• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
jeee rit, jsem si te ani nevsimla :grinning: to je fajn, ze je bobek otocenej....ale vis co, jeste se to muze petkrat zmenit :wink:
10. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
zdárek holky :slight_smile:
tak v ledničce se chladí ovocný(třešinky,banánek,borůvky a mandarinka) želatinový (a jogurtový) dortík a ted jdou kluci na nákup a pak ten dortík načneme-teda Tomík si ho načne :slight_smile: ale už se nemůžu dočkat,nejradši bych se do něj pustila ted :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

ludvi-to jsi dobrá,že jsi zvládla porod Terky KP při takovéhle váze :slight_smile: a bulovka s topením je docela fajn vtípek :grinning: :grinning: :grinning: snad nebudou moc velká horka až budeš rodit-ale zase by ti prcka vůbec nemuseli ošetřovat na vyhřívaném lůžku,ale kdekoliv,když tam bude jako v peci :grinning: :grinning: :grinning:

sis- s tou stítnicí-tak ti moc přeju,aby se ti to po těhu nerozjelo ani jendím směrem - já mám právě protilátky a z toho tu hypoth... přišli mi na to na začátku těhu s Tomíkem... hele a stále nezabírá cvičení a malá je koncem pánevním?

leni- děti se rodí 4 kilové,ale koncem pánevním by se tak velké děti přirozeně rodit neměly...jen polohou hlavičkou -říkají odhadem do těch 3.5 kil ....

andulko- Vítek je hezké jméno,jakub také :slight_smile: ale bacha,když to Tom nechal na tobě,aby jsi pod vlivem hormonů neplácla úúúplně jiné jméno :grinning: :grinning:

taková historka mé kolegynky- má tři holky,nejstarší už je 15 roků...no a když ji měla tenkrát rodit,tak jí všichni říkali,že co napíše do papíru o jméně,to to dítě dostane a nejde to změnit..
vybrali jméno Terezka a když jeli do porodnice k porodu :wink: :grinning: :grinning: tak si to rozmyslela,že Terezek je hodně a že se to musí změnit... :grinning: :grinning: takže manželovi přikázala ihned zastavit,že dál nepojede,dokud to nepřepíšou :grinning: :grinning: :grinning: a honem někde v autě vymýšleli s manželem jiné jméno pro holčičku,aby to mohli přepsat ještě než do prodnice dojedou :grinning: :grinning: :grinning: manžel na nervy (bodejt ne) ,žádná jména je nenapadala :grinning: :grinning: ..nakonec vybrali jméno Hana :slight_smile:

no nic,jdu chystat dáreček a dortík aby to bylo nachystané ,až kluci přijdou z venku :slight_smile: :slight_smile:
a všem děkuji za přáníčka Tomáškovi :slight_smile:
10. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
BLedul, užijte si oslavu a moc s Tomíkem nepijte. :grinning: :wink:

Já půjdu udělat asi ty karboše a půjdem přeci jen na procházku - i když se mi teď vůůůbec nechce - bolí mě kotníky. :frowning2:

Leni,mňam! Plněný žampiony jsem ještě nikdy sama nedělala a už hoooodně dlouho je neměla. :frowning2: A květáček miluju!!! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Jo a ještě jsem si vzpomněla na výrok paní doktorky,která prohlásila, že má Skřítě "obrovský šourek". :confused: :sweat_smile: :grinning:
A Tom prohlásil, že malýho Koudelku mít budem ať to bude Vítek nebo Kuba, protože čert bude po mě a sladkej bude po něm. :grinning: :grinning: Zlatíčko, ten můj manžel, že? :grinning:
10. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Andulko :grinning: :grinning: :grinning: Ted jsem se malem polila kafeeeeeeeeeeeeem - hihihi :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
andul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
A to se smějete kterému prohlášení? :slight_smile:

Dělám ty karboše- http://www.toprecepty.cz/recept/4480-karbanatky-nasi-maminky/
10. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
ja tomu vasemu sourku :grinning: :grinning:
hmmmm, karbose zneji dobre :wink: andul, ty zampiony jsou jednoduchy.....udelej si smes ze strouhanyho syra, mazaciho syra a sunky, ze zampionu utrhni nozicku a nacpi tam tu smes a obal....nozicky muzes nastrouhat do smesi a klidne pridat i nivu, ale tu ted nedavam...mnamka a jsou lepsi vetsi zampionky, aby se tam veslo vic smesi :wink:
10. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
andulko, takže mimís bude mít "kvalitní výbavičku" jo? :grinning: :grinning: :grinning:

holky,tomík je zlatej, stále si chtěl dokola sfoukávat svíčky,tak jsme mu je zapálili snad desetkrát :slight_smile:

ted stěhujeme malý pokoj do velkého pokoje,aby se dal zítra čistit ten druhý koberec :sweat_smile:

iluško, dvd - cd je posláno,snad to dojde-resp. až to dojde,tak mi dej vědět-česká pošta je totiž nevyzpytatelná :wink:
10. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
bledul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je bobik :sweat_smile: :sweat_smile: uz se tesim, az to budeme mit taky doma :sweat_smile:
10. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Bledul,to si piš - když něco dělám, tak pořádně! :grinning: :wink:
Tak to je príma, že seTomíkovi oslava líbila. :slight_smile: Už se těším na fotky. :slight_smile: A Ty zas na to, až budete mít byteček uklizený a hotový, že? Držím pěsti, aby to bylo už zítra a doufám, že netaháš nic těžkýho!
MMCh- nevím,zda jsi postřehla, že se tu mihla Kvetulka a dala do alba 3 Radimkovi fotky. :slight_smile:

Leni, tak to budu muset vyzkoušet. :slight_smile:

Tchýňka dneska vařila tvarohový hrudky polévaný jahodama, tak se tu láduju - mňáááám! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Taky vámje tak strašný vedro? Já se potím jak prasátko. :confounded: :frowning2: A to musím jít ještě dodělat "odpočinuté" karboše. Ještě že je nebudu smažit, ale dám je do mrazáku. :grinning:
10. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Tak karboše jsou v mrazáku - uff.
Teď si ještě umýt vlasy a jak že to říkal ten primář? Večeři při svíčkách? :grinning: Smála jsem se a říkám mu, že sex nepomáhá a on na to: "A nepoužíváte ochranu?" :grinning: :grinning: :grinning:
Večeřet už asi nebudem, ale zapálím si svíčky v koupelně a budu relaxovat. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Andulko, ja se smala taky hlasce o vybaveni :slight_smile: :slight_smile:
Normalne se mi jednou stalo, ze jsme nekde byli se znamymi, ti meli tenkrat asi dvouleteho chlapecka a on potreboval curat a ja byla nejbliz. Tak jsem ho sla dat teda vycurat a kdyz jsme mu svlikla kalhoty, zustala jsem misto toho asistovani u curani zirat s otevrenou pusou a ten malej se pocural :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tak ja se jdu pustit do tech zampionku :slight_smile: uz mi tecou sliny z pusy :grinning:
arwi :grinning: :grinning: :grinning: a dite nechapalo, co?? na co to ta teta cumi?? :astonished: :sweat_smile: :grinning:
andul....hmmmm, hod do placu receptik na hrudky :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
hi hi a hlaska o ochrane taky vtipna :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Andulko, to jsem teda zvědavá, které jméno vyhraje :grinning: .
Len, ty žampiony musí být výborný. Škoda, že je u nás nikdo nejí :cry: .

Holky, asi nechám doma župan, když je ta Bulovka tak pěkně vytápěná :grinning: :grinning: :grinning: .
Nějak jsem tu informaci ještě nezkousla.

Bledulko, dortík a oslava se povedla? To je fajn.

Dneska jdu spát, zatím se mějte...
10. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Holčinky, tak me chytlo tvrdnuti bricha, boli to jako cert, mrcha jedna, strili mi to do zad a do krize :unamused:
10. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
ludvi, urcite si je udelej, ja si je taky delala sama pro sebe :wink: jsou vyborny...tyyyjo, to mas dobry, ze nemusis utracet za zupan :grinning: hezky se vyspinkej :wink:
ted jsem dojedla a jsem tak zpocena, ze budu muset hupsnout do sprchy :grinning: :grinning: ale posmakla jsem si, kocky :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
arwi a pomaha ti na to neco?? me kdyz tvrdne bricho, tak me to vubec neboli :confused:
10. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ludvi, dobrou!

