• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak to jsem zvedava, jestli si to uvedomuje i ten malej :grinning: no uvidime zitra :wink:
13. čer 2009 v 00:09  • Odpověz
ja se z tech mejch chlapu zblaznim....jeden do me kope, jako bych byla cizi a druhej me chce asi otravit plynama, co mu vychazej zpod ocasu :grinning: :grinning: :grinning: jeste ze tu neni ten treti, taky by na me urcite neco vymyslel :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 00:11  • Odpověz
Leni,Skřítě se mi zase snaží udělat z břicha krychličku a Tom se snaží napodobit spánkovou polohu Pupí - akorát že ve stoje. :sweat_smile: :grinning:
13. čer 2009 v 00:15  • Odpověz
Jéé, Leni - my teď vlastně máme pátek 13. :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 00:17  • Odpověz
ve stoje??? :confused: :confused:
dyk uz mame sobotu, ne? :confused:
13. čer 2009 v 00:19  • Odpověz
Právě že ve stoje. :grinning: Teda o tu nápodobu se Tom pokoušel ve stoje. Pupí spí vleže. :wink:

Nojo - teoreticky sobota je, ale vzhledem k tomu, že jsem ještě nešli spát, tak máme pátek, ale jak mi tu ukazuje PC, tak už je 13.6. - takže máme pátek 13. :slight_smile:
13. čer 2009 v 00:24  • Odpověz
ahaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ja mam zase neco s vedenim :confused:
13. čer 2009 v 00:27  • Odpověz
To je tím pátkem 13.! :grinning: :wink:

Došlo mi klubíčko a manželínek odestlal, takže Tě tu, milá Leničko, zanechám a půjdu spinkat.
Dobrou noc a hodné kluky! :slight_smile: :wink:
13. čer 2009 v 00:30  • Odpověz
dobrooooou :slight_smile: hezke sny.... :wink:
13. čer 2009 v 00:33  • Odpověz
jupiiii, uz to funguje :grinning:
caute baby :slight_smile: jakpak se mame pri sobote?
13. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Kuk, už jsem tady! Byli jsme nakoupit. :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
kuk :slight_smile: co jste koupili?
13. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Původně jsme šli pro mák a hrubozrnou sůl na ty vdolky,ale přinesli jsme mimo jiné i maso na večerní grilování a CD Asterix a Vikingové :grinning:

Teď jdu vypracovávat vdolky - už se na ně těšííím! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
jeeee, ty bych si dala....s cim je budes delat? ja miluju s tvarohem a povidlama :wink: andul, hod mi pak recept do IP :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
cd? :confused: uz nakupujes pro prcka pohadky? :sweat_smile: ja taky...vetsinou ty vecernicky na dvd :grinning:
13. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Leni, zatím spíš pro sebe než proprcka. :grinning:
My je doma neplníme - děláme jen takový bochánky s posypkou mák na sladký a sůl s kmínem na slaný. Apo upečení jejíme buď takle nebo si je dle libosti mažeme či promazávamé máslem apo. :wink:
13. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
:confused: :confused: oooo, tak takhle je neznam....my je taky neplnime....ten tvaroh davame navrch a na to jeste povidla :slight_smile: a tvaroh je rozmixovanej se zloutkem a cukrem...mnam....ale ja je nikdy nedelala.... :confused: ale miluju je
13. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
andul, tak at se ti povedou, ja mazu se psema :slight_smile: pak se tu ukazu, jestli tu budes.....zatim pa pa
13. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
hele, pise se se psema nebo se psama? :confused: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
s bafanama :wink:
13. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holčičky :slight_smile:
Jsem v Trutnově u Jardy, učinili jsme pokud jít na houby, ale já ostuda to nezvládám, ten nerovnej terén v lese prostě nedám, každou chvíli jsem se málem přerazila a navíc přes panděro nevidím na cestu :angry:
13. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Leni, ale jinak to bude se psy (s pány) nebo se psama (s pánama). :slight_smile:

