• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Nacplala jsem se třešněma a mladýho to nějak rozohnilo.
Chtěl by ven, ale snaží se mi rozkopnout břuch... :wink:
13. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
Ahoj holky kecalky :slight_smile:

malý usnul a manža ho právě zapíjí v hospůdce, tak mám chvilku jenom pro sebe :slight_smile:

Claudi - fotečky krásné - moc ti to sluší a gratluju, že jsi všechny zkoušky zvládla!!!

Andul - co ty tady ještě děláš? Zbývá ti posledních pár minut :slight_smile:
Jára Cimrman je mi milejší než Honzík Saudků
jj, cimrmana mam taky rada :wink:
ludvi, tak nejak se rozptylujem :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
Claudýský, ty fotky jsou opravdu nádherný. Kam se hrabe Saudek :grinning: :grinning: :grinning:
Nejvíc se mi líbí 31
13. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj mamino,
povídej, jak se máte?
ahoj jani :slight_smile: tak jak to jde doma? uzivas si malyho? :slight_smile: :sweat_smile:
ludvi, ja radsi honzika :confused: :grinning:
Ludvísku, to by byl superpřekotnej porod, kdybychom měly stihnout tu 13 a to ji radši oželím. :wink:
Ty bláho, tos fakt do teď žehlila??? Se nediv, že Ti tvrdne břuch a mládě se zlobí. Bych se taky zlobila. :confused:
13. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
Já vám sem za chvilku taky dám fotky, které nám nafotil kamarád - stihli jsme to s bříškem jen tak tak
a zítra musím založit nové album pro Ondráška - chtěla jsem dneska, ale Honza si odvezl foťák s sebou :frowning2: a ještě nemám nic stáhnutého...
13. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
andul, ale zase bys to mela rychle za sebou :grinning:
jani, jeee, na malyho uz se tesiiiim :sweat_smile: a na posledni briskovy samozrejme taky :wink:
13. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
Ahojda Jani! Jéé, takto se už moooc těšíme na Ondráškovo albíčko! :slight_smile: :wink: A na bříško taky. :wink:
13. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
Andul neboj, do teď jsem nežehlila. Musela jsem vyslechnout všechny dojmy a drby z chalupy.
13. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
Bledulka se neozvala? Tak toho 13 taky asi nestihla :grinning: :grinning: :grinning:
Přála bych jí, aby jí to v tý Jilemnici vyšlo. Už kv. tomu hlídání Tomíka.
13. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
Teď mě ještě napadá, co Klárka, je něco nového?
13. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz
Tyjo, měsíc v nemocinici, to je na zbláznění.
Já tam tenkrát byla 3 týdny a stačilo.
Dneska mi děti radily abych už porodila.
Teda jestli takhle kopou Arwenčiny dvojčata, tak to je masakr....
13. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ludvi, zrovna včera večer jsem si napsala na lísteček k počítači, že se musím Bledulky na Klárku taky zeptat.
Beruška naše, doufám, že ji brzo v pořádku a s Ondráškem v bříšku pustí domů.

Já se už lekla, že jsi do teď makala. :confused: A co háďata, líbilo se jim na chatě?
13. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz
jj děcka jsou spokojený, taťulda taky, babča s dědulou taky.
Jezdilo se na traktoru, Jenda strávil odpoledne na třešních a Terka v jahodách. Idylka...
13. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz
jj, na klarku taky myslim, musi ji byt v ty nemocnici hrozne :frowning2: ale urcite je to pro dobrou vec....snad tam nebude muset byt do konce tehotenstvi..... :frowning2:

ludvi, taky jsem si kolikrat rikala, ze arwen musi fakt trpet, kdyz se ji probudej obe najednou....ja mam obcas dost z toho jednoho raraska....jako zrovna ted :fearful:
13. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz
Nějak mi to nefačí. Tak jdu do hajan.
Přeju Vám dobrou noc.

Včera se mi zdálo, že se nám narodila černá, vlasatá Julča... :grinning: :grinning: :grinning:
To bylo překvápko!
ludvi, jeee, taky bych hned jela na chatu, kdybych mela ke komu :unamused:
Zase blbne kobyla. :angry:

Treperendy, jdu do peřin - dobrou noc a krásné sny! :slight_smile: :wink:
Já doufám, že ten koncert,co se k nám nese po řece, brzo skončí a budeme moct v klidu spinkat. :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz
jance se asi vzbudil Ondrasek :confused:
13. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz
tak dobrou noc kocky.....dneska by toho kone meli utratit..... :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz
Jo Andul, ptala jsem se ségruše, jestli Adam kopal při 1.DP. Taky si to nevybavuje. To je ňáký divný, ne?
Jančo, kopal tě Ondrášek při první době porodní? Já si to vůbec nepamatuju a Bledulka taky ne.
13. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
Len, ochránce zvířat na Tebe!!!!
Srstku :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 23:38  • Odpověz
Dobrou...
13. čer 2009 ve 23:38  • Odpověz
Tak už jste šli na kutě.
Bříško vloženo :slight_smile:
Saudkovo fotky jsem zkoukla - některý jsou fakt drsný

Ondrášek ještě spinká, ale už asi dlouho nebude. Je to náš kocourek :slight_smile: Zítra nám přijede moje mamča, tak už se těším, že zase vyrazíme s kočárkem. Od porodu jsem se byla projít zatím jenom jednou a už mi to docela chybí. Chudík klarka - taky si to neumím předstvit takhle dlouho v nemocnici....

k té 1. době - když kontrakce nebyly ještě tak silný, tak určitě kopal :slight_smile:, a potom možná taky - když jsem byla ve vaně, tak se mi docela ulevilo a myslím, že jsem pohyby cítila

Tak pěkné sny!!! Já jdu rachle taky zamhouřit očiska - aspoň na chvilku.
14. čer 2009 v 00:01  • Odpověz
Chtěla jsem říct dobrý ráno, ale ono už je poledne. :sweat_smile:
Holky, já se teď probudila,ale spala bych dál. :confused: :pensive: A přitom je venku tááák nádherně! :dizzy_face:

Ludvi, víš, že se mi zdálo, že jsi porodila?
14. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Jančo, fotečky jsou krásný a nápaditý! MOc vám to sluší! Už se těším na Ondřejkovo album. :wink: :slight_smile:
14. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Že by hříbátko? :confused: :grinning:
14. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.