• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Andulko, taky jsem chtela rict, ze se Jenny zacina taky mrouskat a konecne ji budu moct dat ke kocourkovi :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
LEni, a to druhý je taky na kojení?? :confused: :grinning: :grinning:
Mně se líbí tady ta: http://www.krasnepradlo.cz/podprsenka-mamaekofl/showdetail.php?prev=49493&p=Mamaecofl.jpg

Arwi, Pupí už je naštěstí dneska v pohodě. :slight_smile: Uff. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
A ty modelky rozhodně nekojí! :angry: :grinning:

Leni, Ty si tam budeš objednávat?
9. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
andul, s tim druhym by toho asi moc nenakojila :grinning: ale vypada to velice zajimave :wink: jj, ty modelky rozhodne nekojej! :angry:
tyyyjo, nevim, jestli tam budu objednavat...rada bych, ale nikdy jsem nekupovala prsenku pres net :confused: a ta cena mi taky neprijde hrozna....a fakt jsou pekny....
9. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
hele, musim hupsnout do sprsky, nez zacne naha jsi krasna....ale to uz stejne asi nestiham :sweat_smile: to bude turbosprcha :grinning:
9. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Hele,to je krááása: http://www.krasnepradlo.cz/podprsenka-ewa-bien-ernesto-soft/

Já že bych se svezla s Tebou a podělily bychom se o poštovný. :wink:
9. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Pekny vecer :slight_smile:

Tak na endokrinologii jsem dopadla dobre, vysledky v poradku a po porodu mam prejit zpatky na puvodni davkovani leku. Kontrola po sestinedeli ze mam zavolat a sestricka me pry nekam vmackne :grinning:
Cviceni na balonu super a plavani jeste lepsi. Pristi tyden ale uz pujdu naposled nebudu to pokouset abych jim tam neporodila :grinning:

Andulko ty jsi jeste cela? ja myslela ze uz odjedes. tak at ti ta poradna zitra dobre dopadne a treba si te tam uz nechaji :wink:

Arwi ty mas teda ale chute :grinning: Ale tu krupicnou kasi si asi zitra udelam dneska uz se me nechce.

Bledulko ja bych jela rodit dO Jilemnice kdyz ti nabizi i vyber barvy porodniho salu :grinning: Parni hrnec je super vec :slight_smile:

Vitam zpatky Jancu :slight_smile: Na fotecky jsem zvedava jako vsichni ostatni :grinning:

Ja jdu do hajan. Manzel me slibil ostrihat nehtiky na nohach, na pedikuru jaksi nemam cas :frowning2: A taky me ceka masaz hraze :grinning:

Dobrou noc :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Sis, tak to jsem ráda, žes odpadla takle dobře a přeju TI (i nám všem ostatním návštěvnicím endo) , abys po porodu neměla žádné problémy. :wink:

BLedul, Ty pořád vyváříš? :slight_smile:

Leni, hlavně se neopař! Ten pořad jsem ještě neviděla. :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Andulko, to je dobre. Mne jednou hupsla Jenny ze 2. patra na beton. Tyjo. Zvedla se, ale cely den cumela jak debil a polehavala...
Kdyby se to povedlo, tak by nam kotatka treba mohla zaplatit jeden najem....
9. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
kuk :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
9. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
KUK........................hlasim, ze se superkombinace hlasi o slovo.........
9. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Arwen, za kolik prodáváte koťátka? My dali za PUpí tři a půl aje to krátkosrstá peršanka.
9. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Leni,prohlíželas ty stránky dál?? :confused: :confused: Většina jejak do bordelu. :sweat_smile: My neříkejte, že si to ženský normálně kupujou. :confused: :confused: T2ch hezkých a elegantních věcí je tam pomálu, ale zase stojí za to. :slight_smile:

Bledul, co vlastně vaříš?
9. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Andulí, má papíry? Já mám nepapírový perský činčily, první jsem pouštěla za 1500 a poslední už za 3500. Měla 4 koťata a já měla 32 zájemců :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
jsem úplně hotová, asi zalezu do sprchy,pak dám tréning balonkový a pak hup do peřin:slight_smile:

sis- tak to je dobře,že máš endokrin. v pořádku :slight_smile: (taky štítnice? )

andul- tak ještě že pupí dobře dopadla .... ale asi bych se hooodně lekla....

jak to myslíš "pořád vyváříš" jako dnes nebo jako obecně? dnes jen testuju-teda dotestovala jsem,ted se mi jen na plotně dělá hovězí vývar a obecně-jsem začala vařit víc-resp, v mnohem větším množství kvůli Honzovi...

v neděli až pojedeme z jilemnice,tak nám tchýnka domluvila návštěvu třešinkového sadu :slight_smile: tak si pojedeme nějaké natrhat :slight_smile: hurááááá :slight_smile:

holky,nějak jsem dočetla jen tuhle stránku,na víc nemám sílu,jdu se rozloučit a krásné sny a tobě andulko přeji pravidelné kontrakce či mokrou postel od plodovky :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
9. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak jsem tu :dizzy_face:
ahojda sis, tak to je dobre, ze je vsechno ok :wink:
andul, s tou objednavkou ti dam urcite vedet..... :wink: :wink:
9. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
andulko,dnes zkušebně jsem zkusila uvařit v páře rýži,zeleninu (mrkev,petržel) a kousek masa (hovězího) druhá část hovězího se louhuje ve vodě na vývar :grinning: :grinning: :grinning:

holky,mám úplně zalehlý uši a motá se mi hlava a je mi nějak horko,jdu otevřít okno a hodit nohy nahoru..tak papá a zítra ahoj :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
BLedul, Ty jsi zlatíčko! Děkuju. :slight_smile:
Já myslela, teď jestli ještě vaříš. :slight_smile:

Leni, mněbyse líbilatasvětlá kojprsenka a ta co krémová normoš. :slight_smile: Musím říct, že sobjednáváním prádla z netu nebo pod. mámrize kladné zkušenosti - ťuk ťuk na dřevo. :wink:
9. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Bledulko, ja chci takyyyyyyy (ne kontrakce, ale tresinky.......)
9. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
bledul, jeee tresinkovej sad :sweat_smile: ten bych si nechala libit :wink: hezky se vyspinkej :pensive:
andul, ty stranky jsem prohlisela a vybrala jsem si tam jednu kosilku, asi do ni pujdu az budu po porodu, snad ji budou mit :sweat_smile: ja ji najdu :wink:
9. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
ja vubec ale pres net nevim, jaky cisla :astonished:
9. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ja bych taky chtela nejakou taaaaaaaaaaaaaaaaaakhle krasnou kosilkuuuuuuu
9. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Leni,jedna se mi tam taky moooc líbí - tadle: http://www.krasnepradlo.cz/elfri-chemise-kosilky/
9. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
no, to je.....bych radsi kratsi, je jich tam spousta. Ale ty holky jsou jaksi malicko podvyziveny. Asi jim tam soupnu mou dnesni veceri :slight_smile:
Holky, taky se vam hrnou kalhotky pod pupek????
9. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
arwi, maj ji tam i v kratkym....ale to ja se svoji celulitidou a krecakama nemuzu, uplne by se zkazil ten efekt :grinning:
andul, hezky...... :wink:
9. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Arwen, taky mám radši kratší. :slight_smile: Ale ta zelinkavá je hezounká. :slight_smile:
A Pupí papíry nemá - dostali jsme k ní jen žlutý očkovák, ale myslím, že tam je napsanáno, odkud pochází. :confused:
9. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.