• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Andul, tak to jsi drobek.

Bledul, tak ten korpus potom seřízni do příznivého tvaru.
Hele a nic si Iluškou nedomlouvej, třeba bude Lucinka na mladší ročníky, že jo holky. Bude mít docela na výběr, nemyslíš? :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Ludvi :grinning: :wink:
11. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Proč na mladší ROČNÍKY? Nám bude stačit mladší "měsíčníky" :grinning: :wink:
11. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Iluš, buď ráda, že ti česká poša něco dodala. To se mi snad v životě nestalo.
11. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Myslím oproti Tomíkovi.
11. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Leníku, já jsme volala asi před dvěma měsíci na sociálku a tam mi řekli, že ŽL mít můžeš a můžeš si na něj vydělávat, jak chceš, protože to není Tvůj hlavní chlebodárce, který za Tebe platí soc. a zdrav. pojištění. Dělat se nesmí u stejného zaměstnavatele, který to za Tebe platí....tak já nevím....pokud je to tak, že se prostě nesmí vydělat NIC, jsme v p****i úplně.

Jo a do Jak se staví sen jsme se hlásili taky.....ani se nenamáhali nám odepsat :angry: :angry:
11. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Ludvi, jo ták.Já to zas brala z pohledu Lucinky :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Holky,co budete vařit? Dala bych si něco zapíkaného -mňam! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Ludvi: pokud bude Lucinka po mamince, tak bude na starší ročníky :wink: , ale pokud bude po tatínkovi, tak bude na ročníky mladší :grinning: :grinning: :grinning:

taky jsem čekala, že mi spíš hoděj do schránky lístek, abych si to u nich vyzvedla.
11. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
tak jsem teď nakrmila pračku a jdu rozbalovat tu váhu :wink:
11. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak prohlížím receptíkyna netu a stejně pořád nevím,co budu jíst. :frowning2: Asi si uděkám nivý brambory s tvarohem.
11. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
tak moment,lucinka je zamluvená :grinning: :grinning: :grinning: bez debat :grinning: :grinning: :grinning: a pokud by byla na mladší,rovnou nabízím svéhodruhého syna :grinning: :grinning: :grinning:

ludvi, korpus dopadl dobře-rovně :wink: :slight_smile: jen rychle vyběhl ,ale pak se srovnal...jak to peču na plechu a ne v kulaté formě,tak je nízký a docela rovný...ted peču druhý a ještě mě čekají dva- ty budou na vagonky :slight_smile:

ale lekla jsem se,protože vyběhl hooodně vysoko :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
fuuujj, prší tu a bouří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já musím ale větrat,protože jak jede trouba,tak je tu vedro jak na bulovce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Teda Bledulko, jeste jsem ani neukazala Sandru a uz je predem zavrhnuta a perete se o Lucinku - chudak malinka :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
andul- víš to,že už mi bylo skoro jedno,zda naši přijedou-jako mě osobně . kvůli Tomíkovi je to dobře,ale snad nebudou zklamaní,že se k nim nebude mít jako ke druhým prardičům...včera jsem mu na fotkách vysvětlovala,že i ten druhý vousatý pán je děda.. :confused: tak uvidíme...ted je to na nich jak se hodlají zachovat atd...
11. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
arwi-sandra bude mladší aspon o kousek než mé druhé dítě,takže neboj...potřebuju je udat oba :grinning: :grinning: :grinning: a ty jsi taky na dobré strategicky umístěné cestě co se týče randění- na cestě k babi a dědovi :grinning: :grinning: :grinning:

jen doufám,že pro kluky nebudu shánět ženichy ,to by se sháněli špatně :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Bledul, tak tuhle situaci ti nezávidím.
Počkej příští týden mají být vedra, to abych si obstarala na Bulovku letní košilku, ikdyž ony ty erérní bez knoflíkům luftují dost :grinning:

Teda v Praze je pěkná buřina. To teda Len pěkně promokne.
11. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
bledul: :grinning: :grinning: :grinning: no to je vlastně pravda. Prostě to bude buď Tomášek a nebo Gunar :grinning:

:grinning: :grinning: :grinning: ženichy!!!!! :grinning:
11. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Bledulí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Víš, jak jsem ve strachu páčila z Danečka, jestli se mu náhodou ve školce nelíběj kluci? Je to dobrý, má Aničku :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
ludvi-tak to mají podobné jako u apolináře...tam mi u jedné koukal i pupík :slight_smile: výstřih až k břichu a jeden knoflík k dispozici... :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
no u toma doufám,že vzhledem k tomu,jak obdivuje ženská prsa,že snad bude 96% :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Kocky, tak jsem tu, zmokla jak slepice :angry: :angry: :angry: :angry: to me fakt s...! v posledni dobe se mi to stava dost casto :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navic, jsem zpocena jak starej chlap! to fakt neni normalni.....
musim rychle do sprchy a na tu kardiologii.....to jsem zvedava, v jakym stavu tam dorazim....a navic mi tece do bot :grinning: :grinning:
bledul :grinning: :grinning: :grinning:
jeeee, doufam, ze na Filipka taky zbyde nejaka nevesta.....arwi, zabiram si Sandru, kdyz holky rozebraly Lucinku :wink:
ahoj iluss, postaci jsou previti, taky me parkrat vzbudili :wink:
arwi, ja se na ten privydelek zeptam....
11. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
arwi: vždyť je na to daneček ještě moc malej, to se pozná až v pubertě :wink:
11. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
leni-sandra bude volná až poté,co se vyjádří moji dva kluci a lucinka kterého z nich chce...budu mít totiž dva k nabídce :grinning: :grinning: :grinning:

leni,ty jsi ještě nebyla na kardio? já mylsela že právě už jo...

taky dnes čekám poštáka,má manželovi přinést obchodní balík-tak jsem zvědavá .... :wink: :confused: zda vůbec dorazí....
11. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
tak zatím,jdu dělat třetí placku dortíkovou :sweat_smile: je tu horko,asi se k tomu svlíknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
bledul, ne ne, jsem objednana na druhou....byli jsme venku s Dantem......
hele, ty holky se budou muset nejak poresit....arwi, vyjadri se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bledulka uz bude mit jednoho zenatyho..... :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
holky, tak ja padim, pak se ozvu.....zatim pa paaaaa
a vyreste tu tu nevesty :grinning:
11. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Uffffff.....jsem zpátky z oběda, měla jsem holandskej řízek a kaši a okurkový salát - sotva funím a mám určo přes břicho aspoň o velikost řízku víc :grinning: :grinning:

Holčinky, tak je postavíme do řady,ať si ty holky vyberou :slight_smile: Ale to vůbec není spravedlivý, protože Vaši kluci sae můžou rozhodovat mezi Lucinkou, Sandrou a ještě přece Sis čeká holčičku - a u Luuccyy nevíme. Ale co Nicolásek? Vždyť bude o jednu nevěstu ochuzenej !!! :angry:
11. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Bledul, já myslím, že Tomíkovi kluci nehrozí. :grinning:

Tak já jsem nakonec vyndala z mrazáku dva karboše a musím se teda pochválit, protože jsou skvělýý! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všem moc ten recept doporučuju! :wink: Ale teď bych vás, děvčata, s obvodem břicha asi i dohnala. :grinning: Nejspíš prasknu! :confused: :sweat_smile:

Leniku, co si pořídit deštník nebo pláštěnku? :wink:
11. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Arwen, ale zase bude mít "životní zkušenosti se soužití s ženskou" :grinning: :wink:
11. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.