• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ten pocit mivam taky.....ale u nas to bude lepsi, az Petr odjede a ja budu u nasich....nebudem platit palku za najem a to dost pomuze....
vanisku jsem vubec nekupovala, to mi prijde zbytecny.....
12. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
ten pocit mivam taky.....ale u nas to bude lepsi, az Petr odjede a ja budu u nasich....nebudem platit palku za najem a to dost pomuze....
vanisku jsem vubec nekupovala, to mi prijde zbytecny.....
12. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

len a v čem budeš malého koupat?
12. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Blbne mi kun, kocicky.
Leninko, ja mam koupelnu taaaaaaaaaaaaaaakhle daleko a kdyz budou dve, dam komodu s prebalovakem do obyvaku, vedle vanicku se stojankem a jen je budu prendavat. Nalitala bych se jak blazen...

Andulko, tak ja se prihlasim na medicinu - konecne - a budu tam tahat dvojcata :slight_smile:

Vubec mi nejdou prodavat prispevky, maji zasekanej server
12. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj iluss :slight_smile: no asi koupim jenom to lehatko do velky vany nebo kyblik....
12. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojda Iluško!

Koukám, že nejsem jediná komu Kůň kulhá. :grinning:
12. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
no, mne taky pekne klopytal...... :grinning:
12. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
arwen, hmmm, to asi jo....ja budu tohle vsechno odbyvat v koupelne.....
12. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
juuu, teď jsem koukala, že tu byla ráno Charlie. Teda tebe jsem tu holka neviděla stráááášně dlouho!
No vidíte, na charlie jsme s holčičkama zapomněli.
Tááák a máte další nevěstu do placu! :grinning:
12. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Mne lupne bricho, to budu krasna holka......
12. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
len: to lehátko mám taky, ale mám ho v malé vaničce. Víš kolik spotřebuješ vody do velké vany? a hlavně se k tomu budeš muset pořád ohýbat. Mě táta udělal takový prkno, který si dám na vanu a na to si dám dětskou vaničku. Nemusím se k tomu aspoň tak ohýbat.

o tom kyblíku jsem taky přemýšlela, je to hezky malý a skladný, ale nevím nevím, jak by se v tom malá koupala.

kůň blbne asi všem.
12. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Iluš, aspň u toho můžu uklízet, když čekám čtvrt hodiny, než se mi načte stránka. :grinning:
12. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
iluss, moc vody nespotrebujem, protoze nasi maj sprchac....a ten kyblik mi prijde super...miminkum se v tom prej vetsinou libi :wink:
12. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Andulko, Ty taky zlobíš, víš o tom? V 9. měsíci s čekáním na porod uklízet? I když.....třeba to Skřítkovi pomůže ven :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
jj, proto andulka uklizi....hele, mohla by jsi zkusit umyt okna nebo vytrit na vsech ctyrech....to prej taky pomaha :grinning:
12. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
ahoj kočičky moje...nedá mi to vám sem nenapsat ještě před odjezdem i když teda už manžel i dítě v pohotovosti stojí u dvěří a vyrážíme do jilemnice a předtím tedy pro dědu do Kralup.....

před chvílí jsem přišla z poradny

hooolky, koucký je úplně úúúžsný..fakt- ten jeho přístup,kdy vysvětlí opravdu vše a uklidní a prostě popravdě docela konkuruje merunkovému porodnímu sálu :grinning: :grinning: :grinning: kdybych věděla,že ho budu mít i u porodu -že bude zrovna sloužit,tak snad mám jasno :wink: :wink: :wink: no doopravdy je člověkem na svém místě a byl moc fajn..

no a k prohlídce...minulý týden jsem byla uzavřená úplně a dnes jsem trochu otevená,čípek zkrácený a dr. nevylučuje,že by mohl přijít prood dřív- i když to samozřejmě slíbit prý nemůže :slight_smile: takže to včera asi kousek zátky i mohl být :sweat_smile:

jinak streptokoka mám kupodivu negativního ( v minulém těhu pozitivní a prý se často vrací a migruje ze střev do porodních cest) a i kultivace je v pohodě-žádná hnusná kvasinka atd... :sweat_smile: :wink:

takže toliko k mé kontrole, ale sama si nemyslím,že bych porodila nějak výrazně brzo-ale uvidíme...

koukám andulka je stále "kindrvejce-dva v jednom" a jiank asi nic nového,že? tak všem dobré kontroly, krááásný víkend a já sem zkusím během víkendu nakouknout :slight_smile: ale pokud ne,tak klid,dala bych vědět kdyby něco :grinning: :grinning: :grinning:

tak tu zatím můžete někdo porodit dětičky :wink: :slight_smile: a já se zatím loučím :slight_smile:

papá.
12. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Omooooc- já jsem se nějak rozuklízela mám být za 10min v porodnici na monitoru!!!
12. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Bledulko, jsem rada, ze se aspon nekde chovaji tak krasne, jako ve Vrchlabi, kam uz podruhy jit rodit nemuzu :frowning2:
Krasny vikend, zlaticko

Andulko, mazej! At uz jsi tam! :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Letím!

Pa
12. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak mi jsme se nacpaly mňam mňam meruňkové knedle a rozdělané ostružiny se smetanou.

Leňoura mám ten emitex
12. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Un, to se nestydis? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tyyyyyyyjo, ostruziny......ty ja nemela uz snad 6 let, naposledy, kdyz jsem cekala Danulicka :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Arwen to byla náhoda, narazila jsem na ně na nákupu :wink:
12. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak jsem zpátky, žádnou mikču samo neměli.
Takže má mužíček smolíka.

Unko, díky za radu. Ještě se na ty fusaky podívám. Váhám mezi combi a tím exclusiv.
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Ctu ze Bledulka v poradne ok a odjela nam do Jilemnice. Uzijte si dortik a oslavu :slight_smile:

Ahoj Unko a Charlie uz jste tu dloho nebyly :slight_smile:

Bavily jste se o tom co mate dokocarku. Ja mam zavinovacky a deky. Na zimu samozrejme fusak jeste po nas, slouzil dobre a je krasne teply. Pak mam taky nejaky ty perinky dokocarku a to musi stacit. Do autosedacky mam pulceny fusak od svagrove, myslim ze to letni verze od emitexu.
12. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Konecne jsem si vyridila prispevek na pojistovne, rikala pani ze do mesice mi to poslou.

Jak prijde tchyne z prace tak budeme pict kolace. Zitra mame oslavu vyroci svatby babicky a dedy, maji zlatou :slight_smile: To zase bude lidi :grinning:

Holky ja bych ted ani nepoznala jestli mi odchazi zatka. Dostala sem jaky si pataky, mela jsem nalez ve sterech, takze ze me porad neco tece :frowning2:
12. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak jsme zpatky z vychazky, dneska jsme zmokli jenom trosku :wink:
ahoj sis, jakpak se mame? juuu, kolace bych si dala, takovy ty kynuty kulaty s povidlama a tvarohem :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
malej ma zase skytavku a tancuje do toho lambadu :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
tady zase leje jak z konve :frowning2:

Ahoj Len :slight_smile: taky uz se tesim az budou upeceny, cerstvy mam nejradsi. :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
jeeee, posli jeden :wink: mnam mnam.....
12. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
koukam, ze zase nikde nikdo :confused:
12. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.