• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojda!

Jsem doma a dneska teda bolavá. :confounded: Ale asi ne z Hamiltona - toho mi nejspíš pan doktor nedělala, ale pořádně mi "prošmejdil" po pánvi a to jsem teda musela i prodýchávat. :sweat_smile: Au au. Po dnešním vyšetření a monitoru (nakterým byli slaboulilinký kontrakce) mi bylo řečeno, že už by porod teoreticky šel vyvolat, ale domluvili jsme se, že to zatím necháme a v Po jdu zas. Doufám, že mi porod vyvolal tím rejděním a že budu rodit v termínu bez dalších zásahů. :slight_smile: Ikdyž tomu moc nevěřím.
12. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Jééžiš -. kontrakce byly. :sweat_smile: a pan doktor nedělal. :sweat_smile:
Pardoneček :sweat_smile:
12. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Sis, mňáám moravský koláče! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
A babičce a dědečkovi veeeliká gratulace! Doufám,že "Zlatou" taky jednou oslavíme - my máme příští sobotu "Bavlněnou". :slight_smile: A ji nejspíš ztrávím v porodnici. :confused:

Já musím zadělat na ty vdolky. Dopo jsem to nestihla a po návratu z porodky jsem měla návštěvu, takže to taky nešlo. A zítra tu bude mít babi paní "na úklid", takže je prostě dneska udělat musím,abych měla zítra klid a nemusela řešit, že babča yvhazuje prachy z okna za věci,které bychom během pár minut měli hotové my s Tomem. :angry: :angry:
12. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
BErušky, jdem na prochajdu. Snad nezmoknem . :sweat_smile:
12. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
sis: já měla podobný problém před 14 dny. Dostala jsem od doktorky taky nějaké čípky, tak ze mě taky pořád něco vytékalo, no a když mi před 14 dny začla odtékat plodovka, tak jsem první hodinu nevěděla, jestli to je ten výtok z čípků a nebo už plodovka. Až pak po hodině, když prdla úplně a všechno vyteklo, tak jsem poznala, že to je skutečně plodovka :wink:

Dneska se to venku honí jak na apríla, jednu chvilku je sluníčko a krásně modrá obloha a do minuty se to zatáhne, je tam černo a prší. A pak zase sluníčko. No kdo se v tom má vyznat. Naštěstí když jsem si byla s kočárkem vyzvednout manžu na nádraží, tak bylo krásně sluníčko :wink:

Jinak jsem tu dneska po obědě měla tchýni a švagrovou, teda tchýně malou tahala jak králíka :confounded: ale byla z ní celá hotová, dneska ji viděla prvně. Když se za náma byla podívat v porodnici tak měla tu smůlu, že byla akorát v inkubátoru a neviděla ji.
12. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahojky holky,

teda bledul - do takového dortu bych se asi nepustila, jsem zvědavá na fotečku. A užij si jilemnický víkend!!!

andul - já už se tak nemůžu dočkat toho tvého skřítěte :wink:

len - někde jsi psala o receptu na tiramisu, písla bys mi ho taky? já bych se teď sladkým mohla užrat :slight_smile:

A moc díky za chválu Ondráška, je to šmudlinka. Dneska jsme poprvé vyrazili s kočárkem, no lepší počasí jsme si vybrat nemohli. Samozžřejmě jsme zmokli a a kočárek je celý od bláta. Ale malému se prochízka líbila. Já chci, aby začalo léto!!!!

Illuss - budí se ti malá pravidelně? Ondráš vydží kolikrát spát i přes čtyřy hodiny. Přes den ho i budím, ale v noci to nezvládnu...
12. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Jo a jinak mé bolení dělohy do rána přešlo :slight_smile: V porodnici mě právě zavinování bolelo skoro jen při kojení, tak jsem se toho docela lekla, ale naštěstí se to srovnalo a k doktorovi jsem nemusela.
12. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Teď jsem si všimla své hrubky čtyřY. Teda jak jsem tohle mohla napsat??? Pardoooon :astonished:
12. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahojda!

Tak my jsme doma z procházky. Tradičně jsem docházela s kontrakcema, které ještě tradičněji po dojití domů ustaly. :angry: Ach jo...
A vdolky už dneska nestihnu, protože nežbyto nakynulo bude 10h. :angry:
Dala bych si nějaký vývar. Ale ten nemáme a teď něco vařit se mi nechce. :sweat_smile: Asi si uděláme topinky, ale to nevím, zda budu jíst... :frowning2:

JAni, to je fajn, že už Tě bříško nebolí! :slight_smile: A doufám, že jste si procházku užili aspoň z části bez deště. A ikdyby ne, tak si to tím nenech zkazit - byla to přece první procházka! :wink: :slight_smile:

Iluš, tady se to počasí taky nemůže rozhodnout a tlak si dělá kotrmelce - ach jo. :confused:

A Skřítě se je asi pokouší dělat taky, páč to bolí jak prase. :confounded: :frowning2:
12. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Jani, :grinning: -to jsou ty hormony! :wink:
12. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky milackove. Dorazila jsem do Paky k mamce. Jazykl na veste a tvrdy bricho. Mam chut na jahodovej koktejl :slight_smile: Jdu na nej´- problem je, ze ma mamka hotovej okurkovej salat - to je zase teda kombinace :grinning:
12. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Nechtělo se mi vařit vývar, takže mám v troubě zapékající se těstoviny. :grinning:

Arwenoušku, taky tady máme jahody, taksi z nich možná uděláme koktejlík taky. Ale radši až ráno. :grinning: Užijsi to s mamkou. :slight_smile: :wink:
12. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Andulí, mám v sobě ty okurky a jdu na jahody :slight_smile: :slight_smile: To bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tyjo, já se směju a zas mi určitě ztvrdne panděro......
12. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Arwenoušku, a jíš pravidelně to magnezium?
12. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se z Dymokur.. Jsme na navsteve u tchynky..

Anduliku copak tu este delaaaas?? :grinning: :grinning: A jak se citis?

Holky me nejak vcera tvrdnul a trosku pobolival pupik..

A co jinak noveho? Nemame tu nejake nove mimi??
12. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jani: malá se budí skoro pravidelně po třech hodinách. Občas se mi probudí i dřív :wink:
12. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Andulko, ne, zapominam na nej - rovnou si jdu vzit, dekuju, ja bych si nevzpomnela...
12. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Teda Jani, Ondrasek je uuuuplne kouzelny a k sezrani :slight_smile: :slight_smile: Je vazne uzasny, ted jsem se koukla na fotecku..

Holky zitra mame s Dadou viroci a tak jsem nam nechala udelat fotku na zed 40 na 60 cm velkou fotku na zed s pupikem.. Tak uz jsem mu to dnes musela dat, byl jak male dite kdyz ma dostat novou hracku, porad otravoval :grinning: :grinning: a vyzvidal co to dostane.. Ja jsem jsem dostala parfem, takze jsem moooooc zpokojena :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ritunko, a kdepak ji mame my?????
12. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
No holky, ja porad cekam kdy mi ten kamarad ty fotky daa.. Protoze on mi ji nechal i vyvolat, jen tuhle jednu.. Musim pockat az mi je hodi na cedecko, on to pro me vse zaridil, protoze v tom fotoshopu ho uz znaji a ma tam slevu. Tak to pro me obehal a mam jen ten obraz a ne fotky
12. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak prefot ten obrazek, Ritu, jsem tehule zvedava :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
kdyz ja u sebe nemam fotak a ani nemam kabel od telfonu, protoze jsem u Dadovich rodicu
12. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Arwi, Ty jsi truhlík,viď. Tose nediv, že Ti tvrdne bříško a tak moc bolí, když nejíš vitamínky.

Mně teď taky tvrdne a bolí, ale já s tím už nic neudělám.

Ahoj Rit!

Ahoj Il!
12. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Andulko, mam uz v sobe tabletkovy magnesko. Tyjo, mam pandero jak merunu a jeste k tomu se mi pne ta nablbla kuze :frowning2:
Ten olejik od Lenky na bricho ne, vid?
12. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
arwi, dej si na to bricho obycejnej olivovej olej :wink: to by mohlo pomoct....
12. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
arwi: musíš se te´d hodně mazat, maž bříško i několikrát denně, to ti uleví od toho pnutí kůže. A taky to pomůže od strií.

jo jinak jsem dala do albíčka nové fotečky lucinky :wink:
jinak už nám jsou dva týdny, týýýjo to to letí :wink: za chvilku z ní bude velká holka :sunglasses:
jo a už jsme pokořili hranici tří kil :wink: vážila jsem jí včera večer po jídle před koupáním a vážila 3050g a dnes v tutéž dobu 3055g.
12. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
dneska jsem poslala manžu do lékárny, ať přinese něco malé proti prdíkům. Tak přinesl masážní krémík na bříško pro miminka a pak taky fenyklový čaj pro mě. Fenyklový čaj nesnáším, fůůůůj, je strašně hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: , ale když jí to pomůže, tak se přemůžu.
12. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Arwen,nevím, co v něm máš, takže asi radši ne. písni Lence, jestli si ho můžeš dát na břicho.

Nebo jak radí Léňa-oliv.olej nebo čistý sádlo. :wink:
12. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
andul, vdolky jsem nikdy nedelala, ale miluju je :wink: takze poradna byla dneska bolava, jo? chuderko.....ale to jeste asi nic nebylo :wink: andul, teda misto vyvaru testoviny ...... :grinning: :grinning: jak se povedly?
jani, ten recept ti poslu nejak do IP, az si o nej reknu kamosce :sweat_smile: jeste nemam penize na ingredience, tak jsem se neptala :sweat_smile: a jani, ze zmoknuti si nic nedelej, ja ted poslednich par dni moklnu pravidelne....jakmile vylezu ven, tak zacne :grinning:
arwi, mnaaaaam, jahody s okurkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Kocinky, ja se mazu ostosest, jen ten olivovej jsem nezkousela, zkusim. Mam dojem, ze se mi to pandero roztrhne uplne cely :angry:

Ilusko, Lucinka je krasna, vazne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.