• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
jo a holky,ještě jednu dnešní historku s Tomíkem :wink: :wink:

on chodí na ten nočník a nutně musí čurat ve stoje :wink: no a tatínek ho naučil si pindíka po vyčurání pěkně oklepat,takže Tomík docela dlouho oklepává :grinning: :grinning: :grinning: no a jak oklepává,tak samozřejmě má ruce od moče a pak si jdeme mýt ruce....

no a tak mu takhle tatínek řekl dneska "oklepej" milej Tomík si ho oklepal,tatínek mu řekl,že mu nočník vynese a Tomík ho za to tou krásně počůranou rukou pohladil po tváři... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já málem spadla z židle smíchy a to bych vám navíc přála vidět výraz mého muže po pohlazení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Sis, dobrou!

Bledulinmko,já tedanevím - takové náročné rozhodování meruňkový nebo hráškový sál, jestli bys neměla jednodušší rodit v Praze. :grinning:
8. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Bledul,balím se a jedu čekat na porod do Jilemnice! To je tááák krásnýýý!!!
8. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Bledul, onoje to vašedítko fakt zlatíčko! :dizzy_face: Brouček hodnej!
8. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
andulko-tak jo, jeď tam (beztak tam máš ten kraj ráda :slight_smile: ) a pak mi poreferuješ :slight_smile:

:wink: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
bledulko: tam to je opravdu krásný :wink: (to já byla v obyčejný nemocnici, všude vymalováno bíle, postele ty jezdící na kolečkách, ze kterých mě ještě teď bolí záda)

koukám, že máte doma o zábavu postaráno :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
TAk uz jsem zase tady.. A pro zmenu zase doma sama.. Dadu jsem sice vyzvedla, ale sel s klukama na pivo.. To jsem zvedava jak bude vypadat az prijde domu.. Ach jo, ja nevim cim ty chlapi obcas myslej.. Jsem porad sama a uz mi to nejak leze na mozek
8. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
iluš-hlavní je,jak se k tobě v porodnici chovali a je fajn,že skvěle :slight_smile:
já doufám,že v jilemn. by to bylo v pohodě (myslím chování ) už kvůli "jménu" no uvidíme :slight_smile:

jo jo,doma je stále sranda,Tomík vždycky něčím překvapí :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
8. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Bledu co se tyka Jilemnce, mamca tam rodila loni v unoru a nemohla si je vynachvalit, jak doktory tak sestry
8. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Rituš, tohle bych mu asi ale řekla - třeba mu to "jenom" nedošlo. Některý věci, chlapům prostě nedochází. :frowning2: :angry: :rolling_eyes:

Bledul, jdu zítra ráno na masáž, takžeodjezd do Jilemnice nestihnu. :frowning2: Budeš to muset prubnout sama. :slight_smile: :wink:

Berušky,jdu do Hajan - snad budu mít klidnější noc než tu na dnešek. Dobrou!
8. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Anduliku tak preji dobrou noc.. Preji ti at se hezky vyspinkas :wink: :wink:
8. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
tak jdu vypnout počítač a jdu spát.... :pensive: :pensive: a hlásím " porod" balonku 29 cm tak uvidíme,zda to k něčemu bude :wink:

nějak mě pálí žáha,jdu si ještě vzít rennie a do peřinek...zítra papá :slight_smile:
9. čer 2009 v 00:20  • Odpověz
krásný den všem :slight_smile:

Bledul - ty tedy pilně trénuješ...gratuluji k 29cm!!! Kolik jsi to psala, že měl Tomík, 35cm?? No to za chvíli dáš jako nic! :wink: Koukám, že jsi šla dlouho spát..Já teda včera /vlastně už dneska/ taky...Nemohla jsem zabrat ani náhodou, chtěla jsem se jít mrknout ještě sem, ale spustil se mi nějaký antivirák či co a vše ostatní šlo na PC hrozně pomalu, tak jsem to vzdala...

Tak teď posnídám, osprchuji se a jedu k mudře na monitor...

Sis - ať dobře dopadne endo.... :wink: a všichni ostatní kdo máte nějaké poradny atd... tak taky jen dobré výsledky :wink:
9. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ránko všem,

u nás svítí sluníčko, tak se hned stává lépe.

Nějak nestíhám dočítat, přibylo nějaké nové miminko??? Jak Vám jinak je???

Teda Bledul ty fakt pilně trénuješ, já to nějak nestíhám, ale piju, alespoň čaj, tak snad to pomůže
9. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobre ranko tehulky, ja akorat vztavam..

Paani to byla zas noc.Dada sice prisel brzy domu, ale teda opravdu v zajimavem stavu :sweat_smile: :sweat_smile: A samozrejme jak uz neni zvikli porad nekam chodit a pit, tak mu to nesedlo a nekolikrat zvracel.. Takze jsem litala este okolo neho, protoze se teda poctive snazil dobeliku, ale moc mu to neslo :grinning: :grinning: .. Porad se mi strasne omlouval at se nezlobim a rikal ze uz nikdy nechce pit :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem si rikala ze jsem si ho mela nahrat az zas nekdy bude chtit jit na pivo :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj :slight_smile: Teda holky, ja jsem vcera vytuhla u tv a nechala celou noc zapnuty pocitac, spala jsme 10 hodin a jeste jsem jak zmlacena...v devet zacina Danulickovi fotbalovy turnaj a ja mam dneska KONECNE den dovolene :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojky Arwen, tak si to dovcu poraaadne uzij a odpocin si :wink: :wink:
9. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
Jooo a hlaaasiiiim ze uz me neboli v krku.. Jen mam porad tu hnusnou rymu, ale ta snad brzy taky prejde :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Ritu, tak to je dobre - tyjo, ja asi pred mesicem chytla virozu a zbavuju se ji dodneska - fakt, mam jeste porad rymu a ucpanej nos.....ti dva mi uplne sebrali imunitu...
9. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
To ja zas teda musim rict, ze spise co jsem tehotna tak lepe odolavam nemocem.. Ja normalne chytnu uplne vsechno
9. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Nooo holky kam jste se vsichni podeli..

