• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky, zas mam v brisku revoluci....a to jsem sama doma a zrovna si s vama muzu psat....a ja si budu m,uset lehnout protoze jsem pekne pouzita :frowning2:
8. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Teda, to jsou historky. :grinning: :grinning:

Holky, teď mi manželínek chudák stříhal drápky na nohách a doloval mi zarostlý nehet - au au. :frowning2: Já už se tááák těším,až si zase budu moct dělat obdobné věci sama! Připadám si jak invalida. :angry:
8. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Bledulínku - díky za pochvalu pokojíčku pro prcka....snad se mu bude taky líbit :wink: Historka s našima romskýma spoluobčanama je gut :grinning: Vidíš ty by jsi sušák už vyhodila a oni ho budou ještě 10 let používat :grinning: :grinning:

Arwi - u nás v Loukově bývá vždycky 2x do roka přistaven na návsi kontejner... tak já ti dám echo až bude zas příště a ty přijedeš náklaďákem, ju? :grinning: :grinning: :grinning: Tak ty papaáš broskvičky jo? mňam, dala bych si taky...ale nemám...jen tři meruňky jsem tu objevila a už jdu do nich... :wink:

Andul - ty se máš, manželín ti stříhá packy, ten je hodnej....Já jsem se po posledním souboji se stříháním nehtů na nohou raději svěřila do péče odborníka a kolegyně mi udělala pedikůru a pěkně francii na nehtíkách...To by Pepino asi nezvládl...

leni - co ti přišlo od Aventu hezkého?
8. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky zdravim vsechny..

Holky tak az ted jsem se dostala domu.. No hruza, cely den jezdim autem sem a tam a zarizuji veci za Dadu, protoze on je v praci a to tam dnes mel byt jen do ctyr.. A zase tam je na cely den. Od minuleho pondelka mel volnou jen stredu a to zas lital kvuli necemu jinemu.. Strasny!! :angry: :angry:
Teda vy jste toho zase napovidali kdo vas ma docitat :sweat_smile: :sweat_smile: Ale koukam Andulinka pres den zadne zmeny, stale 2v1 :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
rit - to věším, že toho máš plné zuby... takovéhle zařizovačky taky miluju...Koukám, že Dáda je víc v práci než doma, ale co se dá dělat...živitel je živitel.. :grinning:
8. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
nikde nikdo, už všechny hajáte???

tak já dám sprchu a zalezu do pelíšku s učením-mučením... Zítra jdu na monitor, tak snad prcek nebude mít zase škytavku a těch 20 minut vydrží spolupracovat.... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Rituš,mělabys trochu odpočívat. Ane pořád takle lítat!

A mě se zjevně jen tak nezbavíte! :grinning: Skřítě se nejspíš rozhodlo nastolit tady pořádek a začít rození v trermínu. :slight_smile: :grinning: Jéé,kdybyste viděly, co mi to břicho dělalo ve vaně za kreace. :grinning: A když jsem zaúpěla, že ho přece nemůžu tou dírečkou dole dostat ven, tak mi Tom něžně připomněl, že mám co jsem chtěla. :grinning: A jepravda,že kdybych si řekla o císaře, už asi bylo Skřítě na světě. Jo dělám hrdinku, tak tu budu s břichem ještě za dlouho. :grinning:
8. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojte kociny :slight_smile:
claudi tohle http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3129448 jak ma i andulka..... tyyyjo, pedikuru bych si taky dala libit, to je docela dobrej napad :wink:
rit, tak uz si sedni a odpocivej :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Claudi,já jsem tadýý! :slight_smile: Ale od učení Tě nebudu rozptylovat, co kdyby břicho nezabralo a já Tě pak měla na svědomí? :confused: :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
andulko neboj, z ty direcky se udela poradna doura a skrite i ty to zvladnete, dostat ho ven :wink:
8. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Leni,až na ty objednací lhůty. :frowning2: Nebo aspoň tady u nás se na pedikuru čeká třeba měsíc. :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Leni, něco mi říká, že nemám jinou možnost. Nosní dírky jsem neroztahovala. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
andul - a to já se ráda nechám rozptýlit...koukám jak bych se tomu učení vyhnula :grinning: Tak to skřítě opravdu asi nastolí pořádek a pěkně budeme rodit dle termínů... Zatím si tady ta mládež dělala co chtěla, tak už bylo na čase zavést tu nějaký řád :wink:

