• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky, jen vás pozdravím a pádím, Vašík se dožaduje jídla, bohuže pořád z lahvičky, mlíčko poradím odstříkat tak nanejvýš 3x denně tak dostáva aspoŇ to málo.
Doufám, že se vám všem daří dobře a miminkům taky, tak já pádííííííííííím bo už je řev. Začínáme se teď budit co 2 hodinky, takže je to náročné.
11. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
BLedul, ten korpus vypadá naprosto ale naprosto dokonale!!!! Jéé, já se těším, až přijedou naši kouknout na Skřítě, tak já ho asi udělám - když bude Skříteček hodnej a nechá mě. :slight_smile:

Já mám tu novou kojičku žlutou se včelkou. :slight_smile: žábu měli sice taky, ale včelka se nám líbila víc. :slight_smile:

Do teď jsem zabezpečovali úšákovský výběh a dělali u protideštná opatření. A říkám dělali, protože jsem podávala hřebíky a radila! :grinning:

Bleduli, já se zas přecpala jablíčkama a nektarinkou. :sweat_smile: Mňam!
11. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jéé, Deni, tak držím pěsti, ať se mlíčko ještě víc rozjede a Vašík zvládá aspoň 3hodinové intervaly. :wink:

Arwi, s tím povlečením - můžeš té paní zkusit napsat, co se stalo a zda se to dá nějak řešit. Nic jinýho stím asi nesvedeš. A naštvalo by mě to taky. :angry:
11. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Anduli, ja ji uz napsala - samo, ze bez odpovedi :angry: Jete pockam....
Prave jme sezrala salamovo-syrovou pomazanku a zajedla to jogurtem, do kteryho jsem si dala maliny. Ja jsem fakt ale prase....

Holcinky, myslite, ze se da napustit bazen z hydrantu na chodbe? Nebude to humac?
11. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
11. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Arwen,to bych neriskovala. :confounded:
11. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Na víc by měli být hydranty zaplombovaný. :confused:
11. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Caute babinky, tak mi zrovna odjela navsteva......
teeeda bledul, ty jsi dobra, ja bych se asi bala do neceho takovyho pustit, jsem strevo na takovyhle veci :confused: tak at se povede :wink:
arwi, nejsi prase, hele: s navstevou jsem si dala puncovy kostky, na to ovocnej salat, kaficko s mlikem, popcorn a ted dojizdim brambory se zampionama a majonezou :grinning: :grinning: a urcite si jeste neco dam :wink: hydrant bych taky neriskovala.....
jinak kardio v pohode, pan doktor mel radost, mela jsem tlak jenom 130/80....takze uuuuzo :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Deni, taky drzim pesticky, abyste to jeste rozjeli.....a kdyby ne, tak mas aspon tu vyhodu, ze ti obcas muze mimco nekdo pohlidat a nemusi byt prsa porad k dispozici :wink:
11. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
No Leniku, veliká pochvala - takový krásný tlak! :slight_smile: :wink:
Mám pro Tebe tip na dojedení: http://www.toprecepty.cz/recept/4251-topinka-/special// Vypadá to skvěle, asi si to zítra udělám k snídani (bez česneku teda :frowning2: aby primář neomdlel a nebylo mi těžko :confused:) .
11. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
hmmmm, to zni dobre :grinning: :grinning: :grinning: normalne jsem cetla, ze mas pro me tip na dojeni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
11. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
jj, tlak mi taky udelal radost, doufam, ze nepoleze nahoru.... :slight_smile: a pan doktor mi taky rekl, ze pokazdy, kdyz tam prijdu, tak jsem krasnejsi :grinning: :grinning: :grinning: me balil nebo co a asi si nevsiml tech indianskejch fleku :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
andul :grinning: :grinning: jj, taky jsem se zasmala a vubec mi nedochazelo, co tim myslis, koho mam jako dojit :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
kuk :slight_smile:

deni- pokud na to máš chut a sílu,zkus odsávat častěji než 3x denně a tvorba by se měla zvýšit...ne hned ze dne na den ,ale půjde to...ale pokud by tě to mělo vyčerpávat a stresovat ,tak to neřeš...psala jsem tu pár tipů minule jak jsi říkala,že nekojíš,ale nevím,zda sis to přečetla (str. 237)

každopádně se drž a snad vašík změní rytmus buzení ( nám teda Tom jedl á 2 hodiny do příkrmů a buzení v noci á 2 hodiny do 8 měsíců :sweat_smile: člověk zvládne hodně :wink: :wink: )

andul- ten recept jsem zkoušela,ale chutově mi chutná víc ten recept jak jsem psala já..jinak vlastnostma- na potahování samotné stačí ta z těch bonbonů,ale na modelaci čehokoliv je lepší ta druhá...korpus je super,fakt vyzkoušej :slight_smile:

arwi- hydrant bych nepokoušela.... kolik má bazének objem? dala bych to z vodovodu normálně...

leni-super,že kardio dopadlo dobře...takže tlak se nehorší,to je prima :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
11. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
bledul, vaaazne jsem na dortik zvedava....hlavne ho nezapomen vyfotit, nez se na nej vrhne oslavenec a ostatni :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Bledul, aha - tak já to asi taky někdy vyzkouším "nanečisto" a pak se do toho fonádnu dámpřípadně víc. :slight_smile:

Leni,ve mě zas hrklo, zda jsem to tam omylem fakt nenapsala. :sweat_smile: :grinning: :grinning: A to, že máš indiánský fleky,přecenemusí znamenat, že nekrásníš. :wink: Tys neviděla Sedmero krkavců? Tam to přece ten princ říká jasně:" Mateřství dělá ženy krásné."

