• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
leni, nic světobornýho nevařím,sle ted ocenuju domácí pekárnu,protože manžel zatím nesmí normoš chleba a kdyby se kupovalo denně X rohlíků,tak necháme v krámě majlant...chlebík z bílé mouky nás vyjde takhle dost levně a hlavně víme co v něm je za suroviny a můžeme to přizpůsobit manžílkovi....no a nudle to samé... ted asi začneme ještě uvažovat o parním hrnci,manžel nebude moci smažený,pečený jen velmi velmi omezeně a bez tuku,nejvíc může dušen a vařené -tak nám ten parní hrnec přijde docela fajn,ale musíme o tom něco zjistit...nemáte ho některá doma?

včera si už nakoupil do práce své nádobía příbory ,protože nemůže chodit do jídelny a chtěl si koupit jídlonosič...tak jsem mu to rozmluvila-už ho vidím,jak denně chodí v saku a košili a v ruce drží nerezové jídlonosiče :grinning: :grinning: :grinning: a jede tak hodinu MHD do práce :grinning: :grinning: :grinning: takže se nechal ukecat na takové misky,která dá do aktovky :wink:
8. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Ludvi, třešně kupodivu zapůsobily tentokrát nějak divně - místo, aby mě prohnaly zadem, tak jsme celou noc lítala čůrat. Teda, lítala nen í správnej výraz - spíš se valila jak rozlámaná kachna. Vždycky je to doba, než slezu z postele a rozejdu se. Ráno mě ještě chytla brutální křeč do lýtka, prostě si to těhu fakt užívám :unamused:

Ahoj Bledulínku a Leníku :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
ludvi -Rocikán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo jo,jdu ke kouckýmu ted v pátek,tak jsem na něj zvědavá :slight_smile: mou kamarádku taky odrodil-měla ho jednou v poradně a pak už porodila a zrovna byl ve službě :slight_smile: a taky ho moooc chválila :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
jo a holky,asi jsem objevila zááázračný krém na hubnutí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dostala jsem někdy na jaře vzorek nějakého gelu na břicho,kde zaručují,že když se používá,tak za 4 týdny zhubneš na obvodu břicha 3 centimetry :slight_smile:

tak jsem se s ním včera namazala a slibuju,že do cca 4 týdnů zhubnu na obvodu břicha i víc,než slíbené 3 centimetry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Kuk! A hezké dopoledne! :grinning:
8. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
andulko ahoooj :slight_smile: co ty tady :wink: jak ses vyspala ? :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
ludvi, ja uz to tu psala, ze jsem totalni dement....kdyz jsem byla v poradne, tak se mi uplne vykourilo z hlavy se na to zeptat a vubec se zminit, ze mi to bricho tvrdne :unamused: ale je to trosku lepsi, tak uvidime, kdyztak bych tam skocila...ve ctvrtek jedu na kardio, tak bych tam zajela, kdyby neco....
arwi: :grinning: :grinning: :grinning: rozlamana kachna :grinning: :grinning: :grinning: kam ty na ty vyrazy chodis? :grinning:
bledul: no navrat do dob komunistickych....kazdej chodil s esusama :grinning: :grinning: i panove v kravate :grinning: a parni hrnec nemam, ani nevim, jak to vypada.....my mame doma jenom thermomix, jestli vis, jak vypada a tam je akorat parni nastavec.....
8. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Bledul, na ty krabičky na jídlo bacha, někdy dost tečou :unamused:
Může manžel jezdit MHD? Aby něco nechytil.
Kouckýho si v pátek užij, pak bude referovat :grinning: , jeho poradna je moje oblíbená četba.

