• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky, tak se konečně hlásím z domova!!!

Nejdřív bych chtěla moc moc poděkovat za to, že jste na mě myslely a hlavně bledulce - za SMSky :slight_smile:

No, prokecaly jste toho za ten týden docela dost, tak se tím jdu probrat a potom písnu podrobnosti.

Ondrášek akorát usnul, tak mám chvilku :slight_smile: Je to zlatíčko :dizzy_face:
9. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojda treperendy!

Ahojky Janinko! Jak je, povídej! A ještě jednou mooooooooc gratuluju a přeju vám všem jen to dobré a spoustu zdraví! :slight_smile: :wink:
9. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
ahoj Jani :slight_smile: moc a moc tě vítám maminko :slight_smile:

ještě jednou véééliká gratulace :slight_smile:

a až budeš mít čas,tak se těšíme na vyprávění a na fotečky malého Ondráška :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
BLedul, kleplo! :grinning: :grinning:

A k monitirům- my máme koupený od kamarádky ten Babysensse. Nanynky prý do dneška dělají planné poplachy. :frowning2: Původně jsme ho nechtěli,ale když tu bylamožnost ho mít za 1500,-místo 4500,-, tak jsme pak ani neváhali. Myslím, že budem oba klidnější. :slight_smile:

Claudi, Sis, ať vám dobře dopadnou kontroly!

Ludvísku, už je TI líp?

Rit, od Dády je hezké, žese TI omlouval a snažil se aspoň terefovat do kyble. :slight_smile: Třeba si to zapamatuje. :wink:
9. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
andulko- co ty tu zase děláš ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Bledul, pojídám chlebíčky a doužívám si tu masáž. :grinning:
9. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahajda Jančo!!!

Moc moc gratuluju k Ondráškovi a hlavně hodně hodně zdravíčka a štěstíčka.... Vždyť víš. :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Unko, tak počkej až se malé narodí....
Nebo kup z druhé ruky, nadruhou stranu máš malou Vanessku, které se budeš muset hodně věnovat a třeba budeš ráda, když nebudeš muset miminko tolik hlídat. Ale stejně se na monitor spoléhat nemůžeš 100%.
9. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky chtela jsem se zeptat, myslite ze je este brzy zarizovat doktora pro maleho a nebo uz tam muzu dojit, aby na me nekoukali jak na blazna ze tam jdu brzy
9. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Rit, brzy není. A hlavně je tolik dětí, že mají dr. mnohdy plno. Ikdyž novorozeně bere asi každej pediatr.
9. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Jančo, tak povídej, jakej je Ondrášek???
Jak zvládáte?
9. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Andul, přes den mi je výborně, ale po ránu se nemohu vzdálit z naší nejfrekventovanější místnosti.
Stravuju se dietně, ale né zase moc. Jen ty třeše si asi nedám a mlíko!!! A mám úplně mlíkovej záchvat.
Nevím jestli mi mrňous na něco tlačí, nebo mám nějakou virózu. Jen se bojím abych neměla nějakou bakterii a nepřenesla ji při porodu na malého. Snad ne. Snad se jenom připravujeme....
9. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Rit, za zavolání k lékaři nic nedáš a budeš klidná, že máš pro mímo doktora zajištěnýho. :wink:

Ludvi, jaký byasi mohl Ondrášek být - určitě úúúúžasnýýý, viď Jančo. :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Ludvi, proč nemůžeš mlíko?
9. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Andul, nevím, nějak mě to napadlo, že k průjmu mlíko neladí :grinning: .
Vzala jsem si laktobacily. Snad to bude zítra dobrý.

A co ty, jak je?
9. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
ahojte tehuliny a maminko :slight_smile:
jani, takze se pridavam, jeste jednou veeeelika gratulace k Ondraskovi, jj, uz se tesime na vypraveni a na fotecky....miminka v albickach maj ilusska a denis, tak jukni :wink:
ritus, me uz se na posledni poradne doktorka ptalla, jestli mam pediatra, takze uz je asi nejvysssi cas...ja mam zajistenyho u nas, mamka se tam byla ptat, protoze se tam nedostanu a prej v pohode, at pak brnknu a oni se mi na mimi prijdou domu podivat :sweat_smile: to je super, ze se s takovejma mimiskama nemusi nikam cestovat a udelaj ti prohlidku doma...
bledul, jsem se nasmala Tomikovy mu pocuranymu pohlazeni :grinning: :grinning: to je fakt zlaticko :sweat_smile:
andulko, porad tady? :confused: ne ze bych te vyhanela, ale uz bys mohle jet :grinning:
a monitor asi kupovat nebudu, neb na nej uz nejsou penize...uvidime :frowning2: budu rada kdyz koupim matraci, ktera nam jeste chybi a pak ty prkotinky v drogerce a lekarne.....
9. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ludvi, držím pěsti! :wink: A třeba se fakt jen čistíš. :wink:

Já mám od rána taky běhání -sice ne úplně průjem, ale už jsem byla 3x a určo to není konečná. :sweat_smile:
Jinak se cítímúplně bájo :slight_smile: Ta masáž byla perfektní. Krásně jsem si sLenkou popovídaly a bylo to prostěžůžo. :dizzy_face: :slight_smile: Teď peru a odpočívám s "nožkama" na míči. :slight_smile: A v noci jsem se krásně vyspala (vstávala jsme jen ve 3h a pak až v 6h) :slight_smile: , jen sny jsme měla nějaký divný - byla jsem na sjedovce a místo vleku tam do kopce vytahovlai koně a já jsem spadla a ti další koně museli běžet přeze mě a já se nemohla uhnout. A pak jsem jela nějakým metrem nebo vlakem a potřebovala jsem i s dalšíma maminkama vystouit, ale ono to nezastavovalo, tak jsme vylezly za jízdy a mně to tam skříplo nohy a tak jsem je musela tahat do takovýho hrozně těsnýho tunelu,aby mi je to neskříplo znova. :confused: A když jsem se konečně dostala do toho MC, tak mi pán nechtěl vrátit 2tis, které mi sebral a já jsme na něj křičela, že mám 5dní do termínu a jestli se okamžitě nepřestane se mnou hádat, že tam porodím a on mě bude mít na svědomí. :confused: :confused: Nevím, co to mělo všechno znamenat. :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Leni, ahojda - tak to je fajn, žeseTvá gyndra zajímá, zdauž máš pediatra. Mně se můj doktor ani nezmínil, že bych nějakého měla mít. :angry:
9. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Holky ja letim, musim k Apolinari.. Tak zatim pa pa :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Rit,pa a ať dobře dopadneš! :wink: A nemyslím na nos. :grinning:
9. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Andulko, ty máš ale sny!

Neboj, rozhodně tě nemíním předběhnout :grinning: :grinning: .
Z jedné strany, už bych to chtěla mít za sebou a mít miminko u sebe, na druhou stranu mám strach, jak to spolu organizačně zvládneme. Takže čím déle tam je, tím lépe. Prázdniny se blíží...
9. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Rit, měj se.
9. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
BLedul, Un,nemáte náhodou zkušenost s přebalovací taškou z DMka? http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2830972&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
Už jsem na ni vDMku koukala,ale jak se člověk nepodívá dovnitř, tak těžko říct,jaká je. :confused:
9. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Andul, já si kupovala takové ty jednorázové přebalovací podložky.
9. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
andul, teda ty mas sny :grinning: ja dneska zase celou noc rodila, ale mimco se mi porad ne a ne narodit....uz jsem ten sen zapomnela, ale bylo to sileny :astonished:
hele, s tim behanim na zachod, nedala sis meloun a kefir? :grinning:
ritus, drzime palecky, at apolinar dopadne dobre :wink:
9. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
andul, ja si kupovala tuhle http://mujeobchod.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=998&category_id=90&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=14 navrch je flanelova a vespod takova igelitova.....ale tuhle tasku uz jsem nekde videla....jen nevim, kde bych tu tasku vozila, protoze na kocaru uz jedna velka je.... :unamused:
9. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
andul, ja mam zlatou gyndarku :wink: fakt si nemuzu stezovat...jsem zvedava, jak k ni budu jezdit, kdyz budu v Decine...tam se mi ke gyndari nechce a zase bych se tam musela r :wink: :wink: gistrovat, protoze bez toho me prej nevezme a pak bych se treba nemohla vratit k ty svoji :confounded:
9. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Leni, na akuťáky Těvzít musí každý a min. pohotovost, tak bych se asi na toho půlroku nepřeregistrovávala. A na prohlídku v šestinedělí, už bude mimčo odrostlý, tak si můžete udělat výlet doPrahy. :wink:
9. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
kuk holky,jdeme do hajan,tomíno je úplně hotovej protivnej -jak v noci špatně spal...a tak jdeme oba zalézt do peřinek...

andulko-s tou taškou-nevím o jaký typ jde,neviděla jsem...na Tomíka mi na kočárek stačila obyčejná taška(z ikei tenkrát za 100 :grinning: ) ,na kterou jsem cvakla druky,aby držela na řidítkách ...a vše se mi tam vešlo-dala jsem si to do různých taštiček-mastičky zvlást.plínky zvlášt,měla jsem si kam dát i svoje věci-dokaldy atd... a vozila jsem s sebou přebalovací podložku a tak mi to takhle stačilo....třeba je ta taška ale fajn,ale fakt nemohu posoudit...ted máme tašku k tomu kočárku jak jsme koupili z druhé ruky a to je v podstatě podobné- dám si to do ní tak jako u toma a je to...

holky,možná večer budu mít ten parní hrnec :slight_smile: a to se pak bude vařit obídek :slight_smile: teda aspon doufám... ještě že manžel není omáčkový,knedlíkový a na smažená tučná jídla-to by tu změnu nesl asi těžce-přechod na vařená a dušená netučná jídla,což je v podstatě základ jeho diety,bohužel nemůže tolik zeleniny a ovoce,ale to si budeme právě v tom hrnci dělat s dětmi pak sami a bude to vše dělané najednou :slight_smile:...takhle to bude lehčí a mě to doufám ušetří čas a práci atd.... pak poreferuju :slight_smile:

leni ahoj :slight_smile: zdravím při dnešku :slight_smile:
hele,z drogerky toho na začátek zas tak moc nepotřebuješ a stačí bohatě i takové levnější varianty ( na promaštění olej z lékárny-ten stojí pár korun,na prdelku rybilka v kelímku, líh,pár čtverečků na pupajs,možná oftalmoseptonex na oči..a pak takové ty odsávajdy,teploměry,léky na teplotu atd...ale k běžné péči o mimčo ti stačí docela na začátku pár levnějších variant,kteréé jsou asi i nejlepší vzhledem k alergenům..(např. ten čistý olejíček)

holky,jdu do tý postele,nebo to tu proklábosím a než se tam dohrabu,tak se tom vzbudí :sweat_smile: :sweat_smile: zatím pá a pak vás dočtu :slight_smile: mezitím co tu smolím tenhle příspěvek,tak už tomík usnul :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Leňulinko, jdu se natáhnout.

Zatím pa
9. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.