• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Sis, já měla jenod manžela natočený EKG, který obvoďačka chtěla a to bylo všechno.

Leni, ve své podstatě přes 130tis. Který nám ta firma stále dluží. :angry: Jinak mi měli domeček na klíč, takže projekt a usazení byl v ceně - ale vycházelo to do 50ti tisíc.
10. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
sis u vas prselo? tady je od rana celkem hezky :sweat_smile: konecne....
10. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
no na ekg je v prukajde samotna kolonka, ne? a byl jste nekdo na plicnim? mne bylo receno, ze tam nemusim....
10. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Arwi, taky miluješ Koudelku?? :grinning: To je Nynynka, viď?
10. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Leni, já ne. Jen zubař a obvoďák.
10. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
andul, to je fakt neskutecny :confounded: to Petr pojede na misi, aby vydelal na tyhle kraviny a stavet nebudem mit za co :grinning: fakt bude muset jezdit kazdej rok.....
Andulicku, kdyz ja vubec nevim, o cem to mluvis.....ja znam Koudelku akorat z filmu Jachyme, hod ho do stroje....

Jo a gyndr mi rekl, ze nemusim k zubari :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ha ha, arwi, tak tohohle Koudelku andulka URCITE nemyslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale taky me napadl.....
koukni se na Jak se kroti krokodyli....tam je Vitek Koudelka a fakt je zlatej :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
arwi, jakto, ze nemusis k zubari?????
10. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Aha,Arwei, já myslela, že mluvíš taky o Vítkovi Koudelkovi z "Jak se krotí krokodýli". :sweat_smile: TenTvůjspolužák byl fešák?

Tak to se Ti ulevilo, že nemusíš k zubaři,ne?
10. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Anduli ja jsem dostala jenom to razitko :grinning:

Zubare uz nasteti mam za sebou, byla jsem poctive dvakrat :sunglasses:

Len u nas zacalo v noci prset, pak na chvili prestalo a po jedenacte zase zacalo a docela dost, ale ted uz zacina byt hezky a prset uz by snad nemelo.
Ja jsem na plicnim rozhodne nebyla, chodim akorat na tu endokrinologii to musim.
Ja mam takovou zvlastni prukazku, sestricka vzdycky nadava ze tam nemuze nic najit a na neco tam nejsou kolonky a jak tam mate napsanou treba tu vybavicku tak takovy veci tam vubec nemam.
10. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Leni, já si zas nevybavuju toho z "Jáchyme,hoď hodo stroje" :sweat_smile: . ale hádám, že ten by se mi asi moc nelíbil, když si vezmu ten film jako takový. :grinning: :sweat_smile:

Kdyžono tomáš těžký,cem si,kolikstojí taková koupelna - tojeskoro to samýaněkdy i mnohemdražší nežkoupě projektu a usazení... MMCh - jak se vašim líbí nová koupelna?
10. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Sis, na endo jsem byla taky, ale v průkazce to nemám. :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ach jo - mám na dnešek tolik úkolů a nejraději bych spala. Od včera mám koupený maso na karboše a na rizoto a musím si umýt vlasy... Asi dneska zkrátíme nebo zrušíme odpolední porcházku, páč já si půjdu po Čarodějkách lehnout - musím přece dospat tu dnešní noc. :grinning: Jestli se ovšem Čarodějek dočkám a neusnu už teď. :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Holcinky, tak krokodyly jsem nevidela - asi je to pekny film :slight_smile:
A jak hezky to zni - Vitek Koudelka....... :dizzy_face:
Vitek Sattran nebo Jakub Sattran ??? Ono kdyby to bylo jmeno VITEK jako takove, je krasne. Ale v kalendari je VIT....jenze kdyz se nad tim zamyslim, i tomu nasemu VITOVI ve skole vsichni rikali Vitku, celou dobu :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Arwen a pak ještě Vítězslav, ale náš by byl Vít. Vtipně má svátek 16.6., ale mohl by ho slavit právě na Vítězslava, který ho má 21. července.
10. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Oprava - Vít má svátek 15.6. :slight_smile: 16.6. je Zbyněk :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
JO a k zubari se nemusi, pry je to jen dobre tam jit z duvodu vetsi kazivosti zubu v tehu....smatram si v hube kazdy den a peclive to kontroluju :slight_smile:

Holcinky moje, taky nedovedete snist velky porce? Ja mam sice chute na priserny praseciny, ale velka porce se do mne nevejde, jak mi tlacej na zaludek...vzdyt mam v sobe uz dohromady 60 cm zivota a asi se tam proste blbe sklada :angry:
Meli jsme moravskyho vrabce a ja snedla malinky 3 bramborovy knedliky a uz jsem nemohla :angry:

Andulínku, já bych ho pojmenovala přímo Vítek a je to :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Andulko me se vic libi Vit. Akorat je blby ze by mel svatek tak blizko narozenin.

