• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tyyyyjo, a drstkovku mam taky moc raaaada :slight_smile: jako dite jsem ji nesnasela :grinning: jak se ty chute menej :wink:
13. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
13. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
a tyhle vypadaj jeste lip http://ekucharka.net/bavorske-vdolecky-video/ mnaaaaaam
13. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
JJ,ty jsou ale smažený. :slight_smile: Ty moje jsou pečený. :slight_smile: A asi jsem tam někde udělala chybu - respektive, mám asi chybu v receptu - protože ty sladký nejsou vůbec sladký. :frowning2: A to jsem se na to babičky speciálně ptala, zda je mám přisladit nebo ne. :angry: NEjsou špatný, ale nejsou sladký. :cry:

Já dršťkovou taky dřív nerada a dneska - mňam! Ale bud bez drštěk nebo musí být hodně namletý. :slight_smile:
13. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
hmmm, ted koukam na prijimacky na tu skolu, co chci jit z roku 2007 a nevim nevim, jestli bych to dala dohromady :confounded: hele.... http://www.fpf.slu.cz/studium/prijimaci-rizeni/2007-2008/prijimaci-testy-reseni/vzorove-testy-2007-2008/ hlavne ta historie vytvarneho umeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
hmmm, tak to ja ty drstky miluju nejvic z cely polivky :wink:
treba jsi mohla pridat cukr do toho testa, ono by to snad s nima nic neudelalo.....tak je pocukruj mouckou zvrchu :slight_smile:
13. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
hmmm, tak to ja ty drstky miluju nejvic z cely polivky :wink:
treba jsi mohla pridat cukr do toho testa, ono by to snad s nima nic neudelalo.....tak je pocukruj mouckou zvrchu :slight_smile:
13. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
co dela prstik? :wink:
13. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
kun zase pekne kulha :angry:
13. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Tady na tom odkazu úplně dole se radí teplá voda na břicho http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1225 , tak jsem teĎ seděla 10min ve sprcháči a "opařovala" jsem si břuch,tak jsem zvědavá na výsledek. Zatím mám bříško jen hezky teplý a červený. :grinning: :grinning:
Všude radí sex, ale jak mám mít asi tak chuť na sex, když jsem nateklá jak balon,břicho mám až kdovíkam a popraskaný záda a zadek vidím i se zavřenýma očima?? :angry:
13. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Prstík bolí :confused:
13. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky,
ty Andulo, už nezlob!!!
Já si teda osobně myslím, že horká voda se v těhu používat nesmí! Ne kv. vyvolání porodu ale kv. srdíčku. Chceš snad Skřítě uvařit?
Já nevím, fakt si zahráváš. Vždyť pouze 5% ze všech porodů je v termínu.
13. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
ahoj ludvi :slight_smile: zlobi, vid? :wink:
andul, proste se mu u tebe libi :sweat_smile:
13. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Ludvi, bylo to jen teplý - přece nás nespařím. :slight_smile: :wink: A bylo to hrozně příjemný. :slight_smile: :dizzy_face: Konečně jsem se za dnešekna chvíli zahřála. :slight_smile: A Tom byl v koupelně se mnou.
13. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
.....ze by te pro pripad odrodil? :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
mnam, pujdu si udelat zadelavanou zeleninku, mam hlad jak herec :slight_smile:
13. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Já nevím, abys malýmu ještě neublížila.
Kdy jdeš do poradny v pondělí?
13. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Joo,tojsmečetli už včera - drsný. Tomu se říká z pr..le klika a anděl stážný u svém místě. Ale radši si ani nepředstavovat, že by tam byl kočárek...
13. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
Len nech si chutnat.
Cpu se meruňkama, mňam.
Děti jsou s tatíčkem na chalupě, tak jsem byla koupit cukr a až dopeču sekajdu, tak tam vrznu bábovku.
Budu muset začít žehlit, ale vůbec se mi dotoho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Ludvi, V pondělí a příští týdne budem asi vyvolávat medikamenty. :frowning2: Jestli to teda nezvládnem do té doby sami.
13. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Vyvolávaný porod nění žádná hrůza a alespoň budeš mít jistotu, že je to to ono a budeš hlídaná.
Mě čeká určitě taky, ale až za 14 dní.....
13. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Hele dneska jsme koukali vBille na tu šunku, co chutná jak lančmít aona stojí 130,-!!! :astonished:

Ludvi, ajo - Ty máš doma prázdno! :slight_smile: Tak odpočívej!! :slight_smile: :wink:
13. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
jj, on ten lančmít už taky není co bejval :confounded:
13. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
No jo, ale chci si to všechno udělat v klidu a nechci tady nechat popřípadě žádný resty. Pak už nebudu mít čas vůbec. Sice budou prázdniny a nebudu muset řešit školu a kroužky, ale zase je budou mít oba doma a budu muset vařit a pokud možno zajistit jim nějaký program.
13. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Snad bude Matějíček hodný miminko a budeme oba relativně brzy v pohodě. Doufám. :grinning:
13. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Ludvi, jak se vlastně Terka rozhodla s tím gymplem? Půjde na něj nebo ne? A všechno zvládneš levou zadní - děti budou stejně pořád venku,ne? :wink:
13. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
andul, to je teda pekna palka a kdyz to tak divne chutna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky, co si budem rikat, konzervy nejsou to, co byly za komousu :grinning: :grinning: aspon v nich bylo maso :grinning:
13. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
Terka se nakonec nedostala, totálně zvorala matiku, ale nakonec jsme docela rádi.
Ten gympl není nic moc, takže je asi lepší ta jazykovka a pak se uvidí. Nehledě na to, že budou jezdi spolu do školy a tak. Jde o to, aby tady o prázdninách někdo byl z dětí. Sice je samotné ven pouštím, ale je to docela o nervy. Pasťáci mají vycházky celé odpoledne a prostě se baví jak se baví :angry: . Dělají bordel, fetujou a chlastají na dětském hřišti :cry:
Hlavně abychom s malým byli v pohodě, abych nebyla zbytečně nervózní, že nestíhám.
13. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
len, tak to máš pravdu.
Dneska když dám na chalupě kočkám zbytek salámu, tak si čuchnou a znechuceně odkráčí.
13. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.