• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Dobré ránko spolutěhulíny,

teda vy jste noční sovy, nepřibylo nám nějaké nové miminko???
12. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Holky co máte připravené pro mimča do kočárku? Máte nějaký fusak nebo jen deky?
12. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Já mám lehký fusáček, deku a na velká vedra jen plenku
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj,
zdrovna dneska jsem nad tím přemýšlela, že mám deku a zavinovačky.
Koukala jsem na fusaky od Emitexu, docela se líbí exlusiv, protože má i letní fusak. Ale ve skutečnosti jsem ho neviděla, nemáš s ním unko nějaké zkušenosti?
12. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
aahojky holky :slight_smile:
do kocarku jsem si vcera koupila tohle..... http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3435305 jinak mam jeste dve zavinovacky.....a na velky teplo asi koupim slabouckou larysku nebo taky pouziju plinku :confused:
12. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
ludvi, ja jsem na ten fusak taky koukala, ale prijde mi to zbytecny...hlavne na leto....kdyby prckovi byla zima, tak mam teplou deku......nevim...
12. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojda berušky!

Tak co ten Bledulínek,vyrazil za Kouckým nebo už maj Gunárka? :grinning:
12. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
aaaaa, andulka porad 2v1 :grinning: ahoj koci, jakpak jsme se vyhajali? ja dneska usnula asi ve ctyri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Pytel chci stejně koupit na zimu, Emitex má teď slevu, ale ještě uvidím.
Jedu do Tesca, manager ztratil svou oblíbenou mikinu, tak mu chci koupit k svátku jinou.
Doufám, že pochodím.

Pak juknu, jak dopadla Bledulka....
12. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
no na zimu ho asi taky koupim :wink: ale to je cas..... dobre v Tescu porid :wink:
12. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
:slight_smile: Začínám mít pocit, že se na ten můj porod těšíte víc než já. :grinning: :grinning: :grinning:

Leniku, četla jsem ten odkaz od Tebe a je to opravdu hezky napsaný. Ale radši bych brala porod alá Jančanebo Iluška. :slight_smile: :wink:
Tos ses moc nevyspala, že?

U nás se dnes spalo po kouskách a když jsem konečně zabrala začal zvonit budík. :frowning2: :angry:

Já mám do kočárku zavinovačky, jedno (eh -jak se tomu říká? :sweat_smile: Plimo?? ) No prostě peřinku a polštářek :slight_smile: a pak mámtak porůznu ido postýlek asi 3 slabý deky, slabší a silnější larisu a španělku. Aplínky samo - do kočáru i flanelový. Takže podle počasí a potřeby.
12. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Na zimu jsem zdědila fusak "beránka" ještě po nás ne-li po mamce. :slight_smile: A je pořád nádhernej! :slight_smile:

Ludvi, pa :slight_smile:

To je sranda, kolik výrazů má Ludva pro manžela. :slight_smile: :grinning:
12. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Ludvi ten fusak přesně mám kupovala jsem ho na Vanessku a je super v chladnější dny jsem využila jen tu flísovou část nebo zase jen ten susták a v zimě celej, malá se nepotila a když povyrostla nasadila jsem nástavec, takže vydrží fakt na dlouho a pořád vypadá jako novej.

andul beránka měla kamarádka a byla s ním taky moc spokojená
12. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
unka: a jakej mas? ten od emitexu?
andul, jooo, taky bych brala jinej porod, nez tam byl popsanej, ale libilo se mi, jak porovnavala ten prvni a druhej :wink:
jj, manazer je dobrej :grinning:

teda tady se zase zenej vsichni certi....to je hruuuuza, to pocasi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky, jedu dělat "paní domu" a odvést na stavbu rozkreslenou elektriku - snad to z toho pochopí a snad jsem na nic v patře (při překreslování) nezapomněla - nemá mi to kdo zkontrolovat, manžel je v práci. :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Tak Andulka je jeste cela - kdepak mame Bledulku? Mne se o vas, holky, uz i zda :slight_smile:

