• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledul - ano, rodit budu v Boleslavi...i když Turnov je prý taky fajn a mám ho ještě okousek blíž, ale rozhodla jsem se pro Bolku, tak to tak už nechám...
Tomík je tedy už na světě od dvou hodin jo? no to je už velký chlap :grinning: To je krásné zavzpomínáníčko, co? :dizzy_face:

Arwoušku - v klidu, to neva, necháme to na jindy... Příští týden nebudu moci v úterý a pravděpodobně v pátek, ty píšeš že ne v pondělí, takže připadá v úvahu středa nebo čtvrtek....se ještě domluvíme :wink: A Danulíčka já taky ráda uvidím.... :wink:

Leni ahoj, ty jsi se vyspala gut, co? to je dobře :slight_smile:

Andul - vidíš jakého máš šikovného doktora, udělal ti Hamiltona a ani o tom nevíš.... :grinning: asi má šikovné ručičky :wink:
10. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Arwen, jási taky myslím,že se něco pro Jardu musí najít. I kydyby měl jezdit každý den třeba do HK nebo někam tak. Přece Tě nemůže nechat samotnou!

Já si právě nejsem jistá, zda Kvetulce ten hmat nedělali dvakrát. :sweat_smile: A upřímně doufám, že se paní doktorka na UZ sekla aspoň o 20dkg nahoru. :sweat_smile: :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
tááák a máme čistý koberec,jsme najedení a můžeme jít spinkat :slight_smile:

andul- květuldě ho dělal nějak 9 -10 dní před porodem myslím a sliboval,že za týden znova...(kuk na str. 139 a květ rodila myslím 21.května

prostě musíš to brát tak,že je to fakt individuální :wink:
10. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
andul, delsali ji ho dvakrat...podruhy v porodnici....myslim teda :wink:
10. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Andulinku, nejde PRESNE urcit vahu miminka.....jsou to jen odhady. Neboj se. Danda mel 3 kila 70 dkg a taky vylezl. A tamtudy, kudy mel :slight_smile: :grinning:
Claudinko, ja Ti to jeste dnes povim, pokud mi ovsem ta manazerka doveze ty desky - 8 rano uz jaksi bylo....dava si nacas :slight_smile:

Hradec je odsud 50 kilometru, to je 100 denne a tim padem 200 za cestu minimalne - krat 20 pracovnich dni jsou to 4000, takze i kdyz je tam te prace vic, musel by brat minimalne 20 000 cisteho, aby mel to, co ma v lese. Takze jsme tam, kde jsme byli. Ted daval dotaznik do jedne firmy tady v JC, jsou tam neljepsi platove podminky pro chlapy, ale humus nad humus, horkej hlinik a nebezpecny pracoviste - uz nekolik lidi to osklive popalilo....no co, kdyby byl opatrnej.....cekame na zavolani :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
bledul - dobrou :wink:

mě odjela návštěva, tak asi taky půjdu chvíli do hajan....
10. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
claudi- ajo,vždyt ty to máš cca na půl cesty mezi Bol a turnovem... tak pro něco se člověk rozhodnout musel,co? hele,za měsíc už bychom měli mít ty naše kluky v náruči,že? :wink:

andulko,neboj, i 4 kilové dítě jde porodit :wink: :grinning: ale taky bych šílela,kdyby mi někdo předem řekl,že bude mít tomík takové míry (4 kila a 53 cm):grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
andul, strana 185 posledni prispevek :wink:
10. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak jak samotný"zákrok" nebolel, tak teďcítím čípek i břicho. Ale není to nic strašnýho. :slight_smile:

Bledul, Ty jsi borec- pamatovat si tránky. :grinning:

Holky,cpu se studenou obrovskou a ještě výbornější klobásou a rohlíkama - zdravá strava je základ! :grinning:

Claudi,jak jde učení?
10. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
andul- já si spíš pamatovala,že jí delali hamiltna docela brzo a tak jsem namátkou zkusila stránku a sekla jsem se asi o jednu :grinning:

což mi připomíná,že tu květ. dlouho nebyla,tak snad je jen zaměstnanáá radímkem a jsou jinak v pořádku :wink:
10. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Takže Květměla celkem 3. :confused:
kontrakce jako takový si neumím představit, takže těžko říct,jak bych to vnímala během nich. :confused: Ale jsem ráda,že ten 1. nebolel,protože se mi ty případný další budou snášet mnohem snáz. :slight_smile: A asi je taky znát,že už jsem přeci jen trochu otevřená, že mi ten prst nerval skrz zavřený čípek.

