• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul, no to si vyber :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Len ja bych to videla tak ze rano sni skocim bud nez Dada pujde do prace a nebo sni skoci on.. Co se tyka odpoledne, tak ustrojim maleho do kocarku a pujdem bud nekam na prochazku a nebo si sednu u nas za barakem. Ona ma totiz okolo baraku psi kamose, takze ja si tam na dve hodky drepnu na lavicku a ona se tam vybeha... No a vecer pujde az kdyz prijde Dada z prace..
Asi tak nejak bych to videla.. :wink:
8. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Heke holky tak ja letim, ukazu se odpoledne.. Tak zatim pa pa
8. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
jeee, tak to mas dobry...ja kdyz si nekam drepnu, tak pes drepi u me...a kdyz vidi nejaky psi kamarady, tak by je spis sezral, nez si s nima hral :confounded: ach jo, to bude neco....
8. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
rit pa paa :wink:
8. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Leni, Ty jsi ale zvire :grinning: :grinning: :grinning: Ja se picnu. Kefir aa meloun. Fůůůůůůůůůůůůůůj, to jsme nezkusila ani ja, znamy prasatko :grinning: :grinning:
Vcera to ale taky bylo zvlastni - segedin zalitej kafem, do toho broskve, slehacka, cokoladovej dort, nanuk, parek v rohliku, ledovy kafe a cely zality troskou vina s colou....
8. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
arwi, ale evidentne to pomaha :grinning: :grinning: no a ty mas co rikat....to je mi teda mix, cos splacala :grinning: :grinning: :grinning: se divim, ze jsi se nevy...... z podoby :grinning: ja uz musim mit tak o dve kila min, skoda, ze nejdu do poradny :grinning:
8. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Já bych si dala párek v rohlíku! Jéé- holky, víte, jak se tomu tady v Budějkách říká? Pikadór! :grinning:

Leni, předpokládám, žes mluvila o maliníku, páč si neumím představit, jak při hrátkách s Petrem přikusuješ třeba rohlík s marmeládou. :grinning:
8. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Ja bych si dala pizzu quatro formaggi a svickovoou. Klidne spolecne. Mnam......
Pikador, Anduli? Co to je? :confused: :confused:

Leni, to jeste nebylo nic moc, ja zapomnela na to klio tresni k tomu..... :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
andul, no tak prikusovat rohlik s marmeladou....to si taky neumim predstavit a malinik jeste nepiju :grinning: :grinning: i kdyz, mozna by to za uvahu stalo, ale nevim, jak by se na to tvaril :grinning: :grinning:
jeeee pizza....mnaaam, tu uz jsem straaaasne dlouho nemela....a holky, vite co bych si dala nejvic? nez jsem byla tehu, tak jsme s Petrem chodili do jednoho sushi baru a ja si tam straaasne oblibila jednu jejich polivku...takovy obrovsku spagety zality vyvarem, kureci masko, rasy, jarni cibulka a na to klepnuty vajicko, ze zloutek byl tekutej a do toho vlozeny v tempure mrkev, cuketa, hliva ustricna a batata....nejvetsi mnamka na svete....stala sice 270 korun, ale bylo to jako hlavni jidlo a nejlepsi na svete....az mi prijdou prachy a jestli nejaky zbydou, tak si na ni asi po pul roce skocim :grinning:
8. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
pikador..... :confused: tak to jsem nikdy neslysela :grinning: hele, jak se u vas rika cervenymu vinu s kolou? prazaci tomu rikaj houba a u nas to vzdycky byla micuda :slight_smile:
arwi, ty jsi zvire :grinning:
8. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Arwen, pikador je párek v rohlíku. :slight_smile:
Leni, tady je to taky houba a na Pardubicku taktéž. :slight_smile:

Snažím sedovolat do penzionku, kam chcem jet s Tomem v září na týden na dovču, ale nemůžu se tam dovolat. :frowning2: Doufám, že budou mít ještě volno,protože je to hrozně hezký místo, 20km od Budějic (takže kdyby se cokoliv dělo, tak jsme do hodiny doma) a u koní. :dizzy_face: Hele: http://www.pension-tvrz.cz/
8. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

