• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledulko: no když jsem tam ten minulý týden byla já, tak byla taky bouřka a porodnice opravdu praskala ve švech. Všechny pokoje byly přeplněné a dokonce už dávali maminky s miminkama na normální pokoje k rizikově těhotným na opačné části oddělení. A holky co se mnou byly na pokoji říkaly, že jsou z prahy a že měly obě rodit v praze, ale porodnice je odmítly, že mají stopstav a že mají jet jinam. A to už ta jedna měla kontrakce a byla otevřená na čtyři centimetry. A ta druhá dorazila do porocnice a za půl hodiny porodila, takže taky taková kvaltovka.
7. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
andul: zavři Pupí do koupelny a máš to! :wink: Využij právo silnějšího! :grinning:
7. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
iluš- no to je přesně to,čeho se u apolináře bojím-že registrace neregistrace budu rodit někde,kde nechci-nic proti malým nemocnicím,spíš se bojím,aby mě nešoupli na bulovku,kam díky bydlišti spadám-to než na bulovce,tak snad radši doma nebo v sanitě...na bulovku mě nikdo nedostane...slyšela jsem o několika ne moc štastných porodech a o jednom hodně neštastném vím z první ruky a mám k bulovce takovou averzi,že tam teda ne...ale spíš uvažuji stále o tom porodit v jilemnici,tak uvidíme kde a jak to dopadne ... :wink: :dizzy_face:

když jsem rodila Toma,tak zrovna bylo prázdno,na sálech prázdno,na trojlužáku prázdno-i jsem si vybrala kde hcci ležet a do rána to bylo plné :slight_smile: a když jsem odcházela,tak na moje místo čekala ž vyloženě za dvřmi jiná maminka-tam to bylo tak,že maminky sice dali na gyndu,ale miminko bylo u dětských sester,takže matka s dítětem byly odloučeny a to je nanic,dyž je k tomu jen důvod tento...(ne zdravotní,ale nedostatek místa)
7. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
andulko- něco pro tebe,ale nevím co a jak funguje :wink:

http://www.o-zdravi.cz/clanky/alternativni-zpusoby-vyvolani-porodu.html
7. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
no to musí být opravdu hrozný. Vím jak jsem se cítila já, když jsem tam byla celou tu dobu bez malé a nosili mi ji jen na kojení. A to jsem se pořád uklidňovala, že je to pro její dobro, že jsem chtěla,aby byla zdravá a v pořádku. Ale kdybych věděla, že k tomu žádný závažnáý důvod není a že u mě není jen pro to, že tam není místo, tak to bych to asi tak lehko nezvládla!
7. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
andulka už se dlouho neozvala :wink: že by přelstila Pupí a začla vyháněcí metodu č.2 ??? :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
iluš- no i tak to muselo být hrozný být bez ucinky a takhle to musí být pro mamči ještě horší....

andulka asi využila pupí,aby toma sváděla a andulka z toho těží.....a když už by manžel chtěl polevit,tak opět partačka pupí začne svádivý tanec :grinning: :grinning: :grinning: a pokud andulka zkombinuje druhou a třetí metodu,tak to skřítě už určitě nevydrží a půjde se kouknout ven,co se to vlastně venku děje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
bledul: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Vy jste berušky :grinning: :slight_smile: Body 1 - 3+7 splněny, ale stejně se tu zítra v klidu potkáme. :grinning: A zcela přesnějste odhadly Pupíčkovu reakci. Holky, mně je jí už normálně líto! :confused:
7. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Holky, jdu do hajan, tak dobrou noc a zítra naviděnou! :wink: :grinning:
7. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
andulko,krásně se na příští týden vyspi,už by ti mohl přinést něco moc moc pěkného :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky,jdu do sprchy a vařim ještě oběd na zítřek...musím si zvyknout vařit vždy dopředu kvůli manželovi,aby měl do práce oběd,když nemůže už jíst v normoš jídelně... takže si vzpomenu až takhle pozdě,že by bylo fajn něco uklohnit....když jsme jedli jen s Tomem,tak to stačilo až ten den dopoledne....
7. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
ale ještě pak nakouknu :wink: tak zatím ahojky,kdybyste šly všechny spát :slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
já už to pro dnešek taky balím, jdu do sprchy, pak ještě nakrmím a přebalím malou a půjdem taky do hajan :wink:
7. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
tak nakukuju a přeji krásnou dobrou noc :slight_smile: já jdu trénovat hráz :wink: :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
Dobre ranko tehulinky a maminky..

Tak jak jste si uzili vikend?? Konecne se nam zase trosku oteplilo.. To chladno me uplne znicilo.. V sobotu mi bylo uz tak zle, az jsem myslela ze kdyz mi otrce este trosku krk tak ze se snad udusim.. V nedeli jsem skocila do lekarny a pani mi tam doporucila nejake prirodni bylinkove kapky, propolisove cumlaci bombony a nejakou morskou vodu do nosu.. Tak uz mi je konecne trosku lepe.. Chudak Dada to chytil ode mne.. Akorat ze on musi stim do prace..

