• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
andulko-jaký výroky? jen normoš předporodní bylinková příprava :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Leníku, tedy bych řekla, že Bledulka není od toho jedení semene daleko od těch mých svalů. Když vezmu v potas Jardův nezkrotný ascendent v pořádným bejkovi, tak až budu míít vypěstované svaly na rukách, tak bych asi měla zapojit jiné svalstvo, například obličejové - no a od toho je to polykání už jen kouosek....fuj teda :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
bledul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
andul, jo, je pekne vycuranej :angry:
8. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
arwi fuuuj, takhle po ranu :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
arwi- tak krom svalů na ruce budeš mít i krásné svalstvo mimické až do pozdního stáří :grinning: :grinning: :grinning: a máš to místo plastiky a ještě budeš jardovi děkovat :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
ja myslim, ze Jarda bude dekovat casteji :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
tyyyyjo, to me nikdy nenapadlo, ze to muze pomoct s vraskama :wink: ja tim vetsinou trenuju davivy reflex :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Bledulinku, jestli chceš, aby Ti ten maliník víc chutnal, tak si ho zkus párkrát uvařit i s jahodovým listím - to je teprva lahoda! :grinning: Mně už moje listové zásoby došly, tak likviduju zbytek pytlíkového maliníku do kamarádce a docela mě překvapilo, jak je ten maliník sám o sobě dobrý. :slight_smile: :wink:
A mateřídouškou zalizou smetanou ty třešně určitě vyženeš! :grinning: :wink:

Holky,víte co semi stalo? Kolem páté ráno se zničeho niczačalo Skřítě příšerně vrtět - skoro jako by mělo strach nebo tak - tak jsemsi lehlana druhý bok, jestli mu třeba neležím na pacce,ale ono se pořád tak šilo, že jsem ho začala hladit a nahlas na něj mluvit a miminko seza chvilku sklidnilo a spinkalo dál. Jen když jsem si dala ruku jinam, trochu se zavrtělo a když jsem ho začala zase hladit a mluvit na něj (už potišejc), bylo spokojé a v klidu. Hrozně mě překvapilo, jak na mě Skřítě reagovalo už takle v bříšku. Oni násti prďolkové fakt slyší a vědí, kdy jsme jenom "jejich". :confused:
8. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
holky,už dlouho vám chci poslat jednu reklamu-je docela roztomilá,že? :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=R_lpLBcSN3g

andulko,dík za tip :slight_smile: ..já tedy jahodník sháněla a ztaím nesehnala,ale zkusím oběhnout i jiné zdravé výživy než tu našico tu mám za rohem... :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Já se k tomu teď už přes břicho nedostanu, takže ze mě bude ošklivá vrásčitá babka. :frowning2: :grinning: Ale ono je to skoro jedno - protože Tom když lehne, tak spí a je mu úplně jedno, že se půl noci zvedám a chodím po bytě a vykládám si s kočkou nebo mimčem. :grinning: :grinning: Jen budu muset tchána navést, aby mu nedával v případě potřeby silnější brýle,aby si těch mých vrásek nevšiml. :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
počkej andulko,tys to myslela vážně nebo ironicky s tím jahodníkem? :confused:
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Andulko, tedy, tohle obdivuju, ja na to vetsinou nemam kdy, a tak jen nadavam, ze mam v brise zemetreseni....bych se mela vic snazit.

Leni, davivy reflex je presne oznaceni - to jsem zkusila jednou, pak jsem sedela a 5 minut nemluvila a pak musela do koupelny. Tohle teda neni zrovna vybrana pochoutka :grinning: :grinning: Jenze opni to maj tak radi, nevdecnici....

