• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky ja se loucim jdu na prochajdu :slight_smile: O pul sedme se mi vrati manzel z prace tak mu budu muset dat neco k jidlu. Jeste ze v lednicce neco je :grinning:

papa
8. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
andul- já bych šla (ale ne sama).. maximálně začneš mít kontrakce větší a pokud budeš blízko tak v pohodě...máš je pravidelný? a nebo se nalož do vany a bud přejdou a nebo ne a to už by bylo fajn znamení :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Já to,Bledul, nepočítala, ale TOm říkal, že byly asi po 3min. Vypila jsem půlitr smetany s bylinkama a je to trošku lepší, tak asi vyrazíme ven. Když to nepůjde,tak se vrátíme.

Sis, pa
8. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
tak andulko opatrně a papá :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Bledul, páá a neboj,já se vrátím - takových poplachů už tu bylo. :grinning:
8. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Holky, jsem tady. MAm toho plny zuby. Teda, to je bozi, Bledulko, ty dve v satku :slight_smile: Jen nevim, jak dlouho to vydrzej zada....
8. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
tak jsem taky tu...byla jsem na poste vyzvednout penize od mamky a ten avent. Teda tam je horko....jak jsem vzdycky mivala kolace v podpazi, tak dneska jsem je mela pod kozama :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
taky by me docela zajimalo,do kolika mesicu ta maminka zvladne takhle nosit obe deti :confused:
8. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Jo a jeste jsem chtela rict, ze mne teda vyrostlo uplne vsecko, snad i nosni dirky, ale kozy jsou to jediny, co mi nevyrostlo :angry: :angry:

Ahoj Lení
8. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
I my jsme doma a jsem ráda, že sedím. Je tam děsný dusno a nateklá jsem jak balonek. :confused:
8. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Arwen, aspon ušetříš na podprdách a nebudou Tě tolik bolet záda mezi lopatkama. :slight_smile: :wink:
8. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
nosni dirky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
andul, jj, je tam silene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
andul, ale treba ji budou bolet ty nosni dirky :grinning:
8. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Andulko, to je prave to, co nejde, protoze ja celej zivot nosim ty vycpany podprsenky, aby to aspon vypadalo, ze tam neco mam :slight_smile:
Kdybych chodila bez ni, tak by si lidi mysleli, ze potkali tehotnyho metalaka s dlouhejma vlasama !!!

Leni, teda - boli me vsecko, ale nosni dirky neeeeee :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
arwi, no ty zase perlis :grinning: :grinning: :grinning: tehotnej metalak....me z tebe trefi :grinning: :grinning: hele, treba te zacnou bolet, jestli se ti budou jeste vic roztahovat... :grinning:
8. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
tyyy jo, rodit nosem, to by byla sila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Tedka se mi roztahly tuplem, protoze jsem otevrela spajzku a nasala broskve.....hmmmmm, mnaaaam :slight_smile: Uz mam dve v sobe a dostala jsem chut na okurkovej salat se zakysanou smetanou - tudiz se mi budou roztahovat ale uuuuuuplne jiny organy :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Leni, jak jsi přišla na porod nosem???

Arwi,třeba to ty prsa ještě doženou. :wink:
8. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
no kdyz se ji budou ty dirky roztahovat, zvetsovat a otvirat..... :wink: uz mi hrabe..... :grinning:
jj, andul ma pravdu, pockej az porodis.....to budou prsiska, abys uzivila dve mimca :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Leni, kez by....jenomze to asi neni o velikosti a ja ta prsa zdedila - po tatinkovi - a i on mel vetsi, protoze byl pekne tlustej :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
arwi, ja jsem taky cela po tatinkovi :wink:
8. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
no a kdyz kouknu na tvoje fotky, tak mi teda neprijde, ze bys nemela zadny prsa...hlavne na ty jak jsi ve vesticce....
8. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
ty jsi moula.... :wink:
8. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
zdani klame, beztak mi je pan fotograf nejak upravil :slight_smile: Se na to taky emoh koukat a premejslel, jestli nevyfotil omylem nejakyho chlapa....
prave jsem snedla misu okurek.....
8. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
holky,to je prča :grinning: :grinning: :grinning:

jak se nám rozbil ten sušák na prádlo,tak jsme ho dali do sklepa s tím,že ho někdy vyhodíme.No a dnes u baráku byl přistavěn kontejner a tak že ho manžílek půjde vyhodit :wink:

u baráku kontejner z jedný strany otevřený, v nějakém jetém křesílku sedí cikán a čte si knížku a kolem kontejneru a v kontejneru !! :grinning: :grinning: běhá asi 6 cikánských dětí a koukají co by se dalo použít...Honza tam jde s tím sušákem a děti se ptají "to pane vyhazujete? " Honza na to "jo,vyhazuju,je to rozbitý" a děti" to nevadí,my se na to stejně podíváme" a tak sušák ani neskončil v kontejneru ale v rukou cca 8 letého cikáněte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kterej ho hned šel zkoušet :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Bledulíčkůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je boží :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ale nevím, jestli sem teda jako patřím neboť jsem šla vyhazovat odpadky a co nevidím - v konťasu krásný hodiny s pejskama do děcáku jako dělaný.....tak jsem se nenápadně rozhlídla, jako že jestli můžu a co nevidím - vedle mně stojí cikán a už natahuje ruku...tak jsem vystartovala a vyhrála !!!!!! Doma jsem je opravila - stačilo jim správně nahnout ručičky :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je vtipny :grinning: :grinning: kontejnerova bitka s cikanama :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
A tky mam jeste z minulosti obrovsky plysovy ruzovy prase - to jsem zas vydrbala Vanishem a bylo :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
arwi :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
hi hi :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.