• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky těhulky a maminky,
moc Vás zdravím a taky ještě jedna gratulace Janče... :wink:
Jinak včera jsem byla v poradně, tak streptokoka mám pozitivního, ani mě to nějak nepřekvapilo a ještě jsem dostala na týden čípky, tak nic moc, další poradnu mám zase v pondělí.

Iluss neříkali ti v porodnici, že ti ty čípky co jsi taky brala nepomohly k dřívějšímu porodu?? Já jen abych věděla jestli mi to ten porod taky nepopožene? :grinning: Docela bych to i brala...

Andulko koukám, že pořád 2v1, ale už se ti blíží termín, takže to bude určitě už brzy...
9. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak zase jsem vás tu žádnou nechytla, tak snad jindy, :wink: , zatím papa jdu vařit obídek.
9. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj kocicky, tak jsem doma, turnaj vyhrala jina skolka nez Daneck,ova, nastesti z toho nijak moc zniceny nebyl oproti jinym detem, ktere tam plakaly....

Janicko - ahooooooooooooj :slight_smile: Prijmi jeste jednou taaaaaaaaaaaaaaaaaaakovouhle gratulaci k narozeni Ondraska!!!!!
9. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj arwi, gratuluju k dovoleny :grinning: :grinning: koukalas na ty kocarky?
9. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj slunicko, to je dovca jak stehno - sedim u PC a delam na vecech do prace :unamused: :unamused:
Koukala, ted druhy by se mi i libil, slevila bych z modre, ktera je muj favorit, ale zlatiiiiiiiiii, vykasli se na me nebot ja na nej nemam - ten si budu moct dovolit az z porodneho :frowning2:

Jak jinak, neco noveho?
9. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

jani, gratuluju k Ondráškovi a už se těším na podrobné informace a fotečky!!!

Lůco, ty čípky s tím nemají nic společného :wink: . Já je brala jen asi tři dny a pak už jsem je jaksi nemohla dobrat. Teď po porodu je ani brát nesmím, tak pak až půjdu po šestinedělí ke gyndařce,tak se jí zeptám, jestli je mám dobrat.
Jinak ohledně toho streptokoka počítej, že ti před porodem dají dvě infuze, tedy pokud to časově stihnou a ty neporodíš v cuku letu :wink:
ale připrav se, že je to dost nepříjemný, když musíš ležet nehnutě na posteli a v ruce máš zapíchnutou jehlu půl hodiny a do toho máš silný kontrakce.

Jinak holky já nevím, ale to moje dítě jen kadí a kadí :grinning: ráno zase byla pokaděná, tak jsem šla přebalit, chvilku jsem počkala, jestli ještě něco nevytvoří, no a když ne, tak jsem pod ní dala čistou plínku a začla jí měřit teplotku. No jakmile jsem jí tam strčila ten teploměr, tak se okamžitě pokadila. tak jsem zase chvilku počkala, zacvičila nožičkama, znovu utřela a znovu dala čistou plínku. Když jsem konečně mazala prdelku, tak se do třetice pokadila. No já fakt nevím, kde to tak holka pořád bere :grinning:
Mě trénuje v přebalování a s tím množstvím plínek nás chce asi zruinovat :grinning:
No fakt nevím, kde to berou, že dítě má mít denně tak 6-8 špinavých plín, my máme tímhle tempem tak třikrát tolik!!! :grinning:
9. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ilusko, kdyz ji budes smatrat teplomerem v zadecku, tak se pokaka :slight_smile: T se dela, kdyz ma detatko prdiky a boli ho to :slight_smile:
Na totez je dobre cviceni nozickama :slight_smile: :wink:
Ty brdo, ted jsme se docetla na dvojcatkove diskusi, ze kdyz se krmi Sunarem, tak ji dvojcatka stojej 1000 tydne. Ty vogo, my budem fakt za chvili bezdomaci a tomu kontasu se budu hodit.....
9. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
a jak jí mám teda tu teplotu změřit? já myslela, že když už pokaděná je,tak že znovu kadit nebude. OMYL! :grinning:
9. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahoj iluss :grinning: :grinning: teda ty mes doma recyklacni uzlicek :grinning: :grinning:
arwi: 1000 korun tydne?? :astonished: no to je sila....tak to doufam, ze budu kojit :confused:
jo a jak jste se bavily o tom teplomeru v zadecku, tak jsem slysela i o nejakych rektalnich rourkach....to se prej taky pouziva na prdiky....

jinak jsme se ted vratili z vychazky a normalne jsem mela pod kozama maly rybnicky :grinning: pokazdy, kdyz jdu ven, tak musim hodit tricko do prani, protoze je uplne zpoceny :confused:
9. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
arwi a v cem budes mimca vozit nez ti prijde porodny? :confused: to se snad nedostava hned, ne?
9. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Leniku, mela jsem tady navstevu. Normalne mam teda pod kozama taky rybnicky, ale zajimalo by me, jak je to mozny, kdyz zadny nemam :angry:
Mam ten kocarek, co jsem nasla na netu zadarmo....sere me - s odpustenim - ze si ho proste driv nemuzu dovolit :frowning2:
Rektalni rourka plni v podstate tutez funkci jako ten teplomer, ani jsem ji u Danulinka nemela....

