběhnu :grinning: :grinning: Mńáááááááááááááám
7. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Arwen, my máme záchod jen přes obývák. :slight_smile: :wink:

Skříťulátko se mele, jak na kolotoči, ale stále setrvává ve svém domečku.
7. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Chce semi spát, ale bojím se, že pak zas nebudu spát v noc. :sweat_smile: :confused: :frowning2: i
7. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Deni, držím pěsti,abyste se brzo rozkojili a hezky přibírali a prospívali! :slight_smile: :wink:
7. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Andulko, prosim Te, nemysli na to porad. Ono doopravdy vyleze, az bude chtit - libi se mu u maminky, no :slight_smile: Treba pomuzou ty tresne, ja jsem jich tenkrat pred sesti lety zblajzla asi dve kila a rano letela do porodky s prasklou vodou :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Arwi, když ono na to nejde nemyslet, když máš pocit, že se ven opravdu hodlá prokopat pod a mezi žebry. :confounded: Nechápu, jak může být tak dole a přitom mě kopat tak silně do žeber. :confused:
7. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Andulicku, protoze ma pres 50 cm, vime, kocicko? Neboj se, ono proste ven pujde, jeste se nestalo, ze by neslo :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
hi hi, andulce se narodi dite do skolky, jak tu nekdo rikal :grinning: :grinning:
ahoj denis, tak vitejte s Vasikem doma :sweat_smile: , uz se tesime na fotecky ...mame ctyri miminka a zatim jsme videly jenom Lucinku od ilussky :wink:
7. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Len, to jsme placala ja :slight_smile:
Prave jsem nasilim prinutila Danecka, aby misto pocitace a DVD psal takovy ty cary, co jsme delali vsichni v prvni tride. To bylo kecu :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahoj andul a len, andul, mě Vašík taky do poslední chvíle kopal pod žebra, i na porodním sále byl pod žebry.

snažím se přidat fotky, ale nějak mi vždycky vypadne spojení, takže to asi dneska nebude :frowning2:
7. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
arwi :grinning: :grinning:
denis....no jo, neda se nic delat, tak my pockame :wink: ale uz se na nej mooooc tesime....tak jsme to tady spocitaly a z 15ti miminek budeme mit jenom 3 holcicky :grinning: takze se tesime na fotecky dalsiho clena konikovy dvanactky :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Leni, fakt? Tyjo, vidis, ja delam tabulku a ani to nevim :slight_smile: To je ale presila chlapu.....
7. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Deni a kolik vážil Vašík u porodu? Jinak po tom čaji se ti to určitě rozjede. Já pak měla problémy spíš to trošku přibrzdit, musela jsem dokonce maličko odsávat, protože to ze mě teklo jak z vodovodního kohoutku :grinning:

já chci taky třešně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
no dala jsem tam 3, ty jsou malé, zbytek jsou velké, takže se musí upravit a na to není teď čas
7. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
U porodu vážil 3630 g a pak spadl na 3400
7. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
kdo všechno vlastně čeká ještě holčičku? sister a lůca?
7. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
normálně nám teď Vena vypil skoro 90 ml nutrilonu a normálně nemá dost, to je si myslím hodně, tak dostal dudel do pusy a snad usne, vůbec nechápu, že toho tolik vypil.
7. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
juuuu, ten je velkej o proti tomu mýmu drobečkovi :wink: má skoro o kilo víc než naše malá. Ale je nádhernej!!! Koukám, že jste si na výrobě taky dali záležet :grinning:
7. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
to je co? no ale ono uz to od zacatku vypadalo, ze bude prechlapeckovano :grinning: i kdyz kdo vi, luuccaa bude mit prekvapko a nekdo z holek treba taky :wink:
7. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.