KLobáska už je bříšku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Bledul, taky už jsem si říkala, že doufám, že bude ten kluk jako Iluščina Lucinkaa já se sem za váma aspoň jednou za den dostanu. :slight_smile:
Holky, já jsem zvědavá, jak se to naše dítko bude jmenovat - Eliška dnes definitivně padla. :grinning:
10. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
mnam klobaska :slight_smile: ja mam jednu domaci na mrazaku, ale nechce se mi ji rozmrazovat....tak jsem pojedla zase rybickovku s rohlikem :unamused:
tyyyjo, za chvili bude dalsi miminko :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
a proc? :confused:
10. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
andul - učení se moc nekoná.... nějak se mu vyhýbám :grinning: Měla jsem návštěvu, tak nebyl čas a teď místo učení sedím na netu a chystám se jít hajánkovat...takže asi odpo a večer se do toho ponořím... No jak já to v pátek zmáknu, to je mi záhadou... :confused: :sweat_smile: :wink: :grinning:

bledul - no jsem si právě včera říkala, když jsem šla za ´Pepinem na kurty, tak za pár týdnů už tady pofrčím s kočárkem :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
claudi, neboj, zvladnes :wink: jsi holka sikovna....hlavne nezapomen vyvalit pupik a funet :grinning:
10. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
leni - jo jo, budu funět jako stádo hrochů a pupík bude vyvalen co to půjde....když tak si pod triko nacpu ještě kojícího chobota, abych ho měla fakt megaobrovské :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
andul - já myslela, že když chlapeček tak Kubík....nebo mám zastaralé info? :confused:
10. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Andulinko, klucik se nemuze jmenovat Eliska :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Claudi, Kuba nebo Vítek. Neumím si sice představit, že by se měl jmenovat jinak než Kuba, ale těch je tááák mooooc,že Vítek "nabírá na váze". Ale poslední slovo padne, až nám ho dají do náručí. A Tom z toho vybruslil fakt ukázkově - povídal, že to poslední slovo bude stejně na mě,že já to se svým silným empatickým vnímáním poznám líp- zda je to Kuba nebo Vítek. :grinning:
10. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
andul, teda za me, ja znam vic Vitku nez Kubiku :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Leni, fakt? Tady malej Vítek není snad ani jeden. Všude samej Kuba.
10. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máme? Nějaké nové miminko? :slight_smile:

Omlouvám se, ale vůbec nemám čas sem chodit nebo něco sledovat :frowning2: Je fuška mít doma miminko :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj kvet :slight_smile: tak jak Radimek, maminko? :sweat_smile:
andul, jj, Praha je Vitku plna...jenom u nas v praci jsou dva :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Koukám, že řešíte ten hmat :slight_smile: No, tak teď nevím, abych nekecala, ale mám za to, že mi první hmat dělal 12.5. a 14.5. mi odešla hlenová zátka. Pak mi dělal druhej hmat 19.5. a 20.5. mi praskla voda, jenže ačkoliv jsem měla kontrakce dost silný a opakovaly se po dvou až třech minutách, tak jsem se neotevírala, tak mi během "porodu" udělal asi dalších 5 těch hmatů :sweat_smile:
kvet...miminko zatim zadny, ale uz to brzo bude, vid andul? :slight_smile:
he he, andul, takze nemela tri :grinning:
10. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
len: Radimek někdy zlobí, ale převážně to je andělíček.. přes den to s ním je horší, ale v noci se mi probudí tak 2x až 3x, což je paráda :slight_smile: A co tvůj prcek v bříšku? :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Květul, zrovna jsem o Tobě s holkama mluvily. :slight_smile: Ahojda! Jak je?
10. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Andulka se chystá rodit? :confused: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.