• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
hmm, ja sukne moc nosit nebudu, teda kdyz nebudou az na zem...protoze mam dost krecaky a hadam, ze se to bude jen zhorsovat :frowning2:
2. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
no ta je taky božácká a za super prachy.... :wink: jak ty to děláš kouzelníku?? :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
čus kočky
tak to vypadá se srazíkem moc dobře, asi pojedu autíkem, takže čas není problém, přizpůsobím se :wink:
takže se mnou počítejte, už se moc těším :grinning:
manžílek říkal, že to určitě bude zážitek, tolik pupíků najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
A koukamžádna změna lenoura vy máte nafukovací byt??? :slight_smile: :wink: :grinning:

Dneska bylo tak krásně, jsme byly s Vanesskou celý den na zahrádce
2. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
klarko - to jo, to bude nářez .... tolik pupků pohromadě...to budou zvířátka koukat :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahojky klari a unko :grinning: hehe, z nas tam ta zirafa porodi, holky, az nas uvidi :grinning: :grinning:
unka: zatim ne, ale asi zacnem brzo nafukovat... :grinning:
claudi: jsem zavisla :grinning: :grinning: :grinning: to je nejlepsi recept...maloco mi utece, he he he :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
unka: jj, bylo nadherne...ja byla se psema venku dve hodiny a ted proklinam svoji alergii :confounded: :angry:
2. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
claudie jj zvířátka se budou divit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ne jenom zvířátka :grinning:
2. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
joo, to budou lidi koukat, az se tam vyvali devet pupikuuu :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Lenoura já musím taky být vybavená slunečníma brýlema a modlit se, aby nelítalo moc pilu
2. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
hmmm, dneska asi litalo :confounded:
len kolik už jsi dala za aukro, máš to spočítaný???
hmmm, 4000 Kc vcetne toho vajicka.....
2. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
Už jsem tááády! :slight_smile:

Holky, mě tak bolí zadel z toho kola. :grinning: Ale stálo to za to! :slight_smile: Přední štít už máme vyzděný a krovy jsou už po celém domečku. :slight_smile: Zítra máme nahlásit, jakou barvu chceme střechu, že by ji příští týden položili. :slight_smile:

Leniku, koukni co jsem ulovila: http://www.aukro.cz/item595214959_drevena_hracka_na_kocarek_postylku_zviratka.html

Ahojda Unko a Klárko!!
2. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
andul: jeee, to je sladky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: taky musim neco takovyho poresit....hracicky jsem jeste nakupovat nezacala :confused: a koukam, ze baracek utesene roste, co? :wink: kdy mate v planu se tam nastehovat?
2. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
včetně pošotvnýho??? a kolik toho máš??? už hodně ne
a co mimi bazar, znáš??
http://www.mimibazar.cz/
2. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Leni, když to dobře půjde tak na přelomu léta a podzima. Vánoce bych už ráda slavila tam. Zítra dám fotky do alba na "Střeše",tak vám sem šupnu odkaz, ať můžete kouknout. :wink:

4.000,-za tolika věciček a autosedačku není špatný! :wink:

HOlky,na co jste konkrétně alergický?
2. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj Andul,

já Vám tiše závidím, že tak hezky pokračujete s baráčkem :slight_smile: :wink: . U nás to pořád stojí na pozemku :frowning2: :angry:

Jo jinak holky dneska jsem si objednala podprsenku na kojení našla jsem jí za super cenu

http://www.bejbito.net/cz-detail-418.html
2. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
bez postovnyho :angry: uz mam ale tri vrchovaty tasky...je toho hodne :wink: myslim, ze se to vyplatilo i s tim postovnym :wink: na mimibazar jsem koukala, ale nejak se v nem neorientuju :frowning2: tam se taky musi registrovat ne? nebo nevim....
2. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Un, ta je bezva. :wink:

Len, musíš. :wink:
2. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
unka: tak to je supr cupr cena :grinning: :grinning: :grinning: sikulka :wink:
andul: pyly a prvni slunicko...
2. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
prijde mi to tam takovy nejaky neprehledny... :confused: ale asi jde o zvyk, ze? :wink:
klari, ty chces moji zavislost rozsirit o dalsi server, vid? :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
jj len je to podobný jako aukro, kamarádka tam nakupuju skoro všechny věci pro svojí dceru a je moc spokojená :grinning:
andul, unka ahhooojjjjjj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jojo měla jsem z toho radost u nás v obchodě za ní chtěj 400,-, což je docela rozdíl
2. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
len hihihihihihihihihihi :grinning: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
klarka: jooo?? a jeste srandu si ze me budes delat? mam ten pocit, ze arwen nebude v nedeli jedina, kdo dostane na zadek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
jejda tak, že bych si ještě tu mojí účast rozmyslela :grinning:
2. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já taky nakupuji přes mimibazar, jsou tam moc hezké věcičky a jde jen o zvyk
2. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Claudi, našlas nějakou hezkou sukni??? Já teď koukámprávě na mimibazar a žádná se mi tam nelíbí. :confused: Ale napadlo mě, žezkusím najít na netu nějaký střih a spíchnu si ji doma. :slight_smile:

Včera volala paní z obchodu, že mi konečně přišly ty látky na deku,tak pro ně zítra nebo v úterý zajdu a budu tvořit. :grinning:

A málem bych zapomněla! :astonished: Komoda dorazila!!! :dizzy_face: Teda spíš takový puzzle, ze kterýho snad bude komoda. :grinning: Až odstěhujem Míňu, tak ji zkusíme dát dohromady.
2. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
holky já se loučím, pěknej večer :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.