Arwen, chudák malej! :grinning: Jak jsi to vysvětlila jeho rodičům??

Leni, jsou to klasický tvarohový knedlíky, akorát že tchýňka se s tím nepatlala do knedlíků, ale naházela to do vody ze lžíce. :slight_smile:

Já teď vylezla z vany, ale jsem z ní tak spocená,že bych sprchu zvládla klíďo taky. :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ne, nepomaha, driv to preslo a bylo, ale tohle je nejaky divny, vystreluje to az do zad a krize a do stydky kosti, ktera me skoro uz nebolela....
10. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Arwenoušku, zkus si vzít magnézium a hodně ho zapij.
10. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Uz jsem lupla dve....no ty vogo, uz zas vidim, jak budu mit krizovy bolesti :angry:
10. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Arwen, asi ti miminka tlačí na nějakej nerv, ne?
10. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
andul: ahaaa, takovahle vychytavka :grinning: tak to sis pochutnala, co? :wink:
arwi, :frowning2: tak to snad co nejdriv prejde....ja si to neumim predstavit.....
hezký večer :slight_smile:

tak jsme dnes s malou byli u dětské doktorky. Tak nás zvážila a představte si, že malá už váží 2940g. Když nás před týdnem propouštěli z porodnice, tak vážila 2620g. Takže za týden přibrala 320g (a normál je 150-200g týdně), ale doktorka říkala, že je to v pohodě, ať kojím jako doteď. A já si pořád myslela, že malá moc nepapá :wink:
pak jsme šli na chvilku domů, já se naobědvala, nakrmila jsem i malou a přebalila a šli jsme manžovi naproti na nádraží, pak jsme ji šli přihlásit na MěÚ a pak procházkou domů. Takže dneska se malá vyvenčila až až :wink:
Jinak tento týden už manža oběhal sociálku, porodné a pojišťovnu. Takže už máme veškeré obíhání a papírování a vyřizování z krku :wink:

Tak vás jdu dočíst, co se tu odpoledne dělo :wink: doufám, že nebudu číst zas něco o třešních, mám na ně totiž obrovskou chuť a tady je nikde neprodávají :frowning2:
Ilusko, tady od nas kousek prodavaji tresne za 5 kc/kg - je to samosber. Sakrys. Klidne bych si sla narvat, kdyby to bylo nizko

Kocinky, ja si pujdu fakt lehnout...
10. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
10. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Andulko: gratuluju k úspěšné poradně. Mimochodem tou váhou skřítěte se nenech vyvést z míry, ono je to klamné a vůbec tolik u porodu mít nemusí. Když mě přijímali do porodnice, když jsem rodila, tak mi na ultrazvuku primář řekl, že malá bude mít minimálně tři kila a nakonec měla o půl kila míň, tak to fakt není stoprocentní.

Andulko: jůůů, on ti dělal Hamiltona? tak to určitě brzy porodíš :wink:
10. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
mnaaam......mam na mrazaku cely kure :wink: :wink:
iluss, no vy nejste jenom pokakanci, vy jste i cestovatelky :grinning: no vidis, jak mala pekne prospiva....timhle tempem budete za chvili velky holky :wink:
arwi, juuu, jenom za pet korun :astonished: :astonished: to bych hned sla.....se nedivim, ze se ladujes kazdej den :wink: tak se bez natahnout, koci, snad to pomuze..... :zipper_mouth:
10. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Iluš, tak to se máte, že už máte všechno oběhaný a zařízený. :slight_smile:

Arwen, téda! Tak tam nažeň o víkendu kluky. :slight_smile: :wink: a lehnout si jdi, třeba se TI uleví -.doufám. :slight_smile:

Leni,jj, proč se s tím patlat,když to není pod těma jahodama vidět,že. :grinning:
Hele a ty žampíky obaluješ jako květák nebo je děláš valobalu?
10. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.