• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
iluss, to je zlaticko :sweat_smile: ja chci taky takovy hodny miminko :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
neroztrhne.....namaz to olivacem a poradne promasti :wink:
12. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Provedu......jdu si lehnout, zlaticka, krasne sniky.....
12. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
koci, dobrou noc :slight_smile: hezky se vyspinkej :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Arwen,dobrou!

ILuš,malá je fak tfešanda. :slight_smile:

Leni, těstoviny se docela povedly. Dala jsemdo nich konzervovanou šunku (dostali jsmeji vnějakým dárkovým koši) a ta chutná jak "lanšmit", takže to je asi jediné,co mi vtom trochu vadí. Jinak jsou fajn.
12. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
dobrou arwi :slight_smile:

teď jsem dokoukala film na Nově, to bylo hezkýýýýýý :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
andul, tak konzervovanou sunku jsem nikdy nejedla....jenom konzervovany parky a to je jak blato :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
U Nováků na zahradě přistane létající talíř. Vyleze z něho jeden ufounskej, ale přijatelně vypadající pár, a tak je Novákovi pozvou domů a udělají mejdan. A když už jsou trochu v náladě, tak chlapy napadne, že by si mohli zkusit trochu rozšířit obzory a prohodit si manželky. Udělají to, Novákova si odvede ufouna do ložnice, tam se svlíknou, Nováková si ufouna znechuceně prohlíží a myslí si: "Takovej malinkej...". Jenže ufoun trochu zakroutí ušima, a hned mu povyroste. A ještě, a ještě... Nastaví tu správnou velikost a pak si s Novákovou užívá až do rána. Ráno, když ufouni odletěj, tak Nováková celá růžová říká manželovi: "Já to měla úplně nádherný! A co ty?" A Novák na to: "No teda, já ti řeknu, za moc to nestálo. Úplně jako obyčejne a navíc mně celou dobu hrozně kroutila uši..."
:grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Leni, kdybych si tu šunku koupila sama, tak budu pěkně nasr.ná. :angry: :confused: Takle mě to až tak nepálí a v těch těstovinách se to relativně ztratí. :wink: :slight_smile:

Il, na cos koukala?

Holky, rozhodla jsem se, že dopletu ten svetřík pro Skřítě, takže mám rozpletený druhý (a jediný kus který michybí) rukávek.
12. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Leni - :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Len, tak ten je suprovej. :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Andulko, tak co, přibližně za hoďku a půl bude třináctého :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Holky, dneska jsem se v CA koukala na dupajdy a měli tam velikost 42!!!!!
Ty byli taaak majinkatý. Ani Šušina by se do nich nevešla.
12. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
dost dobrej vtip!!! :grinning: :grinning: :grinning: hihihi

koukala jsem na tu komedii "Vdáš se a basta"
12. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
juuu, to existují i takovéhle malilinkaté velikosti? já viděla nejmenší 52. A doma mám nejmenší 56, tak nám je všechno strááášně velký. Ale my do toho statečně dorosteme :wink:
12. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Il. máš krááásnou holčičku. Ty proužky jí fakt padnou....
A co váha, spokojenoust?
12. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Pepíček se ráno probudí a zjistí, že v ložnici rodičů je nějaký ruch. Dojde ke dveřím, podívá se klíčovou dírkou a vidí rodiče, jak vyvádějí, poloha střídá polohu, prostě sexuální výbuch. Chvilku takhle čučí, jak souloží a pak se znechuceně otočí a povídá si pro sebe: "Tak tihle mi budou vykládat, že se nemám rýpat v nose."
:grinning: :grinning: :grinning:

to bude ale fesak :sweat_smile: ja bych si tak maximalne zapletla ruce :grinning:
12. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
jooo, vážíme každý den :wink: nějak nás to baví. A aspoň sledujeme, jak hezky přibíráme.

Jooo, tohle pyžamko jí sedí hezky :wink: a hlavně i ta velikost. Nám jsou teď jen pyžamka, tak je nosíme normálně i přes den. Ale jí to naštěstí nevadí, ještě mi do oblékání nekecá :grinning:
12. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Právě, taky mě překvapila ta velikost a jaký měli výběr.
Za to klučíkovský neměli skoro žádný. Všude samá růžová :angry:
12. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
ahoj ludvi :slight_smile:
he he, treba by tungovalo i na nase chlapy :grinning: :grinning:

iluss, cos kupovala za vahu? novou?
12. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Vždyť to máš jedno, v čem spinká. Hlavně když to má čisťounký..
12. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
tyyyjo, tak velikost 42 si neumim predstavit :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Taky jsem ráda, že váhu mám, pro klid v duši a za pár měsíců jí v pohodě prodáš.
12. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Len, tak to někdy vyzkoušíme :grinning:
Můj mangel už bohužel slintá do gauče.. :unamused:
12. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
tak vahu taky nemam..... :frowning2: kdyz tak koukam, co vsechno nam jeste chybi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si myslela, ze jenom matrace, ale kazdej den prijdu na dalsi vec....chjo...kde na to mam z nemocensky brat :astonished:
12. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Len, ty jsi sama doma?
12. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
ludvi, z toho si nic nedelej, ten muj zrovna beha nekde po lese :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Hele, váha není nejdůležitější a můžeš jí v klidu koupit až po.
Spousta mamin se bez ní obejde.

Ale bez matračky to bohužel asi nepůjde.
12. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
jj, jsem....od nedele az do patku :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz jsem tu psala, ze doufam, ze neporodim....ale to by bylo asi hodne predcasny :confused:
12. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
nestraš, proč bys rodila, na to jsou tady jiný v pořadí :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.