Holky, zacinam zjistovat, ze Danecek uz neni to moje maly miminko. Je to KLUK.Velkej...dneska na tom hristi to bylo videt, uz se nelisal k mamince, i kdyz chvilkama prisel a reba me objal - proste blbnul s klukama.....ja vim, ze to muselo prijit, ale je mi to tak nejak docela lito :cry:
9. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Leniku, já takle musím prát kalhoty a brát si suchý gaťky - jak jsem dole spocená. Brrr! A šprndu si taky musím po procházce brát suchou. :sweat_smile: Takže v tom nejsi sama. :wink:

Iluš, a co Lucinku zkusit obelhat hadrovou plenkou pod zadečkem než ji umyješ a namažeš? A pokud se do té doby vydrží znovu nezašpinit, tak pod ní rychle šupnout čistou jednorázovku. :wink: Látkový plíny vypereš a nebude Ti to nijak "trhat nervy". :slight_smile: :wink:

Arwenko,budeš kojit a bude všechno v poho! :slight_smile: :wink:
9. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Arwi, však ona Ti to teď dvojčátka zase vynahradí a s Danečkem začnou jiný radosti. :slight_smile: Bude to jiný, ale takykrááásný, uvidíš! :slight_smile: :wink: :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
jeeee, ja cetla, aby ilca dala maly pod zadecek hadrovou panenku :grinning: :grinning: :grinning: jsem dement :grinning:
jj arwi, jak rika andulka, neboj, ty lasky ted budes zase mit habadej a dvakrat tolik :wink:
9. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Andulicku, ahoj Ty nase stale 2v1 :slight_smile:
Ja vim, je mi to jasny, ale on je prece jen prvorozenej, vis, to pouto k nemu je trosicku jiny - asi se to da spatne vysvetlovat.....
Zasadila jsem kytky, docela s vypetim sil. Pekne mi tvrdne bricho :unamused:

Holky, normalne tady mam skritky - vcera jsme si koupila syr na pizzu a nekdo mi ho sezral, i kdyz tady nikdo nebyl.Proste se mi vykouril u lednicky....
9. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
skritky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nezapomnelas ho v krame? parkrat se mi to stalo :confused:
9. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Leni, je to jedina moznost, protoze jsem otocila lednici vzhuru nohama a nic, ve spajzu taky neni a ani v aute....
zato jsem nasla v lednici tresne :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja dneska par tresni zase pozobala ze stromu, kdyz jsem byla se psem :slight_smile:
tyyyjo, mela bych jit varit....vcera jsem chtela delat ten kvetak, ale nejak jsem se k tomu nedokopala :unamused: tak bych mela dneska, ale chut nemam o moc vetsi nez vcera :grinning: asi udelam jenom bramburky a mozecek :slight_smile:
9. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Jsem pridala nas uzasnej probeh do alba s tema fotkama....ja myslim, ze mi admini zrusej profil, az si to nekdo precte :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, mnaaaaaaaaaaaam, ja bych si TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKHLE dala obalovanej kvetak.......
9. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
arwi nezrusej :slight_smile: psat si tam muzes co chces :wink: ja myslim, ze kazdej mame svuj pribeh a proc se nepodelit :wink:
9. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
Nejak me to napadlo, ze to tam napisu....
sezrala jsem ty tresne a na to broskve.Ceka me pizza bez syra :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
bez syra? ty nejis syr? :confused:
9. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
jeeezis ja jsem tupa, dyk ti ho snedli skritci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
ja jeste kouknu 5 proti 5 a vrhnu se na ten kvetak....uz mam docela hlad :confused:
9. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Taky se jdu divat :slight_smile:
Len - zlobis! Ja MILUJU syr a skritkove to vedi :unamused:
9. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
zmetci jedny :grinning: :grinning: a nebyl to nahodou skritek Danecek? :sweat_smile:
9. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
No ten prave taky ne, taky tady nebyl. Je to desna zahada. Pizza je uz v troube, ale nebude to ono :cry:
9. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Arwen, a nemaj ho na svědomí dvojčata? :slight_smile:

Já jsem vytáhla muže do masny a koupila kilo mletýho masa, že udělám do mrazáku karboše a upeču rizoto, ale asi to dneska nedám. :confused: Byli jsem na prochajdě a teď už se mi nějak nechce. Jsem dneska hrozně spavá a Skřítě je podezřele hodný, tak jsem zvědavá na noc. :confused: :slight_smile:
Hmm, tak jsem to s tím hodným mímem asi zakřikla, teď do mě buší o 106. :confounded:
9. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
arwi, a netrpis na namesicnost? :grinning: :grinning: treba jsi ho zblajzla a ani o tom nevis :grinning:
andul, ja uz se od vcerejska dokopavam k tomu kvetaku, takze te naprosto chapu :grinning: no ja jdu na ten mozecek, abych se dneska najedla....nemuzu porad jist rohliky :confused:
9. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Zítra jdu do porodky do poradny a na monitor. Vpátek mě primářneviděl, tak mi mudranapsalaprimáře k té zítřejší poradně. Říkala jsem si, že pokud mi řekne, že jsem otevřená na (nebo i víc než) 4 prsty a nabídne mi "píchnutí" vody, že do toho asi půjdu. :confused:
9. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.