• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Andul: no, už můžu sedět skvěle bezbolestně jako před porodem, takže je skvěle :grinning:
10. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
kvet....zatim roste a dela v brise vylomeniny :sweat_smile: , pristi tyden jdu do poradny, tak uvidime....na 36 tyden uz jdu do poradny do motola, tak mi snad reknou, jak je prcek velkej....no ma co dohanet :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
kvet a kdy budou fotecky? :confused:
10. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
květuli, tešíme se na fotky! Iluška i Denča už mají miminka valbíčku, tak koukni. :slight_smile: :wink: A Janči Ondrášek už je taky přes týden na světě - ale to už možná víš. :slight_smile:

Leni, já TI znám dospělého Vítka asi jenom jednoho. :sweat_smile: A pak Koudelku. :grinning: Akdybymělbýt náš Skřítek jako Vítek Koudelka - tak sladkej a hodňoučkej a přitom měl ty čertíky v očičkách, tak se nerozmýšlím ani vteřinu! :grinning:
10. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Květ, v sobotu máme termín. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Holky, fotky vám sem dám, ale abych dělala album, tak na to nějak čas nemám :frowning2:

Hned jsem jdu nějakou fotku vložit
10. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak hotovo
10. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
andul: tak ať už Skřítě zaťuká a všechno dobře dopadne :slight_smile: Akorát se divím, že tě ten hmat nebolel, já jsem se svíjela jak divá :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Včera dávali v televizi reportáž o tom, jak se nemá s dětma třást, tak jsem z toho nemohla ani usnout, protože jsme párkrát Radimka víc "houpali" v koši, ve kterým ze začátku spinkal, tak doufám, že to bude ok
10. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Andulko drim pesti at ten hmat zabere co nejdriv. Budete mit peknyho chlapaka, urcite to zvladnes. Kamoska ted porodila kluka co mel skoro 3.7 kg a nechapu kam ho dala :grinning: mela maly brisko a i ona je mensi a hubene postavy.

Rit gratulace ka kardiu a at ti dopadne dobre poradna :slight_smile:

Vse nejlepsi Tomikovi k dnesnim narozeninam a velikej dortik od maminky :slight_smile: Hodne zdravicka a stesticka a hodnyho brasku :slight_smile:
Bledulko ja naststi nemam ani hypo ani hyperfunkci stitnice, ale mam problemy s protilatkama.

Ahoj Kvet, to je dobre ze je Radimek hodnej aspon v noci a necha te vyspat :slight_smile:

Ja jsem si dneska konecne vyridila razitko do prukajdy od obvodacky a taky detskou doktorku. Tasku do porodnice uz mam skoro zabalenou jeste par drobnosti. Zitra me ceka poradna tak jsem zvedava jestli se mala otocila, ale myslim ze ne :frowning2:
Jdu si dat neco k jidlu a uvarit malinik :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jinak zítra už budeme s Radimkem v polovině šestinedělí, docela to utíká :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
len: no vidíš, já jsem se za celou dobu těhu nedozvěděla jak by měl být Radimek velkej :grinning: Tak ať hezky roste, ať má sílu až se bude drát na svět :wink:
10. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jinak jsme s manžou taky konečně objednali projekt na baráček :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
kvetul, ten je naaaadnernej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kulisek malinkej, jeeee :sweat_smile: :sweat_smile: zlaticko.....fakt krasnej :sweat_smile:

andulko, kdo je vitek koudelka? :confused:
10. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Kvet radimek je uzasnej :slight_smile: Krasny fotecky. :slight_smile:

Len ja taky nevim jak je mala velka, vim jenom vahu z 31tt :grinning: Ale mela bych se to dovedet snad pristi tyden, to uz jdu na kontrolu do porodnice.
10. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
kvet, kolik jste za projekt dali? jsou to pekny palky, co?
10. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
No Radík se probudil, tak mu jdu dát napapat a ustrojím ho babičce do kočárku, mějte se hezky a ať máte snadný porody, kdybych se tu neukázala :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
sis, tak razitko od obvodaka taky jeste nemam....co ti dela za prohlidku?? :confused: asi bych tam taky mela zaskocit :confused:
10. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Květul, ten je sladkej!!! :dizzy_face:

A k projektu gratuluju a přeju pevné nervy! :slight_smile: :wink:
10. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
pa paaa kvet a at se vam dari....Radimka za nas pohlad :sweat_smile:
díky holky :slight_smile: :dizzy_face:

len: No samotnej projekt asi 28.000,- + projekt energetické náročnosti asi 6.000,- nebo tak nějak a dalších 15.000,- bude stát osazení domu na pozemek
Len ty jsi nevidela Jak se kroti krokodyli ? Na to se koukni u toho se nasmejes :grinning:

Kvet gartuluju k objednani projektu, my jeste porad resime uzemni plan :unamused: a domecek zatim v nedohlednu... :frowning2:
a jinak nás studna vyjde asi na dalších 60.000 :unamused:

tak pa pa
10. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
kvet....no to je sila! :astonished: :astonished: :astonished: jeste vlastne nic nemas a 50 000 v tahu....to je fakt silenost :astonished: :astonished:

sis, joooo, to je z krokadylu :sweat_smile: tak to znam.....to byl zlatej vitek :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Kvet papa. Teda to jsou palky, to abysme zacali setrit :astonished:

Len ja jsem dostala jenom razitko a zadny vysetreni me nedelala. Ale vim ze vetsinou se delaji odbery, EKG a podobne. Ale ja su v podstate zdrava a doktorka me dobre zna a dokonce i gynekolozka me rekla ze tam ani chodit nemusim, ale to by me v porodnici pak pekne vynadali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
kvet....to je husty :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andul, kolik jste za to platili vy?
10. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jee konecne prestalo prset a dokonce vyliza i slunicko :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Květ, papaa

Leniku, to si sežeň nebo já Ti to pošlu - ten film je dokonalej a Vítka si zamiluješ! Já u toho vždycky brečim jak želva a jsem pokaždé pevně rozhodnutá, že si Koudelku adoptujem! :grinning:
10. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Kvetulko, ahojky :slight_smile: Radimek je kraaaaasnej :slight_smile: Je to radost, vid?

Andulko - vzdyt to jmeno se nabizi - Skritek Vitek !!!! :slight_smile: Doufam, ze bude i jako Vitek vypadat :slight_smile:
Ja znam jen jednoho, chodil se mnou do tridy - Kubiku znam taky vic....
10. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
hmm, tak to bude asi jenom o razitku....odbery mi ted delali, ekg mi delali na kardiu....no tak se tam nekdy vydam...jsem myslela, ze kdyz nemas potize, tak tam ani nemusis.....ja musim jeste dneska vyresit toho zubare.....se stehoval, tak jsem dneska konecne sehnala cislo, ale nezvedali to, takze to zkusim tak za hodku, az se budu objednavat do motola....
10. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.