• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Arwi bazenek to bych si taky nechala libit. Ani nevis jak ti zavidim :grinning:
Ale zitra jdu na cviceni a do bazenu ( sice krytyho a jenom na chvili ) ale uz se tesim. :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
claudi- tak si užij roztahování v posteli :slight_smile: já se tedy roztahuji i když tam amnžílek je...a říkám,že my jsme dva a on je jeden,tudíž já mám dvě třetiny a on jednu třetinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já bych brala taky nějakou dovču u vody,ale ne u moc sluníčka prudkého -to já moc nemusím,nedělá mi dobře...hned se spálím,často se osypu a je to celkově pro mě ne moc příjemný...prostě jsem bledý typ odjakživa a sluníčko mám ráda takové to jarní pololetní a ne moc prudký...to ostrý slunce už pro mě není...
8. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Holky, jste obe vitane, Bledulko, pochopitelne i s Tomikem!!!!!

Sis, nei zas tak moc co, vis? Nemame domecek, jen balkon a na nej mu vrznu bazen 3x2 metry. ale on ho hojne uzije, je to totalni vodni zviratko....

Ja mam leda tak tezkou smulu. Nevylezla bych z nej stejne jako z te vany :angry: :angry:
8. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Claudi ja taky nejsem technicky tip :wink: na to mam manzela :grinning:

Bleduli tak daleko se striema jeste nejsu, ale urco me to ceka v dalsim tehu :grinning:
8. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
holky,já chci taky už ppm :sweat_smile: ta nejistota mě nejvíc děsí,že nevím kdy přijde...to asi pak oslavím,až bude :sweat_smile: ted dostanu část rodičáku za to období v květnu-bude to cca půlka z těch 7600 am pokud mi nepřijde PPM tak to bude vše...což ještě půjde,ale pokud mi nepřijde ani v červenci,tak já jsem bez příspěvku úplně...a bude to muset ošéfovat všechno manžel...
8. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
bledul - no jo, máš pravdu, jaképak poloviny v posteli, pojedeme na třetiny...Je to tak , my jsme dva, on je jeden...takže počty jsou jednoduché...ještě že tě tu mám kočičko :grinning: No a u Arwi má Jarda docela smolis, arwi jsou tři a jarda jeden...no moc toho na něj nezbyde :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
sis- já měla strije na břiše už od 18 let,ale docela jen nízko v podbřišku (celý svůj život se potýkám s váhou-nahoru a dolů...,,takže tyhle trije jsem měla z období,kdy jsem hodně přibrala) ale ty už skoro nebyly vidět,byly úúplně světlounké..no a s tomíkem jsem sice nepřibrala v těhotenství,ale břicho na objem velké bylo a tak už u tomíka navázaly ty strije tam na ty původní neviditelné a prasklo to nad pupík..a ted to pokračuje znova stejně..doufám,že to tedy nedojde až k hrudníku....jestli bych měla třetí dítě,tak už popraskám snad až do obličeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
no tohle je docela blbé, když posílají peníze s takovým zpožděním... chápala jsem jejich skluzy na začátku letošního roku, když se najelo na nový systém /nemocenská../, ale co je moc to je moc... Marně si lámu hlavu jak to má udělat matka samoživetelka odkázaná třeba jen na tyhle peníze...jestli jí do té doby vyplatí třeba jiné dávky na překlenutí či co? no každopádně situace nic moc... :unamused:
tak snad se to brzy srovná a pošlou ti korunky, aby nemusel jít Tomík někam na brigádu :grinning: /ale třeba by jako ten opravář s plastovým náčiním nějakou korunu vydělal :wink: :grinning: /
8. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
claudi- jarda u arwen si prostě lehne na bok ke zdi a pak už se celou noc nemsí ani hnout :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Tom dnerska přišel nějak brzo, tak jsemasni nestihla zabrat. :confused: Teď si ohřál nějaký strašně smradlavý jídlo,co přinesla tchýňka z čínskýho bistra, tak jsem ho s tím chudáka vyhnala do kuchyně. :sweat_smile:

Jdu kouknout, co se probíralo, když jsem ležela.
8. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
bledul - :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Holkyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Letim na vybery :unamused: :unamused:
Ozvu se potom z domu.....
8. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
claudi- no tomíka pošleme žebrat kdyžtak-on by se asi i uživil,každou chvíli mu někdo chce něco dát...-a když si vzpomenu,jak jednou měl hysteráček u stánku s bramborovýma plněnýma plackama- chtěl koupit a já řekla že ne a nechtěla jsem ustoupit ( výchovně ),navíc jsem měla u sebe jen kartu ale ne peníze a on tam stál u stánku a plakal a říkal "mňam mňam" že mu jedna paní chtěla tu placku koupit,což jsem teda odmítla..ale je vidět,že by se uživil.. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
ale jak to má dělat mainka co je sama,nebo co se stane,když se rodina dostane do problémů např. se splácením hypotéky a nebo co by bylo,kdyby ještě onemocněl ten druhý-manžel,partner..,který by taky nadostal PN,tak nevím jak se to řeší a zda to vůbec oni řeší a zda by to bylo napadnutelné a zda by mohl člověk požadovat po státu odškodné...ale pochybuju..už takhle nemusí stát žádné penále z prodlení platit...a jen si zkus zaplatit státu pozdě něco ty-a je hned průšvih...

koukala jsi na to video,jak jsem tu jednou dala? z těch černých ovcí?
8. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Bledul to je fakt desny ze ty PPM neposila tak jak maji a ty jejich vymluvy ze nejsou penize, to vubec neni pravda a ted uz vubec. Akorat na to kaslou.
JInak ja z puberty mam strii taky dost hlavne na stehnech ale ty uz jsou svetly.

