• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
arwi: spíš toho děláš až moc, potřebuješ někdy vypnout a odreagovat se u něčeho.

arwi: jooo, pro tebe se pak bude hodit kojící technika fotbalového míče, nebo jak se tomu říká :wink:
11. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahoj mamco :slight_smile: no to se pak nediv, ze mala tolik kaka, kdyz je tolik mlika :grinning:
fotbalovej mic? :confused: co to je?
11. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
On se nekouka na nic tak zaujate - a tim padem jsem divna...asi si nevzpomina na svy valecny dokumenty o vikendu, to nema cenu, at si to mysli. Od toho se totiz ale da krasne odvodit, co se bude dit, az budou deti na svete. Si nebudu moct ani prdnout bokem, abych mu neprisla divna. Ach jo, kdyby nektery veci clovek vedel hned na zacatku vztahu :angry:
11. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ilusko, co to je? To taky neznam....ja bych spis potrebovala nejakou kojnou anebo cernocha, co by me ty deti vzdycky donesl do postele a jeste mi je u tech koz drzel, abych se nemusela ani vzbudit :grinning:
11. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
arwi, tak se proste koukej a neposlouchej ho......nebo mu dej taky obcas najevo, ze je divnej....
11. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
ahaaaa, tak se tomu říká fotbalové držení (já si říkala,že to má něco společného s fotbalem :grinning: )

http://www.medela.cz/informace-o-kojeni/?polohy-pri-kojeni

arwi si tak může dát podél každého boku jedno mimčo a může je kojit najednou :wink:
11. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ja proste cekala, ze seï hezky popovidame, aspon chvilku pred spanim - a misto toho jsme se dockala vycitek kvuli serialu. Grrrrrrrrrrrrrr. Prej by mi ani nemohl zavolat, kdyby se delo neco nalehaveho. Takova pitomina...pujdu se umyt, kocicky. Chtela jsem do vany, ale to nejde, protoze z ni nemuzu vstat :frowning2:
11. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
holky chcete říct vtip? :wink:
11. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
sem s ním :wink:
11. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
chceme :grinning:
jeeee, tak jsem oboji z mimiaukce vyhrala.....na to se vaaazne tesim :sweat_smile: :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
nejsem si úplně jistá,ale možná mi odešlo kousililínek hlenové zátky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ale slibuju,že neporodím,dokud aspon neoslavíme v sobotu tomíkův druhý rok s rodinou :wink: taky někdo musí zítra dodělat tu mašinku a manžílek to bude těžko a přeci to ted nevzdáme,že? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :wink:

no každopádně -zátka to být nemusí- může to být zbytek lubrikačního gelu z včerejšího cvičení hráze (ale to pochybuju a manžel v tom taky "prsty " nemá)
zátka to být může,ale k porodu to stále může trvat ještě dobu :grinning: :grinning: :grinning: ale každopádně jsem svým sdělením lehce rozhodila Honzu,nebot minuel mi odešla v poledne (ale ve větším množství) a večer se jelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Arwenoušku, klidně se dívej a peč na něj! Přesně jak říká Lenka - když můžou koukat na formule, proč bys nemohla koukat na Růžovku? A kor, když jinak děláš 95% vaší společné "práce" a to včetně financí.

Iluš, já tu polohu znám. :slight_smile: :wink:
11. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
iluško,to jsem ráda,že se k tobě to Cd skrz českou poštu dostalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak snad si tam nějaké polohy vybereš...člověk to musí brát s rezervou vše co se říká (i když to má hodně pravdivosti-spíš to člověk úplně nezvládne dle toho) ale tygřík bude určitě fajn :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
BLedul!!!! Teď jsem na řadě já!!! :astonished:
11. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
jdu do sprchy,zítra mám poradnu,tak se musím upravit a taky trochu vlasy dát nějak do kupy....jsem zvědavá-tam určitě bude milion těhulí a budu tam čekat hodiny až se na mě dostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