Andulko, co tu ještě děláš??? Čekala bych, že po tom včerejším vyhánění po půlnoci nazuješ botičky a pošupajdíš! :wink:
8. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Teď dočítám ráno, teda koukám, že z bledulky se stal přímo třešňovej maiak!!! :grinning:
Tak pozor, abys krom jiného těma třešněma s mlíkem nevypudila i miminko :grinning:
8. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
jeee andul, to je hezky :sweat_smile: to si muzu nechat zdat....mozna pristi rok :frowning2:
ahoj iluss, jakpak se mame? andulka je holt drzak, vubec se ji od nas nechce :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
iluss, jak moc se ti zvetsily prsa po porodu...ja vubec nevim, o kolik cisel mam koupit vetsi kojici podprdu... :confused:
8. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
arwen: :grinning: :grinning: :grinning: dost jsi mě pobavila tou postelovou scénou :grinning: :grinning: :grinning: chudák Jarda!!!
kdybych ještě byla těhotná, tak z toho smíchu dnes určitě porodím :grinning:
8. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Ilusko, jenze na tom neni ani pul slovicka pridaneho a odchyleneho od reality. Spis jsem jeste ubrala sprosty slova :grinning: :grinning:
Jak se dneska ma maminka a Lucinka?

Leniku, tu polivku chci okamzite ochutnat......ja pujdu za 30 minut na omacku s ryzi za 30 korun i s pitim a bez masa :unamused:
8. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
čauky kočky :slight_smile:

tady se teda drbe o 106! :slight_smile:

iluš -Lucinka musí být hodňoučká, když zvládáš ještě koníkovat...Copak dělá, spinká?

Len - nám říkala PA, že se prsa zvětší v průměru o 2 čísla než je normálně máš... Ale asi to bude taky dost individuální... Já dostala kojící podprddu od kamarádky, jde mi už teď, ale je elastická, tak se do ní určitě ještě něco vejde... :grinning:
8. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
len, mě se zvětšily tak o jedno číslo a spíš se mi hodně zpevnily. Nemá cenu kupovat o moc větší podprsenky. Já si v těhu koupila 4. Dvě volnější a dvě takový těsnější a až jsem si říkala, že ty těsnější budu muset jít vrátit a vyměnit za větší. Ale jak po porodu shodíš to bříško, tak máš obvod hrudníku zas o něco menší. Tak spíš si kup nějaký obyčejný levný do porodnice (minimálně dvě, ze mě pořád teklo mlíko, i když jsem používala ty vložky do podprsenky, tak to občas proteklo, hlavně v noci.). No a po porodu si už kup lepší, až budeš vědět skutečnou velikost. Každému se totiž nalejou prsa jinak.
8. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
arwi, garantuju ti, ze by jsi se oblizovala az za usima....je neskutecna.... :wink: vzdycky, kdyz si na ni vzpomenu, tak mi tecou sliny na bricho :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
tý jo, takovou polévku jsem nikdy nejedla...to musí být dobrůtka, mňam...No i ta cena je zajímavá :grinning:
8. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
pristi tyden se musim vydat nejaky koupit....dik :wink:
ahoj claudi :slight_smile: dneska jsme teda udrbany, co?
8. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Lucinka akorát spinká, tak mám na vás čas :wink:

Ale postupně zjišťuju, že dopoledne do jedenácti nic nestíhnu. Malá se totiž probudí ráno po šesté, pak dlouho papá, pak jí dám odříhnout (to jí trvá strašně dlouho), pak přebalíme, pak se znovu napapá (protože nezvládá pít větší množství najednou, tak to takhle kouskujeme) a pak zase odříhnout a spinkat jdeme tak ve čtvrt na osm. pak se probudím v půl desáté, malá obvykle se mnou a opakuje se ten samý kolotoč. Takže teprve v jedenáct se můžu jít umýt a nasnídat.
8. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Leni, ja snad pojedu do Prahy - mnaaaaaaaaaaam :slight_smile:

Ahoj Claudisku, no, jak je? Napadlo me, co ta navsteva nekdy, nez obe porodime?
8. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak kdyby mě chtěl někdo doma navštívit dopoledne, tak mě tady určitě zastihne rozcuchanou a v pyžamu! :grinning:
8. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
jo jo, dneska moc kecáte :grinning: jsem to jen přelítla letem světem co se tu děje...
V pátek a v sobotu mám školu a tak se tu snažím nacpat něco do hlavy, ať ten podělanej semestr můžu uzavřít a do září ať je klídek...No ale přiznávám se dobrovolně, že na to nemám moc náladu a nebaví mě to ani číst... :frowning2: Doufám, že to nějak spáchám a že na mě zkoušející budou brát ohledy...vyvalím pupek a budu děsně hekat, třeba to zabere :grinning:
8. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
arwoušku - no klíďo... mohli by jste si udělat výlet k nám na venkov, jste vítáni kdykoliv :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
iluš - buď v klidu, já kolikrát taky ještě v poledne běhám po baráku s účesem ala vstanu a jdu a pyžamo odkládám taky až třeba po obědě :grinning: :grinning: Takže ty na to jakožto zasloužilá matka máš nárok :wink:
8. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
8. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.