Arwen, nedokážu si představit mít v břiše 2 Matěje :grinning: , musí to být děsně strandovní...
8. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
bledul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi cislo.....hele, ja se mazu obycejnou niveou a hadam, ze bude mit stejnej efekt :grinning: :grinning:
ahoj andulko :slight_smile: 2v1? :grinning:
8. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Nazdárek Andul :grinning:
8. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Já se nemažu vůbec a zatím v poho :sunglasses:
8. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
leni - já jsem slepá...četla jsem že ve čtvrtek jdeš na "kolo" a že tam kdyžtak zajedeš....a říkala jsem si,že jí tvrdne děloha a jde si jezdit na kole v 34 týdnu :grinning: :grinning: :grinning: už jsem asi fáákt dementní :slight_smile: :sweat_smile: :wink:

arwi,přemýšlím,jak ti předám tu kombinézku..ted sice jedeme do jilemnice,ale ještě nevím,zda nebudeme s sebou brát Honzova dědečka ,takže bychom jeli jinou trasou..ale pokud bychom jeli sami,tak ti to někam můžeme hodit...ale jedeme v pátek a to asi budeš v práci,že? kdybychom jeli sami,co takhle to hodit mamince do paky? ta asi nikam moc nechodí,ne? že by mohla být doma....
8. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
ludvi, koupili jsme takové,které opravdu těsní-nalili jsme do ní vodu a neutekla ani kapka a tam bide nosit jídlo normoš..a na polívku má takovou nádobu vysokou s uzávěrem šroubovacím(jakoby šjkr....)

no tak dobře,uznávám,že i bez namazání se dá čekat,že na obvodu břicha v blízké době zhubneme všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale když oni to tam tak slibují,tak jsem věřila,že to je asi fakt zázračné,když to fakt bude fungovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Leni, to neni teda vubec k smichu - mozna ten vyraz, ale kdybys me videla, tak bys spis brecela. Jasne, vim, cekam dve, ale nemujzu se na sebe uz koukat. Mne takovy priserny pandero hezky nepripada a jeste ty moje ladny pohyby k tomu - chudak Jarda - predstav si, ze lezis v noci v posteli, klidne spis, najednou se vedle Tebe neco zavrti, hekne, odfrkne, sunda nohu z postele, rekne AUVAJS, sunda druhou, hekne, pak se otrese postel, silene zavrze a vyleti o 30 cm vys. Pak to neco ufunenyho s dupotem odejde, Ty usnes a za pet minut Te vzbudi ukrutna rana, protoze se s Tebou postel opet propadne o tech 30 cm dolu se slovy AUVAJS, SAKRA.....se mu nedivim, ze nosi spunty do usi :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
bledul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bych se chtela na kole videt, asi bych nedojela ani na krizovatku, natoz na Vinohrady :grinning: :grinning: a kremik URCITE bude fungovat....poctive maz a uvidis :grinning:
8. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
ludvi-normálně manžel jezdit mhd může (jestli myslíš kvůli nemoci) ted už jen bere léky a drží dietu a za 14 dní má kontrolu kde se uvidí co a jak dál....
jediný,kdy mu doktoři nedovolili jezdit mhd (a chodit do supermarketů atd) bylo,když byl na chemoterapii a neměl bílé krvinky a byl by chytil vše a těžko by to tělo zvládalo... t

ted má jinak normální režim zatím... :slight_smile: co je fajn kvůli psychice :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
arwen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krasne popsany :grinning: nic si z toho nedelej, ja se zvedam podobne a jeste mam rymu, tak do toho Petrovi chrapu do ucha.....ted mi to doslo, oni nemaj zadny cviceni, on se proste chce vyspat, tak neprijede 14 dni domu :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Holky, využilajsme protekčního příjmení a píšu vám z porodky - mám na pokoji netík. :grinning: Prdlajs! Jsem stále celá a doma. :grinning: :grinning: Úplněk zapůsobil pouze tak, že jsem byla kažhou celou (ale přesně v x:00) hodinu vzhůru a Pupí cca od východu slunce škemrala o koťata, což normálně "v noci" nedělá. :confused: Takže vyspalá moc nejsem a děsně mě bolí lýtka a kotníky. :frowning2:

A asi se ozývají ty včerejší třešně. :sweat_smile:
BLedul, já je taky zapila omylem mlíkem a jdu až teď. :wink:
8. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
arwi-ty jsi číslo :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: hele,ber to tak,že je to příprava na stáří :grinning: :grinning: :grinning: aspon jarda dopředu bude vědět,jak to bude u vás vypadat v noci za 4O 5O let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s tím,že pak se možná přidá i on a nevyspíte se ani jeden a špunty nebudou kvůli hluchotě potřeba :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
andul, dostanes na prdel! :slight_smile: a pupi se nediv, tys urcite taky skemrala, kdyz jsi chtela mimco :grinning: jooo, holt bez chlapu se obcas neobejdeme....
8. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
andulko,ty jsi číslo :grinning: :grinning: :grinning: po první větě jsem lehce lapla po dechu :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Holky, ja se tady tlemim jako utrzena :slight_smile: Kolegove nechapou :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jenze ja nekecam ani v nejmensim a fakt to tak u nas vypada! A chrapu taky, to z te celkove unavy a permanentne plnyho nosu :slight_smile: Kdyby nas tak nekdo videl :grinning: :grinning:

Andulajz, taky ve mne hrklo jak ve starejch pendlovkach, to se dela tehotny mamince????? Mmch si myslim, ze bys mezi kontrakcema takhle v klidu urcite nepsala a mela teda ale uuuuuplne jiny myslenky :slight_smile:

Ludvi, teda, neni to nic moc, protoze kdyz prestane kopat jeden, zacne druha a kdyz si lehnu a divam se na pandero, je to jak zemetreseni :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Bledulinko, myslis, ze spolu budem za 50 let? On bude hluchej a ja uobtezovana k smrti :slight_smile: POkud to takhle pujde s jeho chuti dal, budu mit za chvili na rukach svaly jak Schwarzenegger :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
arwi- tak to budeš babča k pohledání za 50 let- s vymakanýma svalama :grinning: :grinning: :grinning:

hele,tak časem snad zapojíš více jiné svalstvo než to na rukou a bude to vyváženější :wink: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: Schwarzenegger?
8. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
ja si lezim na vedeni :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Bledul, zkus se nafotit před používáním a po 4týdnech používání,pak jimtopošly atřeba dostaneš majlant za reklamu. :wink: :grinning: :grinning:

Arwi, myslím, že v kachnování nejsi sama. :slight_smile: Já překvapivě většinou chodím dost svižně a nedělá mi to problémy, ale za chvíli začnu být unavená a to se začnu ukázkově těhotensky houpat a pak přijde na řadu heslo: "Kachny, všude samý kachny" a Tom ví, že musí zpomalit, že mu nestíhám a že mi chůze dělá problémy. :grinning:

Ludvi, to je blbý,že se segrou vidíte tak málo - ale to já s těma svýma dost podobně - Venouše jsem viděla naposled někdy v únoru a Sáru pak ještě v březnu. Od té doby jsem nebyli v Pardubicích a Venda se k nám taky nějak nedostala, tak se těším na prázdniny, že holky uvidím. :slight_smile: Ale taky si velmi často píšem nebo voláme - zaplaťpánbůh za internet a telefony!

Leni, a teďTě mate zprávami o duze nad Šumavou, o které se dočetl na internetu. :grinning:
8. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
tak jsem si právě scedila seno,které se mi louhovalo a už to popíjím (senem myslím hnusný maliník-mě moc nechutná) a pak si dám tu mateřídoušku,ta už je o hooodně lepší a pak počkám,na "akci třešně a kafe" a potom zkusím sníst trochu semena (myslím lněného samozřejmě :wink: )
8. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Bledul, to jsou výroky! :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
andul-to bych mohla,třeba bych vydělala,že? :wink: :grinning: :grinning: za reklamu se musí platit :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.