chtěla jsem jít v jilemnici do bazénu,ale pokud si nejsem jistá tou zátkou,tak mám asi smolíka .... :wink:
11. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
andul,neboj,předbíhat nehodlám :wink: :wink: teda já to asi neovlivním,ale prckovi ve sprše zkusím domluvit,jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobrý večer,
Bledulko, co to čtu?
Tak teď dostává Andulka od manžílka umělé dýchání :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
dýchání nepomůže-je potřeba sex- a hodně sexu :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Téda, to by měl Tomča k narozeninám bráchu, co?
11. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jo jo, ale někdy je to na prd.
Můžeš sexovat jak chceš a vono stejně nic :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Andulko, neboj my holt porodíme až s Arwen :unamused:
11. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Bleduli, jen hezky domlouvej. :wink:

Já si tou zátkou taky nejsem jistá - od té doby ze mě totiž pořád odchází ten hlen, co jsem považovala za zátku. i když ne v takovým velkým množství naráz jako tehdy.
11. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
honza si ze mě dělá srandu,že mě v sobotu po oslavě vyžene pěšky na Žalý (to je rozhledna v krkonoších-je tam krásný výhled a je to minimálně 6 kiláků - 3 nahoru a tři zpět) a že by to bylo v klidu a mohl by být u porodu :grinning: :grinning: :grinning:

hele,nebojte,však víte,že odchod zátky nic neznamená krom toho,že to může přijít v rozmezí 3 týdnů až 3 hodin :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Andulko, to ne, penize on mi dava, protoze je v tom lese a neco vydela, to mne jde spis o to, ze prestavam moct, fakt to zacina byt tezky a on jako by to nechapal....

Bledulinko - to myslis vazne???? Nemuzes predbehnout Andulkůůůůů :slight_smile: Ja teda ale vcera myslela, ze vas predbehnu vsecky :unamused: Mmch - to Jarda taky, jako by neslysel, proste to presel, ze me neco bolelo a uz je to lepsi...

Andulko, neboj, Tobe prece odesla zatka uz davno a nic :sunglasses:
11. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Holky, já si z vás málem učůrla. :grinning:
11. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Bledulko, zítra ti držím pěsti (nebo ještě v noci?). To je fajn, že ti taťka pohlídá Tomíka na nebudeš tam muset čekat s ním. Užij si to u Kouckýho a ať ti všechno dobře dopadne. Poradna, dortík i oslavička narozenin.
11. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
žádnýho bráchu k narozkám- dostal už dost velkej dárek... :grinning: :grinning: bráchu bych mohla dát spíš manžovi k svátku maximálně ( 24.6.)

já chci dodělat tu mašinku :grinning: :grinning: :grinning:

andul-hele ono to nebylo moc,takže pokud to zátka je,tak jen malé množství což by znamenalo,že se neotvírám nijak rychle- minule to bylo šup šup..uvidíme co mi zítra řekne mudr-pokud do mě tedy vůbec hrábne :wink: :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Bledulko, byla by to ideální varianta, ne? Oslavička a pak hezky pěkně taťka u porodu. Koukejte se snažit - šance je vysoká!!!!!
11. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Bledul, já jsem málem porodila zděšením v lednu, když jsem byla na ŽAlý naposled. Viděla jsi tu příšernou "roubenku", co tam staví přímo ve výhledu od paty rozhleny? Rozdýchávala jsem to skoro celou cestu dolů do Vrchlabí. :frowning2: :cry: :angry:

Arwen Jarda je asi chlap s velkým CH,co? :frowning2:
11. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
ludvi- spíš až ráno drž ty palce na poradnu - v noci se hodlám vyspat-dnes v noci jsem skoro nespala ...kouckýho si užiju,ale nedělám si iluze- bude nás na něj hooodně těhulí a určitě to bude rychlovka :grinning:

včera (teda už skoro týden) sex nebyl a mám ho slíbený na dnešek...tak vám nevím-mám nebo :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: nemám :wink: :wink:

počítám,že andulka mi ho zakáže radši,že jo ?? :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.