• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
JInak dnešní nocbyla příšerná! :frowning2: Od půl 12h do cca 5ti ráno jsme byla po půlhodinách vzhůru, potila jsem se jak na rovníku, ale po sebemenší známce porodu se slehlazem. :confused: Jsemzvědavá, natuporadnu, do které se marně snažím vykopat. :confused:
10. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobreee ranko :wink:

Taky preji Tomikovi jen vse nej nej nej a hlavne to zravicko a stesticko...

Anduli koukam ze stale zadna zmena, tak jsem zvedava co ti reknou v poradne.. Snad uz by to mohlo vyjit.. To spani ti nezavidim. To ja teda zatim spim v klidu a na zachod jsem sla dnes opet az rano o pul osme... Doufam ze mi to este dlouho vydrzi..
Vcera jsem byla v Kardio poradne a tak zacli rozebirat jak teda budu rodit, no pan doktor rekl ze to na cisare nevidi, ze to zkusime normalne.. Tak jsem rada, ze alespon to.. Myslim si ze oni si me uz pohlidaj a kdyby neco tak mi toho cisare udelaj, ale jsem rada ze nejsem k nemu odsouzena hned..

No a musim si jit hodit sprsku a tak, taky letim dnes do poradny..
10. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky moje.
I já se přidávám k přáníčku pro Tomáška - všecko nejlepší a pevné zdravíčko :slight_smile: Posílám pusinku.

Andulko, asi nějaké erupce jsou dneska - jsem vzhůru asi od šesti a ti dva mě jestě nepřestali dloubat zevnitř úplně dole, takový to nejvíc nepříjemný....jsem z toho nějak zničená.
Držím palečky do poradny.

Ritunko, i Tobě :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Ještě o jeden zážitek jsem se chtěla podělit - je sice starší, ale teď mi dochází, jakou ta paní měla pravdu....

To už jsem věděla, že jsem těhu, ale nevěděla jsem o dvojčatech. Byli jsme v Trutnově v Hypernově a před námi ve frontě u pokladny stála hodně stará paní. Ta fronta byla dlouhá a paní se nás na něco zeptala, trošku jsme si začali povídat a když jsme se dostali k pokladně, paní pokladní nám řekla, že paní umí skvěle vykládat karty. Jarda se tomu potichu smál, protože na to nevěřil - já se nesmála, vím, že to funguje.
Venku bylo příšerný počasí, sněžilo a bylo namrzlo, paní sotva chodila - bylo jí totiž 87 let, jak povídala paní prodavačka. V hlavě měla ale naprosté jasno...
Odvezli jsme ji domů a já se jí zeptala na ty karty, prostě jsme se nenápadně vetřeli, i když říkala, že je vykládá jen pro známé. Nakonec nás pozvala.
Nikdy předtím nás neviděla a začala sypat.....že se známe hodně krátce, ale máme se rádi, já že mám trošku v sobě nevyřešenou minulost, že máme problémy s bydlením a hlavně s penězi na něj, ale že by nás v téhle oblasti mělo čekat zlepšení, i když postupně, ne hned. Nakonec jsme se dostali k rodině a paní pořád mluvila o malinké holčičce, ale taky chlapečkovi. Neřekli jsme jí, že jsme těhotná....Nechápali jsme, co to má znamenat a skoro na to zapomněli - přece jsme byla těhu, ale pohlaví měla vidět jedno, no ne?
Byli jsme u ní přes dvě hodiny, tak rychle to uteklo....

Do několika dní jsem šla na gyndu a pan doktor na mě otočil ten monitor s dvojčaty....pak, že na tom něco není :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Omlouvám se za překlepy ve slově JSEM
10. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
dobré ráno kočky :slight_smile:

tak předem moc moc děkuji za přání Tomáškovi :slight_smile: pěkně jsem mu je přečetla :slight_smile:

úplně mám vzpomínkovou náladu...:slight_smile:

ted jsme se nastěhovali do malého pokojíčku,kde je to jak ve skladišti a velký obývák je úúúplně prázdný a za chvíli přijde pán na ten koberec :slight_smile: a zítra do malého pokoje a pak už začneme sestavovat postýlku pro miminko atd..

andulko,tkže noc nic moc jo? :unamused: hlavně držím palce do poradny- snad ti řeknou něco pozitivního :wink:

rituš- s tou kardioporadnou to je super-že budeš moci zkusit rodit normálně :slight_smile: a pak se to po porodu vyřeší definitivně a budeš mít jednou provždy klid :slight_smile:

arwi- teda odcela dobrý příběh :slight_smile:
já na tyhle věci věřím,spíš nevěřím některým z těch šarlatánů -někdo,kdo je dobrý psycholog na tom může pěkně vydělat aniž něco ví...ale věřím,že někteří lidé umí číst v těchto věcech.. :wink: :slight_smile:

no hezkou předpověd máte-i ty penízky časem dořešíte :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
jinak právě snídám třešně s kafem :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