Ahoj Andulko odpocala sis?
8. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
arwi-tady je fotka dvojčátek v šátku :slight_smile:
http://www.dvojcatka.cz/aktualita.php?id=1411
8. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
bledul - jak vidno, Tomík by se opravdu neztratil, alespoň co se jídla týče, tak by se lidi smilovali... :grinning: :grinning:

no ale jinak s tebou naprosto souhlasím, může nastat krizová situace v rodině a co potom? ano, pokud ty státu nezaplatíš něco hned a včas, tak je velký malér, ale bohužel opačně to nefunguje... líbí se mi jejich věta, že přece ti lidé o psvé peníze nepřijdou, jen je dostanou se zpožděním...ale co mají dělat v tom mezidobí, tak to už neříkají... :angry:

video?? to nevím....to jsem určitě neviděla...
8. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
sis- no jo,na stehnech a na prsou je mám od puberty-ty už ani neřeším,ale ty má snad každá...mám ještě teda hodně světlé i na spodku paží,ale taky vidět nejsou-to z toho mého "silného období" v cca 19 letech-ale tenkrát jak byly čerstvé jsem se hooodně za ně styděla... :pensive: :zipper_mouth:
8. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
Arwi ahoj a neprehanej to s tou praci :wink:

Me kdyby nedosla materska tak na ne asi poslu manzela on by jim tam udelal curbes. Clovek plati poctive zdravotni a socialni a stat ze nema na prispevek at si trhnou. Ale vubec nezavidim tem co ty penize vubec nedorazily a jsou samy, to musi byt desny :frowning2:
8. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
8. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
jé, ty dvojčátka v šátku .... to je krásný... :slight_smile:

holky, krásný budeme i se striema :wink: , já zatím /ťuk, ťuk/ žádné nemám, ale nedělám se velké iluze, mojí ségře se udělali až týden před porodem, tak si říkám, že to může ještě přijít...urvaná bych z toho nebyla, ale co by se dalo dělat...
8. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Bledul Tomik se opravdu ve svete neztrati :slight_smile:

Ten nas stat to je fakt des a to se divi ze jim odtud lidi utikaji do zahranici...

Tak jsem si uvarila malinik a jak ho dopiju pujdu na prochazku. Vezmu svagrova psa a provetram ho on bude urcite rad a aspon nepudju sama.
8. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Ty dvojcatka v satku jsou uzasny, ale ty vetsi uz se musi pekne pronest :astonished:
8. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
sis- maliník :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem dnes to hnusný seno vypila :wink: :sweat_smile: :grinning: užij si pak prochajdu:slight_smile: my půjdeme pak s manžílkem až přijde z práce-všichni tři :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Holky, mně je asi špatně za vás z těch vašich jídelních kombinací. :confused: Ale nějak nejsem tu bolest - nevolnost schopná identifikovat a lokalizovat. :confused: Ale jde to až do hlavy. :frowning2:

BLedul, my právě taky chcem na pár dní z města a být sami,takže nám ten Blanský les taky absolutně vyhovuje. A Český ráj si užijte- je tam nááádherně!!! Vždycky jsem si představovala, že budu žít někde tam nebo podkrkonoší či hory, max. Morava, ale jižní čehy mě nenapadli ani ve snu! :grinning:
8. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
bledul - tak jsem tu reportáž zkoukla.... no to je síla, co dodat...Krásně se jí omluvili, to jo...ale jinak je to moc netankovalo! Přesně jak ta paní říkala, kdyby ji alespo%n vyrozuměli proč a co se děje..ale to oni přece nejsou povinni :angry:
8. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
andulko- už je to dlouhý,ted už člověk neví z čeho muvlastně je zle,že?

ten český ráj je jen zatím ve fázi uvažování,nic předem rezervovat nebudeme a pojedeme až pak dle situace a počasí :wink:

na jihu je taky krásně a máš to kousek na šumavu a tam je taky nááádherně:slight_smile:
8. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
claudi- no a přesně tahle pražská ČSSZ má vyplácet i mě..tak proto bojim bojim :confused: a kdyby onemocněl Honza,tak bude vyplácet i honzu (nechopenka) a to bych fakt nechtěla vidět :angry:

prostě na tohle nikdo nemyslí...a v zákoně není nic,co by tě před tímhle ochránilo...
8. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
jéé,claudi,ted jsem po dlouhé době nakoukla k tobě do albíčka a musím chválit krásný pokojíček pro pepína :slight_smile: moc hezky jste mu to tam nachystali :slight_smile: opravdu krááásný :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
BLedul, tak snad vám to brzo přijde. A nestane se nic horšího - jako že by Honza musel na neschopenku.

Přemýšlím,zda jsem schopná jít na procházku nebo ne. Mám asi slabý (ale už docela bolavý) kontrakce, ale nějak tomu nedávám váhu, ale bolí to. :sweat_smile:
8. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.