• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
jj 24.6. by se našim Jeníkům taky hodilo a o to víc, že už mají děcka prázdniny a nemusel by taťka zajišťovat žádný kroužky a tak. Zase nevím jestli by to neměl moooooc jednoduchý.
11. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jéé, Beldul, Ludvajs má pravdu - Ty jdeš zítra k panu doktorovi Kouckýmu! :slight_smile: No tak to mu řekni, že jsme tady jeho faninky a že ho milujem! :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
andul- no roubenku jsem viděla,ale spíš jsem zděšením spadla když jsem viděla tu příšernou stavbu na sněžce-to už je fakt moc....humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

ludvi- no je fakt,že jediný co mi chybělo je nechta vyčistit koberce a pak někdy složit postýlky,což původěn měl dělat honza až budu v porodnici...takže nevím,ale já mám téměř hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
jde o to, možná by stálo za to vydržet už kv. tomu Kouckýmu. Kdy jindy budeš mít šanci vidět ho na vlastní voko!
11. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
jo uvidím ho na vlastní oko a jeho ruku ucítím na vlastní xxxxxx (vhodný výraz doplnte sami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
11. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
A pak si s taťuldou v klidu užít porod v Jilemnici.....
Bledul a nechceš to zvládnout i za mě - ten sex? Ale aby to působilo na mě. :grinning: Jinak si to, zlatíčko, uži! :slight_smile: :wink:
Bledul,... kůži?? :grinning: :wink:
11. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Já bych s tím sexem počkala až na tu sobotu. Pro jistotu... :grinning: :grinning: :grinning:
Anduli, nikdy nebyl takovej, naopak se ke mne choval strasne hezky. To ted posledni dobou je neco jinak, ale nevim, co. Asi jsme divna ja, protoze jsem tehotna, no :unamused:
autor
andul,já bych klidně,ale manžel si týden hraje na unavenýho :grinning: :grinning: :grinning: a dnes by měl důvod další proč právě dnes ne.... :wink: :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
andulko-možná spíš sliznici :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Arwen, sice tvýho drahýho neznám.
Ale myslím, že by potřeboval kapku srovnat.
Ty jsi TĚHOTNÁ a s ním!!!!!!
Takže by ti měl pomáhat a chránit tě. Teda ne jako Česká policie....
11. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdu spinkat, kocicky, zas rano do prace.....krasnou noc a hned rano se podivam, zda se neco nedelo :slight_smile: Kdyby nektera prece jenom - nezapomente na sms, at nemame strach.....
11. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
arwi- koukám,že jarda zlobí.... :frowning2: potřebovali byste oba oddych- musí to být zápřah jak na vaše psychiky,tak hlavně na tvoje fyzické síly
11. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Bledul, už jsi se rozhodla ve kterém sále budeš rodit - zda v meruňkovém nebo hráškovém? Když je zátka pryč, sex v plánu na dnešní noc a Koucký už zítra, tak máš nejvyšší čas se rozmyslet! :grinning: :wink:
11. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Téda to jsem fakt zvědavá. Ráno budu hned žhavit počítač :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Že by ta bouřka fakt na nějkoho zapůsobila?
11. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Holky jdu doklidit kuchyň a do peřin.
Mějte se krásně a pěkně se vyspěte (hlavně Bledulka).
Zatím čauky.
11. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
holky,nebojte,fakt pochybuju,že bych měla ted rodit...ale pokud by náááhodou,tak dám vědět,ale fakt klid,počítám,že minimálně andulka ,ludva a i některé další budou přede mnou :wink: :slight_smile:

andulko- no já miluju merunkovou,tak pokud bude volno,až to bude aktuální,tak asi ten :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Arwen,dobrou noc! A netrap se tím! Třeba má jen strach a takle blbě ho dává najevo - znáš chlapy.
autor
holky,jdu fakt do té sprchy :slight_smile: zatím papá a pokud některá mezitím zalezete do peřinek tak dobrou noc a andulko,at na tebe zapůsobí náš případný sex :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
BLedul, já bych si ho vybrala taky - v hráškovým by mi byla asi zima. :grinning:

Ludvi, dobrou a hezké sny!

Já jduzítra k tomu primáři na 12:30h, tak jsem zvědavá, co se z toho vyvrbí.
11. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
jo a holky,nabízela jsem tu k "zapůjčení " DVD o miminkách- něžná náruč rodičů-jak miminka správně chovat-polohy na odříhnutí,chování atd...pokud chcete,tak mi napište do IP, něco bych vám "poslala" :wink: :wink: :wink:
11. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
BLedul, to ne- když jsem celá do teď . tak to vydržím až do té soboty - víš,co říkala Ludviskova maminka - že nejlepší pro pindíky na narození je 13.6. :slight_smile: :wink:

Jdu taky do hajan! Dobrou!
11. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Já mám to CD taky, takže když bude na to Bledulky fronta, můžu taky zapůjčit. :slight_smile: :wink:
11. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
andulko- fronta by vzniknout nemusela , "zapůjčení " myslím jinak :wink: :wink: :wink:
11. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
no teeeeeda, clovek si na chvili odskococi a tady probehne smrst! :astonished: vy jste prokecaly dve stranky :astonished: :astonished:
a koukam, ze vsechny jdete do hajan....no tak se krasne vyspinkejte :pensive: dobrou nooooc :wink:
11. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
tak než se člověk umyje,tak nikde nikdo .. :wink: :slight_smile: jdu ještě trénovat a pak asi spát,nebot jsem úúúplně hotová...kašlu na sexík :wink: :slight_smile: :grinning:

holky,zítra jdu do tý porodnice na kontrolu...ale nevím,zda se sem dostanu a vrcet se budeme asi až v pondělí odpoledne,takže je mpžný,že se klidně iobjevím,ale taky je možný že se tu vůůůbec neobjevím. pokud by se něco dělo,tak vám napíšu někomu z vás,ale jinak se nelekejte -budu jen prostě slavit tomulku a užívat si volna :slight_smile:

holky,pokud bych vás nějak nezastihla a někdo z vás rodil (andulka,ludva atd) tak hlavně hodně štěstíčka,držím palce a at vše dobře dopadne :slight_smile: držte se :slight_smile:
dobrou noc :slight_smile:
11. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz
no, tak nejak nemuzu spat....takze brouzdam a brouzdam..... :grinning:
tohle mi prijde docela zajimave napsany :wink: http://www.emimino.cz/pages/story/5580
12. čer 2009 v 01:26  • Odpověz
Ahoj kočenky,

tak jsem se za vámi zas přišla podívat a vidím, že jste některé už hooodně na spadnutí :wink:
A taky že už jsou tu první maminky :wink: Moc gratuluju :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.