• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Mně už ta záda a kyčle totiž fakt bolí. :frowning2:
9. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Andulko, to je ono. Deti to byly !!!!!! Ale co, hlavne, ze jim chutnalo, jenze to je v pytli, protoze po mne pak, sotva vylazou, budou chtit obsah nasi lednicky misto mlicka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Arwi, tak to abys pořádně nakoupila. :wink: :grinning: A neboj, obsah lednice jim budešstejnak filtrovat přes sebe do mlíčka. :wink: :slight_smile:

LEni, ať se TI květáček povede! :slight_smile: :wink:
9. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Andulko, k,dybys tak vedela, co jsme tedka splacala.....to ani obrazovka neunese. A jeste horsi je to, cim to hodlam zajist
9. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
POvídej, beruško. :wink:
9. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Pro jistotu si dej kybl k pocitaci, kdyby to Tvuj zaludek nevydrzel........dopredu Te lituju, kocicko

Dala jsem do trouby pizzu a v lednici nasla zbytek lososovy pomazanky a zbytek cenekovyho dressingu. Kdyz se pizza udelala, dala jsme tu pomazanku a dressing k tomu na talir a v tom tu pizzu namacela. K tomu jsem si dala volsky oko.....
No a hodlam to zajist horkyma malinama se zmrzlinou a slehackou.....asi prehanim, co? To je tak, kdyz je chlapecek na sladky a holcicka na slany. Nebo obracene? :confused:
9. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Arwi, tak krom toho volskýho oka, mi to zas tak divný divný nepřijde a klíďo bych baštila s Tebou. :grinning: Já jsem na procházce snědla dva rohlajze a půlku veeeliký domácí klobásy a zajedla to margotkou - Tom se akorát usmíval. :slight_smile: A když jsem se ládovala tou margotkou, tak nás na kole v protisměru míjel můj gynekolog a ten se taky smál. :grinning:
9. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Já mám chuť na řidší krupicovou kaši s grankem. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Asi si půjdu napustit vanu a mezi tím si uvařím krupičku a zalezu si s ní do vany- aspoň mi v tý teplý vodě tak rychle nevystydne. :grinning:
9. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:

tak právě vyklízíme pokoj a zítra nám přijdou čistit koberec,který od Tomíka docela dostal zabrat :sweat_smile: :confused: :wink:

taky probíhá testovací vaření v parním hrnci-manžílek ho koupil cestou z práce a vypadá to dobře... :slight_smile: :slight_smile:

a před dvěma roky někdy touto dobou mi odtekla plodová voda a já za hodinku jedu do prodnice porodit Tomáška :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zase jsem si zavzpomínala ..hrozně to utíká-je to chvíle a přitom z něj už je "samostatná osobnost " zítra udělám rychlodortík na domácí oslavičku a ve čtvrtek se pustím do dortového veledíla "mašinka Tomáš" na víkendovou oslavu :slight_smile:

arwi- jestliti sýr nesnědly myši :wink: :grinning:
9. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Andulko, nasla jsem ve spizi zalivaci vanilkovy puding od Dr Oetkera. Ja a vanilka. Nemyslitelny.....ja uz nevim, co bych :slight_smile:

Ahoj Bledulinku malinkej - neeeeeeeeeeeeee, mysi tady nemam, nasla jsem jen cervy z tresni :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Fuj, fuj, to je hnus v tech zpravach. Hovada hnusny....jak nekdo dovede dat zdravy miminko do igelitky a hodit do septiku? Kidi jsou vazne svine :cry:
9. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Ježkovi! Ještě že se na televizi nedívám! Já jen zaslechal o tom pavoukovi, co bodá sperma do jakékoliv části samiččina těla. :sweat_smile:

KAše sice řidší není a není ani ve vaně, ale už se jdu ládovat. :slight_smile:

Bledul, já bych se taky nebránila. :wink:
9. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Anduli, bud rada. Brrrrrrrrrrrr.
Ja premyslim nad tema malinama :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Bledulko, ja tady dneska psala, jak mi Danecek vyrostl pred ocima a jak je mi to lito :cry:
9. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
tak mozecek zladovan :grinning: a predstavte si, ze jsem byla tak lina a neudelala si k nemu ty brambory....misto toho jsem udelala rybickovou pomazanku z makrely :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
arwi, coze?????? miminko v septiku???? no jeste ze jsem to nevidela, fuuuuj :cry:
9. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Leni, jen o tom povidali. Prej mohla mit ta matka laktacni psychozu - ale nevypada to, kdyz ta taska byla zatizena kamenama. Chce se mi blit.......
9. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: Leníííí - pošli mi prosííím kus té pomazánky! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: MŇáááááááááááááááám!!!
9. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Arwi, prosím Tě,nepopisuj to tu!
9. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, Nebudu. Omlouvam se :frowning2:
9. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
teda holky, já vám tak závidím, že se tak ládujete :wink: mě na to jaksi nezbývá čas.

já jsem odpoledne přišla z procházky, pak přišla na návštěvu švagrová se svojí ségrou a dětma, pak rychle vykoupat malou, nakojit jí a nechat odříhnout a dostala jsem se k večeři až teď. Hladová opět jak bernardýn. A nejhorší je, že mám chuť na všechno, co momentálně kvůli kojení nemůžu!
9. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ilusko, ja to chapu - vezmi to tak, ze Ti z ty placanice aspon nebude blbe. Ja nechci videt dnesni noc, jestli jeste otevru ty maliny.....
9. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Andulko, mooooc se povedla..... :slight_smile:
tyyyjo, si rikam, kolik lidi nemuze mit deti, cekaj roky a roky na adopci a kdyz jsou z tech stastnejsich, tak nejaky dite dostanou a pak jsou tu takovyhle kraaavy....bych jim ty pracky urezala a nechala je sterilizovat....stejne tak cikany. ty bych odstehovala do japonska, kde maj povoleny jedno dite....
iluss, neboj, az si udelas rytmus, tak cas mit budes :wink: a taky si neumim predstavit, ze nebudu nejaky veci moct jist :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele, co se treba nemuze? vim o jahodach a cerstvym chlebu....
9. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
andul, klidne se stav, mam k ni fajnej mekkej chlebicek :slight_smile: a dam ti k tomu hrnek studenyho mlika :wink: mnaaaam.....

arwi, priprav zachod na nejhorsi :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Holky, mailny jsou vytvoreny.....tohle nemuze dobre dopadnout.....
9. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
z ovoce můžeš ze začátku jen banány a sladký jablka (později můžeš přidávat postupně i ostatní, ale v malém množství), pak vůbec ne čerstvé pečivo a chleba (tak jím vždycky včerejší), ostrý a pikantní a kořeněný jídla, kečup, džusy (pomerančový, grepový a ostatní kyselý), cokoliv v čem je cibule a česnek, zelí, cokoliv co nadýmá....... apod.
9. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
jeeeezis marja a co budu jist?? :astonished: a bez ovoce to asi nezvladnu..... :confounded: to je sila....
9. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jéé,já jsem teď vylezla z vany. :slight_smile:

Il,dočetla ses mou "mpudrou " radu jak na Lucinčiny kakánky? Je, myslím, na předchozí stránce. :wink:

Leni, to taky nevím,co budu jíst. :sweat_smile: :confused:

Holky, nám před chvílí vypadla Pupí z okna v koupelně - Tom měl málem infarkt,protože zapomněl, že je pod oknem do koupelny ještě garáž a že tedy Pupešák dopadla na tu garáž. Vystartoval na zahradu na záchranou akci jakoby hořelo a Pupíse mezi tím jediným skokem vrátila zpět a utekla do bezpečí našeho pokoje. Na Toma jsem naštěstí dovolala, když seještě obouval. :grinning:
9. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
hele holky, tady maj hezky kojici podprdy......http://www.krasnepradlo.cz/materska-podprsenka/
9. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.