leni - to je dobrá sada od toho aventu...
8. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
andul - si taky někdy říkám, kudy jako to miminko chce vylézt ven, že tou dírkou to určitě nepůjde... :grinning: :grinning: ale asi bude muset že :grinning:
8. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
No holky ja zase za chvilku musim letet pro Dadu do prace.. To vite, nemam to jen tak :wink:
No doufam ze uz mi zitra do toho nic nevleze a konecne se dostanu k tomu abych si namychala tu barvu do detskeho pokojicku.. Jinak to zatim vypada ze nase dedatko bude bez pokojiku, postylky a bez vypraneho obleceni, protoze stale neni na to cas.. Se asi brzy z toho picnu.. :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tak ja pro nej letim, alespon jde dneska o chvilicku drive :slight_smile: :slight_smile:
Tak pa pa a ja se zase ozvu
8. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Claudi,nebo čeká Skřítě naTomíka a budou slavit narozeniny spolu. :slight_smile: PAk by byl ve hře ještě Daník, ale snad to Arwen nevezme špatně, když řeknu, že na Danulku bych už asi čekat nezvládla. :confused: :frowning2:
8. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Rit, Ty jsi jak uragán! :confused: :sweat_smile: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

teda vy jste ale pěkně ukecaný!!! člověk tu chvilku není a vy popíšete něklolik stránek!!! :grinning:

Já si hodila odpoledne na hodinku šlofíka, pak jsem nakrmila a přebalila malou a pak jsme šli manžovi naproti na nádraží a šli s ním na procházku - naši první :slight_smile:

Bylo to moc fajn, malá celou dobu v kočárku spinkala. Teda ale řeknu vám, že jsem s kočárkem docela zápasila. Bydlím totiž v paneláku, takže nejdřív ho nastrkat do malinkatého výtahu, když se za váma pořád zabouchávají výtahové dveře. pak jsme sjeli úplně dolů a musela jsem ten kočárek vyvézt po takových dřevěných prknech, které jsou na schodech. Teda dalo mi to pěknou fušku, mám hoooodně lehký kočárek, ale myslela jsem,že to málem neuvezu. Nevím co bych dělala, kdybych měla klasický těžký kočárek. To bych u toho vypustila duši.
8. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
baf !!!!!!!!!!

holky, stím naším drakem je taková sranda ...Honza ho chtěl naučit ukázat "jedna" nebo "super" prostě palec nahoru... no a to dítko naše ten palec nějak nezvedne...takže to vypadá tak,že mu něco řeknu at nedělá,on si chce řct,že ještě jednou a místo palce nahoru jen pohybuje zatatou pěstí a vypadá to,že mi chce dát pěstí :grinning: :grinning: :grinning: a u toho se tak pěkně usmívá :grinning: :grinning: :grinning:
jestli mi tohle udělá na nějakou babču v metru,tak budu za matku,co jí roste z dítěte pěknej grázlík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
z procházky jsme přišli v půl sedmé, tak rychle vykoupat malou, pak nakrmit (malé se to nějak zalíbilo a strašně jí to trvalo, tak jsem krmila přes hodinu (malá si u toho dávala přestávky), pak než si odříhla, tak to taky trvalo, tak jsem šla večeřet až teď před devátou. Hladová jsem byla jak bernardýn.
8. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
bledul: :grinning: :grinning: :grinning: máš doma pěknýho ďáblíka!!! :grinning:
8. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
iluško ahoj :slight_smile: právě kontroluji to CD -zda správně funguje (ono to nakonec je na CD ne na DVD) a zítra či ve středu ho pošlu :slight_smile:

jéé,první procházka :slight_smile: určitě jste si to užívali,že? :slight_smile:
hele,za chvíli s kočárkem získáš cvik a půjde to v pohodě...
do schodů já jsem ho vždy vytáhla a dolů zase shrkla-vždy rukojetí směrem nahoru...nájezdy v domě nemáme a na začátku to bylo taky hororové,než jsem se to naučila...:slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
iluš - jo to jsou nástrahy v paneláku, co? používáš na koupání nějaké mýdla nebo jen čistou vodu?