Vdolky už jsou v troubě - teda 1. plech. A to co myslíš Ty, jsou bavorský vdolečky, ne?
13. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Arwen,na houby - jůůů! Tak jste se aspoň hezky prošli, ne? :slight_smile: My máme v plánu bazén (až dopeču), tak jsem taky zvědavá, kolik toho naplavu. Obávám se, že budu mít večer trochu depku, protože jsem palavala kdysi závodněa plaveckou kondičku jsem si do teď držela docela vysoko, ale co jsem těhu, tak jsem moc neplavala, tak to asi bude dost mizerný. :frowning2:
13. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Hele, Arwi, proč vlastně nemůžeš podruhé rodit ve Vrchlabí?? A kde to vůbec plánuješ?
13. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak jsme zpatky :wink: jsem zase zpocena az na pr..... :grinning: :grinning:
arwi, chodit na houby miluju :slight_smile: taky s Petrem planujem, abych si to aspon trosku letos uzila....chodime docela casto, jedna z mala veci, co nas bavi oba dva :wink: no a ted kdyz vsude rikaj a pisou, jak rostou.....mnaaaaam, dala bych si bilou omacku z pravaku, tu miluju snad nejvic.....a kdyz jsem v blesku videla ty obr pravy hriby, tak se mi chtelo az brecet, ze je nemam v kuchyni :grinning: :grinning:
andul, jooo, jsou to bavorsky...ja nevedela, ze jsou jeste jiny :confused:
...a se psema i se psama zni divne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem si rikala jako s panama, ale zni to divne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
arwi, takze jste nic nenasli? vratili jste se dom? :confused: snad to zvladnu.....i kdyz v posledni dobe mam problem, kdyz jdu s Dantem treba na dve hodiny, tak me vzdycky boli na pravy strane v podbrisku a to chodim pomalu a snazim se vyhybat velkejm kopcum :confused:
13. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
andul, diky za MMS, tak takovyhle vdolky :sweat_smile: ahaaaa, ja myslela uuuplne jiny :sweat_smile: ale povedly se ti :wink: a ty s makem jsou i s cukrem?
13. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Leni, a taky při chůzi funíš jak lokotka (lokomotiva :wink: )? To pak ujdu hodně daleko, ale musím u toho právě funět, aby mi nebylo blbě. :grinning:
Ty vdolky ve slaným vydání se jedí třeba k dršťkový polívce. :wink: Ale já mám radši sladký promazaný obyč. máslem a mlíko k tomu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a z plavání nejspíš nic nebude, protože jsem málem ulomila malíček na pr.noze o debilní skříň v předsíni. Pěkně mi to natýká a bolí to jak čert, hlavně v kloubu. :frowning2: Auauauauauauau!!! :cry: :cry: :cry:
13. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Leni, těsto není tak slaný a navrchu je mák. Cukr je jen v kvásku (ale to je stejné množství,jako uslaných). Ale kdo chce, tak si jeprávě promaže třeba marmoškou nebo nebo medíkem. :slight_smile:
13. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
andul, ja se z tebe zblaznim :grinning: :grinning: :grinning: abys nakonec nerodila se sadrou :confused:
funim taky a staci mi k tomu mirnej kopecek :grinning: ale stejne me to bricho boli :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, by me zajimalo, kolik kilometru za ty dve hodiny ujdeme...davame docela dlouhy vychazky....ted v lete je to super, chodim s nim jenom jednou denne a pak ma otevreny dvere na zahradu, ale stejne je porad nasackovanej u me v posteli :grinning: v zime je to horsi, to s nim musim 3x....a tak to bude i u nasich v panelaku :unamused: s mamkou se ho budu bat pustit, aby se ji nekde nepopral nebo ji neodtahl nekam za kopec a neutrhnul ruku, kdyby nahodou uvidel kocku :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.