Tak Tomulíčku /maminka ti to bude muset přečíst :slight_smile: /, přeji ti všechno nejkrásnější k tvým druhým narozeninám a samozřejmě nejvíc toho zdraví, štěstí, lásky a pohody...a k tomu kupu hraček a dobrý dort co ti maminka upeče :wink:

jak se máme kočky? vše v poho?

včera jsem byla na monitoru, prcek se choval způsobně a neškytal, tudíž se natočení zdařilo :grinning: je to v pořádku... jdu znovu příští úterý a pak už budu docházet do poradny do porodnice... se to taky krátí, co? :confused:

arwi - až mi běhá mráz po zádech, že by ta paní to takhle trefila... já totiž na takové věci moc nevěřím, ale i když.....???

čekám návštěvu, přijede mi těhotná kamarádka každou chvíli, tak se ukážu asi až odpo nebo večer... Arwi, co ty dorazíš, jak jsi na tom?
10. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
ahoj Bledul - tak přestavba je v plném proudu, že? Koukám, že jsme se s názorem na vykladače budoucnosti docela shodli :wink: V kolik se Tomík "narodí"??
10. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
ahoj claudísku :slight_smile:

tomík už "je na světě" narodil se ve 02.17 hodin :sweat_smile: ...touhle dobou už jsem ho ňuchala na pokoji a byla plná endorfinů a energie a všeho krásného... :sweat_smile:

takže monitor v pohodě a prcek ho nebojkotoval,jo? :grinning: to je dobře :slight_smile: já jdu poprvé do porodky v pátek,ale monitor mi ještě dělat nebudou,ten až příště :slight_smile: ty rodíš v boleslavi? asi jo,že jo?

ale pozor-už máme koncept,jak to uděláme s mým porodem.Pokud porodím do 26 ve všední dny,tak praha,ale na víkendy a po tomto datu se stěhuji do jilemnice a tam zůstanu dokud neporodím :sweat_smile:
10. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Zlatí, Claudi, dneska teda asi nakonec ne a nechame to na dalsi tyden, vzala bych Danecka, bylo by to mozne? Ja dneska musim za mamkou, vyresit kocku, zacina se mrouskat a nemuzu prosvihnout kocoura :grinning:

K tem kartam jeste - mam v Pace znamou a zabyva se tim uz dlouho. Nikdy nechtela ani koronu, ale pokazdy se trefila, az mi jde mraz po zadech. I s tim mym minulym potratem....vedela to taky, videla v kartach dite a ze to nedopadne dobre....nechame toho. jen jsme si na to dneska proste vzpomnela :slight_smile:

Claudinko, jak bys mela teda cas pristi tyden? Ja bych mohla snad kazdy den krome pondeli, to ma Danulicek ty narozky - a az mi manazerka doveze papiry (uz tady mela byt rano) - tak budu vedet, ktery den je nejvolnejsi...
10. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Hezké dopoledne :wink:

teda já jsem dneska úplně vyřízená. Spala bych jak mimino. Večer malá nemohla usnout, trápily jí prdíky a asi jí z toho bolelo bříško. No a v noci se probouzela po dvou hodinách. A strašně dlouho jí trvalo, než se napapala a odříhla si. Tak mi přijde, že jsem v noci snad skoro vůbec nespala. Chtěla bych to dohnat teď, když malá konečně spinká, ale to se zas musím připravit (umýt si hlavu, udělat oběd apod.) protože jdeme v jednu odinu k dětské doktorce na prohlídku.
10. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Ilusko, ahoj, je mi lito, ze ses nevyspinkala a ze malou boli brisko :frowning2:
Kdyz to tak ctu, myslim si, ze se z tech dvou asi zblaznim a zvlast, kdyz na to budu treba sama :frowning2:
10. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
ale přece jenom ty už máš zkušenosti jako mamina :wink: ty to určitě zvládneš!!!
10. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Ty uz jsme davno zapomnela, vzdyt to bude 6 let :slight_smile: Vzpominam si jen mlhave a s dvema to bude uplne jiny...
10. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
to je jak jízda na kole, to se nezapomíná :wink:

a kdyby přece jenom nastaly potíže, tak ti holt Jarda bude muset pomoct. přece jenom jsou to i jeho dětičky :wink:
10. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
caute tehulky a maminky :slight_smile: koukam, ze se tady v noci spatne spalo :unamused: ja usnula v jednu a spala az do rana, takze super.... :slight_smile:
bledul, Tomikovi vsechno nej nej a at si to poradne oslavi :slight_smile: a ty? tresne s kafem? to bude litanda na zachod :grinning:
rit, drzim palecky do poradny....a to je fajn, ze te nechaj rodit normalne, tam se o tebe urcite postaraj :wink:
arwi, s tema kartama tomu verim...ja byla u kartarky jednou a co mi rekla, tak mi vyslo...jeste jsem neznala Petra a ona mi ho normalne predpovedela :confused: a byla vtipna, mela takovou velikou chlupatou kocku a kdyz mi predpovidala, tak ji ta kocka sedela na rameni :grinning:
iluss, to je mrzuty, kdyz miminka placou a mamka se nemuze vyspat, ale snad uz je to v pohode.... :wink:
10. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
arwi, jj, budes muset zaprahnout i Jardu.....
10. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
No - o to jde - kdyz tady nebude mit praci a bude 200 km daleko v lese, tak smolik. Budu to muset zvladnout, i kdyz si myslim, ze se precenuju a ze jedna zenska nemuze zvladat dve prace a tri deti...mamka pomuze, ale denne doma a zas spolu? Neeeeeeeeeeeeeeeeeee :angry: :grinning:

Leni, tak vidis, nevim, jak je to mozny, ale fakt to vyslo. Kdybych ji aspon rekla, ze jsem tehu, ale ona nevedela ani to a furt ty deti videla....
10. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
arwi, holt si bude muset najit jinou praci, nejakou pravidelnou....nerikej mi, ze kdyz se posnazi, tak nic nenajde....tomu neverim.... :confused: neboj, ono to urcite nejak dopadne....my taky poradne nevime, jak to budeme mit, az se Petr vrati :unamused: my zas nebudeme mit kde bydlet a taky se to bude muset nejak vyresit....a hlavne pak stehovani s mimcem a veci rozhazeny po Decine a po Rychnove... :confounded: asi to bude taky soda
10. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
no ja na karty docela verim, ale jak tu psala bledulka, tak je potreba dat si pozor na ty dobry psychology....ani nevis, a spoustu jim toho o sobe reknes.....ta babca, u ktery jsem byla, byla jak carodejnice :grinning:
10. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Leni, tahle pani mela jen a jen zivotni zkusenosti, ze kterych mohla cerpat, ale nemohla vedet, ze jsem tehotna, byla jsem sotva ve druhym mesici...ani ne.
S tou praci proste vazne nekecam, divam se tady denne, nabidku mel - plat 8500 a VIKENDY!!!! No kde jsme? Za to fakt delat nemuze, to proste musi zustat, kde je :confounded:
10. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
arwi, vsak je jeste cas....hledejte dal....ted kdyz ma ridicak, tak by to melo byt jednodussi, ne?
10. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Hihi, to ma - jeste mu tam neoschlo razitko:slight_smile:
Pocitam s variantou, ze to nedopadne a budu na to sama :confounded:
10. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Jůůů,vy jste povídalky! :grinning:

Tak já jsem doma z poradny a je to docela sranda. :grinning: Min. týden jsem byla dle mého gyndaře otevřená na 2-3 prsty, dnes jsem dle primaře na prst - asi je má každej jinak velký. :grinning: CS nevím, protože mi ho do zprávy nenapsal. :confused: Malý má cca 3,7kg ( ! :astonished: - kdo to bude rodit??? :grinning: ) a je v pohodě. V pátek jdu znova a pokud neporodím, tak to vypadá na příští týden na provokačku. Mám sice v sobotu 1. termín, ale čím bude Skřítě větší, tím větší bude riziko komplikací s tou mou páteří, takže proto. A dělal mi Hamiltona. :slight_smile: To byla docela sranda - ptal se mě, zda vydržím chvilku bolest a že mu klidně můžu nadávat, ale že by ho udělal, že by to mohlo ten porod rozjet. Tak já že jo. Nadechla jsem se, připravila na tu strašlivou bolest (co popisuje téměř každá těhule,co to máza sebou) a čekala, kdy to přijde. Jenže ono vůbec nic! :slight_smile: Primář se ve mě trochu pošťoural, za chvilku vyndal prst ven a začal si sundávat rukavice. :confused: Tak mu povídám: A to bylo všechno?? A on že jo. :grinning: :grinning: Tak snad to pomůže, ikdyž mě to nebolelo. :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
arwi, tak se prestehujte do Prahy :slight_smile: Tady praci sezenete oba dva raz dva.....
10. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
MMCh - nepamatujete si, za jak dlouho po tom Hamiltonovi Květ porodila? Vím,žeto je individuální, ael tak pro představu. :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj andulko :slight_smile: tak to je super, ze to takhle dopadlo :slight_smile: skritatko uz ma pootevrenou cestu :slight_smile: teeeda, to bude macik....tak to mas teda asi stesti, ze te to nebolelo, taky vzdycky ctu, ze to boli jak cert....
10. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
andul, to si nepamatuju, ale urcite to bylo rychle :wink:
10. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Teda Andulko, hezka prace, ten se vam povedl :slight_smile: To je macik :slight_smile:
Taky si ten casovy usek nepamatuju, ale byla to chvilka, par dni...

Holky, ja mam v brise tanecni - to je hruuuuuuuuuuza

Leniku, Jarda do Prahy nechce a ja kvuli Danulickovi a jeho skole a debilni stridavy peci ani nemuzu....
10. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.