bledul - Tomík to je kousek teda :grinning:
8. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
andulko,tak pokud chce skřítě slavit s Tomíkem,tak bys zítar mohla začít..ty brdo-zítra před dvěma roky jsem už byla v porodnici a tomík se už chystal na svět :slight_smile:

dnes se mi tchýnka ptala v porodnici v jilemnici primáře jak s tím porodem u nich případně...no a prý budou rádi,pokud tam porodím...měla bych je tam i navštívit předem,říci své představy,prohlédnout sál a i si vybrat zda bych pokud tam bude zrovna na výběr rodit v merunkovém sále nebo v hráškovém :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak já vám nevím..prostě se tam asi víkend před termínem nastěhuju a už tam zůstanu..a pokud to přijde dřív,tak porodím v praze a bude :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Iluš, nevěš hlavu - dva - tři týdny a budeš kočár tahat jednou rukou i bez prken. :grinning: :wink: Myslím, žeTi teď všechny lehce závidíme tu procházku.

Jéé,teď dávají veVíkendu reportáž o dvojčatech!! :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
bledulko: díky moooc, jsi zlatá!!! :wink:

já taky jezdím rukojetí směrem nahoru, abych ji náhodou z toho kočárku nevysypala :wink: ale fakt to dá zabrat, no ale když budem procházkovat každý den, tak to natrénuju a za chvilku ze mě bude profík :grinning:

na koupání používám tekutý mýdlo od Hippu. A po koupání olej od Hippu.
8. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
bledulko: no tak v té Jilemnici bys to měla naprosto úžasný!!! dokonce ti daj vybrat barvu sálu :grinning: to se jen tak nevidí. A hlavně ta bude určitě osobnější přístup než v Praze.
8. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Pekny vecer :slight_smile:

Bleduli super historka s ciganama :grinning: :grinning: jsem se nasmala az me z toho boli bricho :grinning:

Ilussko prvni prochazka :slight_smile: ja taky zavidim. Ja se na kocarek chodim jenom koukat. Za chvili z tebe bude profik v kocarkovani a budes nam tu radit jak na to :wink:

Claudi at vam ten monitor zitra dobre dopadne a s tim ucenim to neprehanej :wink:

Ritus ty mas ale narocny den. Mela by sis taky odpocinout abys nejela do porodnice driv.

Ja sem se odpoledne pekne prosla a jelikoz jsem sla kolem tresnoveho sadu tak jsem neodolala :grinning: Uz me ty prochazky davaji zabrat, obcas mi u toho tvrdne bricho.
Zitra jedu na endokrinologii na kontrolu tak jsem zvedava co mi rekne doktorka. Snad bude vse ok.

Jdu si dat sprchu a do hajan. Mam zas nohy jak balony snad to do rana aspon trochu splaskne.

Dobrou noc vsem :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
iluš- no jediná nevýhoda je,že pokud bych tam chtěla rodit na sto procent,tak odstěhovat se tam z prahy už dřív předem...a to se mi nechce být tak dlouho bez miláčka :sweat_smile: ale je to tam pěkný -tchýnka ttam byla po rekonstrukci,kterou nedávno dělali a byla nadšená

tady jsou nějaké fotky z pokoje šestinedělí
http://www.nemjil.cz/oddeleni/gynpor/pokoje.html

sis- dobrou noc a odpočin si...nohy nateklé musí být pěkně nepříjemné,mě zatím naštěstí nenatékají,ale co neníé může být (ale snad nebude)
8. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.