Bledulinku, ted jsem se procetla k te kombinezce - mamka je doma porad a kdybyste jeli pres Jicin, delam na namestl, zalezi uplne jen a jen na vas :slight_smile: Jsi hodnoucka......
8. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
andul-a jak to tchánovi vysvětlíš-důvod proč máš vrásky a jak jsi jim mohla zabránit...? :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Bledul, vážně - s tím jahodníkem se to neoslazený skoro nedá pít a to si bylinky normálně nesladím (tedaaspoň před těhu ne). Takže po kombinaci maliník - jahodník (což je na to otvírání por.cest ideální), je samotný maliník mňamka. :slight_smile: :wink:
8. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
arwi,tak já ti dám vědět až se dozvím,zda dědu bereme na ten víkend my a nebo zda pro něj pojede honzův brácha,ju? :slight_smile: ....podle toho ti ji vezmu ted a nebo až příští výlet do jilemnice :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Paani holky chvilku si odskocim a vy toho tolik napovidate :grinning: :grinning:

Dekuji za rady, ale uz jsem z toho nejhorsiho venku, takze to je lepsi :wink:

Len kamarad mi delal fotky pred tremi tydny, snad mi je tento tyden da, tak je dam do albicka :wink: :wink: Jinak popraskany pupik zatim nemam, tak doufam ze to uz i tak zustane.. Jedine co my raklo tak hned nad pupikem, protoze jsem mela nausnici v brise a ta kuze je uplne slaboulinka.. Ale to snad nebude tak moc potom videt.. No nic jdu vas docist, ale budu muset zase letet
8. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Bledul, jen bychchtěla vidět maminku,která se bude takle blaženě usmívat, když jí bude takle velký mímo
v břiše tímhle způsobem pařit. :grinning:
Ale jinak je to hezký. :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
andul-takže pokud i nechutná maliník smaotný,tak s jahodníkem se asi budu vyloženě olizovat,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to ještě promyslím...jinak bych totiž řekla,že by jahodník nemusel být hnusný-z čerstvýho jsme si totiž kdysi dávno na táborech dělali v ešusu nad ohněm čaj :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Ale na plet je to dobry - kam se hrabou stahovaci masky od Lorealu a podobne :slight_smile: A kazda mame vlastni znacku :grinning:
8. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Holky jak jste se bavili o chozeni na zachod v noci.. Tak to ja se musim pochlubit.. Normalne se vzbudim na zachod az tak okolo pate. ale ted posledni tyden nevztavam vubec. Jdu az kdyz se rano vzbudim tak okolo te osme, takze uuuuplna parada... No ale este mam kus pred sebou, tak jsem zvedava jak mi to dlouho vydrzi :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Arwen, však oni se taky pěkně kroutí když si líznou. :grinning:

Bledulinku, třeba to budeš mítjinak,ale mě to chutná víc samotný - maliník. :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Rit, upřímně Ti přeju,aby TI to vydrželo co nejdýl!
8. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Andulii dekuji a co jak se dneska citis?
8. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky ja zase musim letet.. Hruuza, prod ted nekde litam a neco zarizuji a nebo delam.. Prijde mi ze snad nemam sanci se az do porodu zastavit.. Prijdede mi ze mam strasne moc prace ale malo casu.. No budu vas informovat jak to postupne zvladam.
8. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
holky, mam novej recept.....dejte si meloun a zapijte to pulitrem kefiru....uz jsem si popaty vybehla schody na trun :grinning: :grinning: :grinning:
arwi: :grinning: :grinning: :grinning:
he he, tu italskou vodu nepiju a mam obcas pocit, ze malej tam pari uplne stejnym zpusobem :grinning:

hele rit, uz jsi premyslela na rezimem s mimcem a s pejskem?
8. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Rit,momentálně se láduju obrovským usem dortu. :grinning: A zapíjim to odvarem a jinak mě občas píchne podbříšku , ale už tomu po těch desti dnech poslíků nepřikládám žádnou váhu a jaksi tu povídám,tak mi je dobře. :slight_smile: Díky za optání.

Lenďa si zjišťuje, kde že to ten Petr spí nebo je na cestě do cukrárny. :grinning:
8. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
andul, mne to teda samotny nechutna :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Nezjišťuje! :grinning:
8. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Leni, co?? Teď tu bylo více témat nachutnání či nechutnání. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
ne ne, nezjistuju, beham hore dole na zachod :grinning:
8. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.