Anduliiiku, zrovna jsem si vcera rikala jestli teda uz a jak tak koukaaam ty jsi stale 2v1.. Tak drzim palecky at uz ti to tento tyden dopadne :wink:
Ja jsem vcera potkala nejakou pani u nas zabarakem, jezdila tam s kocarkem a ptala se me za jak dlouho to cekam. Kdyz jsem ji rekla ze az za mesic a pul, tak se strasne divila protoze pry mam dost nizko brisko.. Tak jsem zvedava jestli to bude opravdu az na termin
8. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holčičky, pozapínala jsme to tady a letím se na vás podívat. Nikdo, jen Rituška? Ahoj Ritu, tyjo, to neni dobry, sup do postylky a horky bylinky - teda jen ty, co muzes - dobra je lipa, hodne medu a citronu - pokud by to ovsem nebyla angina :unamused: Kdyby to neprechazelo, radsi si dojdi k doktorovi.je dobre, ze jeste nebudes rodit, kamaradka rodila Elisku s anginou a mala to chytila od ni :frowning2:
8. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
ahojte tehuliny :slight_smile:
koukam, ze se tady marodi :unamused: rit, ja brala ty cumlaky taky a super pomohly....ale je to naprd, kdyz clovek nemuze poradny leky, hlavne kdyz je vazne nachcipanej :astonished:
8. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
ritus, co si takhle vyfotit brisko? :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
čauky holky,
Ritus, zkus k tomu kloktat kapku tee tree oleje. Je to humus, ale zabírá.
Je to fakt blbý, když se nemůžou žádný léky.

My jsme měli včera na návštěvě ségru s klukama. Vidíme se tak 3 - 4x do roka, byla sranda.
Dělala jsem jahodový dortík a česnekové chlebíčky. Ségra taky napekla a navařila. Samá zdravá strava :grinning: , až to nevydržel můj žlučník a ráno mi bylo docela úzko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Snad už to bude v pohodě.
Píju čajík a k tomu suchý rohlíky, ale mám děsnou chuť na Margotku. Budu se snažit to vydržet alespoň do odpoledne. V poledne budu ve škole vyzvedávat děti, tak abych tu cestu vydržela ve zdraví...... a bez následků :unamused: .
8. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Ludvi, MArgotka na zlucnik neva, je v ni rum a ten je prece na zaludek :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Rit, neboj každá máme břicho jiný. Záleží i na postavě. Vůbec nikomu nevěř, jestli budeš rodit dřív nebo ne.
8. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
dobré ráno těhulky a maminky :slight_smile:

teda Rituš-to je fakt nanic ted onemocnět....snad se brzo vyležíš...už takhle se člověku blbě spí a ještě,když nemůže ani dýchat atd,že?

holky,normálně stal se malý zázrak....dítě dnes spalo do 8 !!!!! hodin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejdřív se probral v 6 ,ale pak ještě usnul a vzbudili jsme se oba až po osmé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neuvěřitelné,ale moc mi to bodlo,nebot jsem spát šla až okolo jedné hodiny- než jsem udělala oběd včetně domácích nudlí do polívky,domácího chleba a než jsem se pak dokopala k hygieně,tak bylo moooc pozdě a já padla za vlast :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:

holky,ráno jsem posnídala velký hrnek kafe s mlíkem (mléka tak 2-3 deci) a hrnek (takový ten půllitrový) třešní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
můžete uzavírat sázky co se stane... :wink: :wink: :wink: zatím se v břiše ozývá pouze prcek :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj ludvi :slight_smile: to je uzasna kombinace, jahodovej dortik a cesnekovy chlebicky :slight_smile: ten dortik bych si teda dala....asi se dneska stavim v cukrarne, az pujdu s pesanem :grinning:
8. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Arwen,
tak to prubnu :grinning: . Stejně to odpoledne nevydržím.
Jak je po třešních?
8. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
ludvi ahoj :slight_smile:
takže včerejšek se vydařil? :slight_smile: to je dobře :slight_smile: odkud je sestra tvá rodná krev? :wink:

žlučník v těhu je svinstvo,co? to tě zlobí až v tomhle těhu a nebo už i minule?
8. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj Bledulko, asi na tom budeme brzy stejně :grinning: . Bane to nikomu nepřeju.
8. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
ahojky bledul :slight_smile: teeeda, ty jsi kucharinka, domaci nudle a chlebik :confused: tebe bych chtela doma, ale asi ne po porci kafca s tresnema, mame trochu rozbitej zachod :grinning:
8. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
bledul, jak jsi psala, ze malej spal do 8, tak jsem si vzpomnela, kdyz jsme byli s brachou mali, tak vzdycky v nedeli nasi rano v 7 vstali, pustili nam studio kamarad, protoze jsme u toho vydrzeli cely tri hodiny a zamkli se do loznice....nikdy jsme nechapali, proc se tam zamykaj :confused: :grinning: :grinning: ale to byl asi jedinej den, kdy mohli, protoze vzdycky nechavali v celym byte otevreny dvere, aby nas slyseli, kdyby neco :wink:
8. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Bledul, právě, že mi bylo tohle těhu výborně, ale poslední dobou jsem si užívala samý dráždivý jídla (dokud můžu kv. kojení), takže pomsta byla sladká.
Ségra je z Rocikán (Rokycan) :grinning: :grinning: :grinning: , ale žhavíme telefonní dráty každý den.
8. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Len a co v poradně, neptala ses na ten Femibion? To je jediný přípravek, který doporučuje Dr. Koucký.

Bledulko, to ty jsi psala, že jdeš k němu do poradny? Prý je úžasnej. Rodil mojí kamarádku.
8. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.