Tak ze by Andulinka uz odjela do porodky, kdyz tu neni :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
pěkné dopoledne všem :slight_smile:

téda holky,to byla noc, sotva jsem kolem jedné nakonec došla do peřin,tak se začal ozývat Tomíno a pak se budil po cca hodině-asi se mu něco zdálo- a bud chtěl mlíko,nebo čaj nebo prostě jen tak knoural a něco vykřikoval....a v 6 ráno definitivní budíček,takže jsem úúplně hotová a už se teším na večer :sweat_smile: :pensive:

rituš- andulka by nám určitě dala vědět,kdyby něco ,neboj :slight_smile: :wink: a když ne na koníka tak telefonem :slight_smile:

unko,nové miminko není,stále jen ta 4 miminka :slight_smile: že by se čekalo na další vlnu ? :wink: :wink: :slight_smile:

claudi- no 29 cm sice ještě dám,ale 36 už ani omylem...zkusím dojít k 32 a pak už objem zvětšovat nebudu,jen tu pružnost...přeci jen jsem nastřižená byla a nerada bych,aby mi to v jizvě třeba prdlo :wink:
a jaká byla noc,slaměná vdovo? :wink: :wink: užila sis prostor? :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Vypadá to tak, že bude druhá vlna :grinning:

Holky kupovaly jste monitoring dechu???
9. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Zdravím,

Unko, monitor dechu jsem měla před lety půjčený z nemocnice a osobně si myslím, že je to úžasná věc.
Na třetí mimčo jsem si chtěla koupit Nannynku, ale nakonec mi příbuzentsvo monitor zapůjčilo :grinning: .
9. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Ludvo je to jen do postýlky nebo i do kočárku a jak to funguje??? Nehouká to zbytečně nebo fakt jenom když se něco děje???
9. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Rit, Andulka šla na masáž, ne?

Bledulko, Jilemnici si všechny maminky chválí, tak jestli máš tu možnost, tak jí využij.
Ale nechápu matky Pražandy, že jedou takou dálku s rozjetým porodem. To bych si nelajzla.

Ráno mi opět nebylo nejlépe, tak zase čajčkuju, zítra jdu do poradny, tak se zeptám.
Na netu jsem se dočetla, že se může takhle tělo před porodem čistit. No uvidíme.
9. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
un- a že ty by ses taky ráda zařadila do druhé vlny :grinning: :grinning: :grinning: já se asi dobrovolně hlásím do třetí vlny :grinning: :grinning: :grinning:

monitor dechu jsem měla na Tomíka,kupovali jsme ho použitý na mmb...

na jednu stranu mi to dodávalo klid,když spal v postýlce-jen jsem v polospánku mrkla,že světýlko bliká a spala dál-postýlku jsem měla dál od postele,takže bych musela vyloženě vstávat z postele ...no,parkrát jsme měli asi falešný poplach (začal pípat,ale tomík dýchal,ale těžko říct,zda neměl zrovna chviličku dechovou pauzu...) no a když spal se mnou v posteli,tak monitor byl nevyužitý a monitorovala jsem ho já... :wink: :wink:

no,pokud by se mi narodilo dítě a mělo vyloženě špatný porod,obtíže,nebo bylo neodnošené,tak bych ho určitě koupila znovu,u norm. zdravého dítěte nevím zda bych do něj znovu šla..jako ted ho samozřejmě do postýlky dám,když ho mám,ale zda bych ho znovu kupovala fakt nevím... :sweat_smile: už proto,že si chci dítko nastěhovat k sobě do postele znovu :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Unko, jednou se mi stalo, že jsem se na malého koukala jak pěkně dýchá a najednou to začalo houkat :grinning: :grinning: . Ale bylo to jen jednou. Měla jsem ho půjčený před 9ti lety, třeba už jsou nějak lépe vymakaný.
Používala jsem ho rok a půl, vozili jsme ho i na chalupu. Jenda měl reflux a několikrát nám zmodral, takže jsem byla fakt ráda, když nám ho Karlák zapůjčil (tenkrát se snad nedal ani normoš zakoupit).
A jak funguje? Pod slamníček dáš takovou desku a na postýlce ti visí taková krabička, kterou zapneš, jakmile tam miminko položíš. A když má miminko nějakou dechovou prodlevu začne spínač ťukat a pak to začne vřískat :grinning: :grinning: .
9. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
ahoj ludvi- no tak to se nedivím,že jsi u jendy byla ráda,že ho vůbec máš :wink: to je jasný, v takových případech by se člověk opravdu asi jinak nevyspal....

takže už se necítíš úplně OK? hlavně nepředběhni andulku,to by ji asi kleplo :wink: :wink: :slight_smile: :grinning:
9. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Holky u Vanessky jsem ho neměla, ale teď uvažuju, že ho asi fakt koupím, no ještě si to nechám proležet v hlavě a uvidím
9. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.