Arwi taky mam ten problem, oci by si daly ale zaludek uz je plnej .
10. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojka, zdravím vás všechny,

Bledulko, pěkně oslavte Tomíkovi narozky :grinning: :grinning: .

Andulko, co to čtu? Ty se chystáš rodit?
Kuba nebo Vítek, stejně to bude Skřítek :grinning: :grinning: :grinning: .
A z těch rozměrů se neděs. Na utz se seknou klidně o 0,5 kg.
Terka měla taky 3,7 a šla obráceně.
10. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Dneska jsem byla v poradně, monitor OK, nic nového. Takže snad v pohodě.
Akorát mě pobavilo, že topili. Prý kdyby topení vypnuli, nemuseli by ho už v zimě zapnout. No jako za komoušů, fakt. Je to fakt smutný dnešní státní zdravotnictví.
V pondělí jsem objednaná na UTZ, v úterý musím na monitor a ve středu do poradny. Prostě jako v Kocourkově. Jedině snad, že bych do konce týdne porodila a bylo :sunglasses: .
Ale jinak všechen perzonál naproto úžasný, tak snad to všechno dopadne dobře.
10. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
koukám Ludvo, že tě prohánějí jako nadmutou kozu :grinning: a pak že si člověk doma odpočine...to sotva, když se každý den musí někam po doktorech....
s tím topením - to jsi mě teda pobavila....nemuseli by ho už v zimě zapnout :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Iluško, pokud malá pořád kaká, tak to je dobrý znamení, že má dost mlíka
:grinning: :grinning: :grinning:

Květ, máš moc krásného chlapečka, blahopřeju.
10. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ludvi, máš pravdu! :wink: :grinning: :grinning: A gratuluju k dobré poradně. :wink: Jéé - oni Ti takle nenápadně zvyšují fyzičku na porod, víš. :slight_smile: :wink: A doufám, že jestli se sekli, tak ve směru nahoru a nedolů! :confused: :grinning:

Arwi, to mi muž zatrhl. A je to vlastně jedno - já jsem taky Anna a téměř nikdo mi Anno neříká a u toho Víta to bývá stejné. :slight_smile: :wink:

Sis,to by se právě dalo ošetřit tím, že by svátek slavil v červenci. :slight_smile:

A co mi jde ještě proti Jakubovi, je jeho význam - druhorozený. :sweat_smile: Ale teď to nechám koňovi a fakt uvidíme až ho budeme mít u sebe. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj Ludvi :slight_smile: gratulace k poradne. teda te pekne prohaneji, to ti nemuzou udelat ten monitor pred poradnou v jeden den? Teda s tim topenim to si me pobavila :grinning:
Ludvi ty jsi rodila Terku koncem panevnim a mela 3.7kg ? me rikaji ze kdyz bude mit mala vic jak 3.5 tak me jako prvorodicku normalne rodit nenechaji :frowning2:
10. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Jinak jsem neodolala a byla jsem na tresnich :grinning: Ono je to tezky kdyz tak clovek kouka na ten strom primo z okna :grinning: :grinning: Tak mam nacpany bricho k prasknuti :grinning:
10. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýý, práce. Nával. Brrrrrrrr....naštěstí už je klidněji.

Co to tady čtu - jak to, že se dá rodit koncem pánevním??? Mně řekl doktor, že když nebudou obě hlavičkama, udělají mi šmik :unamused:
10. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Paaaani holky vy jste ale povidalky :grinning: :grinning: :grinning:

Az ted jsem se dostala domu..
Poradna dopadla super, vse v poradku a skrite je hlavou dolu :slight_smile: kontrola znovu pridti tyden..
A este mi k tomu dneska volala kamaradka ze zjistila ze je tehotna.. Mam z toho strasnou radost, sice je este v zacatku, ale uz se tesim ze budu mit skym jezdit :slight_smile: :slight_smile: Tak jsem ji rekla ze si obednavam nevestu pro naseo Matyaška, tak pry to zaridi.. :grinning: :grinning: :grinning: To jsem zvedava jak se ji to povede :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
tak jsme doma z vychazky....zase zniceny jak psi :grinning:
ahoj Ludvi, takze Bulovka udelala dobrej dojem? to je fajn... :wink: hlavne aby to tak bylo i v den porodu...to ti dala asi zabrat, kdyz sla zadeckem, co? :confounded: hi hi, to topeni je fakt vtipny... :grinning: chudaci pacienti, co tam musej lezet :confused:
sis, jakto ze te nenechaj rodit normalne, kdyz bude mit vic jak 3,5 kila? :confused: normalne se rodej 4kilovy deti....ty mas nejaky zdravotni problemy?
arwi, u dvojcat je to asi jiny.....
10. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
:confused: nikde nikdo, tak bezim pro mliko....budu delat br :confused: mborovou kasi a obalovanej kvetak a plneny zampiony :wink:
10. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.