• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
http://www.krasnepradlo.cz/elis-body-anais/

Predstavte si tohle na tech nasich pupicich :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
9. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
arwen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi fakt vtipnaaa :grinning: :grinning:
Arwen, nehrnou, protože mám většinu gatěk už zařízlý úplně po celém obvodu. :frowning2: :confounded:
hmmm, to je v tahu, co ty papiry u zvirat udelaj s cenou, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: naseho psa bez papiru koupis za 5000.....
9. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Kdyby na ní nebyla ta černá drápavá krajka, ale třeba jen černá tenká stužka po obvodu, tak jedokonalá:http://www.krasnepradlo.cz/lili-satenova-kosilka/showdetail.php?prev=48918&p=kosilka04lili.JPG.jpg
9. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jeeeeeee, Leni, mnaaaaaaam :sunglasses:
Ta je krasna
Mam ovsem pocit, ze do ni nikdy nezhubnu......

Andulko, ale drzej. To mne ne. Mne sjedou a zariznou se vzadu do faldu na zadech. JInak jsou uplne pod pupkem.....
9. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
do faldu na zadech.....ty zase prehanis, vid? ja to resim tak, ze na doma nosim Petrovy trencle :grinning: :grinning: jsou volny a pohodlny :grinning: a jinak nosim tanga a ty se mi nikam nehrnou :wink:
arwi, hubnout do ni nemusis, urcite neprodavaj jenom velikosti S :wink:
9. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Andulko: myslíš tu hadrovou plínku? tak to už jsem vyzkoušela po koupání, už ji máme počůranou :grinning:
9. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Leni - a kolik stoji papirovej? Moje kocka kolem 10 000. Na to, jak je pitomoucka, docela hodne :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
andul, ta hneda je kraaasna..... :sweat_smile:
iluss, ale aspon neplacas jednorazovky :grinning: tohle vyperes a je to....vidis, uz jsi jednu plinku usetrila :wink:
9. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ilusko, vis, co jsem delala ja? Dala jsem na prebalovak igelit. Takovy ten ubrus na miru.....kdyz zacne curat, jen to utres....
9. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
arwi, my jsme za psa davali 20 000 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
A tohle jeto v čem by se líbilo nejvíc spát mně: http://www.krasnepradlo.cz/m-485-damske-nocni-kosilky/ I se vším "příslušenstvím" :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
to prádélko je fakt nááádnerný!!! :wink:

arwi: jenže já nevím, jak to ta moje holka dělá, ale když leží na přebalováku na zádech a čůrá, tak je to jako u chlapečka a čůrá nahodu a to bychom byly počůrané obě dvě :grinning: , tak musím přehodit i něco přes ní.
Takhle jsem jí dneska hezky vykoupala, namazala olejíčkem a ona začla čůrat do tý hadrovný plínky, jsem jí přes ní přehodila jen tak tak, ale pak jsme museli koupat znova :grinning:

jinak teď jsem tu s ní měla trápení, pořád mi tu brečela, asi jí bolelo bříško a trápily prdíky, ale už to snad bude v pohodě.
9. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Andulí, to je krása. Obojí, to druhé je takové rošťácké

Leni - potěš koště teda.....ale Dante je krásnej
9. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ilusko, ja vim, ze to asi zni nehygienicky, ale hodne vody usetri vlhceny ubrousky - nemuzes ji porad koupat :slight_smile: Neboj seje jeste taaaaaaaaaaaaaaaakhle malinkata a adaptuje se - vzdyt si zvyka :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
no když mi to udělá v obýváku na přebalovacím pultu, tak používám ty vlhčený ubrousky. Ale tohle mi teď udělala v koupelně těsně po koupání, tak jsem měla vaničku s vodou hned vedle, tak jsem jí tam jen rychle znovu šoupla, opláchla spodní část těla - to počůrané - a rychle vyndala ven :wink:
9. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jo, to je jasny :slight_smile: Pockej, az mi tohle budou delat dve - zesedivim a odvezou me :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Asi na mě jde spaní. :sweat_smile:

Iluš, myslela jsmepřesně ty - jeden balík po 10ks stojí myslím 200,-, ale je to pratelný, takžene až tak drahý, když se to porovná s jednorázovkama. A na to přebalování, by to mohlo býtdobrý .na tyhle miminkovský srandičky. :wink:
9. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
NA me zas prisla ta vecere :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ufffffff, to bylo narocny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Berušky,jdu spinkat. Pokud se do zítra nerozrodím - o čemž docela pochybuju- tak jdu ráno do poradny,tak mi držte pěsti. :wink:

Krásné sny, minimum záchodových výletů a klidnou noc!! :slight_smile: :wink:
9. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
tak ja neodolala a sla jsem si namazat dva chleby s rybickovkou, mnaaam..... :slight_smile:
arwi, s dvojcatkama to dvojnasobna sranda :grinning: :grinning: jarda se bude muset taky ohanet :wink:
9. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
andulko dobrou a drzime palecky do poradny :wink:
9. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
ja jeste spat nemuzu, za chvilicku mi davaj sberatele kosti :grinning:
9. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Leni, ja bych si dala rybicky v tomate....mnamky. Uz jsem ale vazne vsecko vyzrala :confounded:
9. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Kocicky, tak ja jdu taky do postylky.....hezke sny a rano se ohlasim :slight_smile:
PS: Proc ja jen mam ten zachod tak daleko????
9. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ráno!

Nejdřív a předně chci popřát všechno nejnejnej...lepší a nejkrásnější Bledulčinu Tomáškovi k jeho dnešním druhým narozeninám! Tomášku, buď jen zdravý, šťatsný, spokojený a pořád tak prímový kluk jako jsi těď. :wink: K tomu Ti ještě přeju zdravého tatínka a stále usměvavou maminku, která Ti brzo přivede domů brášku, se kterým si budete časem hrát a starat se o sebe. :slight_smile: :wink:
10. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.