Dobre ranko vsem. Hlasim se z prace, pro zmenu mi od vecera pne pandero jako prase, asi se na nem natahuje kuze a je mi jasny, co se stane. Ach jooooo

Unko, Charlie, no neeeee? Vas jsem nevidela, obzvlaste Charlie....ja nemam pripraveneho jeste nic - stydim se.
12. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
andul, tak drzim palecky, aby to bylo obkresleny dobre....aby vam treba nechybely zastrcky :wink:
12. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
ahoj arwousku :slight_smile: z toho si nic nedelej, vsak mas jeste cas :wink: neboj, vsechno stihnes nakoupit :wink: a copak se ti zdalo hezkyho? jo a co ten hydrant? :grinning:
12. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
tyyyyjo, ja jsem dneska posledni den na nemocensky a od zitrka nastupuju na materskou.....to uteklo :astonished:
12. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
No jako, hydrant ja nechci a doufam, ze to Jarda pochopi - jsem ho prosila, at sezene hadici, tak se mu to snad povede. Kdyz ne, budem jak debilove litat s kyblema :unamused:
Prave, ze uiz nevim presne, co se mi to zdalo, ale bylo to rozhodne o vas :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
no ja bych rekla, ze Jarda bude litat jak debil s kyblema...tebe at nenapadne to tahat!! :angry:
12. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
fakt na sebe davej pozor!!! trosku to prehanis :confounded:
12. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Ja vim :unamused: Pristi tyden me ceka splatka 3000 kamosce, ktera mi pujcila, kdyz jsme bya v nej srackach, dalsi 2000 za telku, co nam tam necham byvaly najemce a jen cekam, az se ozve pronajimatel, ze chce druhou pulku kauce. To jen k tomu, ze jsem v ty praci....ale to je jedno

Normalne vidim, jak mi to bricho praskne. Pne to jako blazen, az to uplne boli.
Kocinko, rikala jsem Ti vubec, ze ty vecicky uz mam doma a ze jsou moc hezky?
12. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Jsem zpátky. :slight_smile: Měla bych uklízet ajít zadělat na ty vdolky, ale nějak se mi vůbec nic nechce. :confused:

MMCh - Bledul, pochopitelně na Tebe myslím s poradnou a Claudincepřeju hodněúspěchů u zkoušek! :wink:
12. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj Arwen!

Tak pokud z nás nemáš noční můry, tak je to dobrý. :grinning: A s kyblíkama by opravdu běhal jen jarda, takže je v jeho zájmu, aby sehnal zahradní hadici. :grinning: :wink:
12. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Andulko, porad 2v1? Teeeeeeeda :slight_smile:
Ne, byl to stopro hezkej sen, protoze jsme se z nej vubec neprobudila a rano zaspala....
12. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
andul neboj, claudis to zvladne :wink: a bledulka pak bude vypravet :wink:
arwi, s tema prachama ti to teda nezavidim......my taky mysleli s Petrem, ze na tom budem tenhle mesic lip, ale prd...ja mam ted na tejden asi tri stovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Leniku, muzeme si podat ruce. Taky mi doslo, ze mi prijde vanicka na stojanu a mozna koberec. FAkt skvely :confounded:

Mam jakoby dojem, ze se z toho nikdy nevyhrabem....
12. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Arwen, vzpomeň si na tu paní kartářku, jak říkala, že se z toho pomalu ale JISTĚ dostanete. :slight_smile: :wink: Všechno ostatní jí zatím přece vyšlo,ne? Tak proč by se měla mýlit zrovna v tomhle? :slight_smile: :wink: :slight_smile: Ale je mi jasné, že by se Ti obrovsky ulevilo,kdyby to šlo trochu rychleji...

Leni, Claudi teď vyvaluje břicho a příští semestr budem chodit na zkoušky s mimískama. :grinning:
12. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
ten pocit mivam taky.....ale u nas to bude lepsi, az Petr odjede a ja budu u nasich....nebudem platit palku za najem a to dost pomuze....
vanisku jsem vubec nekupovala, to mi prijde zbytecny.....
12. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.