Holky,dle všech rad bychom se měli s mužem aspoň dvakrát za den pomilovat, ale já jsem unavená jen na to pomyslím. :sweat_smile: :frowning2:
11. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Leni, jéééééééééééééé! To je krásný! :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
zlaty, vid? :sweat_smile: tu decku s oveckama tam maj jeste v modrym :wink: neboj, nenapsala, ja jenom neumim cist :grinning: :grinning:
tyyyjo, dvakrat za den? no to se ma manzilek co snazit.....andul, tak se moc nenamahej, on to zvladne i tak :sweat_smile: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky......ten hydrant vymyslel Jarda a zas si to nechce nechat vymluvit, ach joooo :frowning2:
Doufam, ze je zaplombovanej. Bazenek ma skoro 1000 litru...
11. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
tyyyjo, nejsem si jista, jestli je v hydrantu pitna a nezavadna voda....... :confused:
11. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
arwi a jak ti dneska je?
ja jsem utahana jak kote, bolej me zebra jak cert. mam v kuchyni kopu nadobi, ale urcite do zitrka nikam neutece :grinning:
11. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Arwen,tisícovku v kbelíku bych asi taky nedala. :sweat_smile: Nemáš zahradní hadici, kterou bys napojila v koupleně na kohoutek?

Leni, to by technicky zvládl, ale co pak to jde - doslova držet někomu koho miluješ?
11. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ja prave taky ne a ani z nej ten bazen napoustet nechciiiiiiiiiiiii
Ja neverim svym ocim - Jarda mi vycita po skypu, ze je divny sledovat Ordinaci - jako ze je divny, ze u toho sedim a nekomunikuju se svetem....nebavi se o nicem jinym, nez ze jsem divna, ze na to koukam. Akorat me nasral, asi toho delam malo a nemam na to narok....
11. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
hezký večer :wink:

bledulko: dneska mi přišlo to cd, moooc děkuju :wink: jsem ráno ani nekoukala do kaslíku, tak mi ho večer přinesl manža, když přišel z práce. Tak se na něj jdu mrknout.

jinak já v porodnici používala taky erární noční košile. Měla jsem tam s sebou tři vlastní, ale nakonec jsem využila ty nemocniční. Byly docela hezké (bílé se zelenýma čtyřlístkama), ale hlavně byly pohodlné. A taky by mi ty tři na celý pobyt nestačily. Brala jsem si tam denně novou košili, občas jsem si vzala třeba tři nové během jednoho dne. Byla jsem totiž ve sprše pečená vařená a tak se mi nechtělo do té staré košile, tak jsem si tam brala vždycky novou. Aspoň jsem pak z návratu z porodnice doma nemusela tolik prát :wink:

Deni: držím palečky, aby se mlíko rozjelo :wink: už piješ ty kojící čaje? Já piju ten od Lerosu (jak poradila Ludva) a jsem fakt jak chodící mlíkárna :grinning:
malá nemusí ani moc sát, jen se přicucne a mlíko jí tam teče samo :grinning: až se z toho chudinka zakuckává.

Len: gratuluju k úspěšné kardioporadně.
11. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Arwi: prdni na něj, já taky sledovala Ordinaci :wink:
11. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Docela me to na nej mrzi, sakra, to toho delam malo, aby mi jeste vycital pitomou hodinu dvakrat tydne? Jestli se tohle teda bude stupnovat, tak budu s celym zivotem v prdeli jako dosud. Pardon za vyraz teda...a to je kecu, jak me ma rad.

Ilusko, tak to si budu muset ten caj pak poridit taky, kazdy dvojcatko vrznu k jedny a je to :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Arwi, kašli na něj a pošli ho do lesa! Tyhle řeči jsou fakt k něčemu!!

Ahoj mamčo:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
arwen :angry: :angry: :angry: :angry: poradne mu to vysvetli....taky mi pripada divny, jak muze nekdo koukat dve hodiny na formule, kdyz jezdej porad dokolecka, ale co...kdyz se jim to libi, at koukaj, nebudu jim rikat, ze jsou divny....
andul, nemyslela jsem to jakoze drzet, ale nemusis podavat zadnej velkej vykon....staci nejaka rychlovka :wink:
11. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.