• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ludvi...no tak ten kluk, co zabil tu svoji spoluzacku byl u taty v ustavu....jsou tam vzdycky do 18ti a pak je pustej s cistym trestnim rejstrikem.... :confounded: :angry: oni tam maj jenom ty vrahouny....takze kdyz ctes nebo slysis o nejakym decku, ktery zabilo, tak jsou u nas v Boleticich....
no termin mam 25.7 a Petr ma odlitat 28.....a to jenom v pripade, ze se nic nezmeni, ten termin jim muzou posunout :confounded: ale snad budu rodit kousek pred terminem.....doufam, ze ne zitra :grinning: :grinning: :grinning:
a rajska se sekackou muze byt mnam, to je jako kdyz ji delas s masovejma koulema, ty jsou taky z mletyho....mmch to miluju :grinning:
13. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
ludvi...no tak ten kluk, co zabil tu svoji spoluzacku byl u taty v ustavu....jsou tam vzdycky do 18ti a pak je pustej s cistym trestnim rejstrikem.... :confounded: :angry: oni tam maj jenom ty vrahouny....takze kdyz ctes nebo slysis o nejakym decku, ktery zabilo, tak jsou u nas v Boleticich....
no termin mam 25.7 a Petr ma odlitat 28.....a to jenom v pripade, ze se nic nezmeni, ten termin jim muzou posunout :confounded: ale snad budu rodit kousek pred terminem.....doufam, ze ne zitra :grinning: :grinning: :grinning:
a rajska se sekackou muze byt mnam, to je jako kdyz ji delas s masovejma koulema, ty jsou taky z mletyho....mmch to miluju :grinning:
13. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
ha ha, tak tohle je vtipnyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja se z toho kone dneska zblaznim :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj iluss :slight_smile: tebe to vyhazuje a me to posle jednu zpravu 6x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
vlastne 8x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj Il! Doufám, že se dneska vnoci vyspíš líp! :wink:

Leni, přiznej se, že Ti je líto, že my máme teprva druhou diskusi a Červencovky už osmou a tak se snažíš tu naši co nejrychleji zaplnit, abychom je dohnaly. :grinning:

HOlky, dali jsme se do toho grilování, protože jsem odpoledne pozvali tcháníka se švárou, ale je tam nálada, že by jeden upad. :frowning2: :angry: Tak jsem si došla aspoň pro pletení.
13. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky

už dva dny mi blbne kůň, nemůžu se vůbec připojit...teď se mi to konečně povedlo....

je tu něco nového???

ani se mi nedaří přidat příspěvek, zkouším to už po několikátý, asi s tím fláknu z okna!!!! :angry: :angry: :angry:
13. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
andul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tys me odhalila :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
ahoj claudi :slight_smile: no koukej, jak jsem dopadla ja.....jsem tu za debila, ze neumim posilat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jakpak se mas?
13. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
no konečně se to povedlo, už jsem měla fakt vztek!!!!

asi to blbne nám všem, co? :grinning:

no u mě vše OK, semestr uzavřen a do září bude od školy klídek :wink:

až se ta technika umoudří, tak zmenším ty fotky z ateliéru /se docela povedly/ a dám do alba...

nerodil tu někdo po dobu mé nucené absence? doufám, že jste taky všechny v pohodě :slight_smile:
13. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
claudi, nejak se nam to tu seklo...nikomu se rodit nechce...teda krome andulky, ale ty to nejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak gratuluju k ukonceni semestru :wink: spulila jsi bricho? :grinning: a na fotecky uz se tesime
13. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
no včera při zkoušce z NJ jsem mocně špulila :grinning: a myslím, že to zabralo.... byla jsem naprosto dutá a paní profesorka se nade mnou smilovala a dala za 3 :wink: :grinning:

takže Andulín ještě nic??? :confused: :confused: se malému ven asi fakt nechce... :grinning: :grinning:

co ty Leníku, máš se?
13. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj Claudi, tak sláva, gratuluju.

Len, denska je ten kůň opravdu na utracení :grinning:
13. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
ludvi, jj, vypada to, ze ma polamany nohy :grinning: :grinning: :grinning:
claudi, jj, mam se....nudne :stuck_out_tongue_closed_eyes: cely dny jsem tu sama a uz fakt nevim, co mam delat, jeste ze tu mam ten komp, by me jinak trefilo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
ludvi - díky :wink:

leni - ještě že máš dantíka a dělá ti společnost :wink:

fotky jsou vloženy
13. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
jeee claudi, moooooc hezkyyy :sweat_smile: mooooc.....
ja si budu nechavat delat pristi tyden, tak jsem zvedava, jak dopadnou :confused:
13. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
kolik ti jich udelala? a kolik to stalo?
13. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
děkuji za pochvalu :slight_smile:
udělala jich asi 30 - 35 a z nich jsem pak vybrala tyhle /je jich 8/...

jedna fotka u ní stála 65,-, pak 160,- stálo album /s tím si moc vyhrála, je takové rozkládací a ozdobené/ a ještě CD s těmi fotkami za 200, suma sumárum 880,-Kč, což myslím docela jde.... :wink:
13. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
jooo, tak to je super cena.... :wink:
ja ted koukam na barrandove na saudka....to je uuulet, ten chlap....ale foti neskutecne!!!! ja chci taky.....
13. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak jsem si taky pustila Barrandov, máš pravdu, fotí skvěle....ale jinak je to fakt magor :grinning:
13. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
a Leni, ty jsi lepší než Saudek !!! :grinning: :sunglasses:
13. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak, nerozesmivat nastavajici maminku :grinning: :grinning: :grinning:

ja jeho fotky miluju.....jsem si koupila jednu jeho knizku....2500,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
to je magor, by se prej klidne pomiloval s nekterym se svych deti, kdyby k tomu svolily..... :astonished: :astonished:
13. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
on napsal knížku a ta stála tolik peněz?? :confused:

to jo, oni jsou vůbec divné seskupení celá ta jejich familie... :grinning:
13. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
je to velka bichle, plna jeho fotek.... :wink:
jj, to je rodinka, co? by mi hrablo :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
já se jmenuju Soudek.... :grinning: :grinning: :grinning: posloucháš ho vola starýho?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojda Claudi - pochvala za úspěšně ukončený semestr i za fotky - jsou fakt super! :wink: nejvíc se mi líbí ta s tou labutěnkou na zemi. :wink:

Leni, za pár týdnů si budeš jen stýskat a zlobit se na sebe, že sis stěžoval, že nemáš co dělat. :grinning:

Ludvík pořád žehlí, chudák?

My dogrilovali a nakonec to bylo docela fajn. I babička za náma cca na 10 min přišla. Teď jdu do vany na pohádku - já se koupu a Tom mi čte pohádky . :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
ježíši, on se svléknul :sweat_smile: :confused: :grinning:
13. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
claudi, on se svlika normalne....videlas nekdy, jaky ma peeero??? :astonished: :astonished:
andul, tak to je fajn, ze to nakonec dopadlo....ja ztrestala tu klobasu :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Andul, ahojky :slight_smile: copak jste grilovali dobrého? pohádky závidím,mě je nikdo nevypráví ....
a díky za pochvalu :slight_smile:

Leni - no já byla tak v šoku, že jsem ani nijak nezaostřila na tu jeho výbavu /nevím ani jestli to bylo pořádně vidět/, no úplně mě odrovnal... :grinning: :grinning: Kolik je mu už let proboha? přes 70??
13. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.