• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
len: kupovala jsem kojeneckou váhu (má váživost až do 20kg) :wink: aspoń si můžu malou doma vážit a vědět, jestli přibírá tak jak má a nemusím se hnát k dětské doktorce jenom kvůli vážení.

no hlavně to pyžamko je i pro nás obě pohodlnější. Při přebalování jí nemusím celou svlíkat, stačí jen, když rozepnu cvočky mezi nožičkama a vyměním plínku :wink: je to praktický.

ludvo: já jí zatím prodávat nebudu, nechám si ji i pro druhý mímo :wink: a až pak ji kdyžtak prodám.
12. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
hmmmm, ja jak jsem koupila tu postylku, tak mi k ni dali i matraci, ale je jenom molitanova, ja bych chtela asi tu s kokosem a pohankou nebo aspon s kokosem.....
12. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj Ludvi! Hele, neříkala Tvoje maminka, jaký je další vhodný datum na porod chlapečka? Břicho mi sice pravidelně tvrdne a docela to i bolí, ale pochybuju, že bych měla během zítřka porodit. :confused:

Leni,kam na to chodíš?

Iluš, kolik stála ta váha?
12. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Len, doufám, že nás Andulínou nemíníš předbíhat!!!!!!
12. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
ludvi, ja vim, ze jsou jiny v poradi, ale nase mimca to jaksi neberou v potaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: predbihat zrovna vas dve bych opravdu nerada :grinning: :grinning: jen at si jeste pobude v brisku :wink:

Jde takhle debil po lese a najednou před sebou spatří obrovského hřiba, napřahuje nohu a říká: "Jé, hele, houba." Najednou hřib zvedne klobouk a sděluje milému debilovi, že je dědeček hříbeček a že mu splní tři přání. A debil říká: "He, já už nechci být debil." "He, já už nejsem debil, já se z toho podělám." "Jé, ja se podělal, sem já to ale debil." "Jé, hele, houba..." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Andul, mojí mamce se vůbec nelíbil ten červen :grinning: :grinning: :grinning: .
Červen je prý ideální pro holčičky, kloučkové jsou prý mooooc zženštělí.
Rozhodně odmítám čekat na červenec....
Len, ty to tvoje mímo koukej ještě pěkně dopéct....
12. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
tak to abys pak pro malyho nehledala zenicha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my to snad do cervence dokopem :confused:
12. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Tak tyhle stránky musím utajit před Jendou....
Strašně rád vypraví vtipy - bohužel to není mooooc vtipný.
12. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Holky, Tom námprávě udělal rozmixovaný jahody sesmetanou - mňaminky. :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Iluš, pamatuješ si jestli Lucka v 1.DP kopala nebo ne?
ludvi, budu se snazit....ale koukni na ilussku :confused:
mnam...jahudky mam taky a dokonce i smetanku....tak uz vim, co si zitra udelam, mnam :wink:
12. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Andulko, co pořád máš s tou 1.DP?
Hele, já si to teda moc nevybavuju, ale určitě musí kopat, jenom při kontrokcích to necíš, protože to bolí.
12. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
My je měli s jogurtem a s banánama. Mňam a pak Mrože.
12. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Děcka zítra po o pojedou na chalupu, docela jsem uvažovala o tom, že bych jela taky, ale asi se na to vyprdnu.
Stejně bych tam jen dřepěla, raději si doma vyžehlím..
12. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Len, Iluška rodila skoro v 36tt, nebo se pletu?
12. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ludvi, také odmítám čekat na červenec!!! A když bude trošku víc empatickej, tak se zlobit nebudu. :slight_smile: Ale snachu bych jednoho dne přeci jen ráda měla. :slight_smile: :wink:

Leni, doufám, že TI bude chutnat jako mně. :wink:

Ludvi,prostě si to neumím představit, jak ta 1.DP pocitově probíhá, tak se ptám,no. :sweat_smile: :confused:
12. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Iluš měla termín 28.6. - myslím. A rodila 29.5.

Ludvi, zůstaň doma a hoď nohy na stůl! :slight_smile: :wink:
12. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
Nevím, prostě si myslím, že to malé kopat musí. Mezi kontrakcema.
12. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
My už totiž máme cíťu tatínka i Jendulu... Né teda až tak :grinning: :grinning: ale máme občas s tatínkem prohozené role.
On je mamánek a já ta přísnější.
12. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
ludvi, jj skoro o mesic driv.....
12. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Andul a co se zeptat nějaký PA?
12. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
mamanek :grinning: :grinning: :grinning: no to je vyraz, to jsem jeste neslysela :grinning:
andul, urcite chutnat budou :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
Len, vydrž, nic ti neuteče.... není kam spěchat.
12. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
holky koukate nektera na slzy slunce? to je hrozny :cry:
12. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
Leni,nekoukáme - Tom říkal, že jeto hooooodně drsný,tak to ani nezkouším. Nějak mi tyhle filmy teď nedělají dobře. :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Něco nám hraje ns čt1, ale nesleduju to.
ja nespecham....hlavne aby nespechal malej :sweat_smile:
ted jsem mluvila s Petrem a zase se ptal na jmeno a kdyz jsem rekla, ze teda jeste na 100procent nevim, tak zahlasil, ze to teda bude Oliver....me z nej picne :grinning: :grinning: :grinning: ale Olika bych asi nechtela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andulko: váha stála i s poštovným a balným 1400,-Kč

http://www.obchodni-dum.cz/eta-7771-90000/54861/

len: já si taky říkala, jen ať je malá ještě v bříšku, ale jaksi mě nechtěla poslechnout! :wink: má prostě svoji hlavu!

andulko: na pohyby a kopání si během porodu nepamatuju vůbec, cítila jsem jenom kontrakce, pohyby ne.

ludvo: nepleteš, rodila jsem ve 36tt (přesněji 35 plus 5)

andulko: přesně tak, teda ty máš ty datumy v merku :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.